0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #660 -: Април 17, 2019, 08:21:58 am »
Утре е дами, утре, на 7-ми ден.Аз вече тотално изтрещях, та да идва деня и да знам каква е присъдата!

Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #661 -: Април 17, 2019, 08:24:47 am »
Излезнаха резултатите ми
Пролактин - 10,75 при реф.ст. 5,18 -26,53
ТАТ - 0,74 при реф.ст. < 4,11
МАТ - 2,36 при реф.ст < 5,61
Тестостерон -  0,49 при реф.ст -0,14-0,53
FT4 - 0.900 при реф.ст -0,700-1,480
TSH - 1,210 при реф.ст - 0,350-4,940
 Маги, ще ни зарадваш утре с едно тлъсто ЧХГ,знам го аз
« Последна редакция: Април 17, 2019, 08:26:28 am от djuliq922 »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #662 -: Април 17, 2019, 08:44:18 am »
Благодаря  за координатите, д-р Мели.
Аз тъкмо се бях успокоила и днес ми е деня за тест официално (16 ден). Трябваше да ида до лабораторията. Бях спокойна. И се опитаха да ми вземат кръв. Ровичка момчето във вената, но тя не пуска. Пробва с друга игла. Не стана. Пробва с някаква по-малка с тръбичка. Не стана. Викна по-старша сестра. Пробва на едно място. Не пуска. Пробва на второ, не става. Поровичка и тръгна най-сетне. И ви казвам вече бях готова да започна да рева в лабораторията, че нестига, че съм там за да взема официалния си отрицателен тест, а и трябва да боли толкова.
Тръгнах си и се опитвам да се успокоя и по пътя срещнах бившият ми приятел, с който след 7 години връзка се разделихме в добри отношения. Започна да ме разпитва как съм. И някак си не ми дойде да кажа: "Добре съм". Казах му да не ме пита и той започна да дълбае. И се разревах пред бившия си приятел, защото явно го смятам за човек, пред когото няма нужда да се правя на това, което не съм. И просто си тръгнах.
Сега трябва да си намеря отново спокойствието, за да мога да проведа следобед с докторката смислен разговор.
Мрън, мрън
« Последна редакция: Април 17, 2019, 08:46:41 am от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #663 -: Април 17, 2019, 09:01:04 am »
Тери, миличка - пийни кафе, фрапе или каквото ти доставя удоволствие. Още е безумно рано за питие, та затова предлагам кофеинови напитки. Ако ядеше сладко, щях да препоръчам тортичка, пастичка или нещо такова. Ако имаш възможност - поплачи си, ама така от сърце и ще се стегнеш.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #664 -: Април 17, 2019, 09:12:59 am »
Лина, честитооооо  :D Много се радвам и аз!
Леле, наистина трябва да отделя по 2 часа на ден, за да изчета всичко  :lol:
В понеделник вечерта бях при док - 10 ден, фоликула беше 13 мм. Днес вечерта пак отивам, за да видим инсеминацията дали ще бъде утре или в петък. Доста ми е притеснено, защото е на ЕЦ и тя не може да контролира нещата.
Аз пък съм купила един биберон залъгалка и мислех да го завържа за котката и така да съобщя новината  :lol: :lol: Обаче, този биберон седи в шкафа от година и нещо   :wink:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #665 -: Април 17, 2019, 09:15:58 am »
Пеше, в някои часови зони не е безумно рано за питие. НО мисля довечера да изляза точно това да направя. Някое и друго Мохито  СЪС ЗАХАР!
Лейди, няма ли да ти бие Прегнил, за да ти спука тя фоликула?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #666 -: Април 17, 2019, 09:17:12 am »
 Линааа много хубаво, браво, сега се надявам резултата да се удвоява хубаво. :crossfingers:
Тери  :bighug:
Маги чакаме утре хубав резултат.
Момичета бакараха ме за фонда да пусма е веднъж АМХ. От 1.4 ноември месец  вчера беше 1 :( сдухах се яко.Инвитрото ми беше без стимулация, на ЕЦ,защо толкова е паднало? Знам че сте писали за добавки подобряващи резерва, но моля ви пак да споменете какво сте пили.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #667 -: Април 17, 2019, 09:24:26 am »
magi mei, ще го вдигнеш споко. Аз януари миналата година бях с АМХ 2, а май месец с 2.3 Много се влияе от витамин Д3, а сега след зимния период трябва стабилно да ти е паднал този витамин. Аз лично пия Иногинол и след неговия прием вдигнах АМХ.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #668 -: Април 17, 2019, 09:27:49 am »
Теринце, подкрепям мохито!

Маги, Вит С ти е много нисък на теб, той влияе. Вдигни големината и нещата ще се оправят!

Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #669 -: Април 17, 2019, 09:41:03 am »
Маги предполагам витамин Д имаш предвид. Благодаря момичета, няма да чакам прегледа, че е чак на 9 май. Още довечера отивам да си взема нещо или иногинол или вигантол
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #670 -: Април 17, 2019, 09:41:57 am »
teri_90 мохито звучи доста добре  :drunk: Ами аз пък се гордея с теб , че на момента си го изляла. Не е хубаво да подтискаме. Това е имало доста добър ефект върху теб. Излез и се разсей с хора, само ще помогне. Ниско ли ти е кръвното? Обикновенно, мен така ме ровичкат, и е мега неприятно и особено за "не" това е убийствено.
Маги , хайде на добруте резултати!Аз цяла вечер се въртях. Местих си два пъти леглото. Някаква инсомнияя ме гони. Нямам търпение да се боцна утре, още не мога да повярвам. Във къщи , нали ви казвам, няма голямо щастие.. малко съм разочарована, но пък не се оплаквам. То и аз се притеснявам от сега нататък как ще се развият нещата.. да не е биохимична и така.  Но пък ви има вас и благодаря на всички, които се зарадваха за мен. magi mei, лятото ще се вдигне АМХ-а. За добавките, не зная. Lady01, наистина, няма ли да го спука с инжекция или не сте го коментирали това? Много яка идея за биберона, дано си го случите скоро!petqst благодаря, за яките картинки, особено ме радват .
Слънцемое аз пък толкова съм свинкала да не става, че нали ви казвам, напаво не ми се вярва. Но сега за цветница, това ще е най-големият подарък, който бих получила.  Dark :)  аз пък мислех, че почти на никого не му хареса. И апбт може да ми казваш, важното е че си знаем ние ;)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #671 -: Април 17, 2019, 09:43:11 am »
Тери, нищо не ми е казала за Прегнил. Каза, че всичко зависи от фоликула днес. Може би ще сложи, знам ли, но аз ще я попитам, за да съм спокойна.
Маги, силно ги стискам палците за утре. Знам, ще ни зарадваш ❤️
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #672 -: Април 17, 2019, 09:50:13 am »
Моята дръжка е с биохимична. Стойността на ЧХГ пада. Боли ме повече от колкото при мен като не стана! Ох, много ми е гадно.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #673 -: Април 17, 2019, 09:53:35 am »
За АМХ аз само едно нещо не ми е ясно (много са, но това ме вълнува повече) дали е показател само за количество или и за качество? Според мен трябва да е и за качество, защото и при запазен брой фоликули има нисък АМХ.
Аз след малко отива при ендокринолога. Малко съм песимист. Я ще ми открие нещо на ЩЖ, я тя ще ме претупа за 5 мин.
Също много се притеснявам за аденомиозата, която видяха на ЦС. Лошото е, че нямам при кого да отида, за да потвърди или отхвърли диагнозата. Ако не беше малкото щях да скоча до Пловдив при д-р Даскалов.

Маги, днес минава. Този път ще е както трябва всичко!

Ох, много гадно. Имат ли замразени? Горката.

Тери, ти не си шофьор, така че в обедната почивка не ти пречи да удариш един коктейл СЪС ЗАХАР. Прекалената консумация на алкохол пречи на вашето здраве, но и намалената не е кой знае колко добре за него. Все пак всички, които пият вода умират.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #674 -: Април 17, 2019, 09:54:31 am »
magi_st ееех че гадно :((( горката
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #675 -: Април 17, 2019, 09:58:18 am »
Ех, Маги... Замразиха ли? Те май направиха няколко бебока.
apbt, за мен ти си мистерия. Казвам ти. Толкова време опити и нищо и сега едно таймиране и Дуфастон и БАМ бебе. Да не би да ти е бил винаги нисък Прогестерона, проверявала ли си го през годините опити? Пу-пу. Щъркелът най-сетне е намерил правилния адрес :*
Павла вие нали се прибирате сега. Какво толкова ти пречи малкото? Ако няма кой да бута количката в Пловдив, аз съм доброволец.
Според мен АМХ си е показател основно за качество. Защото не са малко жените с нисък АМХ и изкарват яйцеклетки. АМХ ми се струва, че пада няколко годинки преди реално да навлязат жените в менупауза.
« Последна редакция: Април 17, 2019, 10:00:08 am от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #676 -: Април 17, 2019, 10:07:27 am »
Навсякъде пише, че е повече количество, отколкото качество. Със съвсем малък АМХ и почти без фоликули вадят една Я и става бебе. АМХ се отделя от малките фоликули, тоест ако са малко е нисък, но не знам ако са много и е нисък? Ще почета тези дни.
Тери, то в Пловдив лесно, но за да стигна до там от Варна е 3 дена път с камили.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #677 -: Април 17, 2019, 10:11:25 am »
Тери, и аз това си мислех...последния, път на 1 Април(14 ден от мц) , когато го засякохме беше нисък, наистина 0,05 и затова инжекцията. Яд ме е че толкова време изгубихме във "всичко ти е наред, много работиш, стрес" .. но и през годините не сме го следили... На 10.11.2018 (19  ден от мц) ми е бил 52 но освен това не съм имала др. контроли. Чакай да видим Тери, може и да е биохимична, още нищо не се знае. Не смея да се зарадвам, честно.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #678 -: Април 17, 2019, 10:29:32 am »
Ееее, каква си негативна. Бременна си! До утрешния тест, а дано и след това си бременна.
Аз звъннах да си запазя час при д-р Конова. Ей  така, ако има. Чак на 31 май. В Англия съм тогава.Пък и да не бях, по-добре да се надявам да дойде на ДРЗ и тази година.
Досега толкова много време не са ми бавили тест за бременност. 3 часа вече. Добре, че знам резултата, че ако сега чаках за първи път за стойността и да съм изпаднала в нервна криза.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #679 -: Април 17, 2019, 10:34:59 am »
Много ме е страх, Тери. Това е. Тези пък са се престарали.. какви 3 часа? гррррррррр