0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #480 -: Август 11, 2018, 23:39:07 pm »
Тери, браво много добре вървиш! И аз познавам няколко еднояйчни и още едно при върнати 2 ембриона. Прекрасни тризнаци са <3 .
Стискам палци и знам че всичко ще е Перфектно. Имам добро чувство за теб!

*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #481 -: Август 12, 2018, 00:35:44 am »
Тери, всяка сутрин ми е така :)

Пешек, аз от 4 години пия хапчета разни. На мъжа ми също му давам все нещо- витамини, антиоксиданти и тн. Той си ги търси всеки ден. Ако забравя да му дам нещо или не съм купила- чак се цупи, но така се чувства много съпричастен в цялото нещо, че иначе само СГ или да даде материал по процедура му остава.

Маги, аз също имам много хубаво усещане за Тери. :)
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #482 -: Август 12, 2018, 15:58:55 pm »
И аз имам хубаво усещане за себе си. Дори на се хване този месец, все на някой ЗЕТ ще стане.
Чак започнах да си мисля: "Оле, ще съм бременна. Оле, ами работата, ами как ще се върна после на работа. Искам да съм мъж".
Днес много ограничено меню ми дадоха: без плодове (само белени ябълки и банани), зеленчуци: (само белени домати), без картоф, ориз, моркови, бобови, без млечни (разбира се изварата може :D). Аз не обичам месо пък по време на стимулация още повече. Сумати време мислих какво да правя за ядене. Та направих доматена крем супа. Оказа се, че с нея много лесно прекарах изварата за деня. С един куршум два заека.
Вече много не ме свърта. И ще поседна малко да поработя, че аз съм от онзи тип хора, които се оплакват, когато имат много работа и се оплакват, когато нямат много работа.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #483 -: Август 12, 2018, 16:47:49 pm »
О, Тери, чета си и си следя всичко, което пишете. Така, като следи човек историята във времето, се вълнува и съпреживява много повече!
Дано да пишеш хубави неща следващите дни!  :sunshine:
Аз ще почакам още някой и друг месец заради фонда - очертава се ноември. Според вас има ли опасност след золадекса да станат пак кисти за месец-два? Десния ми яйчник хич не и харесвал на лекарката и тръбата ми не е пропуснала течността. Знам, че е работа на лекаря да прецени, но ми е важно и вашето мнение.
Аз взех да се чудя за тези игли и инжекции.. Мисля, че няма да се справя и ще си взема отпуска като дойде време и ще тичам да ми ги бият.
 :nurse_1: :nurse_1: :nurse_1:
« Последна редакция: Август 12, 2018, 17:03:55 pm от WideD »
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #484 -: Август 12, 2018, 17:23:02 pm »
WideD, ти кога подаде документите? Ако горе-долу предполагате кой месец ще започнеш процедура, месец преди това може да започнеш с противозачатъчните (ако ти предпишат), за да не губите време. Иначе то след Золадекс кой знае кога ще ти дойде, Лейди май вече 40-50 дена го чака, ако не се лъжа.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #485 -: Август 12, 2018, 17:48:46 pm »
Сега началото на август ги подадохме, а от фонда казаха 3-4 месеца също както и ти беше писала преди това. Това прави ноември. Золадекса ако останат 3 инжекции( последната ми я биха на 6ти август), значи септември ще чакам цикъл. До ноември все ще трябва да се появи. Чудя се дали да взимам пчелно млечице или цветен прашец, те са много хубави за репродуктивните органи. Но ще помисля да не оплескам нещо.
Предния път след 6 инжекции ми дойде на около 36тия ден май някъде. И затова си мисля, че и сега може да е по-бързо, незнам..
И аз си мислех за противозачатъчните, че ще е по-сигурно всичко.
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #486 -: Август 13, 2018, 08:32:15 am »
Да, Тери, днес ми е 64 ден, цикъл няма, а нещо става с яйчниците ми. След секс доста ме болят. В такъв смисъл, че вечер правим секс, аз лежа и чааааак на сутринта се мия, а щом стана от леглото започват болки цял ден, сякаш са възпалени. На другия ден нищо ми няма 8O Много е странно. Вълните поне вече ги няма  :D 8) Най-накрая!!!!!
Тери, аз също много се вълнувам за опита ти. Прегръщам те и ви чета постоянно  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #487 -: Август 13, 2018, 08:38:12 am »
Мина пункцията. Сега лежа и чак в 1 да ме изпишат. Били извадили много яйцеклетки. Дани има 10на с добро качество
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #488 -: Август 13, 2018, 09:21:07 am »
Здравейте мили мои,от доста време не съм писала,но ви следя всеки ден. Тери много се радвам за теб и вярвам че всичко ще е наред..само през колко неща мина..време ти е вече да се радваш на една прекрасна бременност.Аз имам един въпрос,може би малко тъпичък,ама вече с нищо не рискувам. Този месец подновяваме опитите за бебче,док. каза че всичко е точно..много се отклоних.Въпросът ми е понеже пих един антибиотик,може ли това да повлияе на качеството на яйцеклетките?
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #489 -: Август 13, 2018, 09:50:47 am »
Тери, ще има добри и то много. Аз ти казах, че и за трето ще има :wink:

