0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #460 -: Юни 28, 2018, 15:07:29 pm »
И аз като Павла да кажа, че понякога тръгва бавно и после нараства.Изчакай до понеделник и пусни ново ЧХГ тогава.

Павла и аз така мисля, ама да си сверя часовника.Притеснено ми е все пак.Благодаря!

*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #461 -: Юни 28, 2018, 16:26:58 pm »
Слънце, моето като растеше в началото както трябва пак какво стана ... Има шанс да навакса и според мен. Изчакай,  отново го изследвай, консултирай се с доктора ти и тогава си мисли разни неща. Стискам ти палци да се зарадваш следващия път с двойно ЧХГ.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #462 -: Юни 28, 2018, 22:29:19 pm »
Мацки за тия вагинални кандидози, че ви зачетах старите коментари назад и инфекции с години се боря. Една позната на майка преди година ми каза за Феми Флора. Откакто съм го почнала никакви кандиди, нищо. Слава на Бога микрофлората е винаги чиста... Другото , което ме спасява е Нистатин на хапчета и глобули Макмирор за кандидата, но не е за бременни .
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #463 -: Юни 28, 2018, 22:46:41 pm »
Мария, и на мен докторът ми предписа Феми Флора, защото е с фолиева киселина и Лактобацилус ацидофилус (която се намира във влагалището), но на мен не ми помогна. Уж е пробиотик, но от локалния Гинофилус съм по-доволна.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #464 -: Юни 29, 2018, 09:47:54 am »
Как сте дами в тоя дъждовен ден?Бременните как са?

Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #465 -: Юни 29, 2018, 09:54:43 am »
Разсъняваме се с чаша топло кафе и после по задачки. И след това на работа :D
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #466 -: Юни 29, 2018, 09:56:34 am »
Аз съм все още от първите само :D Реших да пратя снимки на колегите от Белгия, но от наводнените части на нашия град, за да си поработя от вкъщи. пуснала съм музка за дъждовно време, кафето е топло, абе приказка.
И като каза бременни, тези дни един мой колега как ме разтопи. Той е много вярващ и ходи в протестантска църква. Бил си направил напомняне всеки ден, за да се молили с жена му за мен. Толкооова мило ми стана. Всеки ден го правят. И като каза, че ще напуска така още по-мъчно ми стана.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #467 -: Юни 29, 2018, 10:44:24 am »
Аз ще се пиша бременна дама :D.Викам си аз-щом не кървиш,не те боли нищо,има надежда.Баба ми и майка ми да не са изследвали чхг.И се чувствам по -добре с елементарната си логика :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #468 -: Юни 29, 2018, 11:09:37 am »
Слънчице, точно това си мислех вчера като се притесняваше. Мислих си, че колко жени забременяват и веднъж не са мерили ЧХГ, камоли всеки ден. Не сме машини, всички реагираме по различен начин на определени условия.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #469 -: Юни 29, 2018, 11:23:48 am »
О да, това е най-хубавото.И аз така подхождам по принцип.С Моника пуснах веднъж ЧХГ и реших, че щом е станало ще оцелее и ще се роди, здраво и красиво дете!Така че Слънчице, почивай и се радвай на момента!

На мен много ми намаля кървенето май ще спира вече!Успокоих се!

Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #470 -: Юни 29, 2018, 11:28:00 am »
Ейй момичетаа, много благодаря за хубавите пожелания, прекрасни сте  :bighug: Не бях влизала от няколко дни и бързах да прочета какво сте написали, дори вече бях за бравила, че съм имала рд и изведнъж така ме зарадвахте с тези пожелания  :bighug:
:dance2:
Слънчице, силно стискам палци, всичко да е наред до един пухкав финал.
Маги, както някое от момичетата беше казало, оправяй се по-бързо, че снежинката чака :*
Тери, наистина е много мило, това което прави колегата ти, но освен него вече имаш и нас  :bighug: защото съм сигурна, че всяка една от нас се моли за другите и най - искрено желае да се сбъдне мечтата ни.
Хриси, как си?
Ние от другата сесмица започваме с изслесванията за прегледа, защото трябва да ги изпратим по-рано. Междувременно ми сложиха и 2-та инжекция, остават още 4  :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #471 -: Юни 29, 2018, 11:37:26 am »
Една колежка ще ходи на Кръстова гора и я помолих да ми донесе камъче за късмет и да запали една свещичка за наше здраве :) Взех си изследванията и се чудя дали като ми излезе АМХ да ги пускам. Пролактина и TSH са ми леко завишени. Според вас да се пробваме ли?
Слънчицето, честито и от мен :)
Хриси, как си? Все те мисля, че в Гърция никак не е розово. Гошо онзи ден се прибра от Хрисуполи и каза, че било ужас там. Дано при вас не е така.
« Последна редакция: Юни 29, 2018, 11:39:40 am от tanq88 »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #472 -: Юни 29, 2018, 11:40:46 am »
Благодаря ви ,момичета за подкрепата.Наистина не знаете колко ми помагате :grouphug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #473 -: Юни 29, 2018, 11:44:44 am »
Тери как сте в Пловдив, по новините снощи го изкараха много зле положението... и ние утре ще идваме към Пловдив, дано да е по-добре времето.
Слънчицето повече усмивки и положителни мисли :) всичко ще се подреди :)
Да вземе някой от бременелките и малко прашец да ръсне :)  аз отпадам от битката тоя месец, сигурно и другия ама здраве да е :)
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #474 -: Юни 29, 2018, 12:33:47 pm »
Не съм Тери, но да кажа за Пловдив - където си се наводнява обичайно пак е наводнено. Но сме виждали и по-лошо, едно лято бяха затворени 3 жп, прелеза, пътя под жп моста непроходим и така нашата махала недостъпна с кола. Ама аз съм пешеходец  :P
Слънцемое, мога да питам мъжа ми довечера как е пътната обстатовка. Поне от Карловско шосе до района на Гребна база, ако ти върши работа.
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #475 -: Юни 29, 2018, 12:38:32 pm »
Ами благодаря, то чисто информативно питам, че по новините много обичат да изопачават нещата :) то все пак каквото такова, дано вече спират тези дъждове, че подгизнахме тотално... ако щете ми вярвайте ама сутринта имах работа на вън и сега като се върнах в офиса си пуснах духалката... а снощи с моя ( който за нз кой път се опитва да се разболее) си пуснахме климатика в нас на топло хахах направо ужас.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #476 -: Юни 29, 2018, 12:44:37 pm »
Танче, добре ти е ТСХ. И моето беше веднъж толкова, та се бях притеснила и всички казаха, че е добре. Важното е да е под 2.5. При бременност се вдигало над 4 и явно при стойности над 10 вече е проблем. Иначе FSH:LH ти е супер.
Пролактина ти е леко завишен наистина: лежа ли, без секс предишната вечер? В цикъл си вероятно, той оказва влияние на Пролактин. Д-р Даскалов ми е казал задължително в чисти дни. Аз за пореден път си повтарям да провериш и инсулиновата резистентност. Не е винаги съпроводена с ПКЯ. Това е едно от изследванията, които ми бяха задължителни при Даскалов и Петрова.
Много преувеличиха обстановката в Пловдивско. Снимат по 2-3 двора, които са в ниско и са изключение. Пътната обстановка си е супер. Аз пътувам с автобус през целия Пловдив.
Мише, вие за прегледа в КИРМ ли се готвите?
Слънцемое, защо отпадаш и другия месец?
Маги, радвам се че поне ще ти олекне. Радвам се, че си тук всеки ден. Означава, че никак не си се предала  :bighug: :bighug: :bighug:
Мишето е права за едно: че зад всяка една от нас има още 10на, които тръпнат за нея сигурно повече дори от близките й приятелки.
А по-въпроса с топлото: миналата нощ Мишо ме завива с 3то одеяло и на сутринта каза: "Опитвам се да те предпазя от измръзване посред лято" :D
« Последна редакция: Юни 29, 2018, 12:56:41 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #477 -: Юни 29, 2018, 12:59:52 pm »
Тери този отпаднах защото от 3 дена си ходех с тампон в джоба и от снощи се опитва да тръгне ама някакво много странно. Сега вече всичко си е нормално. От днес почнах хапчетата и когато ми свърши почвам лактажина той е за 7 дена и то мина О хахах нищо аз се радвам. Малко да си почина психически, а и да се оправят тия бактерии... а и другия месец сме на море, ще се опуснем и да не се притеснявам, че може и нещо да е станало... а на всичкото отгоре ще ми дойде по средата на морето.. ама какво да се прави...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #478 -: Юни 29, 2018, 13:09:54 pm »
И аз този месец не съм в играта и колко ми е хубаво само: няма тестове за овулация, няма фоликолуметрии, мерене на БТ. Имах нужда от почивка, но сама не си я давах, защото всеки месец почивка си е месец от давност на всичките ни изследвания.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #479 -: Юни 29, 2018, 13:18:53 pm »
На трети ден ги пусках. По другата седмица ще е, че другата съм 1ва смяна, а нали трябва да е на гладно. Може пак да го повторя пролактина. Тери виж ми графиката колко често правя секс с моя шофьор  :lol: