0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #400 -: Юни 26, 2018, 12:29:59 pm »
И на мен ми е странно че нищо не пише. Дори и празна антибиограма няма... направо сега ще звънна пък да видиме кога ще се свържат с мен и да видиме какво ще реши... за първи път имам такива вагинози и как точно когато искаш дете така се получава. Тери с теб заедно си вървиме с едни и същи гадости хахах само дето човечетата на мъжа ти са по-добри от мойте ;) ама аз знам чакаш ме да си взема заповедта и двете да сме заедно в процедура нали? хахахха
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #401 -: Юни 26, 2018, 13:37:42 pm »
Маги, толкова съжалявам, не ми се вярва чак  :( Много се обнадеждих с хубавото удвояване. Важното е, че поне този път е имало имплантация.  :bighug:
Тери и слънцемое дано и вие най-накрая се отървете от тези гадинки  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #402 -: Юни 26, 2018, 13:38:58 pm »
Момичета,днес ми е 3ти ден от закъснение и познайте -56.00 ЧХГ.Не вярвам.В ступор съм.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #403 -: Юни 26, 2018, 13:47:24 pm »
Еха, супер, каква изненада!В четвъртък пак тест :)

Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #404 -: Юни 26, 2018, 13:47:58 pm »
Ехаааа Слънчицетооо чудесни новини :) и как си мълчишш
бравооо :) ех как се зарадвах :) страхотно  :bighug:

Мише благодаря за пожеланията :) дано скоро няямаме гадинки с Тери
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #405 -: Юни 26, 2018, 13:53:44 pm »
Лелееееее, Слънчице, изобщо не те усетихме теб. Ооооооо, много хубаво. Пу-пу. Каква си потайна само :* Слънчице, обмислете сега сериозно с тези мишки какво да правите. Че ако те е страх от тях, да не си докараш ненужен стрес.
« Последна редакция: Юни 26, 2018, 13:56:10 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #406 -: Юни 26, 2018, 13:56:35 pm »
Ама тя се сърди на мъжа й че уж тоя месец никаква работа не бил свършил, ама я виж как се е постарал човека. хаххаха И за пореден път ни доказахте как  в месец в който най-малко очакваш тогава става. И хем си мислеше че сте изтървали нещата, път то виж какво било :) много радости
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #407 -: Юни 26, 2018, 14:01:29 pm »
Ейй слънчицее, страхотна новина  :bighug: Ще пускаш ли втори кръвен в Четвъртък?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #408 -: Юни 26, 2018, 14:03:31 pm »
Много ясно, че е свършил. Той работи на кораб. Моряците са освен секси и добри плувци :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #409 -: Юни 26, 2018, 14:48:45 pm »
Ехеее,  Слънчицето... какво направи ти момиче... от къде го извади това ЧХГ.. и как само си трае... опасна си... Супер много се радвам за теб... :*
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #410 -: Юни 26, 2018, 15:00:50 pm »
Супер изненада, Слънчице! Браво osi_9
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #411 -: Юни 26, 2018, 15:25:19 pm »
Абе момичета аз не вярвах!И преди ми е закъснявало и нищо.И днес си викам отивам на кръвен,никакви шуърчеци.И като видях резултата изпищях,разплаках се.За прън път виждам положителен тест.В четвъртък ще го повторя и лекаря ми каза след 5 дни закъснение да отида да ме види .Дано всичко е наред.
Орисвам ви всички да го видите скоро.
Момичета ,много съм щастлива.Бях отписала спонтанното забременяване. :D
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #412 -: Юни 26, 2018, 15:47:29 pm »
Слънце, много се радвам за теб. След всичките ти премеждия и след диагнозата "Запушени тръби" си минала през ада направо. Дано всичко продължава да е наред. Браво на докторите, които така ти разкрасиха тръбите.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #413 -: Юни 26, 2018, 16:13:54 pm »
Слънце, аз ти казах спонтанно забременяване след лапарото, си е доста вероятен сценарий.
Честито!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #414 -: Юни 26, 2018, 17:17:23 pm »
Слънчице, слънцето изгря на твоята уличка ❤☀🚼
Наистина много приятна изненада! Честито!!! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #415 -: Юни 26, 2018, 19:21:21 pm »
Слънчицето, прекрасна новина!  Много се радвам за теб! Спокойствие и пухкаво бебче на финала!💖💖💖
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #416 -: Юни 26, 2018, 19:43:55 pm »
Леле момичета влизам и какви хубави нови само виждам, пълните ми душата с тези хубави ЧХГ-та. Прегръщам ви всички.
Аз малко се обезкуражавам, имам чувството че никога няма да дойде това бебе. Нямам физическата възможност да ходя всеки месец да следим О, но днес на 12 ден успях да отида, при Цветков в Надежда си ходя. Вече 5-и месец. Сега съм пред спукване на доминантен фуликул, каза ми да направя довечера 20 коремни преди да го спукам със сигурност. Нито ми изписа да пия нещо, каза че нямало нужда защото предния път ми бил изписал утрагестон, нито ме викна пак да видим дали се е спукал. Питах го за нещо по-сериозна, каза че следващата стъпка била инсеминация-2,3 и ако не стане инвитро можело да се кандидатства след 4 инсеминация по фонда. Потах го добре, а какви стимулации преди инсеминацията ще правим, отговора-ами първия път никакви. Нито изследвания иска да ми пуска някакви, не знам вече. Тотално съм се отчаяла :(
Изеинявайте, че аз с негативни работи ви занимавам, но никой не ме разбира както вие тук.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #417 -: Юни 26, 2018, 22:14:46 pm »
Маги мей, няма да се отчайваш. Единствения сигурен начин да не се сдобиеш с дете би бил, ако се отчаяш и откажеш. Далече си от това. Казваш, че докторът не ти прави изследвания. А иначе ти какви изследвания си правила досега. Да видим дали ние не можем да те посъветваме, ако нещо си пропуснала пък е важно.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #418 -: Юни 26, 2018, 23:11:53 pm »
Тери почти нищо не съм правила, само основните хормони които са на 3 ден от цикъла, ТСХ което ми беше високо, но с еутирокса си го регулирам, и това е, дори една обикновенна микробиология не съм правила. Е имам ЦС с резултат лява нагъната тръба и спермограма от февруари месец, която според лекаря била добре.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #419 -: Юни 27, 2018, 00:08:34 am »
Момичета,благодаря ви ,прекрасни сте :grouphug:.
Маги мей много е рано да се отчайваш.Ако имаш някакви съмнения относно доктора си ,потърси консултация с друг специалист.
Утре ще отида при Александров да го питам ,кога точно ще ме види на ехограф.Той ми каза ,че при тръби претърпели увреждане има риск от извънматочна.Но аз мисля,че моето бебче ще е намерило пътя.