djuliq922, просто се обичайте с твоето момче и не го мисли тоя антибиотик. Най-много да отсее само най-здравите и годни яйцеклетки.
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #490 -: Август 13, 2018, 10:06:39 am »
Благодаря ти Pesheck, дано този път всичко да е наред
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #491 -: Август 13, 2018, 10:08:53 am »
Тери, страхотна новина. Сигурна съм, че всичко с теб ще върви по план. Сега чакаме да ни кажат, че всички са се оплодили и се развиват добре. Ти как си сега, боли ли те?
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #492 -: Август 13, 2018, 10:20:17 am »
Мише, точно сега едва ли я боли, че още е „друсана“ :lol: Но по някое време през деня може да я заболи, но не много. Не помня дали от пункцията или от трансфера бях на поддържаща терапия включваща и ношпа, та ако много я заболи да пие не е проблем.
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #493 -: Август 13, 2018, 10:55:56 am »
Джулия, аз пих антибиотик преди инсеминация, преди пункция. Надали оказва особено влияние.
Голяма скука, още 2 часа трябва да чакам.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #494 -: Август 13, 2018, 12:06:11 pm »
Тери , браво! Сега стискам палци всички яйцеклетки да се оплодят и скоро да си прибереш бебчето на топло за 9 месеца!

Джулия, успех в бебе правенето, този път всичко ще е наред!

Аз от днес съм с цикъл, точно месец след аборта. Хем се радвам, че организма ми се работи както трябва, хем ми е супер криво... Може би защото сега няма да опитваме.
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #495 -: Август 13, 2018, 13:01:40 pm »
HELIANTHUS  аз бях по същия начин, нямах турпение да започнем пак опитите,но в последствие нещо ме хвана шубето и все си търсех причини да отлагам нещата.
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #496 -: Август 13, 2018, 13:17:55 pm »
Тери,много ,много ти стискам палци!Всичко ще бъде наред, до и след трансфера🤜
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #497 -: Август 13, 2018, 14:49:50 pm »
Изписаха ме. За трансфер не се знае. Единият ми яйчник бил голям. Иначе съм супер. От 14 яйцеклетки, 10 били с добро качество и са иксирани.
Забавното е, че се хванахме на бас с Мишо и аз казах, че ще ми изкарат точно 14 бройки.
Тези дни ми върви шестото чувство. Онзи ден имах усещането, че не са ми дали игли за лекарствата и бях права. Днес с тази бройка заковах 20 лв от него. Докторката каза, че щяла вече да ми казва майка носачка на мен заради минималните дози и колко леко ми мина.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #498 -: Август 13, 2018, 15:37:39 pm »
Тери, цял ден те мисля а бях по задачи.Много се радвам,страхотна бройка.Кога ще ти звъннат за ембрионетата?И да отложите трансфер, понякога така е по-добре.Аз още се чудя дали ако бяхме замразили нашето и изчакали един цикъл нямаше сега да съм бременна.

*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #499 -: Август 13, 2018, 15:40:09 pm »
 :bighug: Браво, Тери!  Сега ще се чака няколко дни, нали? Дано, дано да се случи най-най-хубавото! :-) :-) :-)
Един миг обич може и ще направи света съвършен.