0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: кажете ми моля ви някакви билки за задьржане?
« Отговор #20 -: Юли 13, 2006, 21:48:27 pm »
Мила напълно те разбирам и аз имам 2 спонтанни аборта а третия не е сигурен!

 Диди аз лично съм голям фен на билките и много пъти са ми помагали!Но мисля че имаш нужда от изследвания!Трябва да се видят имунологични и генетични които чакаш!И аз ще ги правя на есен преди да започна нови инсеминации!Поне така мисля!Ще си направя следващ месец и Фол-я за да видя как е лигавицата на матка ...дали е достатъчно дебела!Правила ли си хормонални изследвания и антитела ТАТ и МАТ!!!!???Те също оказват влияние върху износването! :DУспех мила дано скоро да има успешна бременност!! :D
Re: кажете ми моля ви някакви билки за задьржане?
« Отговор #21 -: Юли 13, 2006, 21:56:27 pm »
не знам какво е ТАТ и МАТ и вече взех да се обьрквам от толкова много изсладвания,просто искам някой свестен гинеколог който няма да ми казва че това е нормално а ще види какво ми е,ако познавш такьв моляте пиши ми.Пожелавам ти успех и дано скоро свьрши всичко
« Последна редакция: Юли 14, 2006, 11:14:54 am от диди78 »
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: кажете ми моля ви някакви билки за задьржане?
« Отговор #22 -: Юли 14, 2006, 07:37:16 am »
не знам какво е ТАТ и МАТ и вече взех да се обьрквам от толкова много изсладвания,просто искам някой свестен гинеколог който няма да ми казва че това е нормално а ще види какво ми е,ако познавш такьв моляте пиши ми.Пожелавам ти успех и дано скоро свьрши всичко

Миличка хубаво е да се обърнеш към специалист по стерилитет!!!!
Ако кажеш от кой град си момичета ще ти препоръчат лекар!
(само да вметна......дуфастон или Урогестанса прогестеронови препарати и  ги прилагат след ову за одължаване на ЛФ.........при заплашващ и хабитуален аборт, свързан с доказан прогестеронов дефицит
инфертилитет, дължащ се на лутеинова недостатъчност)Успех мила! :D

 
Re: кажете ми моля ви някакви билки за задьржане?
« Отговор #23 -: Юли 14, 2006, 11:13:07 am »
Мерси Ади,
Аз сам от София и наистина сам ходила при много лекари,които никога не са ми казвали за тези изследвания или хапчета.След като прочетох за тях в сайта настоях пред последния лекар да ми направи изследвания и да ми предпише нещо и той каза да пия дуфастон,който аз така и не си го взех,защото трябвало да се пие като имаш ову,а аз досега с тестове не сам си отчела ову-то,сигурно защото аборта ми без кюртаж е преди 2 седмици а самата бременост не беше нормална защото ми дойде нормално и после прокьрвях.Сьжелявам,че се повтарям толкова много,обаче наистина при мен нещата са малко сложни и може само да се гадае в коя седмица сам била и кога сам забременяла.Всеки случай не е било на 14 ден от цикала ми а сигурно както казва лекаря точно преди или след като ми е сваршило.Така че си остава да си чакам ову-то незнам кога ще е и тогава да го пия този дуфастон,макар че сам малко скептична защото аз накарах лекаря да ми го предпише и той за да се отьрве от мен ми каза'добре хайде пий го'
Това е остава ми да чакам и да видя какви ще стане.Благодаря ти много и успех...
« Последна редакция: Юли 14, 2006, 11:15:41 am от диди78 »
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: кажете ми моля ви някакви билки за задьржане?
« Отговор #24 -: Юли 14, 2006, 12:55:12 pm »
...то вьобще никой доктор не ме взима насериозно.
Ето, аз те взимам насериозно.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: кажете ми моля ви някакви билки за задьржане?
« Отговор #25 -: Юли 14, 2006, 12:57:11 pm »
Много ти благодаря :P.Ти какво ще ме посьветваш да направя.
Re: кажете ми моля ви някакви билки за задьржане?
« Отговор #26 -: Юли 14, 2006, 13:00:22 pm »
...то вьобще никой доктор не ме взима насериозно.
Ето, аз те взимам насериозно.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: кажете ми моля ви някакви билки за задьржане?
« Отговор #27 -: Юли 14, 2006, 22:54:23 pm »
Мила Диди в София има доста добри специалисти по стерилитет!
Например Стаменов,Владимиров........!Направи една консултация!!!
Но ако искаш изчакай първом имунологични резултати които чакаш..!

