0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #760 -: Август 26, 2016, 16:55:21 pm »
f_31, отключи си темата и не съсипвай тази отново с оплаквания. Никой не е длъжен да мисли за теб, щом сама не го правиш!


*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #761 -: Август 26, 2016, 17:57:29 pm »
Фанте, не ми се карай! Разходката е без пари. А с автобуса може да се стигне до Симеоново, 1,60 лв. е билетчето. После можеш пеша нагоре. Правила съм го без да съм супер спортен тип. Тогава иди да потичаш в парка! Спортът ще ти се отрази добре.
Живяла съм с малко пари, много добре знам как е. Но и същевременно никога не съм преставала да се опитвам да си намеря нещо друго.
« Последна редакция: Август 26, 2016, 18:01:08 pm от blue_sky »

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #762 -: Август 26, 2016, 18:22:44 pm »
Няма да Ви развалям хубавата тема, хубав уикенд на всички, аз ще се правя на дървар  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #763 -: Август 27, 2016, 07:42:08 am »
Добро утро!

Да оставим Зай да топва крачета в соленото море, аз ще предложа съботно кафе :)



Слънчева и релаксираща събота!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #764 -: Август 27, 2016, 09:31:59 am »
Добро утро, банда!
Днес се очертава прекрасен ден и се надявам да го прекараме добре.  Същото желая и на вас. Време е за хапване:



Лека събота ви желая!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #765 -: Август 27, 2016, 09:45:31 am »
Добър ден.
Злате, благодаря ти за съботното кафе! Всеки път като ти видя усмихнатата лентичка, се усмихвам широко, ето така. :D
Пеше, хубав ден ти пожелавам! Благодаря и на теб за изисканата закуска!
Усмихнати, слънчеви и позитивни почивни(или работни) дни на всички.

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #766 -: Август 27, 2016, 10:29:22 am »
Страхотни кафе и закуска.
На Зайчето ѝ пожелавам весело изкарване на морето.

Златенце, как си, слънце?

Ф-че, не става само с тръшкане, трябяа и действие.


Всеки миг е още един шанс...
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #767 -: Август 27, 2016, 13:43:16 pm »
Здравейте, мили раздумковци  :D
Злате и Пеше, прекрасни морски кафенца и закусчици, благодаря ви!
Днес от вълнение наистина пропуснах да намина тук сутринта. Слагам да видите гледката от прозореца.
Приятна почивка на всички отпускари!
Хубав съботен ден, милички!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #768 -: Август 27, 2016, 15:12:47 pm »
Пеше, чакаме те!!!
Относно остров св. Анастасия, за възрастни билета е 12лв.,за ученици мисля 7 лв. Щях да водя племенника това лято, но толкова експресно ми се наложи да почна работа, че пропуснахме. Първото тръгване на кораба от Бургас е в 10:00, от острова май беше 16:30.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #769 -: Август 27, 2016, 17:07:00 pm »
Ехооооо,банда  засмяна!!!! :D :D как сте!? Хубави поводи съм пропуснал,май? :( Синеочка,Елфи,да сте живи и здрави!!И нашето море наближава! Започвам да го планирам за след месец.... :lol: :lol: И ние на Бяло= Егейско! Че по -близо!  :wink: Ама може и от нашето  да "намажем",че май го дават дълго лято! А дано! :D Виждам ,всичко е засмяно тук! Много се радвам! Пеше,ти кога, бе? Ай,че ни се изчака чакането! :lol: А ,острова няма да избяга,споко!!! :lol: Още е голям"наплива" тука! Въобще не ни "отпуска"! Ама ,нека!!! Злате,добре ли е положението!? :D Нимика,ай,дано Пешето ни събере,че то иначе ще стане ....не знам кога! Особено сега!  :lol: Ти кака си? Хубав уикенд на всички!
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #770 -: Август 27, 2016, 23:43:39 pm »
ra40, това вече е сериозна приказка -само да кажете на кой кога му е удобно . Ние все сме в Морската .

За остров Анастасия в Бургас-даже има и пиратско парти с кораба за деца,следващата седмица е в сряда,иначе по принцип е във вторник от 17ч ,но аз на корабчето  сега не се качвам . Не че и миналата година като се качих бях впечатлена , отделно клатушкането по вълните не ми понесе никак и тогава.

Подухва на морето ,но аз съм много доволна .

Хубава и усмихната неделя момичета :)


Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #771 -: Август 28, 2016, 06:37:37 am »
Добро утро, мили раздумковци  :D
Прекрасна неделя ви пожелавам!
И как ми липсва нашето моренце...

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #772 -: Август 28, 2016, 07:53:54 am »
Добро утро!

Прелестно кафе, Зай! Някак красиво и уютно ми стана от снимката.

Синеочка, Рачо, аз съм добре. Поне така се чувствам. Как е бебо и дали всичко е наред ще разберем след седмица. Тежи ми вече малко залежаването у дома, но живот и здраве, ще си наваксаме, има време :)

Мързелива неделя на всички!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #773 -: Август 28, 2016, 09:56:44 am »
Добър ден.
Слагам една лека закуска и ви пожелавам спокойна неделя. За мен няма да е мързелива, че по обяд отивам на работа.

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #774 -: Август 28, 2016, 10:43:25 am »
Здрасти, банда!
Ихаааа, наистина ще ми е мързелива неделята. Теди ме замести със закуската, моите хора отидоха на село - кефф.

Морските, разбирайте се за дата за среща. На 01.09. пристигаме. Ако можем да съчетаем посещението на острова и среща с вас ще е чудесно.

И да ви дам повод да се посмеете на мой гръб - вчера „прелитайки“ през Лидъл, видях кактусови смокини. И понеже много обичам сока от тях (ама той е и с ябълка и лимон), реших да си купя. Обичам да пробвам непознати храни. Е разочарована съм честно казано - има някакви гадни семки, които са големи за ядене, но не достатъчно за отделяне. Но това не е най-гадното - оказа се, че и по плодчетата има фини бодли Не ги забелязах, докато ги белех и сега по ръката ми има забити бодли. Тънички и толкова малки, че не мога да ги извадя нито със зъби, нито с пинсета, или с нокти. Не боли и не ми пречат особено, но е дразнещо. Та от любопитство тъй се наредих :lol:
Лека неделя!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #775 -: Август 28, 2016, 14:58:10 pm »
Привет и от мен!
Много гадни тия бургаски комари, бееее, всичките ни изядоха.
Ние бяхме на моренце, на вечерно парти и от тази сутрин сме си в къщи. Спокоен следобед!

"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #776 -: Август 28, 2016, 15:50:27 pm »
Гадни са... Няма отърване. Днес на плажа ни нахапаха комарите, кошмарно е.
Пеше, аз работя не знам дали ще се видим в Бургас, но до Равда ще дойдем задължително да си поиграят децата :)
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #777 -: Август 28, 2016, 18:08:33 pm »
Очевидно бургаските комари хапят само гостите и " се пазят" от местните жители :) -ние не си патим ,с едно две изклюмения,когато сме били с гости от други места. Няма майтап -преди време имахме гости и ме питат комари има ли ,отвърнах че не и вечерта в морската ни нагапаха .

Pesheck , да си призная даже не знам какво представляват кактусовите  смокини ,вчера бях до Лидъл , но след твоите отзиви няма да се запознавам с тях .


*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #778 -: Август 28, 2016, 21:24:08 pm »
Нинка, ей тъй изглеждат.



ама аз още ближа рани от тях :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #779 -: Август 28, 2016, 21:37:27 pm »
Пеше, да беше спретнала текила по-добре,  :D
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг