0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #600 -: Април 16, 2019, 13:44:20 pm »
Говорейки за този доц. Русев. Утре 100000000% ще ме пренасочат към него. След първия неуспешен трансфер докторката искаше да ме праща в София при него, но аз й казах, че ако е за НК клетки вече ги имам изследвани. Д-р Даскалов ми ги беше изследвал 2 месеца преди това, заедно с антифосфолипиди. След втори неуспех вече не ми мърда според мен посещението при този доктор, въпреки, че не мисля, че там е проблема. Нямах миналата година проблеми с имунологията. Ще попитам, ако е само за НК клетки дали не може при д-р Даскалов да ги пусна пак. Само за това да ходя до София и кой знае за кога ще ми дадат час. А това ще е ходене до София за среща с доктора и назначение за изследване + още едно ходене, за да ми разчете резултатите. Не, че не е важно, ама поне в КИРМ Пловдив. Ще попитам утре.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #601 -: Април 16, 2019, 13:46:18 pm »
Абпт, точно това е. Не е въпрос на мнение, поне за мен, а е въпрос на показания. Ако може по- лека процедура, защо да не се направи, но като хората, а не с 2 хапченца и нито един хормон. Със същия успех ще си правите секс вкъщи, шансът пак е около 25% на цикъл.
Инвитрото е велико нещо, но както виждаш не е 100% решение. Не е панацея- хайде едно инвитро и готово.

Хелиантус, а, дано. Не се занимавай с глупости. И да се е спукал какво? Ако искаш след 10 дена си пусни ЧХГ (аз нали съм фен на тестовете за бременност, а и на мен си ми отчита на 11-12 ден от О).


Хрис, аз също се чудя за моята лапароскопия. Даже киста не ми махнаха, а сега на ЦС се видя, че имам и флеболит. Много излишна беше.
Дано всичко да е наред. Скоро ще започвате ли процедура? Сега не се ли класираш по фонда с новото АМХ?

Тери, ще ти трябват вливки и аспирин/ НМХ през ден, а после ще минеш на Натаспин. Вече може и да не ходиш при него :wink:
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #602 -: Април 16, 2019, 13:54:05 pm »
Аз още не съм ползвала  сегашният ми фонд, а той изтича Май месец :-(. Все няма какво да се стимулира. Дали ще трябва да се обаждам във фонда да връщам заповедта ?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #603 -: Април 16, 2019, 14:16:36 pm »
Хрис, не разбирам от фонда. Не знам. може би има вариант да се удължи, ако започваш стимулация.
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #604 -: Април 16, 2019, 14:22:08 pm »
Хрис_80 мисля че има вариант да се удължи заповедта, щом имаш здравословни причина. По добре се обади във фонда, много са любезни, всичко ще ти обяснят.
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #605 -: Април 16, 2019, 14:25:11 pm »
Павла, и аз съм фен на тестовете, на мен също уринарни са ми показвали на 11-12 ден, 100%ще пусна ЧХГ, поне за спорта  :D.

Мислех и прогестерон да пускам на 7-и ден от О, но може направо с ЧХГ-то.
« Последна редакция: Април 16, 2019, 14:29:26 pm от HELIANTHUS »
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #606 -: Април 16, 2019, 14:42:35 pm »
apbt88, то 19 е вдругиден, но ако не можеш да изтърпиш - тествай се. Иначе аз опити не правя, просто ви наглеждам - много сте ми сладки.
Хрис, обади се във фонда и попитай как става отлагането и за колко точно време може да е.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #607 -: Април 16, 2019, 14:44:23 pm »
Hris, за удължаване на заповед искат становище/етапна епикриза и актуално АМХ.
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #608 -: Април 16, 2019, 14:49:10 pm »
11,7 NK завишена клетъчна активност при норма до 10. Иначе след положителен тест доцентът ме вика за назначаване на терапията. Аз обмислям да отида при проф.Паскалева. Добри отзиви има за нея. Много лекари ми се събраха - невролог, нефролог и гастроентеролог. Не се чувствам добре след инвитрото, главоболие, бъбреците ме приболяват, нямам сили нещо. След секса имах болки, направо съм.... развалина.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #609 -: Април 16, 2019, 14:51:34 pm »
Pesheck да, толкова ми трябва да ида да ме боцнат, ама много ми пукат вените бе, ей.. иначе бих си ходила с абоката. Не искам да повлияе хоримона (инж) да се радвам напразно и после пак нищо :/ Pav-la, дам права си. Хубаво е да сме информирани, и да има някой да го поднесе наготово . Аз помня още в началото как за относително време попих от тук толкова инфо. Kukapetal, няма мила, някакъв кофи период. Ще се подобрят нещата  :grouphug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #610 -: Април 16, 2019, 14:57:31 pm »
Кукапел, почини си, отиди на прегледите, на които прецениш, но най- вече си почини. Може да е психосоматично всичко.

Хелиантус, то аз сега ще се прибирам в България и макар да не сме правили секс този цикъл, пак ще си измисля какво да си пусна като няма да е ЧХГ :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #611 -: Април 16, 2019, 15:15:46 pm »
Кукапетел и аз съм като теб. Всичко ме боли. Глава два дни, бях като ударена от самолет. Кръста не го броя. Въобще съм като баба.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #612 -: Април 16, 2019, 15:45:18 pm »
Говорете ми за кръста... Нощем се будех от болки в кръста и не можех да заспя. Странно всичко изчезна от седмица.
Кукапетал, евала, че изобщо секс си правила. Толкова не ми се прави, ама толкова. След първото инвитро докторката каза на Мишо: "Сега да знаеш, че трябва да правите секс. Тя няма да иска, но трябва". Явно е често явление. Не се насилвай. Дай си време. Имаш време до следващия опит. Не се хвърляй сега на всички лекари. Имаш 3-4 месеца. Малки стъпки.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #613 -: Април 16, 2019, 15:56:31 pm »
Миличките, колко сте ми се измъчили , гушкам ви всички! Ще гушкаме бебчета, да знаете! Айде на рефреша ..отидох b-hCG - serum, plasma    НЕГОТОВ
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #614 -: Април 16, 2019, 16:21:57 pm »
Апбт, стискам палци  :goodluck:
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #615 -: Април 16, 2019, 16:26:05 pm »
Апбт и аз стискам палци. Много късметтт и чалаюе и ние с теб.
*

    y

  • *
  • 21
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #616 -: Април 16, 2019, 16:28:07 pm »
apbt88 И аз стискам палци! Не знам какво се случва с мен Много съм изморена, а телесната ми температура днес е дори 37,3 😳
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #617 -: Април 16, 2019, 16:33:33 pm »
Мише, Слънцемое, у, благодаря ви. аз нямам надежди, ноо да видим.. знае ли се.. У. не разбирам аз от тези температури, но мож еи от времето да е.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #618 -: Април 16, 2019, 17:10:43 pm »
момичетааааааааааааааааа имаме ли щастие

b-hCG - serum, plasma    36.33   mIU/ml   0   5   H или е хоримона, бит е на 02.04?
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #619 -: Април 16, 2019, 17:13:36 pm »
Апбт, мисля че се изчиства за около 14 дни, а при теб са минали. След два дни пусни пак, за да видиш дали се удвоява. Стискам палци да продължаваш с хубавите новини  :)