0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #620 -: Април 16, 2019, 17:15:02 pm »
Не е от хориомона,честито :D.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #621 -: Април 16, 2019, 17:17:56 pm »
Момичета седа и рева тука
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #622 -: Април 16, 2019, 17:18:48 pm »
Олеее момичета,голяма активност,голямо нещо.

apbt88 съмнявам се да е от хориомона минали са 14 дни ! Тихичко честито и до финал. 🤞🤞🤗🤗🍀🍀

Аз вчера бях при док,имам фоликул 20мм очаквам днес ову,той пак за пореден път ме попита дали съм сигурна за лекарството и биопсията,но понеже ову е от ляво (без тръба) и му казах че и без това пропускаме опитите заради това,така че скачам пак с гадната биопсия. Утре съм пак на преглед,дано се е спукал и да минава тази гадна биопсия. Немога да ви изброя всички,но късмет момичета,и нашия момент наближава ! Аз онзи ден сънувах една колежка че ми казва че е бременна (тя има 2 момчета) и че това и е последна бременност и ми предава щафетата Хаха. Запомних го,защото преди 10 месеца някъде една колежка ми каза че ме е сънувала бременна и хоп  а следващия месец тя забременя. Хайде дано се повтори с мен .🤞🤞🤞
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #623 -: Април 16, 2019, 17:34:54 pm »
Слънчицето, Мише, Cruella De Vil не мога да повярвам! Трайкам си и ще пусна след два дни. Cruella De Vil, аз преди месец и половина два се сънувах бременна ( за близо 2 години ) не се бях сънувала така.. Имам хиляди тестове с НЕ НЕ НЕ.. прегръщам ви много Cruella De Vil ти май така си беше решила.. ако е нещо което така и така трябваше да се свърши... ?
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #624 -: Април 16, 2019, 17:43:47 pm »
Ехааа, апбт  :D Стискам палци да удвояване след 2 дена  :D
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #625 -: Април 16, 2019, 17:47:31 pm »
apbt88 да бях си решила да я направя,но ако ову беше от дясно,може би нямаше. Предвид мнението на доктора за биопсията и лепилото,може би щяхме да действаме този месец,но сега така или иначе го пропускаме нищо не губя (освен 450 лв 😂😂) да я направя и се надявам другия месец фоликула да е от дясно.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #626 -: Април 16, 2019, 18:05:26 pm »
Круела,ляво,дясно няма значение.Аз съм с лява тръба,доктора ми казва всеки път,че е виждал жени забременели откъм яйчника без тръба.Те не се и редуват кой да овулира.Ама и аз бих пропуснала цикъла за каузата.
Апбт,в други ден пак пускай ЧХГ,ако ходиш в клиниката си става по-бързо,в моята беше готово за 1 час,в лабораториите минимум 3.
Кукапетъл,дано отмине това и се почувстваш по-добре.Не знам колко ти е било до секс,но пък той ни дава хормони,които ни карат да се чувстваме добре.
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #627 -: Април 16, 2019, 18:07:52 pm »
apbt88 тихичко честито
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #628 -: Април 16, 2019, 18:08:11 pm »
Слънчицето така е права си,но страх лозе пази ! 1 месец няма да ни бутне. 🍀🍀🍀
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #629 -: Април 16, 2019, 18:36:34 pm »
Apbt88, какво направи ти  8O Браво, момиче. Сега да не спреш да ни пишеш, свикнах с теб.
Cruella, а теб сега ще те гледат дали все още са ти завишени тези маркери ли?
Какви са тези биопсии? Като напиша в интернет и само статии за ракови клетки ми излизат.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    y

  • *
  • 21
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #630 -: Април 16, 2019, 18:41:54 pm »
apbt88 честито и от мен
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #631 -: Април 16, 2019, 18:53:13 pm »
terii , как бре, прибирах се от работа просто. исках да отида на църква, но около мен затворено вече.Как, ще ви оставя?Много се вълнувам за всяка от вас  :grouphug: препиках сега един шуърчек и нищо...круела, аз съм правила биопсия, неприятно е но толкова. Оказа се че някакви кофти клетки съм имала на главичката на шийката на матката, изгориха я с лазер в токуда и туй то. Самата упокта беше неприятна. дарк, ели, мише,тери , слънчице-благодаря ви. да видим сега всичко да върви по план
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #632 -: Април 16, 2019, 18:55:23 pm »
Тери имунологична биопсия е. Изследват имунологичните показатели в ендометриума. С това лекарство действа на тия показатели. И после контролна биопсия да се види дали има подобрение. Има и биопсия за имплатационен прозорец. Няма много информация в интернет за тия биопсии,аз разучих от бг мама и павла беше публикувала един сайт на нейната болница където са и правили и има доста информация.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #633 -: Април 16, 2019, 18:58:04 pm »
Много е рано за пиклив. ЧХГ сигурно не е стигнало до урината още. Ех, че хубаво.
Момичета за д-р Русев колко време чакате за първичен преглед?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #634 -: Април 16, 2019, 19:05:34 pm »
apbt88 на мен шуарчвка ми беше с много бледа черта на чхг 100 така чемтова да не те притеснява грам
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #635 -: Април 16, 2019, 19:13:26 pm »
Тери,аз лично не бих отишла при русев,калчев и тем подобни други,и ще кажа защо. Русев пуска някакви имунологични изследвания и на 99 от 100 жени предписва едно и също аспирин и фраксипарин през ден,независимо от резултатите от изследванията. Което за мен е абсурд да се предписва едно и също на всяка. Но ти си решаваш,мисля че се чака около месец за час. Другото което е при една бременност не дава да се следиш другаде което пък е върха на сладоледа,ако кажеш че ходиш примерно при Паскалева нищо чудно да те изхвърли от кабинета.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #636 -: Април 16, 2019, 19:19:11 pm »
Апбт, дано всичко да е наред.
Зарежи уринарните, особено вечер.
То като лечение няма много варианти от медикаменти, но аз се разочарова, макар и да не  съм ходила. Имах едно мнение за него, четох му статии в различни чужди журнали, но тук с Сигридов са една странна комбина и ... Не знам не е наред работата. НМХ и аспирин през ден...натаспин..
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #637 -: Април 16, 2019, 19:26:48 pm »
Апбт, честито мила. Рано ти е за пиклив тест, аз си направих след кръвния, ама цифрата ми там беше 1140. Изчакай още 2 дни.

п.п. И моля смени го тоя непроизносим ник.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #638 -: Април 16, 2019, 19:31:33 pm »
Аз няма да ида по собствено желание, сигурна съм, че лекарката ще ме прати. По принцип предпочитам при доц. Конова в КИРМ Пловдив, но в графика има само 2 дена за април. 18 и 19. Да намеря час би било повече от чудо, освен, ако не ги слагат седмица за седмица.
Изобщо не мисля, че имунологията е проблем при мен. Май месец имах НК клетки в норма и неуспех. Но ще ме накара вероятно и то конкретно към него ме насочи миналия път. Което от една страна ми хареса още тогава, че докторката се опита да намери причина за неуспех, а не го отдаде по подразбиране на лош късмет
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #639 -: Април 16, 2019, 19:34:57 pm »
Просто говори с нея, не може ли при друг лекар.За мен е по-добре дори при Паскалева да отидеш, ако не иска да си при Конова.Колкото за часовете, се обади и питай.Може пък да имат свободни.

Апбт, честито, страхотен резултат!