0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

търся добър гинеколог в Русе
« -: Юли 08, 2006, 11:42:19 am »
Здравейте, моля за съвет... бременна съм в 30г.с. и трябва да си намеря добър гинеколог в Русе, който да работи със здравната каса . Досега ходих при доктор Р. Пейкова - не ходете при нея.... Не мога да открия къде е новия кабинет на д-р Ася Шишкова . Чух че тя е много добра. Ако знаете и друг пишете 
*
Re: търся добър гинеколог в Русе
« Отговор #2 -: Юли 11, 2006, 13:51:29 pm »
Телефонът на д-р Шишкова е нов-580383.
Кабинетът и се намира в новата жилищна кооперация пред Пантеона в ляво до кръстовището.
Надявам се да съм помогнала.
Re: търся добър гинеколог в Русе
« Отговор #3 -: Юли 11, 2006, 16:22:04 pm »
Телефонът на д-р Шишкова е нов-580383.
Кабинетът и се намира в новата жилищна кооперация пред Пантеона в ляво до кръстовището.
Надявам се да съм помогнала.
Ако напишеш точния адрес, ще е добре.
Re: търся добър гинеколог в Русе
« Отговор #4 -: Юли 11, 2006, 23:24:06 pm »
Ето малко по-подробна информация - д-р Ася Шишкова, тел.: 082 / 58 03 83, GSM: 0888 100 604; площад "Възрожденски" №6, ет. 2-ри. Не можах да разбера какво е работното й време защото минахме тая вечер от там и входа беше заключен. Но можеш ориентировъчно пък да видиш къде се намира на следния адрес http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=2230bd5c8edcffb16783be5c4143a9c9&city=ruse&str=%C2%DA%C7%D0%CE%C6%C4%C5%CD%D1%CA%C8&num=6&grid=m8k&Map15_26.x=53&Map15_26.y=105&maxnearest=5&nType=23&oName=&oType=9
това е в сайта bgmaps и може да си разгледаш, но по-подробно няма да ти даде картата.
След 4 месеца ходене по мъките с д-р Румяна Пейкова, най-сетне попаднах на добър специалист. До сега прегледите ми се състояха в теглене и мерене на обиколката на талията. Всеки път ми се натякваше, че друго не ми се полага , че няма да родя нормално дете,защото съм напълняла по-малко от 10кг което било нормалното ( а дори не го погледна за аномалии когато бях в 3-4 месец, защото ехографа се "изхабявал") Последния път ми откриха бактерии в урината. Изразът на д-р РУМЯНА ПЕТКОВА  бе, че положението е МНОГО страшно и трябва да лежа задължително в болница до края на бременността . Нямах кръвно , отоци или каквито и да е било оплаквания . До този момент се чувствах идеално . Вечерта плаках цяла нощ . Когато отидох повторно с нови изследвания и започнах да я разпитвам от къде са дошли, опасно ли е за бебето, за мен- тя се развика- "защо ми е трябвало да знам ", " да не съм била "философ' и т.н. Разплаках се отново. Въпреки всички нейни препоръки не постъпих в болница.  Това бяха двете най-кошмарни седмици от живота ми и наистина започнах да се чувствам много зле. ДНЕС отидох при Юлиян Георгиев. И отново излязох разплакана - но този път от ЩАСТИЕ. Човекът не само ме изслуша, обясни ми нещата, прегледа ме на видеозон, дори направи ДВД на бебето- без да иска стотинка . Видях бебето за първи път - момиче ще е и е съвсем нормално. Най-ненормалното бе, че за 2 седмици бях качила 3 кг- колкото от началото на бремеността . Иначе всичко е наред  БЛАГОДАРЯ НА ТЕЗИ КОИТО МИ ГО ПРЕПОРЪЧАХА!!! 
 
 
Re: търся добър гинеколог в Русе
« Отговор #6 -: Юли 12, 2006, 11:47:45 am »
Много се радвам,че нещата при теб са претърпели обрат. Пожелавам ти от тук нататък нещата да се развиват само в тази посока! :hug2:
*

    skrita

  • ***
  • 226
  • Обичам послушни бебета
Re: търся добър гинеколог в Русе
« Отговор #7 -: Юли 12, 2006, 12:32:38 pm »
Ох, миличка и аз ходих при въпросната д-рка и компетентното й мнение беше, че "докато не заживеете като мъж и жена всяка вечер да лягате заедно няма да забременееш" :wink: да се чудиш и маеш как се забременява при извънбрачна връзка.Но обща взето бях доволна от нея, тъй като беше внимателна.За Юлиян Георгиев съм чувала и добри и лоши неща.Не знам дали е въпрос на лично мнение или според настроението си се отнасят към пациентите.Аз мисля сега да отида при Константинова, защото всеки казва, че е добър ДИАГНОСТИК.
*
Re: търся добър гинеколог в Русе
« Отговор #8 -: Юли 14, 2006, 12:43:21 pm »
За д-рГеоргиев се чуват доста добри неща!!!
Re: търся добър гинеколог в Русе
« Отговор #9 -: Юли 18, 2006, 13:33:15 pm »
За д-рГеоргиев се чуват доста добри неща!!!

