0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #420 -: Юни 27, 2018, 00:15:50 am »
Слънчицеее такава хубава изненада! Много се зарадвах... и усмихна този мрачен ден! Бременей си спокойно и щастливо!  :bighug:
Маги Мей не губи надежда! И аз днес докато подреждах целия куп изследвания, микробиологии, рецепти и т.н. се питах дали, защо и кога ще стане...и си тъжах, но после влязох тук и видях хубавата новина от Слънчицето и си казах “ето чудото стана при още едно момиче... ще стане и при мен...” Вярвам че всяка от нас си има отредено бебе/та и в един момент ще се появят! Горе главата ..всичко ще е наред! Имаше една история която завършваше с “...и това ще мине” бих добавила “и ще дойде най-хубавото!  :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #421 -: Юни 27, 2018, 09:14:53 am »
Честит Рожден Ден, Михаела! Бъди здрава, все така красива! Бъди щастлива и голяма къдметлийка! И разбира се, не на последно място, скоро да станеш майка! 😘❤️🎁🎂🎉🥂
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #422 -: Юни 27, 2018, 09:24:35 am »
Меги мей не тъжи, а направо говори с доктора да пристъпите към инсе!Аз съм минала по същия път.Имам в началото инсе на напълно спонтанен цикъл, след това започнахме с леки стимулации.Но бъди ти инициативната.Ако прецениш, че доктора не е за вас смени клиниката.Имам много клиники в София.Виж, аз съм в друга вече и в Надежда няма да се върна!

Мише, да си много здрава и щастлива и все така слънчева и усмихната!

Слънчице
, ЧХГ трябва да стане над 1000, за да се види нещо.Тръпнем с теб за утре!

Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #423 -: Юни 27, 2018, 10:21:36 am »
При всички ни ще стане. При някой по рано, при други малко ще се забави, но нямаме право да се предаваме или отказваме. Маги мей  :bighug: :bighug: :bighug: ти си силно момиче, стискаш зъби и действаш. Бъди по настоятелна, разпитвай, намали ангажиментите и ще станат нещата. Ако не му вярваш на този Цветков или смени лекаря или клиниката.
На мен още не са ми звъннали от Щерев за микробиологията, но пък вчера взехме вече готовата С на мъжа ми. Заклучение астенотератозооспермия. Поне морфологията се е качила от 2 на 3 % хаха е пак е нещо за всичките хапчета. Не е пред мен С но двата коефициента от СДИ теста са в референтните граници, което трябва да  е добре нали?

Мише и от мен  :occasion13: :party: много здраве, щастие, късмет и голям корем желая :) хихих
« Последна редакция: Юни 27, 2018, 11:18:22 am от Слънцемое »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #424 -: Юни 27, 2018, 10:56:42 am »
Мише,честит рожден ден:*.Жива и здрава и мноооого щастлива :bighug:
Защо днес гърдите почти не ме болят?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #425 -: Юни 27, 2018, 11:17:14 am »
Слънчицето, честито. Чакаме утре тлъсто ЧХГ! :)
Мен не са ме болели гърдите. Само за няколко дни в началото и това е. Спокойно.

Слънцемое (много слънчево в тази тема), все е нещо. Нещата се подобряват.

Късмет на всички!
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #426 -: Юни 27, 2018, 11:32:14 am »
Благодаря момичета, нямам право да се отказвам, да. Ще стисна зъби и направо след почивката на инвитро центъра им август месец започваме по-сериозно. Маги ти не беше ли и ти при Цветков? А сега в коя клиника си? 
Не че държа да ме тъпчат с хапчета де, ама да ми каже само довечера 20 коремни преси, си е малко несериозно според мен. Ще поживеем пък ще видим, ама гадното е че времети си минава, а живота си тече без нашиете бебета.
Мише честит рожден ден и от мен  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #427 -: Юни 27, 2018, 11:35:34 am »
Маги Мей, бях при Шефкетова.Направихме едно неуспешно ин витро, което беше ужасно!Спечелих от Коледната инициатива на Зачатие процедура при д-р- Владимиров и сега правих ин витро там.Всичко беше в пъти по-различно като протичане на процедура и отношение на лекар и персонал.Накрая имах за кратко положителен тест.Сега имам едно замразено и с доктора ще преценим кога да го върнем.Ако не успея с него, ще правя пак ин витро и пак там.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #428 -: Юни 27, 2018, 11:56:45 am »
Маги ще успееш с втория ембрион.Вярвам! Толкова силна ми изглеждаш,възхищавам се на теб и Павла.Вие сте жените които давате кураж на всички тук!
Акушерката при д-ра ми каза да пуснем в петък чак ЧХГ но в лабораторията на АГ-то.И тъй като нямам търпение исках още днес и тя ми взе кръв.В 12 и 30 ще е готово и ще го коментираме пак.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #429 -: Юни 27, 2018, 12:11:30 pm »
Слънчице, и на мен това ми е мнението за Павла и Маги. Дали защото животът тях ги е поучукал повече в това отношение и са навъртяли стаж, но като пиша нещо и все се надявам някоя от тях да отговори. Те двете са моя трети гинеколог :D И както на мен са помогнали на още много момичета, затова заслужават ужасно много цялото щастие на света. Ама само да ти кажа много различна представа правят разговорите само по чата. Аз Маги си я представях като най-силния човек на света. Веднъж беше писала, че е плакала и ми се стори невъзможно. Като я видях в Плевен с едно нежно гласче и как и тя като мен почти се разплака, докато говореха лекарите при откриване на ДРЗ, осъзнах колко различни сме всички от представите си.
Днес не е ли рано за ЧХГ, ти не го ли пусна вчера? Иначе разбирам и аз да съм сигурно през час ще пускам. Пожелавам ти да няма повече усложнения при теб и оттук само хубави неща да ти се случват.
Слънцемое, разбирам те. 1% морфология, си е 1%. Като я умножиш по 100 000 млн, са си още 1 млн красавци за инвитрото :)
Маги мей, според мен при положение, че няма да правите инсеминация този месец и още повече нямате съмнение за задържане на фоликули, нямаш нужда от Прегнил. Ако си овулираш сама, защо ти е. Доста жени пукат фоликули с коремни преси. Но не знаех, че става с 20. Един месец бях решила така да ги пукам и направих 400 :D :D :D
Мишееееее, честит рожден ден, прекрасно момиче. Пожелавам ти цялата тази топлота, която излъчваш да изпълни дома ти съвсем скоро. Митко още дълги години все така да те желае и да си все така красива, за да го подлудяваш от ревност :* :* :*
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #430 -: Юни 27, 2018, 12:27:28 pm »
Вчера 56.00,днес 73.2.Малко ми се струва.
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #431 -: Юни 27, 2018, 12:34:17 pm »
Слънцее нали през ден се удвоява, важното е че расте :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #432 -: Юни 27, 2018, 12:38:23 pm »
Слънчице, то ако се знаеше на другия ден колко ще е, щяха да го пишат с колко се увеличава на час.
Изчакай си до утре, има причина да карат през ден, а не всеки ден.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #433 -: Юни 27, 2018, 12:52:26 pm »
Момичета :oops:

