0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #660 -: Юни 25, 2019, 15:59:44 pm »
Може би ще ви хареса, предполагам всяка от нас така се е заричала за нещо https://mamaninja.bg/%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE/item/3721-sluchayno-da-vyarvate-v-sluchaynosti
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #661 -: Юни 25, 2019, 16:39:07 pm »
Много е трогателна историята , Тери. Тука се насълзих в офиса... :grouphug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #662 -: Юни 25, 2019, 19:28:59 pm »
Искам да го запазя още малко, но не мога да се сдържа. О ми беше на 6ти, на 18ти си направих тест и беше положителен, след това кръвен, повторих, потретих- увеличава се чудесно. Днес имах час за цитонамазка и се надявах да ме видят на ултразвук, но ми отказаха и цитонамазката, и прегледа. Та така, след всичките години най накрая да кажа, че съм бременна със секс, вкъщи, без лекар!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #663 -: Юни 25, 2019, 19:32:38 pm »
Павла, това е страхотно.ЧУвството е много странно нали?Да си бременна след секс след толкова опити?!Стискам палци всичко да е наред.
Плодородна тема си имаме, ей!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #664 -: Юни 25, 2019, 19:35:30 pm »
Павлааааа- знаех си, знаех си, з-н-а-е-х си!абе питахме няколко пъти и ти си трайкаш! Поздравления!!! Гушкам те!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #665 -: Юни 25, 2019, 19:36:02 pm »
Мнооого е странно. Не знам кой път да хвана. Като е АРТ имаш план, а сега- не.
Мъжът ми видя уринарния тест преди да го направя и даже ми вика- Кво се мъчиш! Не сме такива шанаджии. Ами за щастие веднъж и ние сме шанаджии :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #666 -: Юни 25, 2019, 19:37:53 pm »
Точно, като забременях с Моника не знаех какво да правя.При кой лекар да се запиша, кой да я види.Бях като в небрано лозе.Та да ти кажа, час за преглед на ехограф, час за ФМ и почвай терапията от предната бременност!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #667 -: Юни 25, 2019, 19:39:44 pm »
Нали? Почнала си фраксито нали? Беше като с мойте, нискорискови. Виж ми плана от конова дето го разчитахме , тук всички, ох... баси развълнувах се повече за теб отколкото за мен!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #668 -: Юни 25, 2019, 19:42:42 pm »
Терапията я започнах, писах на Мели (горката, дано не я източмозя много), запазих час за ехо за датиране на бременността, запазих в България час за ФМ във Варна, ако всичко е ок и се приберем, може и до Пловдив да отидем, пак ако всичко е ок. Проблемът е, че тук не мога да отида на ехограф с детето, което означава, че мъжът ми никога няма да може да дойде с мен на преглед. За първата ще се опитаме да отидем заедно, че ако не е наред нещо искам да сме двамата. Остана да се обадя в болницата и да запазя другите ехографии.

Аз имам и АФС, а нискорисковите са си ясни. Взимам прогестерон, НМХ, фолиева, тябва да си взема и витамини за бременни и метформин, а започвам и Аспирин.
« Последна редакция: Юни 25, 2019, 19:45:06 pm от Pav-la »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #669 -: Юни 25, 2019, 19:45:08 pm »
Кога, ще сте във Варна?

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #670 -: Юни 25, 2019, 19:55:29 pm »
Павлааааа ,😘😘😘😘.Егати якото,след толкова процедури и сега вие си го направихте!Ами заслужавате след всичко!Чакам те да ми натъркаш бременно коремче!
Къде ще ходиш на ФМ ,при кой де?Мъжът ти сигурно не може да повярва.Много ме зарадва ,да знаеш! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #671 -: Юни 25, 2019, 19:59:19 pm »
Павлаааа, страхотна новина! Много, много се радвам! Невероятно, браво! Леле това е супер! Много плодородна тема! Май ще има масово преселение в бременната! Скоро и другите идваме!  :bighug:

Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #672 -: Юни 25, 2019, 19:59:48 pm »
Павла, браво бе булка. Усещането е много готино, нали? На пук на всичко да си забременееш в къщи. Айде групата се увеличи с още една бременелка. Их че се радвам.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #673 -: Юни 25, 2019, 20:06:53 pm »
Ами тя Павла,милата като беше бременна със Симито ,сама си писа в бременната тема,сега ще си има компания.
Ей ,Павла нашите първи-моето и на Хрис ,и твоето второ ще са наборчета.Айде на варненските бебета!Утре ще ти се обадя да ми разкажеш подробностииии!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #674 -: Юни 25, 2019, 20:11:33 pm »
Благодаря ви, хора, но аз не смея да се радвам още. След всичките неуспехи малко по-късно ще се зарадвам.

Слънце, при един млад лекар в МД. Ако не успеем да отидем до Пловдив ще отида и до някои от "светилата" за ФМ- проф. Балев  или д-р Давидков (макар че него не го харесвам).
Каша ми е. Чудя се как да се организираме.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #675 -: Юни 25, 2019, 20:23:07 pm »
Павла,той Давидков не е за харесване,плюе всички наред освен него си,ама като диагностик бил много добър,апаратурата му също.Ако те интересува 200 лв е при него ФМ.Александров не прави ли?Искаш ли да питам като ходя?Моля те,радвай се,не чакай петия месец !Всичко ще е наред,ще видиш!Тоз път лъв няма да е,риба ще си имате,нищо пак е животинско царство.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #676 -: Юни 25, 2019, 20:32:22 pm »
Баев, е много добър също и като човек също го бива.Давидков, всички го знаем що за стока е!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #677 -: Юни 25, 2019, 20:35:55 pm »
Ехааа, и си трайкаш значи. Мъжът ти е забавен :) Хубаво сте се изненадали сами себе си. Не плодородна тема, плодородни 5 дена <3
Павла, нали знаеш, че то първото обира във всичко по-трудния път и на второто му е по-лесно. И със забременяването, и с износването ще е така. Ти изобщо успя ли да си оправиш крака или и с тази бременност ще си куцукаш?
За Пловдив си имаш детегледачка не го мисли, за Варна даже две.
Тази тема няма да я затваряте. Докато не забременеем с Круела, Кукапетал, Джулката, Хелиантус и който изпускам. Пу-пу
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #678 -: Юни 25, 2019, 20:40:39 pm »
Ехеее Павла, браво бе, много яка изненада. Включвам палците и за теб  :) Кога ще ходиш на УЗ?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #679 -: Юни 25, 2019, 20:44:14 pm »
Куцука тя!Ще има да бяга след двете малки :D.
Не знаех ,че тази местна знаменитост Давидков и Маги го знае.Едната ми приятелка,още преди повече от 10 години ходи при него на ФМ,още разказва с потрес.Вика през цялото време ми идваше да му шибна един шамар и да си тръгна!Обаче много обстойно я гледал,много обяснявал и като лекар го харесала.