0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #420 -: Юни 18, 2019, 23:07:57 pm »
Танче, честито, много се радвам, че пак е станало и този път всичко най-най, до щастлив финал! Честито ви сърчице, най-хубавият звук!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #421 -: Юни 19, 2019, 11:37:53 am »
Девойки, добро утро. Погалете бреммни коремчета Мише, Слънца , Танче , Маги <3 Излеза ми прогестерона. Tова са нивата на 22 ден от мц. Май съм Лутенизираща Фаза.
Progesterone   55.56   nmol/l         
Progesterone - Фоликуларна фаза   -      0.6   4.7   
Progesterone - Овулаторна фаза   -      2.4   9.4   
Progesterone - Лутенизираща фаза   -      5.3   86.0   
Progesterone - Мено пауза   -      0.3   2.5
Какво ще кажете, май е имало овулация? Павла, хелп :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #422 -: Юни 19, 2019, 11:43:40 am »
В горната половина си. Имало е О. Дано да сте я хванали 😉
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #423 -: Юни 19, 2019, 11:45:47 am »
Mухаххаха, Павла!!! Благодаря- кога ще взема да те видя да ти благодаря с едно вино (искрено се надявам да не можем да пием!) И да сме  я хванали и двете! Добре, да почна дуфастона както КОнова и Персенска казаха? или Утрогестан? Аз нали вчера едно хапче дуфастон пих без да помисля. Едва ли може толкова да вдигне. Минали са 24 часа? дайте акъл! Моля.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #424 -: Юни 19, 2019, 11:52:13 am »
Със сигурност е оказало влияние, но не знам до колко.
Имай предвид, че започнеш ли с Прогестерона, цикъла няма да ти дойде. Направи си кръвен тест в този случай преди датата за цикъл, за да знаеш дали да го спираш. На мен винаги на 4ти ден след спиране на Прогестерон ми идва цикъла.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #425 -: Юни 19, 2019, 12:00:38 pm »
Искате ли да се посмеете?Ставам сутринта и гърдите си ме болят нормално,тръгвам навън и на един сфетофар какво ми става,пипам ги не ме болят.Шаш и паника.Спирам на следващия пак ги пипам ,то станало зелено,хората свирят ,аз си мачкам циците!Е като се успокоих ,че ме болят потеглих благополучно.
Лина,дано сте я хванали О.
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #426 -: Юни 19, 2019, 12:13:35 pm »
Хахахах слънчице успя да ме размееш. И мен много ме болят, няма смисъл да си ги пипам, даже вечер не искам да си махам сутиена. А моя снощи ми вика малееее как си напръщяла хахаха ама съм му забранила да ме докосва, не че той се съонразява много ама все пак ...мен попринцип винаги ме болят гърдите
Този утрогестан вместо кринонгела ли се използва? Лима аз не мога да ти дам съвет. Съжалявам ама съм малко боса в тая част.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #427 -: Юни 19, 2019, 12:15:22 pm »
:D :D :D :D :D :D Познато, ръцете все ми бяха в сутиена :D :D :D И Мишо доста го дразнеше това в при все, че секса е забранен след трансфер :D Много напръщявам от терапиите след трансфер и Мишо беше казал, че наред със снимките на бебета в клиниката и той щял да сложи снимка на гърдите ми с надпис: "Благодаря Ви, д-р Петрова"

Беше казала, че няма да обръщаш внимание на болките в гърдите и зърната, но не успяваш май :) Аз съм впечатлена, че си потеглила плагополучно. Вече изпитвам сериозно възхищение към вас шофьорите, защото както казват: "Напоследък всеки кара както си иска, чак ме е страх да си купя книжка" :D :D :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #428 -: Юни 19, 2019, 12:28:33 pm »
Аз после се извиних на останалите участници в движението-аварийни,ръце 😁.
