0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #680 -: Юни 25, 2019, 21:00:26 pm »
Нищо ми няма. То и не мога да се пазя с малкото шило- пълзи, иска да ходи. Кракът е ок, заздравял е, но си боли. На 5ти ще ходя при репродуктивната си лекарка. Там ще дойде и мъжа ми. Надявам се, че ще може да влязат.
Давидков той и като репродуктивен се изявява май. Мани, като се замисля няма да ходя при него. Балев дано да успее да ме вземе. Готин е той, знам го.
Ох, Тери, да ти кажа, не съм очаквала естествено забременяване. Даже намерихме ясла, че на есен да можем да ходим по- спокойно по лекари.
Ще успеете. Усещам го. Това лято ще запустее тази тема!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #681 -: Юни 25, 2019, 21:08:36 pm »
Ехааа, какво става тука? Не бях влизала от доста време, идвам и ... едни коремчета сте навирили всички .... прелест.
На неуспелите още пожелавам кураж и търпение - ще стане! На бременните - желая бременност като моята - аз не съм повръщала нито веднъж, контракция така и не разбрах какво е, родих последния ден на 39 седмица. Такива бременности мога да изкарам още 10 поне.

п.п. Павла, и аз се цаня за детегледачка.
« Последна редакция: Юни 25, 2019, 21:10:33 pm от Pesheck »
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #682 -: Юни 25, 2019, 21:12:55 pm »
Момичета, страхотни новини! Браво на вас :-)
Изчетох днес няколко страници накуп и изненадите не спират. Много се радвам за вас. Честото! :-)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #683 -: Юни 25, 2019, 21:16:55 pm »
Мели и д-р Даскалов ако ме върнат с малкото ще се обаждам ;)
Нищо не пречи да се направи пловдивска среща обаче.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #684 -: Юни 25, 2019, 21:19:02 pm »
Абе, ти ела, пък ако е преди 15.09. и малка, така де голяма, бавачка предлагам.
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #685 -: Юни 25, 2019, 22:05:08 pm »
Pav-la,браво бе девойкоооо! Много се радвам,страхотно ! Нямам думи да опиша колко се радвам за теб ! И сега както Тери каза,тази тема да не се затваря докато не се отчетем останалите 😁 аз и HELIANTHUS се отчитаме на 5-ти,Тери е юли месец(май тогава щеше да правиш трансфер 🙄),междувременно още няколко и август слънцето. Така плана е направен ! Гледайте да го спазвате Моля ! 😁
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #686 -: Юни 25, 2019, 22:06:38 pm »
Леле Павла,страхотна новина миличка...много се радвам за теб. Когато човек най-малко очаква,тогава стават най-големите чудеса. Момичета аз чакам да не ми дойде утре или вдруги ден. Имам си вчера и днес типичните ПМС,така че незалагам големи надежди
« Последна редакция: Юни 25, 2019, 22:08:36 pm от djuliq922 »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #687 -: Юни 26, 2019, 00:15:32 am »
Страхотна новина, Павла, много се радвам!  :D
Лека бременност ти желая!

Успех на всички в темата!  :)

Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #688 -: Юни 26, 2019, 00:28:33 am »
Животът е хубав! Павла, такова щастие, така ме зарадва! Лека бременност!
Чудесата се случват! Прегръдки, момиче!
 :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #689 -: Юни 26, 2019, 02:53:34 am »
Момичета, бях да пишкам и текна кръв :((( не знам какво да правя сутринта. Чудя се дали не направих грешка че не почнах антибиотика и кортико стереоида както казаха от надежда. Оф!
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #690 -: Юни 26, 2019, 07:02:39 am »
Иха страхотна новина честито Павла. Много се радвам че бързо и лесно се случиха нещата. Лека бременност  :bighug:
Значиии имате макс два месеца всички да забременеете и после в бременната темааа.
Маги, джулия, хелиантус, кулапетъл, Тери и слънчицето и другите който пропускам, ами нямате много време.
Лина сега как си? Ако има нещо отивай към спешния!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #691 -: Юни 26, 2019, 07:39:12 am »
Слънцемое, сега няма нищо. Бих си фраксито и утре чхг. Само не знам за антибиотика и кортикостероида ?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #692 -: Юни 26, 2019, 08:11:09 am »
Лина, какъв антибиотик??? Кортикостероидите ги дават за имплантацията по принцип. Тялото то позволило ли е имплантация, значи не е нападнало ембриона. Виж, че на Круела и дават кортикостероиди за 10 дена само, а не за цяла бременност. Нищо не си объркала. Може от Фраксипарина така да ти реагира тялото. Аспирин взимаш ли?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #693 -: Юни 26, 2019, 08:22:11 am »
Терии :( ами имуноложката от надежда е изписла при + азитрокс и кортикостерод aa и огестан. Чудя се дали да пия? Конова ги отрече
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #694 -: Юни 26, 2019, 08:27:33 am »
Лина,ти сигурно си на работа нали?
Обади се в клиниката си и им кажи,наистина от фраксипарина може да е.Дано спре!
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #695 -: Юни 26, 2019, 08:30:00 am »
Лина, аз до колкото разбирам Азитрокса е при цикъл, а стероидите след овулация преди бременност. Дали да не си пуснеш един прогестерон? Може наистина да е от фраксито.... Стискам палци всичко да е наред!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #696 -: Юни 26, 2019, 08:40:01 am »
Лина, Антибиотикът е първите 5 дена от цикъл, а другите две до положителен тест и след това явно се прави някакво изследване за контрола и може да се спрат.
Не е от това, че не си ги пила. Обади с в Надежда.
От Фраксипарина на Маги чак носът й течеше. Обади се. Може и да се вгнездва ембриона. Нали така се случи и при Маги. Иначе знам, че като има нетипично течение в някои клиники съветват да се спре Фраксипарина, Аспирина и да се вземе витамин Ц.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #697 -: Юни 26, 2019, 09:04:00 am »
От обяд започват да работи спешния, Тери. Не мога да ви опиша какво ми е и колко помагате <3 аз си мисля че ще стане като преди
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #698 -: Юни 26, 2019, 09:12:04 am »
Лина,рано е да си правиш прогнози.
Няма ли на кой да се обадиш?Уж спешен а от обяд!А преди това?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #699 -: Юни 26, 2019, 09:35:46 am »
Обади се и кажи, че има бременност. Не си спазила препоръките и не знаеш какво да правиш. Колко кръвна? Ако взимаш аспирин спри го. Ти взимаш доста прогестерон, така че няма да е това. Ако е само по тоалетната хартия може да е от имплантацията.