0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #780 -: Август 29, 2018, 07:46:59 am »
Териии, отивай на кръвен! На уринарните вяра им нямам аз  :wink:
Хайде чакамеее  :bfp: :bfp: :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17  preggo
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #781 -: Август 29, 2018, 07:54:28 am »
Пътувам. До обед трябва да имам резултат. Дано е грешка. И на ЧХГ 25 ще се радвам.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #782 -: Август 29, 2018, 08:21:20 am »
Добро утро момичета :-),
Тери сега видях, че рано рано си гледала теста, аз си спомням, че като се беше получило при нас, първият път на теста ( 1 ден закъснение от нормален цикъл) се появи бледа чертичка след 3тия час. Бях видяла, че е отрицателен и после реших да почакам още малко и го забравих. После реших след 2 дни да направя и чертичката пак бавно, но по-видима се появи.. И след още 2 дни беше вече по- ясна, макар и бледа. Отидох на кръвен и ми пишеше 5г.с. На резултата. Дано, дано сини или розови, гащите да са на път :-)
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #783 -: Август 29, 2018, 08:25:01 am »
Отброяването започна. Пуснах кръвен.
Случи ми се нещо, което ми приповдигнато духа. На излизане от лабораторията засякох една жена, с която си лежахме заедно в болницата. Аз след пункция, тя след трансфер. Тя е устискала и си прави първи тест днес на 16 ден. Все едно виждаш сестра по съдба, хем не й знам името дори, хем много мило ми стана.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #784 -: Август 29, 2018, 09:00:22 am »
Здравейте, момичета. Аз нямах много възможност да пиша и следя темите, тъй като се омъжих. :) Но ви изчетох на един дъх. Честито детенце на Pav-la. А за уринния тест за бременност, на една приятелка 1 седмица след закъснението беше отрицателен, явно само кръвният показва категорично. Веднага след сватбата ми беше прегледът при доктор Белчева, доста ме успокои. Този месец два фоликула са се спукали. Подозира обаче, че при мъжа ми има проблем, тъй като има две операции от херния още като дете, но ще пуснем спермограма и предстои да разберем.
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #785 -: Август 29, 2018, 09:09:04 am »
Терии  :bighug: дано уринарния да не е отчел. Стискам силно палците за хубаво ЧХГ.
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #786 -: Август 29, 2018, 09:39:15 am »
Теринце, значи това уринарните са скапано нещо!Прегръдки!

Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #787 -: Август 29, 2018, 09:39:26 am »
Тери, след толкова много пишкане, според мен е напълно възможно да ти е била разредена урината и за това да не е отчел. Затаила съм дъх със силно стиснати палци.
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #788 -: Август 29, 2018, 10:05:13 am »
Тери,дано кръвния покаже ЧХГ,зарежи ги тия шуър чек.
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #789 -: Август 29, 2018, 10:15:31 am »
Категорично отрицателен. <0.10
Наистина вярвах, че е станало. Бях направила всички изследвания, здрава съм, перфектен ембрион. Перфектна пункция. Явно само късметът ни липсваше.
Сърцето ми е в петите слязло. Изобщо не се чувствам готова за още един трансфер. Чудя се да се обадя ли на докторката или ще ми се скара. То на 13ти ден след трансфер няма да стане по-положителен на 16ти ден.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #790 -: Август 29, 2018, 10:19:15 am »
Ох, Тери не знам какво да кажа.И аз така силно вярвах че е станало!Вътрешно усещане имах!Обади се на лекарката, направи още един на 16-ти ден нищо не те бърка!Събери се, поплачи и знай от мен отказване няма, има само временно поражение!Прегръщам те много силно!

 :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #791 -: Август 29, 2018, 10:22:50 am »
Терии  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: бъди силна. Всички бяхме сигурни, че това ще е твоят месец... наистина ви е трябвало една идея повечко късмет.
Поплачи си, поразведри се, разходете се нанякъде, и после с нови сили. Няма да се отказваш и да се предаваш. Та ти си толкова силен човек. Обади се на докторката!  :bighug: :bighug:
Знаеш колкото по-бързо се съвземеш, толкова по бързо ще има нов трансфер.
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #792 -: Август 29, 2018, 10:36:15 am »
Тери,ако не си готова,изчакай малко,ама знам че не си от търпеливите.Божа работа е,никой не е сгрешил нищо.Успеха е наблизо.Много,много те прегръщам.
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #793 -: Август 29, 2018, 10:38:26 am »
Тери   :bighug: :bighug: :bighug:

Поплачи си, събери се и с нови сили напред!
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #794 -: Август 29, 2018, 11:02:07 am »
Ех Тери, както е казала Маги, само временно поражение. Имаш си още ембриончета, които те чакат. При някои организми даже е по-успешен вариант зет-а. Прегръщам те  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #795 -: Август 29, 2018, 11:04:52 am »
Териии, така се надявах да поведеш хорото...
Здраве да е! Ще стане, когато му е писано, нали знаеш?
Време е малко да се отпуснеш и да си починеш, пък ако искаш и да си поплачеш!
Прегръщам те силно  :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #796 -: Август 29, 2018, 11:07:20 am »
Терииии  :bighug: :bighug: прегръщам те момиче ! Поплачи си,навикай се и после с нови сили за успешния ти трансфер ! 🤞🤞🍀🍀🍀
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #797 -: Август 29, 2018, 11:11:48 am »
Благодаря ви, момичета. Ще си порева днес. Пък утре ще ми мине. Аз съм така. Накрая ще стане, както го предрекох: преди няколко месеца, докато все още опитвахме по естествен път казах на Мишо, че усещам как ще забременея септември месец с близначки от втори опит инвитро (тогава не правех разлика от инвитро и трансфер). Дано съм била права.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #798 -: Август 29, 2018, 11:29:08 am »
Тери и от мен имаш много прегръдки. Вчера се зачетох в една тема, която д-р Мели беше пуснала и не мисли, че искам напразни надежди да имаш, но тя казва че доста често стават лабораторни грешки. Според мен нищо не пречи пак да пуснеш на 16 ден ЧХГ.
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #799 -: Август 29, 2018, 11:41:12 am »
Тери, прегръдки и от мен. Ти явно си усещаш кога ще забременееш, така че ЗЕТ-а ще е успешен. Дай глас на чувствата си и горе главата :hug2: