0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #380 -: Юни 25, 2018, 19:44:33 pm »
Ех,Маги.....
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #381 -: Юни 25, 2018, 19:53:17 pm »
Ей, много се отчайвам вече. Не е присъщо за мен, но така се чувствам. Днес имам такова обилно течение, че пак ще съм с някакви бактерии. Всичко супер, докато бях на лекарства. 1 ден без лекарства и съм чудесна. Наистина не знам какво да правя вече. Като излезе микробиологията ще си запиша час за хомеопат, но чакането ще е доста, хомеопатичните лечения отнемат повече време. Абе двоумя се. Няма да спра лечението на гинеколозите, което ще компроментира хомеопатичното, а и се притеснявам билките пък да не пречат на гинекологичното лечение...
И яйчниците ме болят от няколко дена. Вярно преди 2 дена е трябвало да съм в овулация, но се чувствам както в месеца на стимулация и се чудя дали да не мина през Даскалов утре да ме види всичко наред ли е да няма някоя киста. (Защо не ме викнаха в New life да ме видят след инжекцията за предизвикване на овулация е мистерия за мен).
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #382 -: Юни 25, 2018, 20:15:38 pm »
Маги, съжалявам...

 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #383 -: Юни 25, 2018, 20:28:06 pm »
Добре де Тери. На мен след овулация ми се появява бяло кремообразно течение. В счучая жълтото тяло и прогестерона са виновни за него... Да не би и при теб сега да е това?

Аз не издържах и пуснах последен кръвен... чакам да излезне. Пуснах пак и прогестерон, дано се е вдигнал че ми писна от това бодене по 1000пъти на ден.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #384 -: Юни 25, 2018, 20:31:06 pm »
Абе повече от други месеци. То покрай О е нормално да се засили, за да овлажни средата за плувците.
Ако ти се е вдигнал Прогестеронът спираш ли инжекциите? А и пристигнахте ли вече на почивката?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #385 -: Юни 25, 2018, 20:57:31 pm »
Предполагам че ще ги спра. В сряда изчезваме :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #386 -: Юни 25, 2018, 21:01:25 pm »
Маги съжалявам.. поплача си, потъжи си и с нови сили заредена продължи пътя към твоето Бебче. То е там идва към теб.. още малко  :bighug:
Христинче късмет с ЧХГ иии много зареждаща те положително почивка!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #387 -: Юни 25, 2018, 21:06:12 pm »
Тери,да не е от овулацията това течение?Айде дано ти е чиста МКБ.Не знам как ще комбинираш хомеопатията с гинекологията.Консултирай се с хомеопатката май по-добре.Сложна работа са твоите бактерии.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #388 -: Юни 25, 2018, 21:58:09 pm »
Маги, прегръщам те  :bighug: :bighug: :bighug:
Не е хубаво, че вървиш по моите стъпки! :(
Имаш си замразено, дано то да ви е късметът!  :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #389 -: Юни 25, 2018, 22:01:56 pm »
Готови за резултатите. ЧХГ 9166,01, прогестерона е 38.10ng/ml... доволна съм от него.. за 1 седмица се е вдигнал доста, беше 13,3... мисля да си отдъхна от всекидневните инжекции прогестан и да слагам само по 1 пролутон депо.
А ЧХГто е направо огромно. 16ти ден от трансфера е днес. На 11ден беше 766,38.  Дали не е прекалено много това чхг?
« Последна редакция: Юни 25, 2018, 22:17:29 pm от Hristinchet0 »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #390 -: Юни 25, 2018, 22:23:08 pm »
Маги  :bighug: Организмът помни уж. Следващата бременност ще се задържи и ще е успешна.

Тери, около О, а и на фона на лекарствата, които слагаше е нормално да ти е малко по- различно течението. От къде знаеш, че за теб това не е нормалното, като от толкова месеца си се с някаква гадина?! Ти този път нали пробиотици слага- те увеличават лактобактериите, а те произвеждат по- обилно течение.
Мен никога не са ме викали след стимулация на ехография. Иначе е хубаво да се види дали се е спукал фоликулът за бъдеща стимулация.

