0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #700 -: Юни 26, 2019, 09:41:17 am »
Как тече, тече си червена ярка кръв, или имаше по хартията кафява кръв?Много е важно какво и как се случва!Аз мисля, че намен всички прокървявания ми бяха от фраксито!А те бяха 2 на брой, отделно от носа дето ми тръгна кръв ей така от нищото.Това е и една от причините да мина само на аспирин протект.А и кръвните ми изследвания показаха, че не съм за фраксипарин вече.Колко Фраксипарин си биеш като дози - 0,3;0,4;0,5?Аз бях на най-ниските 0,3.

Знам през какво минаваш, заради предишната история, но не мисли най-лошото.Ще се преборим за това бебе всички заедно!

Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #701 -: Юни 26, 2019, 09:45:41 am »
Лина, послушай момичетата и се обади,ако трябва звъни на всички телефони. Дано да не е нищо сериозно, знам че сърцето ти се свива заради предния път,но се опитай да бъдеш спокойна.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #702 -: Юни 26, 2019, 09:56:39 am »
Маги, от носа не мисля, че е от НМХ. От хормоните се разширяват кръвоносните съдове и стават по- чупливи. Нормално явление си е от носа да тече кръв по време на бременност.

Момичета, аз също пих Фертилед. Сега като се замисля май си вършат чудесно работата тези хапчета. За тези, които тепърва ще започват процедури или ще подновяват опити- купете си ги!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #703 -: Юни 26, 2019, 10:05:53 am »
преди това явно трябва да се молим, от 12 е. Много тъпо, честно. Проблема е че не знаеш на кого да се довериш. Момичета, много ви благодаря. Така, фракси бия от 0,4 и съм била вчера и днес. Аспирина го спрях на 25 ден от мц, както конова каза. Кръвта е по тх, и е кафява. Няма червена. Пия вит Д, б12, фолиевата и метфогама., дуфастон 3х1 и утрогестан 2х1, вагинално. Има няколко капки кафяво по дамска превръзка. Не изтича в тоалетната. 28 ден от мц е и почва да ме боли като за цикъл.
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #704 -: Юни 26, 2019, 10:16:37 am »
Лина няма какво да им се молиш отиди в най-близката болница която има АГО обясняваш че имаш положителен тест и какви са оплакванията нямат право да те върнат все ще ти дадат някакви насоки аз като кръвнах малко в началото веднага ми вдигнаха утрогестан на 3*2 и ношпа и пааверин 3*1 и до следващия ден всичко отшумя
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #705 -: Юни 26, 2019, 10:29:34 am »
Да, момичета. Отидох в токуда и чакам сега за преглед. Свързах се с надежда, предложиха ми да ида или до 12 спешния
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #706 -: Юни 26, 2019, 10:32:55 am »
Ами то кой знае какво няма да ти кажат. Нито се вижда нещо, нищо могат да изпишат още нещо. Ти си имаш терапия. Щом е само кафяво може и да си си наранила шийката, която сега е много набъбнала и кръвоснабдена.
Успех!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #707 -: Юни 26, 2019, 10:59:29 am »
И аз така си мисля честно казано. Пишем си и с тери, минах аг. Стара е. Вит ц днес от 100 мг ще пусна чхг и тези за кръвта
Редакция:
Пуснах tsh hcg pkk с автоматично с 5 части+ тромбоцити и артт
« Последна редакция: Юни 26, 2019, 11:07:49 am от Lina88 »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #708 -: Юни 26, 2019, 11:27:26 am »
единствения плюс , който казаха че можехме да хванем, точно 4 часа след фраксито Anti-Xa therapy with LMWH. Не казаха че е уголемена маткта и общо взето каквото и ние(Вие) казахте във форума. Ще пия вит Цто и туй то.Молим се.
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #709 -: Юни 26, 2019, 11:43:04 am »
Лина всички ще се молим всичко да е наред. Бъди спокойна и мисли положително. Щом е жила кафява кръвта значи е стара. Ти как го беше написала много се стреснах сутринта.
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #710 -: Юни 26, 2019, 11:44:11 am »
Лина няма страшно,щом са казали,че е стара кръв всичко е в реда на нормалното  :bighug: Скоро като чуеш сърчицето ще се успокоиш,сигурна съм.
Павлааааа каква хубава новина,и си траеш тихичко ти,хихи браво.Много се радвам.Леко бременеене.
Слънчице  :bighug: не падай духом,с теб сме.
Момичета моите ембриончета се развиват добре, на 5 ден ще ги трансферираме.Нямам търпение вече :)
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #711 -: Юни 26, 2019, 11:49:31 am »
Терапията я започнах, писах на Мели (горката, дано не я източмозя много), запазих час за ехо за датиране на бременността, запазих в България час за ФМ във Варна, ако всичко е ок и се приберем, може и до Пловдив да отидем, пак ако всичко е ок. Проблемът е, че тук не мога да отида на ехограф с детето, което означава, че мъжът ми никога няма да може да дойде с мен на преглед. За първата ще се опитаме да отидем заедно, че ако не е наред нещо искам да сме двамата. Остана да се обадя в болницата и да запазя другите ехографии.

