0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #540 -: Юни 23, 2019, 08:31:13 am »
Слънчице днес има ли къде да пуснеш един кръвен? В клиниката ви не взимат ли кръв?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #541 -: Юни 23, 2019, 08:59:03 am »
Сега им звънях,не вдигат,предполагам че ще ми звъннат .Ама това стана и по-светло отколкото беше вчера.
Има май една работеща лаборатория близо до нас,иначе клиниката се помещава на един етаж в АГ болницата,вземат ми кръв там и я нося в лабораторията на първия етаж,ама тя май не работи днес.Кофти работа.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #542 -: Юни 23, 2019, 09:09:40 am »
Криминале може да докара черно или светло розово течение. Просто остава във влагалището и почернява. Излиза като цикъл, много плаши това. При миене трябва много добре да се изгрева и пак остава на вътре във влагалището. Аз и сега с близнаците имах черно, но вече знаех и не се шашнах. Почивай и на 10- ти ден на кръвен да знаеш какво става.

Слънце мое, аз на уринарните нали знаеш че не вярвам. Понеделник кръвен, стискаме палци да се е утроило!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #543 -: Юни 23, 2019, 09:12:31 am »
Маги,благодаря,дано е това,то като лежа няма нищо,стана ли и шурва.Тече си като вода.Особено сутринта ми изкара акъла,сложих нормална превръзка вече.Толкова тече.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #544 -: Юни 23, 2019, 09:20:13 am »
Ако има парчета от кринона от него е. В понеделник кой ден ще ти е?

Да ти кажа, перфектно те разбирам как се чувстваш. Прегръдки!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #545 -: Юни 23, 2019, 09:30:10 am »
В понеделник ми е десети ден ако броим и този на трансфера.
Обади ми се акушерката,каза че е много рано за цикъл,обаче беше озадачена,тя дори почива днес жената.Каза да продължавам с лекарствата,да пия но шпа ,нищо че нямам болки,историята познавала вкякакви случаи.
Няма парчета кринон.
Утре ще направя един кръвен тест,овитрела беше на осми,мисля че няма да даде фалшив резултат.
Е,сега изпадаха големи буци Кринон,дано от него да е
« Последна редакция: Юни 23, 2019, 09:39:00 am от Слънчицето »
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #546 -: Юни 23, 2019, 09:45:38 am »
Слънце дано да е от кринона. Ще стискаме палци и ще се молим всичко да е наред и да има висока стойност ЧХГ утре. С теб сме мила  :bighug: :bighug: :bighug: ти днес само си лежи и почивай.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #547 -: Юни 23, 2019, 11:47:28 am »
Слънце, рано е за цикъл. Утре пусни да знаеш какво става.
Имаш чудесен орисник, знам че поне едничко се е преборило! Силно стискаме палци.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #548 -: Юни 23, 2019, 11:51:53 am »
Тъкмо вчера за моя орисник се сетих.Такъв силен и борбен мъж ми пожела успех🤗.И аз се надявам поне едничко да е останало.
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #549 -: Юни 23, 2019, 16:11:24 pm »
Момичетааа 4 Я хубави извадихме и 1 презряла. Май аз съм си виновна с по-ранното биене на Менопура, малко се ядосвам на себе си как се умотах. Много по-леко ми мина днес всичко, въобще все едно нищо не сме правили. Чакам с нетърпение утре да видим колко са се оплодили, и да видим хубавите резултати и на момичетата, стискам много палци.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #550 -: Юни 23, 2019, 16:49:22 pm »
Маги мей, не мисля, че няколко часа са прецакали нещата. Така се е случило. 4 е добре, а щом са хубави! Успех! :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #551 -: Юни 23, 2019, 16:52:01 pm »
И аз не мисля, че ти си виновна, а и знаейки системата в болницата вероятността да се объркаш е огромна. Аз сега си тръгвай с един голям лист с всички описани лекарства по часове и дни. А в Надежда всичко ставаше на хвърчащи листчета. Да не говоря, че веднъж забравиха да ми кажат, че имам Прегнил. Минало!

Успех пожелавам, да се оплодят и да се развиват прекрасно!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #552 -: Юни 23, 2019, 18:54:03 pm »
Слънчицето, почивай си мила, с теб сме. Утре кръвен. Маги, ужас! Как ще го забравят? Маги Мей, мн стиснати палчета!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #553 -: Юни 23, 2019, 19:41:11 pm »
Слънчице, съжалявам, че минаваш през тази паника. Помня и Маги, че беше така миналата година. Всичко ще се развие, както трябва да бъде. Бъди позитивна, това ти си най-добра.
Маги мей, лекарствата за стимулация не са от такова значение да са под точен час. Цитротида и накрая лекарството за таймиране са най-важни. Просто единия яйчник е реагирал само. Една да има, Един Сперматозоид да има и да е писано, ще стане.
« Последна редакция: Юни 23, 2019, 19:52:23 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #554 -: Юни 23, 2019, 19:57:44 pm »

Слънчице, стискам палци да е от кринона, неизвестността най- тормози. Дано всичко да е наред!

Маги мей, много късмет желая и на теб и скоро да ни зарадваш!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #555 -: Юни 23, 2019, 20:35:35 pm »
Маги мей,да те успокоя,че моята инжекция си я бих в точния час на точния ден,но бях втора пункция,лекаря който я прави се забави,анестезиолога се размрънка че имал работа ,моят лекар пък на обучение и се забавиха с около 2 часа.Но всичко си беше там,тъй че не се филмирай,не е всичко е по секунда.Те да се оплодят ,това е най-важното.
Ами,вече съм по-спокойна,то каквото е станало е станало,нищо нередно не съм направила.Утре ще видя как ще съм,ако пак кървя ще лежа,ако е намаляло отивам на тест,ще го реша сутринта.По -скоро очаквам отрицателен резултат,ама нали си имаме бебе във фризера,тъй че каквото такова.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #556 -: Юни 23, 2019, 21:01:27 pm »
Слънчицето, боец си , мила. Ето това е супер мислене!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #557 -: Юни 24, 2019, 09:14:12 am »
Добро утро, момичета  :grouphug: Как сте днес, Слънца?  Мен от снощи ме боли матката, днес се засили. Особено като се протегна/извъртя и почвам да се филмирам за извънматочна:(. 27 ден от мц ми е. като на 31 трябва да дойде. Не знам дали още днес да не пусна един кръвен (мислех утре или в сряда). Миналия път на 28 ден от мц ми показа 30-40 чхг. Нещо много се притесних.
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #558 -: Юни 24, 2019, 09:20:08 am »
Лина бъди спокойна и не се филмирай постоянно. Нали знаеш колкото повече мислиш лоши неща, толкова повече ги привличаш към себе си. Така че само положителни мисли. Изчакай до сряда според мен за по сигурно и пусни един кръвен.
Слънце как си днес? Ще пускаш ли кръвен? Ако ти е 10 ден трябва да отчете.
Момичета аз пак съм притеснена. Ще ида да пуска чхг след малко и пак голямото чакане, ама искам да е в една и съща лаборатория. Дано се е покачило. Стискайте палци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #559 -: Юни 24, 2019, 10:01:32 am »
Лина,тая пък извънматочна откъде я измисли?Ако си решила тест ще ти покаже,поне ще си спокойна.
Слънцемое,стискам и на краката.Аз пуснах тест,ама само за да говоря с доктора за ЗЕТ.Той в събота се жени и ще заминава после за малко,и искам да се уговорим.Просто това си е цикъл,откъдето и да го погледна.Не се чувствам зле,тъй че не ме мислете.