Хриси, мисля, че и да са добри нивата на прогестерона, пак ще трябва да се бодеш. Иначе синьото да не те притеснява, важното е да не става на "топки". Супер си ти се увеличава ЧХГто. Не е много! Отдъхни си малко :)

Късмет на всички!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #391 -: Юни 25, 2018, 22:50:34 pm »
Ох, Павла, винаги много успокояващо ми действаш.  :bighug: :bighug: :bighug: Леле, не остана и при теб. Пу-пу. Оправи ли ти се крака?
Хриси, направо ме застреля с тези стойности. Близнаците да не са станали две двойки еднояйчни :D
А за Маги всичко ще и се случи със сигурност, когато е готова :*
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #392 -: Юни 25, 2018, 22:55:40 pm »
Тери, не ме плаши, че да не ида още утре на преглед!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #393 -: Юни 25, 2018, 23:06:10 pm »
Тери, не се е оправил, но ще го бъде май, няма да го режем. Иначе сега имам чувството, че има още 2 години, а не 2 месеца.
Не плаши, Христинчето, само това ѝ трябва  :D

Спокойно, това е вече научна фантастика. Най- много да са двечки. Ще се следиш изкъсо, ще си взимаш лекарствата, ще си биеш инжекциите и ще докараш, колкото и да са, до термин.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #394 -: Юни 26, 2018, 08:55:24 am »
Хриси, страхотно е ЧХГ-то, браво на теб.

Тери, и аз си мисля същите неща като Павла.Наистина след Ову и с толкова много лекарства е нормално да се засилят теченията.

благодаря ви за подкрепата момичета!Ще стане де ще ходи :)

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #395 -: Юни 26, 2018, 09:59:46 am »
Маги, прегръщам те. Другия път повече късмет ти желая!

Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #396 -: Юни 26, 2018, 10:07:11 am »
Момичета здравейте :)
И аз от вчера съм в страшна дилема какво да права с моята микробиология. Дали ще е проблем ако слагам някакъв пробиотик за да си набавя лактобацили ( имам 3 микробиологии в период от 6 месец и в всичките пише че ми липсват лактобацили). И възможно ли е да се оправи тази бактериална вагиноза, когато вече има лактобацили или пак ще трябва да се лекува???. И защо така все ми липсват... от първата микробиология в края на миналата година флората ми беше нормална но пак липсваха лактобаци и тогава си слага лактажин, но явно на мен не ми влияе и ще пробвам този който Тери каза. И най-интересното е че нямам някакво силно течение или парене, сърбеш и други. чувствам си се добре там долу... хаха как звучи само
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #397 -: Юни 26, 2018, 10:07:31 am »
Ако евентуално, по погрешка е откачена темата.. дали някой модератор може пак да си я закачи горе. Благодаря.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #398 -: Юни 26, 2018, 10:30:12 am »
Слънцемое, абсолютно си е възможно. И аз нямам абсолютно никакви симптоми. Докторката казваше, че с моите бактерии е чудо, че нямам кръв в урината. Само чат пат покрай фертилните дни имам течение всеки месец, ама не мога да преценя вече от организма ли си е или не. Иска си и лечение. Пробиотик + лечение. Лично мое мнение е, че пих 4 вида антибиотик без да ми се предпишат никакви глобули. (Пак казвам, моето непрофесионално мнение). Само с пробиотик може да отнеме дълго време битката. И не ми се вярва да е до имунна система. Нашите хубавци са всеки месец болни, а ние не. Упорити са. На мен все още ми е интересно при теб какво трябва да се лекува всъщност. Чудя се защо всеки път ти пишат: "Не се изолира Кандида", сякаш само за кандида изследват. На никое изследване не съм имала "Не се изолира определена бактерия". Но всеки прави микробиологиите по различен начин. Даскалов ми взима микробилогия от влагалището, в New life: от вагинален канал, цервикален канал и директна микроскопия. Пък и двата центъра ги пращат в Писанец. И вече в писанец си пишат само това, което е изолирано и прикачат антибиограма.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #399 -: Юни 26, 2018, 10:59:17 am »
Маги, гуш и от мен, скоро ще стане!

Хриси, много се радвам за теб!

Имаше и една бременна адашка видях, радвам се за всички  :D

На останалите стискам палци скоро да видят двете черички!