Някой иска ли утрогестан да го черпя?Имам цяла кутия без 1 глобулка.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #429 -: Юни 19, 2019, 12:29:33 pm »
Тук не изписват прогестерон на хапчета. Аз глобулите ги харесвам, а и нали могат и да се пият.
На мен си ми идва, ако ще да съм бременна. Един прогестерон не ми спира нищо.
Слънце, голямо мачкане. Мен нито една бременност не са ме болели гърдите. С малкото за малко ме боляха като си слагах всеки ден инжекции прогестерон. Симптом за бременност при мен е липса на усещания.
Запази си го за сега. Сега кято забременееш не знаеш на каква терапия ще си.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #430 -: Юни 19, 2019, 12:38:35 pm »
 teri_90, Павла абе почвам го и утрогестн ще слагам имам ги и двете от Конова- Мишето също е била така. Другата сряда кръвен и от там ще се нагласям. Мерси за помощта. Изморява си карането, Тери аз още се вайкам за пътя до морето, поне мен ме изморява, а се водя доста добър шофьор. Ще свикнеш с практиката.Слънчицето хахахах и аз се разхилих. Ама при първата бременност никакви усещания нямах, минали път (биохимична или не ) постоянно се пипах. И на мен се е случвало точно на светофар и със хора. Голям срам и смях  :o
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #431 -: Юни 19, 2019, 12:40:43 pm »
Аз първо мислих за тебе да го пазя,ама се сетих че каза за инжекциите.
Няма да ми трябва,при +тест до 12та седмица съм на Кринон,до 8ма на естрофем.Него от днес го почнах,сутрин и вечер.
Тъй че,някой ако иска утрогестан да пише.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #432 -: Юни 19, 2019, 12:50:42 pm »
Слънчицето, мерси миличка. Аз имам една опаковка. Май кринона е по-добър , но защото е по-къп не го изписват, ако не се бъркам. Нещо почнах да си мисля за бебе този месец. А и тая топка (8th ball) ме забавлява много.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #433 -: Юни 19, 2019, 12:56:23 pm »
Кринона е около 30 лв -6 апликатора са,не е евтиничък,по един на ден се слага.Утрогестана ако слагаш по 2 или по 3 ,излиза горе долу същата работа.Не знам кое е по-добре,аз му свикнах вече.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #434 -: Юни 19, 2019, 12:57:29 pm »
Не го пази за мен. Аз имам от Симеон останали неща ако се наложи. На Хрис може да ѝ трябва?
Аз много обичам да карам. В България малко по- малко. На дълъг път ми е най- хубаво- 600- 800 км не ги усещам. Сега с него малко ми е притеснено сама и по магистралата, защото не мога да спра, но не сме се спрели. Аз имам много сериозна катастрофа. Колата беше на зарче. Затова винаги казвам, че мен не ме е страх да шофирам, а ме е страх от шофирането на другите.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #435 -: Юни 19, 2019, 13:04:22 pm »
Аз казвам същото, хаха 2011 ме тотализираха. Крадена кола в насрещното, еднопосочна улица ест. Но това не бива да ни отказва да си караме колите :) Павла, като порасте телефона решава работата. Аз принципно не й го давам много , но в такива моменти е супер.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #436 -: Юни 19, 2019, 13:09:46 pm »
 :D :D :D :D Павла,представих си Симеон с телефона ти!
И Хрис е на Кринон.Ако някой иска да ми пише Няма смисъл да ми седи в шкафа,поне някой да го използва.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #437 -: Юни 19, 2019, 13:24:24 pm »
Ей, я не се подигравай!  :lol:
Имам и модерен :oops: Ама аз съм твърдо против подобни забавления, особено на такива малки деца.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #438 -: Юни 19, 2019, 14:00:35 pm »
И аз съм против, но към 5 почнах да й давам от време на време :) пречупих се
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #439 -: Юни 19, 2019, 14:32:02 pm »
Момичета я кажете този естрофем защо се изписва? Аз нямам и май нямам аналогов на него препарат??? И слънце защо чак сега си го почнала? Така ли трябва да е?