Тери  :bighug: Всичко да е наред, ще се срещнем на ДРЗ Пловдив. Даже гледам билети за 2+1  :)

Маги мей, според мен изчаква да се види дали няма да стане съвсем естествено. Според мен не е добре от "Добър ден" да се започнат процедури и стимулации. Иначе аз при всяка стимулация, вечерта преди инсеминация, правя едни упражнения, които си мисля, че помагат да се спукат фоликулите, защото не ме гледат на ехограф преди инсеминация или след.

Слънчицето, реално за един ден се е увеличил ЧХГ около 50%, значи за 2 дена си е удвояване. Няма смисъл да се изследва всеки ден. Утре пропусни и петък пусни пак.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #434 -: Юни 27, 2018, 12:55:19 pm »
Да, Слънчице, на 48 часа се удвоява.За сега е ОК, но пусни утре пак!

Тери, аз почти направо ревнах когато пуснахме клипа на Илияна Тирилова и майка и!Аз съм голяма ревла де :)

Да ви кажа, живота ни прави силни, премеждията.Аз съм и ужасно практична, та това помага!

Прегръщам ви момичета, голяма подкрепа сте ми!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #435 -: Юни 27, 2018, 13:07:46 pm »
Утре ще пусна пак.Александров като го видя каза -добре изглежда ,ела в понеделник ,пак ще го проверим.Като стигне 1000 ще видим къде е ембриона.
Как няма да пускам ЧХГ  :D,че аз съм за пръв път бременна.От 2 години се боря.И съм благодарна на д-р Александров,защото от февруари съм при него и юни виждам положителен тест.
На ДРЗ  Пловдив идвам и аз!Само 7 часа е път с автобус от Варна.Проверих още като казахте къде ще следващия път.
Оле,момичета добре че ви има :grouphug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #436 -: Юни 27, 2018, 13:33:11 pm »
Павла знам, че не става от вратата за краката, ама година и половина опити, 6 месеца по кабинети и сме стигнали само до чакане на естествен цикъл. Ож ужасна съм тези дни, май защото съм преуморена. Я кажи какви упражнения правиш, защото от 80 коремни снощи ми се струва, че не се е спукал, днес още ме боли по същия начин като вчера.
Момичета на ДРЗ Пловдив може и аз да дойда, още един хубав повод да си отида в любимия град. Кажете кои са датите.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #437 -: Юни 27, 2018, 13:42:34 pm »
6 месеца в клиника и какво правите? Следите О? Таймиран секс? Какво?
Иначе аз освен коремни правя едни от баскетбола (тренирала съм години баскетбол)- вдигам си свит крака към тялото докато съм права. Така на 5 серии по 10 пъти за всеки крак. Иначе знам, че най- добия начин за спукване на фоликул е секс. Не съм фен на пазене около О. Няма за къде да се пази.
Ти имаш ли спонтанна О? Какво точно ти е изследвано? Поговори с доктора си, ако не сте на едно мнение и не се чувстваш добре- не сте женени, смени го.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #438 -: Юни 27, 2018, 13:47:49 pm »
Съгласна съм с Павла.6 месеца в клиника и нищо, като преди това имате година и половина опити ми е малко несериозно.Поговорете с лекаря!

Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #439 -: Юни 27, 2018, 13:53:25 pm »
Точно това правим, следим О, секс по график. Прегледи преди и след О,като понякога ми изписва лекарства след, но този път нищо не изписа, каза че нямали смисъл. Имам си нормална спонтанна О, всеки път с много добра лигавица. А за секса не пропускаме като имаме възможност, даже снощи накрая си мислех че сме го спукали този фоликул, защото изпитах мноого силна болка, но днес си ме набилява пак от дясно. Има направена ЦС с лява нагъната тръба, и махане на малък полип, нищо друго. Ще взема по късно да ги пробвам тези упражнения.