0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #560 -: Юни 24, 2019, 10:07:43 am »
Слънцеее, хубаво е че не се чувстваш зле, ама докато не ти излезне резултата нищо не е ясно и не се знае. Така че търпение сега и чакаме.  :bighug:
Пък и ние сме слънца, след всяка буря намираме сили и изгряваме пак!!!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #561 -: Юни 24, 2019, 10:09:13 am »
 Слънчицето, еее да му се невиди! Доста тъпо. Добре е че имаш план. За цикъл се брои акоимаш нужда от превръзка на час, така ми казаха в болницата, като ме приеха.  Ще стане!
Слънцемое, много стиснати палчета да е порастнало! Ще чакаме да пишеш. Иначе , като цяло, и аз поддържам мисленето ти, но след последния път, като се зарадвахме че е станало след 2 години и после нали не сполучи, няма как да го нямам този фактор. А матката наистина ме боли.
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #562 -: Юни 24, 2019, 10:17:03 am »
Слънца, много силно стиснати палци за високи чхг-та днес.
Маги Мей на теб за оплодени яйцеклетки и развиващи се бебоци.
Лина, по - добре изчакай още малко, иначе палците са и за теб  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #563 -: Юни 24, 2019, 10:20:30 am »
Не се тревожа,аз забременявам,просто вече без тръби не мога.Замръзенкото нали ме чака,понякога е така -малшанс,каквото трябва сме направили.Мъжът ми ме кара да се чувствам добре,много ме подкрепя.
Слънцемое,изобщо даже не залязваме!Ти отивай на кръвен и да видим голямотоЧХГ!
Лина,само тест ще те успокои,разбирам те много добре даже,но не се тревожи излишно,само пред свършен факт трябва да се тревожиш.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #564 -: Юни 24, 2019, 10:24:15 am »
Мише, как си ти. Погали коремче от нас  :grouphug: Слънчицето, доста е важна подкрепата от партньорите ни. Браво, момиче!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #565 -: Юни 24, 2019, 10:37:38 am »
Слънце, ти че си боец, боец си, но защо трябваше така да става?
Изчакай си кръвния все пак. Нищо не е загубено дори и при неуспех сега. Имаш си замразено. Силно те прегръщам!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #566 -: Юни 24, 2019, 10:56:49 am »
Ех, Слънчице, защо трябва всички тръни по пътя да те убодат... Добре, че има един замразен бебок. ЗЕТ наистина е с по-високи шансове за успех. При свеж трансфер тялото е бомба от хормони. Болна съм и наистина не мога да измисля какво да кажа в такъв момент, до теб съм и вярвам в твоя добър резултат. 1 или 2 месеца по-късно от плануваното, ти ще имаш хубавия резултат.
Слънце, за мен ти си много бременна даже. Дори не се притеснявам за твоя тест. Ще направиш хубав подарък за рождения ден на мъжа днес.
Лина, извади психилога в себе си. Опитай се да лекуваш сама себе си. Предишната бременност беше доста травматизираща за теб и според мен това те кара да полудяваш така без да имаш причина. Опитай се да мислиш, както би посъветвала пациентите си и бъди силна, скоро ще стане пак, беше въпрос на малшанс просто.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #567 -: Юни 24, 2019, 11:15:01 am »
teri_90, така е Тери, прави сте всички. Тъпото е че ме боли матката в момента, и няма какво да направя. Нито на УЗ ще се види, но-шпа и това е. Ако не бях в пробация, щях да си тръгна и да си взема болничен, но няма как в момента.
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #568 -: Юни 24, 2019, 11:23:42 am »
Момичета само 2 са се оплодили, малко тъпо ми стана, не стига че не отговорих особено добре на стимулацоята ами и сега само двечки. Каквото такова, ще се надяваме да се развият до 5 ден за да мога да си ги прибера. Да стискате палци.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #569 -: Юни 24, 2019, 11:42:02 am »
Маги, те ли ти казаха, че до 5 ден ще ги държат, често като са по-малко се застраховат и ги връщат на трети ден. Честно казано, ако съм на твое място, бих говорила с лекаря си за трансфер на 3ти ден, защото до 5ти е рисковано да се чака. Слънцемое имаше само 3 ембриончета, заради това решиха да й ги трансферират на 3ти ден.
Лина, ама тя болката в матката си е нещо нормално след овулация. Сигурно 100 пъти ти се е случвало и не си обръщала внимание. От прогестерона аз имам по-засилени ПМС след трансфер.Успокой се, сигурна съм, че всичко ти е наред. Леко нагъната тръба, не е проблем. Те не са прави като линия. Моите не се водят нагънати и пак са като пътя за Смолян.
« Последна редакция: Юни 24, 2019, 12:14:22 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #570 -: Юни 24, 2019, 11:55:59 am »
Благодаря,момичета!
Лина,като човек с 2 извънматочни,ще ти кажа че боли всичко друго освен матката.Болките започват след закъснение и са откъм страната ,където е ембриона,продължават към бедрото и там са изтръпващи.
