0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #480 -: Юни 29, 2018, 13:37:54 pm »
Тери в крайна сметка ще пробвате ли инсе когато се изчистиш или на есен с песен заедно ще правим процедура? И аз съм по същия начин, все следя все гледам, а моя ми вика ти не си добре... с тая моята С на какво се надяваш??? и аз нз как да реагирам хаха и той като мен разчита само на заповедта от фонда. Планувахме и почивката септември месец, така че се отдавам тия месеци на заслужена почивка, кекс когато ми се иска, а не когато трябва, път така или иначе всички изследвания на ново преди процедурата..
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #481 -: Юни 29, 2018, 13:44:11 pm »
Таняяяя, разсмя ме :D :D :D Може би първия въпрос на всеки репродуктивен лекар би следвал да е : "В една и съща държава ли сте" :D
Слънцемое, ще правим на теория, но не залагам много надежди. Колкото да се види как се обработва материала, как реагирам на стимулации и така. Лекарите казаха, че е полезно преди инвитро да има поне 2 инсеминации. Само да оправя бактериите, че иначе съм решила и аз септември за инвитрото, а то започна да наближава пустия септември. Ние сме си тръгнали с теб в един ритъм и това е :D :D :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #482 -: Юни 29, 2018, 13:58:09 pm »
хахаха ами да... само дето при нас ще е най-рано октомври, че септември ще ми дойде когато сме на  почивка и няма как да стане, ама здраве да е... това си говорехме да си починем, да отидем тук и там и на есен с песен... дано станат по бързо нещата :) ще си бременеем двете ;)
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #483 -: Юни 29, 2018, 14:48:51 pm »
И аз да се похваля момичета, днес видяхме бебето и чухме сърцето. Много съм щастлива.  :D
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #484 -: Юни 29, 2018, 15:04:02 pm »
Иве, звукът от сърчицето няма да го забравиш никога.
Ако имате възможност нека и бъдещия татко присъства на прегледите. Все пак ти ще започнеш да го усещаш след време това бебче, а таткото горкия трябва да чака да се роди. Вярно, че аз ви казвах, да не ги жалите много тия мъже, но присъствието им по време на такъв преглед е неповторимо изживяване за вашите момчета - заслужават го.
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #485 -: Юни 29, 2018, 16:42:22 pm »
Момичета днес на обяс заедно с изтеклото от утрогестана имаше и кафяво... много се притеснявам... супер много се спекох.... 😢
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #486 -: Юни 29, 2018, 17:05:03 pm »
Христинче, лягай и не мърдай!И се прибирай в къщи, да си по-близко до лекаря.От опит го казвам, ако е кафяво е ОК, притеснително е да не стане червено.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #487 -: Юни 29, 2018, 17:09:36 pm »
Хриси, Нямате ли наблизо някоя болница да минеш през спешния кабинет? Милата, много стискам палци всичко да е наред :bighug: :bighug:
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #488 -: Юни 29, 2018, 17:58:12 pm »
Момичета при мен нещата отново се отложиха  :( Отново един от фоликулите е доста голям въпреки контролния преглед  :dontknow: 
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #489 -: Юни 29, 2018, 18:09:08 pm »
Хриси в Гърция ли си?И според мен намери някой спешен кабинет.Стискам палци.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #490 -: Юни 29, 2018, 18:17:47 pm »
Хриси, колко ембриончета ти върнаха? Ти имаше едно ЧХГ 9000+, може да са се закачили поне 2 и сега да изхвърляш едното. Поне при мен се получи така - тънички кафеви жилки в изтичащия утрогестан.
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #491 -: Юни 29, 2018, 22:54:24 pm »
Да 2 ми върнаха. Офф незнам... зацапва си лекичко по 1-2 капки след всяко пишкане...утре ще си боцна пролутона.. няма да чакам 5дни от последната инжекция... и ако продължава или се усилва ще се приберем и ще ида до София. Някой казваше че това кафяво зацапване е стара кръв която сега изтича, така ли е? Тоест да не се притеснявам и шашкам толкова?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #492 -: Юни 29, 2018, 23:01:42 pm »
Не знам при бременност как стои, но така е при цикъл. Последните дни е кафяво, а не бистро червено. Тоест отлепила се вече лигавица, която е престояла и не е успяла да се изтече. Затова вероятно и Маги ти е написала, че е по-притеснително ярко червено да е, защото това си е кръвотечение в момента.
Почивай, Хриси. Не вдигай тежко (за съжаление това включва и детенцето).
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #493 -: Юни 29, 2018, 23:58:18 pm »
Христинчето, да не би да ти е около датата на предполагаемата менструация? Може от това да е.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #494 -: Юни 30, 2018, 10:50:16 am »
Хриси ,как си?Какво се случва с теб?
Някое от бременните момичета,или родилите може ли да ми каже нормално ли е да имам вагинално течение,без цвят и мирис е,но ме шашка постоянно .
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #495 -: Юни 30, 2018, 12:03:47 pm »
Слънчице, не съм била бременна, но съм запомнила, че други момичета са писали преди из форума, че са получили веднага със  зачеването по-силно течение.
Хриси, мислим те. Пращам ти всичката си положителна енергия.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #496 -: Юни 30, 2018, 12:37:07 pm »
Прибрах се яече в БГ, от границата тръгваме направо за София! Стискайте палци!!!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #497 -: Юни 30, 2018, 13:01:48 pm »
Хриси, много те мисля.Пиши, моля те!

Слънчицето, да усилва се течението след като забременееш.Една от екстрите!

Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #498 -: Юни 30, 2018, 16:00:03 pm »
Момичета, бяхме на мреглед в спешния кабинет в клиниката, имам си две хубаво оформени плодни сакчета с жълтъчни мехурчета... но нито ги мериха нито нищо...казаха че няма отлепяне...прегледа беше за 2 сек... изписаха ми вит Ц и Дицинон до 5ти когато е прегледа при Цветков. Иначе док от спешното каза че според нея трябва да си бия пак пролутон, да не чакам да мине 1 седмица от последната... и така ще направя...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #499 -: Юни 30, 2018, 16:06:30 pm »
Ох, Хриси, как ми олекна. Пу-пу. Двечки сааааа. Господ да ви пази. А зацапване има ли още?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света