Да за д-р Георгиев се чуват и добри и лоши неща.
Когато отидох при личната ми лекарка и я помолих да ме опъти за гинеколог, тя ми препоръча - Ася Шишкова, Юлиян Георгиев и д-р Ердоан Дуваджиев.
Аз си избрах Шишкова защото бях чувала много хубави отзиви, а и имах приятелки, които са при нея.
Наистина, мога да кажа, че е много внимателна и загрижена за мен и за бебо.
Единствения проблем е, че чакам по 2-3 часа пред кабинета, защото на повечето момичета не им дават часове.
Последният път, когато помолих за час, акушерата ми каза: Какъв час да ти дам? Ние излизаме в отпуска! - Все едно отпуската им ще е до края на годината...
Също имам проблем и с направленията за изследвания, но добре, че е акушерката на личната ми лекарка Ваня (била е акушерка при д-р Георгиев). Да е жива и здрава! Такъв човек рядко се среща!
Имам прекрасни впечатления и от
д-р Петков - нефролог
д-р Анна Христова - гастроентеролог
д-р Цоневска, която работи в микробиологията в Тубдиспансера. Препоръчвам ви, ако ви пратят за каквито и да е било микробиологични изследвания да отидете при нея.
(Днес 11.12.2006г, за пореден път се убедих в ДОБРОТАТА на тази жена (д-р Цоневска) - СТАХОТЕН човек!!!!)
Хайде, до скоро!
П.П.
Ох, забравих да спомена, че при д-р Георгиев няма толкова много пациентки. Знам, от лични наблюдения, защото редовно използвам услугите на лабораторията, която е до кабинета му.

А някоя от вас да има впечатления от д-р Емилия Груева, ул. "Плиска" №3, бл. "Орфей"?
« Последна редакция: Декември 11, 2006, 15:09:18 pm от tina_cute »
Re: търся добър гинеколог в Русе
« Отговор #10 -: Май 29, 2009, 02:17:07 am »
Здравейте! Може ли да ми препоръчате добра лаборатория в Русе?
Не съм от града, от скоро съм тук и нищо не знам :-(
Благодаря!
Re: търся добър гинеколог в Русе
« Отговор #11 -: Март 26, 2011, 00:04:58 am »
Мога да потвърдя всички отрицателни отзиви за д-р Пейкова. За пръв път бях при нея на профилактичен гинекологичен преглед. Трябваше да ги изчакам и двете със сестрата да се нахранят. Когато ми постави диагноза не ми даде никакви насоки и съпътствия какво следва от тук нататък, какво трябва да правя и т.н. С ченгел и придърпвах думите от устата. Абсолютно ужасно поведение. Д-р Юлиян Георгиев е наистина много внимателен и поне изяснява състоянието на пациента, разговаря с пациента и дава насоки.
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: търся добър гинеколог в Русе
« Отговор #12 -: Октомври 11, 2011, 20:08:19 pm »
http://ruse-dnes.com/content.php?cont=148

А как ли ще стои въпросът със специалистите в новата сграда?
« Последна редакция: Октомври 11, 2011, 20:15:47 pm от Rib4o »
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: търся добър гинеколог в Русе
« Отговор #13 -: Октомври 13, 2011, 21:32:01 pm »
Ами как? Те са си все същите "специалисти" :?...Поне сградата ще е хубава. Но все пак не тя е определящия фактор при избора ми на място за раждане.
Re: търся добър гинеколог в Русе
« Отговор #14 -: Ноември 30, 2011, 19:26:00 pm »
Zdraveite, ot 10 god ne sam v Ruse i ne sam v 4as s nisto. Nyakoi moze li da kaze nesto za d-r Mincheva i d-r Ivanova. Snaha mi ima planirano sekzio na 8mi dekemvri i ste bade edna ot dvete. Bremennostta e sledena ot d-r Svetla Hristova.