0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #500 -: Юни 30, 2018, 16:46:13 pm »
Да, все едно доистича... сутринта имах и болки като ПМС...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #501 -: Юни 30, 2018, 17:47:50 pm »
Ох, Хриси добре сте, това е важното! Сега почивка!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #502 -: Юни 30, 2018, 18:08:43 pm »
Хриси ,дишай вече :) важното е ,че всичко е наред.
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #503 -: Юни 30, 2018, 18:20:06 pm »
Браво Хриси олекна ни на всичките. Пък и са 2 юхуууу :) сега почивка  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #504 -: Юни 30, 2018, 21:18:18 pm »
Браво, Хриси, радвам се, че всичко е наред!  :)

Успех, момичета!  :)

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #505 -: Юли 02, 2018, 07:53:41 am »
Хриси :bighug: :bighug: Две прегръдки за 2 човеченца ❤❤
Много се радвам, че всичко е наред! Почивай си и се наслаждавай на момента.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #506 -: Юли 02, 2018, 08:03:59 am »
Момичетаааа, излекувала съм се. Фани, много ти благодаря :* ;* :* все още имам много малко лактобацили, но поне не са никакви и няма бактерии вече.  Фани, отново много, много благодаря.
Хайде дано седмицата продължи с хубави новини и при вас
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #507 -: Юли 02, 2018, 08:17:13 am »
Юхуу,време беше.Тери,браво :).Какъв ти е плана сега?Почвате ли?
Аз след малко отивам при Александров да мерим ЧХГ и да ме прегледа.Дано се види нещо.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #508 -: Юли 02, 2018, 08:29:30 am »
Слънчицето, чакам с нетърпение новини от теб!

Тери, браво момиче много се радвам.Почини си малко и на есен с песен.И без това сега повечето клиники излизат в почивка :*

Аз в сряда съм в София да си взема заповедта.Вече започвам да гледам по-ведро!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #509 -: Юли 02, 2018, 10:27:45 am »
Ааа никакви почивки. Минахме през Петрова. Продължавам с Гинофилус-а, че имам слабо лактобактерии и много сирене. Мишо има притеснение, че отново има Варикоцеле. Нещо напипвал там. Или и той е станал хипохондрик на тази тема вече. Та днес е на уролог. Петрова му иска още една спермограма. От нея ще реши дали като ми дойде започваме стимулация за инсеминация или направо ще ме подготвя за инвитро.
Слънчице, много ти стискам палци. Дано бебенцето си е на правилното място и да е нараснало ЧХГ.
Маги, ти ще пускаш ли генетични изследвания понеже се чудеше?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #510 -: Юли 02, 2018, 10:46:24 am »
Слънчицето, с теб съм  :D
Стискам палци и чакам страхотен резултат.  :crossfingers:
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #511 -: Юли 02, 2018, 10:58:05 am »
Ей Тери страхотни новини  :bighug: много ти се зарадвах браво  :) :) :) довери се докторката и дано много скоро се случат нещата  :bighug:
Слънчицето стискаме палци и да ни пишеш :)
Маги а какво ще правите с замразеното ембрионче? Няма ли да ти го върнат преди да използваш заповедта от фонда?
Момичета по колко номерца вървят за около месец... че хем го гледах и си викам ще запомня ама нищо не запомних хахах и се чудя дали няма да ми връчат заповедта август месец или ще е много рано... подадохме средата на май
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #512 -: Юли 02, 2018, 11:01:24 am »
Ако не излязат в летни почивки, ще ви се обадят август, за да идете септември за заповедта. Трябваше да се обадиш на Таня да ходите заедно да гледате автошоуто и те са фенове с нейния номад :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #513 -: Юли 02, 2018, 11:16:42 am »
Тери, ще пускам ако не стане нищо със ЗЕТа.Заповедта я взимам за всеки случай.Все пак трябва да се застраховаме.Ще направя ЗЕТ, ако е всичко е ОК, няма да я ползвам.Ако не стане, ще правим пак ин витро.

Бих казала, че някъде септември ще ви се обадят.Някъде за около 4 месеца става всичко сега.

Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #514 -: Юли 02, 2018, 11:50:09 am »
Благодаря :)
Малеее хора просто не можете да си представите за какво шоу ставаше въпрос... тия момчета са откачени хахха и имаше един хърватин на мотор - това момче (22 годишен) направо си играеше с мотора ххаха много ми хареса.. беше страхотно преживяване :) и после с тая заря - 12 минути бумня и гърмя всичко ххааха много ми хареса :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #515 -: Юли 02, 2018, 11:58:48 am »
Тери ,дано не е варикоцеле.Виж днес имаш една победа вече.Малка крачка за човечеството ,голяма за теб :)
Маги ,силно се надявам да успеете с второто бебче.Заслужаваш!
Днес ЧХГ ми е 355.Последния път се удвояваше на 75.5 часа ,сега на 52.1.Доктора каза,не е много окей,но ще почакаме.Важното е че расте.В четвъртък пак ще ходя да го мерим.Оптимист съм.Днес ми е 9ти ден закъснение ,но мисля че както казахте може би ще навакса.
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #516 -: Юли 02, 2018, 12:06:31 pm »
Слънце, а някакви болки имаш ли?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #517 -: Юли 02, 2018, 12:10:41 pm »
Ами не бих казала болки.По скоро нещо като гъделичкане отвътре.Абе не мога да намеря точната дума ,но не ме боли със сигурност.Точице,може ли да е извънматочна и да не боли и кърви?Не искам да те засягам,няма кой друг да питам.
Също знам,че другото възможно е кухо яйце,което обаче няма по-различни симптоми.
« Последна редакция: Юли 02, 2018, 12:25:38 pm от Слънчицето »
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #518 -: Юли 02, 2018, 13:07:56 pm »
Слънчице, не ме засягаш изобщо. От моя горчив опит преди месец научих, че за да върви добре  една бременност ЧХГ-то трябва да расте доста прогресивно.
При мен имаше слабо кървене, но нямах никакви болки, а ЧХГ-то порастна до 4000 и отначало вървеше отлично.После се забави леко... Така че няма някаква формула. Изчакайте още малко, не искам да съм лош пророк, стискам ти палци.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #519 -: Юли 02, 2018, 13:10:12 pm »
Слънчицето за съжаление два еднакви проблема/бременности няма.

Ще стискаме палци при теб всичко да се развие добре и да износиш прекрасно бебе до края.
Както виждаш при мен всичко тръгна идеално, перфектно удвояващо се ЧХГ и край точно за 1 ден всичко свърши.