0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #580 -: Юни 24, 2019, 12:58:37 pm »
Десети ден,ако броим и трансфера.Обадих се на Малена ,моята акушерка ,тя беше с доктора,така се радваха,чак се смяха.Казах им да не се смеят ,а да ми кажат какво да правя-утре ме викат пак за тест.
Ами не е имплантационно,кръв е чиста.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #581 -: Юни 24, 2019, 13:01:12 pm »
Слънчице,  Продължавай лекарствата и в сряда ще покаже. Дотогава просто е игра на нерви. Поне знаеш, че е имало имплантация и можеш да се надяваш. Ти взимаш ли Аспирин, Фраксипарин? Помня, че Алекса е получила кървене на 9 ден и с витамин Ц й го бяха спряли. Предположили, че е имплантационно. Но при теб на 5 дневни няма как  да е имплантационно. Щом докторът е спокоен и щастлив, значи не си първата с такова явление.

Маги мей, с правилна нагласа си. Няма да те притесняваме допълнително, още повече, когато не  можеш да повлияеш на процеса. Но само за справка, моята докторка ми е казвала, че от ембриолозите зависи дали ще оставят ембриони до 5 ден. Ще ти стискаме палци за добър развой на нещата. Опитай се малко да се успокоиш. Имаш 2 ембриончета, вярвай в тях.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #582 -: Юни 24, 2019, 13:07:51 pm »
Само естрофем и Кринон имам
.Да пия ли и утрогестан или е лоша идея?Още утре ще ходя,искат да направя в тяхната лаборатория.
Точно това ми казаха,случаи всякакви.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #583 -: Юни 24, 2019, 13:08:20 pm »
Едното може да се изхвърля. Реално ти е 9ти ден. Лежи си, взимай си прогестерона и така. Нищо не можеш да направиш. Ако ще се задържа кървенето няма да го спре, но ако ще е аборт/ биохимична нищо не може да го спре. Слънце, аз се радвам. Каквото и да стане пак се радвам.

Маги мей, аз не харесвам дългото отглеждане на ембриони, но при малка бройка е по- добре да се изчакат. Според мен това дава много информация. Довери се на лекаря си. Хиляди бебета е направил все пак.

Слънцемое, чакам хубави новини!

Лина, ако не те бяха използвали малко за банкомат в Надежда, щеше да ти мине биохимичната без особена драма. Случва се. Бъди над нещата. Щом е станало и пак ще стане!

Късмет на всички!
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #584 -: Юни 24, 2019, 13:29:00 pm »
Слънцеее пак е нещо. Над 5 го водят положителен. Така че почивай и утре да се е вдигнало чхг-то като пуснеш при тях в болницата. Малко  ще е игра на нерви, но ще я спечелим. Трябва да мислиме положително и с цялата сила и енергия, която момичетата ни дават вярвам че ще се получат нещата.
Аз още чакам.
Маги и Лина стискам палци.
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #585 -: Юни 24, 2019, 13:31:08 pm »
Слънчице, все пак е +, дано се удвоява и всичко да се развие както трябва. Разбира се, на всички го пожелавам  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #586 -: Юни 24, 2019, 13:44:30 pm »
Слънчице, със сигурност е имало имплантация, това пак говори много.

Слънце мое, излезе ли при теб ЧХГ?

Маги мей не се ядосвайте, преценили са че са хубави и ще оцелеят. Стискам палци!

Лина,няма да се шашкаша ей!

Тери, как си? От какво се разболя?

Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #587 -: Юни 24, 2019, 14:06:45 pm »
Хорааа резултата ми е 72. Добре ли е? Ще звънкам на докторката сега да видя какво ще ми каже.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #588 -: Юни 24, 2019, 14:09:14 pm »
Браво! Чудесен е даже! Добре бременна си :)

Слънце, не спирай прогестерона. Пий си го щом кървиш.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #589 -: Юни 24, 2019, 14:24:39 pm »
Слънцемое сууупер!Много добре даже.
Може ли да има по-късна имплантация при инвитрото?И аз да съм такава?Имам надеждичка сега,малка но...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #590 -: Юни 24, 2019, 14:37:06 pm »
Благодаря, мацки, супер сте. Слънцемое, супер е резултата. Беше 17 нали?
То е важното да е удвоява , а не точно колко е. Гушкам ви всички!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #591 -: Юни 24, 2019, 14:37:26 pm »
Всеки може. Знаеш ли ги. Макар и малка, все още има надежда !
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #592 -: Юни 24, 2019, 14:46:25 pm »
Слънцемое, браво! Супер резултат, много се радвам!
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #593 -: Юни 24, 2019, 14:48:21 pm »
Слънцеее надежда винаги има. Силно стискам палци да има покачване. Ще се моля на Господ.
Според вас кога пак да пусна чхг? Докторката ми не ми вдига. Ще продължавам всичко както до сега, ама се чудя в сряда ли пусна още един път. Днес няма да мога да си пия лекарствата в точни час и се чудя, по добре по рано или по късно да ги пия?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #594 -: Юни 24, 2019, 15:00:43 pm »
Слънцемое, на 48-72 часа го дават да се удвоява! Успех! Стиснати палчета за всички.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #595 -: Юни 24, 2019, 15:01:46 pm »
Вдруги ден пусни ЧХГ,аз поне бих.За лекарствата не знам-аз ако съм в такава дилема ,ще ги пия по-рано.
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #596 -: Юни 24, 2019, 15:56:34 pm »
Слънцемое,браво миличка..Слънчицето стискам палци и при теб нещата да са наред. Успех и на Лина..държи ме в напрежение.                               Момичета,тези от вас които са по-отдавна тук помните ли една дама Катя се казваше..с нея си поддържаме връзка,бременеехме заедно,макар че при мен беше много за кратко...та нейната малка принцеска вече е на 8 месеца. Вчера си писахме и ме пита как са нещата при вас.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #597 -: Юни 24, 2019, 16:36:17 pm »
Джули, ако знаеш колко често се сещам за Катя, но не й помнех ника. Все си спомнях за готината женичка, която забременя на 37 от първо инсе. Да й е здрава принцеската. Даже помня кога забременя, как стоях в автобуса, навън валеше и аз четях и се радвах.
Как се изтъркулиха годинките... Мале, мале. Тази година ще направя 2 години във форума. Със Слънцемое по едно и също време се включихме. И Хелиантус, и Круела. Момичета дано след толкова прашец във форума и нас да ни огрее.
Слънцемое, прекрасен резултат. 4 пъти по-голямо е. Кой знае, може да са близначета. Успокой се сега, пийни една лимонадка довечера и в сряда пак на кръвен.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #598 -: Юни 24, 2019, 16:40:48 pm »
Страхотен резултат, браво. Много се радвам!

Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #599 -: Юни 24, 2019, 16:46:53 pm »
Благодаря момичета. Ми то само лимонада това е положението хахах. 
Вярно много бързо времето лети. Дано скоро всички се преместим в бременната тема да спамиме там.
И аз я помня Таня даже ника и май беше КатяДЖ ако не се лъжа. Не знаех че е родила и чак на 8 месеца е малката. Да и е жива и здрава. Джули кажи и че я помниме и че регистрацията й я има и може и тя да влезе да ни види как сме.
В сряда пак ще пусна.