0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #620 -: Юни 24, 2019, 20:23:13 pm »
Да, благодаря, Павла. И с Мишето си писахме ( мерси Мишеее) . Утре със сигурност ще се разсъня :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #621 -: Юни 24, 2019, 20:36:25 pm »
Ехе момичета, браво на вас. Голям бейби бум настана. Хайде всичко да се развие нормално. Аз като забременях миналата година и сега хич нищо не съм следила. Правихме просто секс когато има време, че моя нали е шофьор. Не съм го мислила въобще да не тормозя и двама ни със секс по график.
Скоро си мислих за Катя, домъчня ми за нея. Да и е здрава и палава бубката.
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #622 -: Юни 24, 2019, 20:41:05 pm »
Благодаря, Павла. Е= 200. От клиниката казаха, че нищо няма да стане.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #623 -: Юни 24, 2019, 21:08:23 pm »
Нисичък е естрадиолът. Може затова така да са казали, но аз не бих ги отписала. 17мм е малък. Поне още 4 дена им трябват. Този малкият не го мисли много, но големият може и да свърши работа. Не го отписвай! :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #624 -: Юни 24, 2019, 21:29:15 pm »
Лина, браво момиче! Всяка сутрин НМХ, до началото на четвърти месец, после може да замениш най-то с Аспирин протектор 150.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #625 -: Юни 24, 2019, 21:39:25 pm »
Мери Чери, мисля че около 20 мм го дебнат. Стискам палци, не се знае. Магиии, в главата са ми сметки как ще се оправим и да не забравя някое лекарство. Така ще го бия. Писах й мейл на Конова, дано отговори.
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #626 -: Юни 24, 2019, 21:54:58 pm »
Ейййй момичета много се радвам, колко много хубави резултатиии, браво. Пожелавам поне още 2 до края на темата да се похвалят, пък може и повече. Гушкам ви всички и ви благодаря за подкрепата, моля се моите ембриончета да дочакат връщането им, пък после ще си ги пазя аз.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #627 -: Юни 24, 2019, 21:56:00 pm »
Лина,да не пропуснеш нещо си направи една схема ,кое ,кога.Как ще забравяш,сега точно да не те хване бременната разсеяност.
Мери,и аз не бих ги отписала.Успех!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #628 -: Юни 24, 2019, 22:08:50 pm »
Маги, в мислите на всички си, сигурна съм. Тук станахме като семейство. Лично аз съм блгодарна, че познавам всяка една от вас!
Слънчицето, мисля утре да ги разграфя защото от днес махам аспирина. За б12 се чудя дали да го пия? Той си ми е дефицит.   Редакция: пия го, подсетих се колко е важен тъй че няма да си играя. Лека нощ от мен.
« Последна редакция: Юни 24, 2019, 22:32:16 pm от Lina88 »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #629 -: Юни 24, 2019, 22:42:37 pm »
Правиш график, така е най-лесно няма как.

Мери чери и аз не бих ги отписала. Има време да се вдигне естрадиола още малко.

Маги, Слънца, прегръщам ви и чакам добри новини!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #630 -: Юни 25, 2019, 08:08:48 am »
Момичета, много се радвам и за трите ви, чаках с нетърпение да направите тестовете и стискам палци при всиъда потръгнат нещата, да галите бременни коренчета и да гушите бебчета след девет месеца ♥️
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #631 -: Юни 25, 2019, 08:17:04 am »
Вистал,дай Боже!Аз да ви кажа,кървенето доста намаля.Дано и ЧХГ е порастнало.
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #632 -: Юни 25, 2019, 08:33:29 am »
Еха Линаа страхптна новина. Браво момиче :) този път всичко ще е наред. Само бъди спокойна и позитивна.
Слънце радвам се че е намаляло. Ходи ли да пускаш пак кръвен? Дано се е покачило, дано, дано.
На всички момичета благодаря да милите думи и подкрепа. Всички имаме нужда от това и се радвам че точно тук е мястото където ги получаваме.
Маги мей стискам палци и на твойте бебоции да се развиват добре и скоро на топло при мама.
Мери чери действайте си пък знае ли се? Всичко се случва и то когато най малко го очакваш. Много късмет ти желая.
Късмет много и на всичките други момичета.  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #633 -: Юни 25, 2019, 08:41:44 am »
Стискам палци, няма да ги пускам докато не видим бебета!Много, много се радвам за вас!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #634 -: Юни 25, 2019, 08:51:51 am »
Слънчицето, exaa това е най-хубавата новина! Браво! Стискам палци да расте бебок. Ще пускаш ли днес ЧХГ? Слънцемое, Вистал- благодаря ви момичета! magi_st и Павла, Мише, Тери грацие за съветите. Имам питане, до тези които бият фраксипарин . Четох и тук, и в бг мама, че може да се подуе, дори да изтече препарата. Хубаво. Май имам лека ръка за инжекциите, ама много ми стана лошо , бе хора. Зави ми се свят, повръща ми се- при вас така ли действа?
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #635 -: Юни 25, 2019, 08:58:45 am »
Добро утро слънчеви момичета. Колко е хубаво даа влезеш във форума и да четеш хубави новини. Нека малките точици във вас да станат големи и пухкави бебоци. Маги,Мише как сте милички,пъчите ли бременни коремчета вече? Лина,ти как си? По-спокойна ли си вече?
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #636 -: Юни 25, 2019, 09:12:40 am »
Лина аз си бия фраксипарин. Не му се шашкай. Половината ми корем е на червени точки и само една голяма синка. Пробваш, ако видиш че не влиза-сменяш мястото. Нз как го правя и аз но някой път са ми големи червените точки, друг път не мога да разбера къде съм си го била. Не ми е лошо от нищо все още. Бях чела пост на Мишето в който тя обясняваше, че мъжа й и бие фраксипарина и иглата е завъртяна на една страна. Та и аз така пробвам и е доста по добре. Един път като си махах иглата текна доста кръв ама натискаш с памуче с спирт и това е. Дето се казва трай бабо за хубост.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #637 -: Юни 25, 2019, 09:40:09 am »
djuliq922, ами малко съм изтръпнала, защото не спах,от въление явно, и това със сутринта, ще видя, ако утре пак е така, може и да го сменя вечер. Гледам да не се оплаквам, нали съм бременна все пак. Иглата и аз я въртя, но трудно изкарах веществото. Самата спринцовка трудно се натискаше. Абе ще се оправя, но май вечер ще е, защото много ме дерейлира сутрин. Стиснати палчета за всички
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #638 -: Юни 25, 2019, 10:08:49 am »
Дай Боже все такива новини да има в групата!   preggo preggo preggo
Много се радвам за вас, момичета! Пожелавам ви успешна и лека бременност!
Слънцемое, даваш ми голям кураж за второто инвитро! Лина, за фраксипарина, наистина ъгълът е важен, как ще се завърти иглата, оцелиш ли, няма проблеми. Слънчицето, стискам палци да се повиши ЧХГ, да ти стане леко и щастливо на душата!
Успех на всички! 💖💖💖
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #639 -: Юни 25, 2019, 10:25:59 am »
еййй Kukapetalче. Нахъсвай се! Идва време <3 Мен не ме притеснява самата манипулация, доста ми е лека ръката. Наистина не ми понася добре. Вече 3 часа и половина не ми е добре. Може би след това трябва да лежа? Някой знае ли НК клетките за колко време излизат?