0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #260 -: Април 08, 2019, 10:56:21 am »
Кукапетел стискам палци всичко да е наред понякога в ранна бременност може да се появи леко зацапване около датата на цикъла
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #261 -: Април 08, 2019, 10:58:27 am »
Мишееее, много се радвам за теб, прекрасен резултат!💖💖💖 Силно те прегръщам!  :bighug:
Благодаря на всички, че ме мислите и подкрепяте!💖💖💖
Изчаквам резултата и ще звънна в клиниката. Чак на 11 ми е датата за цикъл, дано не идва изобщо.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #262 -: Април 08, 2019, 11:21:18 am »
Кукапетал, Маги е права за Кринона. От него може да се получи черно, сиво, жълто, бяло и розово зацапване или буци. Но червено пише, че не може. Така да се различавало. Аз в имплантационните дни видях в засъхналия Кринон, който излиза едни розови малки петънца, но не смятам, че бяха от имплантация. Бяха си от Кринона, но бяха розови.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #263 -: Април 08, 2019, 11:42:55 am »
Тери, при мен беше оранжева капка, по-малка от една стотинка, стори ми се водниста. А по апликатора от кринона, леки кафеви жилки, като изцапан стоеше. Иначе бели парченца ми падат от кринона, не с цвят. Още няма резултат...Пуу...
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #264 -: Април 08, 2019, 12:06:41 pm »
Кулапетъл силно стискам палци за теб. Ти не пусна ли кръвен в Щерев. Там за няма и час и е готов. Силно стискааааам. :bighug: :goodluck: :goodluck: :goodluck:
Мишеее браво. Мисля че много добре върви ЧХГ. Страхотноо
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #265 -: Април 08, 2019, 12:43:00 pm »
magi_st eхааа 5 оплодени с ИКси и 4 ин витро. Общо 9 броя ембриона. браво на вас. Спокойно да дойде денят за трансфера. Слънцемое, следващият път! Гушкам те много. Така се надявах за теб. Да ти кажа, събота сутринта, влезнах и като го видях това ми се отщя да пиша! толкова се бях нахъсала. Доста негативна бях уикенда и не исках да ви товаря. :/
Мишеее, бравоо . С теб сме и с твойте юначе(та) .
Kukapetal страхотно е, нали <3 да не пииваш повечеко водичка затова да има усещане в бъбрека> Излезе ли резултата от кръвния?
WideD, не знам дали знаеше но в руската църква се пали за желания! Страхотно е това,което си направила. Както и за всички , които са направили подобен жест.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #266 -: Април 08, 2019, 14:19:56 pm »
 :D Apbt, знам, много е силно това място. Моя приятелка от чужбина дойде до тази църква специално да се помоли за нещо, свързано със семейството и.
Мише, много се радвам за ЧХГ
Дано и утре да върви супер :-)
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #267 -: Април 08, 2019, 14:33:15 pm »
WideD нали, нали. Браво на тях. Леля ми, на 42 забременя, след 4 год. опити. Ходи до Св . Петка и е обиколила къде що може като манастири и тн. Но и води здравословен начин на живот доста голяма част от времето. И тя и мъжът й имаха проблеми (не ми споделя какви,защото е доста дръпната на темата).. но късмет.  През цялото време не падна духом. Даже на моменти ме дразнеше със позитивизма си, но ето май месец ще ражда, жива и здрава да е.
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #268 -: Април 08, 2019, 16:17:06 pm »
Няма радост за нас, отрицателен ми е резултата... Такова чакане почти мина деня и накрая нула. Обадих се в клиниката, ще ми върне лекарката обаждане.
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #269 -: Април 08, 2019, 16:27:18 pm »
Кукапетал, не знам какво да кажа  :( Дали няма вероятност да е рано и да се повиши стойността?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #270 -: Април 08, 2019, 16:30:16 pm »
Толкова много съжалявам. И аз бих повторила  след няколко дена. Ако кръвта е била имплантационна, то ЧХГ е 0 все още. Дано ти се обади скоро лекарката.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #271 -: Април 08, 2019, 16:33:55 pm »
Kukapetal много съжалявам миличка. Незнам какво да кажа  :grouphug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #272 -: Април 08, 2019, 16:42:44 pm »
Виж докторката какво ще каже. Не спирай лекарствата на своя глава!
Прегръдки!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #273 -: Април 08, 2019, 16:47:08 pm »
Kukapetal, дръж се миличка. Наистина не спирай лекарствата на своя глава а изчакай доктора. Моя позната до края почти не е виждала както трябва хормона пък нейната точица стана на 7г.  :hug2: Аз на своя глава да кажа, че ми контрахира матката. Какво е туй чудо не знам. Пих но-шпа, друго не знам какво. Нито имам контакти, нито никаква провокация общо взето. Да помогнете  нещо ?
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #274 -: Април 08, 2019, 16:52:44 pm »
Кукапетал, съжалявам. Така се надявах на хубави новини
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #275 -: Април 08, 2019, 16:58:02 pm »
Благодаря ви, момичета! Много сте мили, както винаги! :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #276 -: Април 08, 2019, 17:04:14 pm »
Кукапетал, много съжалявам, мила... Дано все още има надежда за този опит. Ако не - следващият ще твоят и пожелавам да е с близнаци! Прегръдки!!!  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #277 -: Април 08, 2019, 17:09:03 pm »
Kukapetal, надявам се да има все още шанс според докторката. Но и да няма. Били сме там: и аз, и Маги, и Мишето , и други от нас. Разбираме те какво е да видиш нулите, но погледни нас. Правим нови опити. Не е минало кой знае колко време. 3-4 месеца и пак сме на коня. Всяко неуспешно инвитро учи лекарите ни какво да подобрят следващия път. Продължаваш напред, момиче. Няма спиране. Бебетата ни разчитат на нас да не се откажем от тях! Дай си време да се вдигнете с мъжа ти и действайте пак. Ще стане. Просто инвитрото е малшанс.  При едни става от първия път, при други без явна причина не става. И все пак все още тая надежда това да не е било цикъл днес. Докторката ми е казвала за случай с ЧХГ 19 на 13 ден и родено дете от него, което си е доооста късна имплантация. И тази моя дружка, която имаше имплантация на 9ти ден. Защо не? Докторката ще каже, но аз не мисля, че ще ти спре сега лекарствата.  :bighug: :bighug: :bighug:
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #278 -: Април 08, 2019, 17:17:18 pm »
Кукапетел, не иска да повтарям всички, НО и аз мисля, че може да е по-късна имплантация. С теб съм❤️! Пиши какво е казала док.
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #279 -: Април 08, 2019, 17:42:39 pm »
Кукапетъл, много, много съжалявам! Дано още има шанс, ако не, ще стане, само няма да се отказваме!  :bighug:

Мише, на теб браво!