0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #320 -: Юни 22, 2018, 18:19:53 pm »
Еличка,и аз не виждам нищо.
Маги,супер резултат!
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #321 -: Юни 22, 2018, 18:30:08 pm »
Магии, много се радвам  :bighug: Казах ти аз, че ще се утрои ЧХГ-то. Пожелавам ви и на теб и на Хриси много лека бременност от тук нататък, за да можете да и се насладите на макс. И разбира се здрави и пухкави бебчета на финала.
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #322 -: Юни 22, 2018, 19:28:07 pm »
Здравейте момичета! Моля ви за мнение! Моите стойности на ЧХг на 11 ден от трансфера са 39, на 13 ден-135,на 16 ден 367. Много се притеснявам че стойностите макар и да нарастват са ниски за тези дни. Прегледа при доктора ми е чак следващата седмица. Нямам търпение да отида, а признаци освен болки в гърдите и честото ходене до тоалетна.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #323 -: Юни 22, 2018, 19:49:00 pm »
Иваива, на някои хора са им по-ниски стойностите на ЧХГ. Нараства чудесно. Признаци- всеки е различен- аз нямах, ако не мърда вече бебето и не ми порасна корема нямаше да разбера, че съм бременна :) Дано всичко е наред и това е твоя опит. Късмет!

Еличка, ти посети ли ДРЗто в Плевен? Иначе черта не виждам. Ако можеш пусни ЧХГ поне да знаеш дали има бременност.
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #324 -: Юни 22, 2018, 20:10:03 pm »
 :oops: Благодаря много Пав-ла за бързия отговор. За пръв път видях положителен тест, но все не смея да се зарадвам.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #325 -: Юни 22, 2018, 20:15:44 pm »
Моля :) След прегледа, като чуете сърдечна дейност, ще можеш да се зарадваш истински :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #326 -: Юни 22, 2018, 21:05:39 pm »
Ivaiva85, вероятно имплантацията е станала по-късно, но ЧХГ нараства много добре. Дано всичко да е наред! Успех!  :)

Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #327 -: Юни 22, 2018, 21:33:22 pm »
Да. Благодаря за подкрепата. Като мине прегледа ще разкажа какво е казал доктора :D :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #328 -: Юни 22, 2018, 21:36:39 pm »
Ива, благодаря че мина през темата ни, да ни поведеш и ти с късмет. Много добре си расте ЧХГ. Пожелавам ти лека бременност.
Много ми е приповдигнато с тези бременни момичета. Ако знаете колко надежда ни давате и на нас очакващите :* :* :*
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #329 -: Юни 22, 2018, 22:18:37 pm »
Маги, Хриси, Ива - браво момичета добри резултати показвате.
Сега цяла вечер няма да спра да се усмихвам.

п.п. ама верно бая стари потребители се събрахме тук. Но така ще сте и вие, когато пробвате за второ. :?
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #330 -: Юни 23, 2018, 07:31:11 am »
Пожелавам ви момичета на всички успех и дано следващата година всички да гушнем поне по едно малко пухкаво бебенце :D :D
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #331 -: Юни 23, 2018, 08:39:50 am »
И от мен на всички бременни и на всички очакващи двете чертички момичета... :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #332 -: Юни 23, 2018, 11:08:43 am »
Как сте днес момичета? Какво си правите? Аз лежа и гледам сериали.

Ива, много хубаво ти нараства ЧХГ, честито!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #333 -: Юни 23, 2018, 11:24:35 am »
Маги, сега като излезеш в болничен да вардиш леглото и ще те зарибя по корейските сериали. Не съм видяла очите на приятелката ми от ДРЗ след като и препоръчах няколко сериала :D :D :D
Аз съм добре. Този месец като не правим опити и нищо не меря, не следя О. Напоследък си бях сложила животът на стоп: спрях работа по докторнатурата си, да не се стресирам. Спрях честите посещения на танци: да не вземе сакън да е станало бебето. Реших, че не мога да живея на пауза. Започнах пак да си тренирам, в момента си програмирам по един проект (тази нощ то 3 и половина откарах), след седмица отивам на участие с танците (ще се завърна на голямата сцена - в село Нареченски Бани :D :D :D).
При теб как е кървенето, като лежиш намаля ли?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #334 -: Юни 23, 2018, 13:15:36 pm »
Изчетох Ви на един дъх :-) Маги  :bighug: 
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #335 -: Юни 23, 2018, 13:36:01 pm »
Здравейте момичета! Да ви се похваля. Първо нямам ИР,защото са ми изследвали гликириран хемоглобин (без да знам),който ми е на долната граница,а той показва инсулина и кръвната захар 120 дни назад. И второто е че най-вероятно ще имам ову този месец,малко е късна даже доста Хаха и най вероятно ще ми закъснее заради това.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #336 -: Юни 23, 2018, 14:02:05 pm »
Милиарда, моят гликиран хемоглобин също беше в норма, но имам ИР и сега гестационен диабет (сега не съм го изследвала). Той показва само кр. захар. Иначе хващайте О и да не ти идва въобще :)

Хрис, какво става с теб?

Маги, почивай си само положителни мисли.

Тери, това е най- гадното в очакването на детето (освен това, че не идва де). На мен от 4 години животът ми е на стенд бай. Всеки план започваше с-  ами ако тогава съм бременна, как ще.... Всичко- работа, учене, пътувания, всичко се върти около очакваното бебе. Няма как да не стане в крайна сметка. Малко по- дзен, правите каквото трябва и ще стане.


Късмет на всички!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #337 -: Юни 23, 2018, 14:03:52 pm »
Милиарда, не съм специалист, поправете ме другите, ако греша. Но от гликиран хемоглобин се разчита стойността на кръвната захар. Инсулиновата резистентност се характеризира с това, че те обременяват с глюкоза и както каза докторката ми: "На първия час глюкозата се покачва леко до 7, а инсулина полудява нагоре". Което е същия случай като при теб. Гликиран хемоглобин се изследва при диабет, за да се види как се държи кръвната захар. Но тя може да си седи в норми, но паралелно с това да е произведено голямо количество инсулин. Лично мое мнение е, че трябва да посетиш ендокринолог. Защото поне, доколкото аз разбрах, гинеголожката ти е разчела изследването.
Павла, напълно те разбирам. Колко пъти си казах: "ами, ако съм бременна тогава". А то времето си минава и ангажиментите се трупат, както и пропуснатите възможности за пътувания например. Планувахме море на Сардиния или Хърватска това лято. "Ами ако съм бременна, ами ако съм в процедура". И ето го имам 21 дена отпуск и нито един плануван все още :D
« Последна редакция: Юни 23, 2018, 14:07:21 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #338 -: Юни 23, 2018, 14:21:40 pm »
Да, съгласна съм с момичетата.Гликирания хемоглобин, не показва ИР.Тя се диагностицира само и единствено с натоварване с глюкоза като се пуска и глюкоза и инсулин на 0 минути, на 60 минути и на 120 минути!

М, колко познато звучи всичко ако знаете.Не предприемаме големи пътувания, защото тичаме по клиники, или събираме пари за изследвания.Много е затормозяващо, но започваш да мислиш положително в един момент.Важното е да сме здрави, ще наваксаме.

Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #339 -: Юни 23, 2018, 15:09:24 pm »
Пак ме вкарайте в размисли 😁 май трябва да запазя час за ендо. Пак и отново много ви благодаря момичета !😘😘