Аз имам и АФС, а нискорисковите са си ясни. Взимам прогестерон, НМХ, фолиева, тябва да си взема и витамини за бременни и метформин, а започвам и Аспирин.

Павла, хайде и тук честито, вече официално! Не ме жали ти мене, ако всички, които ми пишеха, бяха с добри новини като твоите, пощата ми щеше да се е оцветила в розово.

А защо да не можеш да отидеш на преглед с детето? Това при нас си е обичайна практика, влизат с децата, роднините, понякога идват с две коли народ. Ако всичко е наред, защо да не се порадват хората? Ако не е, просто ги молим да излязат и остава само жената, а ако тя прецени, каним и някой друг, за да обсъдим проблемите.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #712 -: Юни 26, 2019, 11:50:15 am »
Маги мей страхотно. Време ти е вече. Хайде да си прибираш бебоците на топличко
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #713 -: Юни 26, 2019, 11:55:02 am »
Много се радвам, magi mei. Мислех те. Кога се пада 5 ден?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #714 -: Юни 26, 2019, 11:56:07 am »
magi mei страхотна новина ! Браво на борбените човечета ! Сега си прибирай 2 на топличко да си мътиш 9 месеца ! Лина аз мисля че няма нищо притеснително при теб,доста момичета прокървяват в начална бременност и всичко е наред. Все пак ЧХГ ще покаже. Силно стискам палци всичко да е наред,почивай си повечко. Успех !
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #715 -: Юни 26, 2019, 12:29:59 pm »
Браво бре маги мей. Стискаме палци за ползотворно мътене. Слънцемое, нИдей бре жена. Не съм искала да стряскам никого, просто ми беше криво,сама през нощта. Нали се сещаш, че всичко ми  се върна :/ Маги, Круела, Ели, Слънца, Мише, Тери, Павла много съм ви благодарна, че не съм сама в този момент.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #716 -: Юни 26, 2019, 12:36:16 pm »
Браво, Маги мей!

Мели, какво да ти кажа, политика на кабинета. Явно не обичат деца. Ако не ми харесва- да си търся друг, но в моя град няма друг, които да става за нещо. В болницата, в която се следях не са ми правили никога ехография, никога, затова и сега не очаквам да ми направят. Направо ме е страх да се обадя, защото или няма да искат да ме вземат, или пак ще искат да спра всичко лекарства освен фолиевата. Кабинетът ми отказа да ме следи. Много сложно им било с мен. Малкият тогава се развика, кто преди това беше много послушен. Явно му писна и на него. После защо имах 170/120 кръвно. Тук,както съм ти казвала, в центъра на здравеопазването е медикът, а не пациентът. Освен в най- големите градове, няма конкуренция, дори малка, която да е полезна и лекарите започват да се чувстват всемогъщи.
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #717 -: Юни 26, 2019, 12:40:55 pm »
Магии много се радвам за твоите малки борбени бебоци. В петък ги прибираш на топло да си им е добре.  :bighug:
Лина мисля всички ви повече от колкото мисля мен понякога и е нормално да се стресна.
Д-р Мели не се познаваме лично, допитвала съм се до вас за някои неща, но просто искам да ви кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ, за това че сте такъв човек преди всичко. Няма причина просто го казвам, защото така го чувствам, защото всеки път отговаряте адекватно на всичко и помагате безусловно. Продължавайте да бъдете такъв човек. РЕСПЕКТ!
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #718 -: Юни 26, 2019, 13:02:03 pm »
Благодаря ви момичета,петък ще са на 5 дена и тогава ще е трансфера.И аз чувствам,че вече ми е време,че вече 3 години и половина ми се виждат като цяла вечност.Ама да не казвам голяма дума,че не знам каква съдба ми е отредена.
Стискам палци на всички. :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #719 -: Юни 26, 2019, 13:25:44 pm »
Маги мей, браво на твоите човечета, скоро ще си ги прибереш, стискам палци!

Лина, почивай си и много стиснати палци и за теб, дано всичко е наред!