Маги мей,наистина говорете за 3ти ден,моите от 5 бяха останали трички до пети ден.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #571 -: Юни 24, 2019, 11:58:16 am »
magi mei ,както казваха тук момичетата, и едно стига. Много силно стискам палци да се наредят нещата. Тери, пак ме разсмя. Абе, напомня ми на друго, затова мрънкам, Тери. Но сега като каза, доста прогестерон приемам, сигурно е това. Но толкова ме боли, че и трудно ходя. Абе туй то. Чакаме. Гушкам ви всички!
редакция: Слънчицето, ей това е добре да се знае. Благодаря, мила.
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #572 -: Юни 24, 2019, 12:10:09 pm »
Тери нз как винаги успяваш да намериш правилните думи, които да кажеш (напишеш) в точния момент. Аз само искам да ти кажа благодаря  :bighug:
При мен попринцип е точни така, както Тери каза. Беше ги страх и за това и двата пъти ми ги върнаха на 3 ден. Ама с Маги сме в различни клиники и  явно те така процедират. Дано всичко се развие добре. Те и при мен първия път казаха, че искат да ги чакат до 5 ден и след това на 3 ден ми се обадиха да ходя за трансфер. Така че мисля че и при теб ще е така. Ако нещо ги притесни, просто ще ти звъннат да идеш по рано.  :bighug:
Аз с тоя прогестерон пак се запекох зверски. Иначе сутрин такива обиколки правя в нас хаха направо свят ми се завива. От няколко дена такива топли вълни ме обливат, че направо се плаша. Това пак ли е от прогестерона. Предния път нямах, а сега само си вея ръката към лицето за малко въздух и прохлада.
Лина мен така преди трансфера много ме болеше ниско долу, матка и всичко. Не можех да мръдна. И тогава звъннах на лекарката и ми каза някакво обезболяващо и аз пих аналгин. Ама сега при теб в тоя момент не е много препоръчително, та пробвай само с но шпа.
Мишеее много мерси за палчетата.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #573 -: Юни 24, 2019, 12:20:40 pm »
Слънцемое, Тери е ангелче. М/у другото, това си помислих, когато те видях Тери, на ДРЗ, ама ми беше тъпо да го изтърся, имашмного приятно и успокояващо присъствие. Слънцемое, и аз не смея, боцкам си но-шпа и отворих да боря един ексел да ми мине деня.  :grouphug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #574 -: Юни 24, 2019, 12:23:55 pm »
Слънце, от прогестерона е. Даже не е от бременността. Аз бях със зверски топли вълни, Мишето и тя. Тя с положителен тест, аз с отрицателен. Значи е от прогестерона. Седиш си най-спокойно и след 2 секунди вир вода, след още две студ.
Овесени ядки хапвай и киви. Киви в момента май не се открива много, но във овесените ядки има фибри. Фибрите са нужни за абсорбация на вода в храносмилателния тракт. Слънчицето каза, че при нея помогнаха. Аз не ям ли мюсли за закуска и не се разписвам в тоалетната :D Съответно пий и доста вода. Много е неприятно това със запичането. Особено заради страха и от най-малкия напън с извинение. Хайде пожелавам ти двоен повод за празнуване днес  :bighug:
Лина, така, както ги описваш са си спазми на матката. Ако евентуално има бременност, то те говорят не за извънматочна, а за уголемяване на самата матка. Затова при бременност се усещат ПМС. Благодаря много за определението :* Две мои приятелки така ме оприличават също, защото само аз можех да приспя бебетата им. Според тях било, защото не съм изнервена и те се успокояваха в мен.
Слънчице, мисля те много.  :bighug: :bighug: :bighug:
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #575 -: Юни 24, 2019, 12:36:38 pm »
Абе хора,аз хич не съм усетила топли вълни,на мен всичко ми понася явно :D
Слънцемое,само един ден имах тоалетен проблем,вода по 3 литра и трици с кис.мляко помагат.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #576 -: Юни 24, 2019, 12:48:39 pm »
Излезе.9.58 е.Направо съм шах с пешката.Много,много е ниско
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #577 -: Юни 24, 2019, 12:51:03 pm »
кой ден се пада?
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #578 -: Юни 24, 2019, 12:51:13 pm »
Момичета опитвам се да се доверя на Стаменов,нали това е важното да му имаш пълно доверие на лекаря.Аз и да искам по никакъв начин не мога да се свържа с него,евентуално мога само с ембриолозите.Надявам се всичко да преценят както трябва.Ще се моля всичко да е наред.Доста ми е притеснено.
« Последна редакция: Юни 24, 2019, 12:53:00 pm от magi mei »
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #579 -: Юни 24, 2019, 12:57:45 pm »
Слънчице, стискам палци след два дена да се е поне удвоило ЧХГ - то... Дали не е имплантационно кървене това и примесено с кринона да е по-силно... Дано!

Слънцемое, хайде чакам и твоят тест!

Ще си счупя телефона да рефрешвам  :D

Маги мей, много силно стискам палци за твоите две ембриончета!

Лина, нормални болки са това в този етап от цикъла. Аз съм 3 дни след О и двата яйчника ме болят яко, ама то така всеки месец.