Иначе 14 ден от цикъла........може да има по късна овулация!Колко дена ти е цикъла????Друг път засичала ли си ову с тест????
БТ мериш ли?
Re: кажете ми моля ви някакви билки за задьржане?
« Отговор #28 -: Юли 15, 2006, 09:35:01 am »
Ади,цикала ми е много редовен на 28 дена,никога не ми се е налагало до сега да си засичам ову-то,но този месец започнах и да ти кажа до сега лентичката е само една,което малко ме притеснява защото сам в 15 ден от началото на цикала или на така наречения спонтанен.
Ако говориш за Стаменов от Шейново аз знам, че той няма частен кабинет а преглежда в Шейново и е много трудно да влезеш при него.Трябва да отидеш рано сутрин и да чакаш много в което няма нищо лошо,ако не бьрза да прегледа и другите и незнам дали ще има сили да ми изслуша историите.За другия доктор не сам чувала.
*
Re: кажете ми моля ви някакви билки за задьржане?
« Отговор #29 -: Юли 15, 2006, 10:19:43 am »
Дидка, не се притеснявай, след спонтанния аборт се пообъркват хормоните и ову ще засечеш по-късно. Аз го засякох на 18 ден , въпреки че по принцип ми е на 12-13 ден. И цикълът няколко месеца след това беше по-шантав. :D Мисля, че е нормално. Защо не се откажеш засега от меренето и тестовете , докато се успокоиш и не ти излязат изследванията.Само си затормозяваш психиката, миличка.Успех!!!
Проблемът е възможност да покажеш на какво си способен.
Re: кажете ми моля ви някакви билки за задьржане?
« Отговор #30 -: Юли 16, 2006, 17:08:38 pm »
Мерси на всички,много сте мили и благодаря че ви има.Целувки и успех :P :P
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: кажете ми моля ви някакви билки за задьржане?
« Отговор #31 -: Юли 16, 2006, 18:49:31 pm »
Говорим за др Стаменов от Клиника  по репродуктивно здраве "Надежда" към Клиника "Малинов".

Виж сега, изборът е твой: общо по данни на пишещите тук изборът се свежда до три клиники : Стаменовата, Владимировата и донякъде Щеревата.

Не искам да въздействам на твоя избор, но ти трябва РЕПРОДУКТИВЕН СПЕЦИАЛИСТ. На мен също ми предписваха дуфастон от петнадесети ден на цикъл и то за не повече от 10 дена защото иначе било опасно /?!?/, но така прецаках три овулации, защото се оказа, че моята настъпва по-късно / с фоликуметрия в репродуктивна клиника, разбира се се установи този факт/.

Слушай Мели. Тя всички ни взима насериозно и направо й се чудя как ни издържа ... :D :D :D
Re: кажете ми моля ви някакви билки за задьржане?
« Отговор #32 -: Юли 16, 2006, 21:14:00 pm »
И каде е този РЕПРОДУКТИВЕН СПЕЦИАЛИСТ,аз са пьрви пьт чувам за такьв.Искам да се повторя с риск да се потретя,че сьм ви много благодарна и на всичкото отгоре сам много сериозна.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: кажете ми моля ви някакви билки за задьржане?
« Отговор #33 -: Юли 16, 2006, 22:17:15 pm »
И каде е този РЕПРОДУКТИВЕН СПЕЦИАЛИСТ,аз са пьрви пьт чувам за такьв.Искам да се повторя с риск да се потретя,че сьм ви много благодарна и на всичкото отгоре сам много сериозна.
Миличка знаем че си сериозна.......просто до сега не си била при подходящи лекари!Как то ти написа  и Лейди можеш да отидеш при Стаменов,Владимиров,или Щерев!В сайта има адреси,координати на всички тези лекари!Първо обаче почини малко поне месец и след като ти излезнат резултати от имунологични направи консултация!Ще стискаме палци всичко да е наред и скоро да се похвалиш!Успех и пиши как са нещата! :bighug:
Re: кажете ми моля ви някакви билки за задьржане?
« Отговор #34 -: Юли 16, 2006, 22:24:19 pm »
Аз сега си направих тест за ову. и е положителен.Сега сьм много щастлива и мисля да опитаме с мьжа ми, а пак каквото стане.Като ми излязат резултатите непременно ще отида при някой от тях и веднага ще напиша едно продьлжение. :goodluck:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: кажете ми моля ви някакви билки за задьржане?
« Отговор #35 -: Юли 16, 2006, 22:55:37 pm »
Аз сега си направих тест за ову. и е положителен.Сега сьм много щастлива и мисля да опитаме с мьжа ми, а пак каквото стане.Като ми излязат резултатите непременно ще отида при някой от тях и веднага ще напиша едно продьлжение. :goodluck:
ЕЕЕЕЕЕЕЕ  Браво!!!!!Значи действате и ние ще стискаме палци! :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: кажете ми моля ви някакви билки за задьржане?
« Отговор #36 -: Юли 17, 2006, 10:44:38 am »
Диди, докторът в Шейново, за когото говориш, се казва Станков, а не Стаменов. Занимава се с патологична бременност, но нищичко не разбира от стерилитет (имам личен опит с него, бях му пациент 10 години). Ако имаш нужда от специалист в областта на стерилитета, момичетата са ти дали имената на най-подходящите хора.
Късмет.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: кажете ми моля ви някакви билки за задьржане?
« Отговор #37 -: Юли 17, 2006, 11:36:37 am »
Мерси много :P :P :P