0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #600 -: Май 11, 2016, 12:31:28 pm »
Мира  :bfp1: :jump12: :party: mf_bounce8

Тръпнем всички в очакване на кръвния резултат и повярвай ми, душичката не се отпуска при ЧГХ над 25, а чак като се роди бебчето :) пожелавам ти най-красивите и безпроблемни 9 месеца на тръпнене и очакване и живо и здраво бебе на термин!

Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #601 -: Май 11, 2016, 15:55:05 pm »

Мили момичета,

Бързам да ви пиша, защото знам, че се вълнувате заедно с мен. Треперят ми ръцете докато го пиша и още не вярвам на очите си. Дори пробвах да се свържа с лабораторията, за да ми потвърдят, но не отговарят в момента.

Резултатът от кръвния ми тест е 511.5 mIU/ml.

Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #602 -: Май 11, 2016, 15:56:26 pm »
Честито ,много се радвам успех и леки девет месеца.
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #603 -: Май 11, 2016, 15:58:51 pm »
От това по-положителен неможе и да бъде! Браво! Честито и лека бременност, хайде чакаме те в другата тема
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #604 -: Май 11, 2016, 16:09:27 pm »
Мира, чудесна новина! Честито, по- положителен резултат на 3 дена закъснение не можеш и да очакваш. osi_9 :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #605 -: Май 11, 2016, 16:12:02 pm »
Mirracles, поздравления и от мен! Леки 9 месеца!  :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #606 -: Май 11, 2016, 16:19:17 pm »
Честито!!!  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #607 -: Май 11, 2016, 16:47:10 pm »
Браво, Мира!  :youwoman:
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #608 -: Май 11, 2016, 17:00:47 pm »
Благодаря ви от сърце, мили момичета!
След дългата борба и ежемесечни тревоги, след коментари на лекарите, че на 41 едва ли имам шанс за спонтанно зачеване, висене по инвитро клиники и тн, този съвсем спонтанен резултат е направо чудо! Споделям това, за да дам кураж на всички, които продължават борбата, защото твърде дълго съм била самата аз в тази категория. Дано да е чудото, на което сме се надявали толкова дълго и всичко да е наред!
Направо не знам на кой свят се намирам в момента.
Сега в главата ми бръмчат сто въпроса.
Най-рано след 10 дни закъснение за ехографски преглед за потвърждение на бременност, нали?
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #609 -: Май 11, 2016, 17:05:09 pm »
Честито и от мен, миличка, безкрайно много се радвам! Не че съм имала някакви съмнения след двете чертички. :P Всичко ще бъде наред, разбира се!

Каза ли на ТМ?  :lol: :lol: :lol:

Ужасно много се вълнувам и аз с вас, и малкия даже се разрита от кеф  :wink: След Маки, и ти даваш на ветеранките тук надежда!

Стискам палци на всички НЕчакащи!

Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #610 -: Май 11, 2016, 17:35:12 pm »
мira, мira, мira, сега силно и официално честито! Изключително много се радвам за теб! Ти си поредното доказателство, че чудеса се случват, когато човек вярва! Стискам ти силно палци всичко да е наред и да изкараш най-страхотните девет месеца, а финала...финала ще е удивителен, ще видиш! Цун и гуш! :bighug: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :dance2: :grouphug2:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #611 -: Май 11, 2016, 17:41:23 pm »
Браво, Мира! Толкова имаше нужда вече от положителен тест тази темичка, а пък спонтанно забременяване докато се подготвя човек за помощ от специалист е най-сладкият успех :)

Сигурно не можеш да спреш да гледаш двете черти от теста и да се усмихваш и плачеш от щастие :) Чакаме да чуем реакцията на твоя мъж  :D

Сак може да се види най-рано при ЧГХ 1000-2000 (за по-сигурно 2000). Най-лесно ще се ориентираш по календара или по лентичката ти (аз веднага след положителния тест си я направих, за да се ориентирам по нея, но знам, че има момичета, които изчакват всичко да се потвърди и тогава я правят). При всички положения след сак на 2000 ЧГХ, следва сърдечна дейност на 6-7гс (по лентичка/калкулатор) или 45-50 дни по календар :)

Моят УЗ беше на 50ти ден 7гс. Може и седмица по-рано за пулс, но някой път не се вижда в 6гс и затова направо в 7ма отидох (то тук и не може по-рано де  :lol:)

Честито пак и успешни 9 месеца до срещата с твоето чудо :)
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #612 -: Май 11, 2016, 17:51:39 pm »
Mirracles, честити  :bfp:!!!
Много се радвам за твоето чудо!!! Пожелавам ти безпроблемни девет месеца и едно прекрасно здраво бебе!!!

П.П. Преди седем години, изживях същия момент като теб и знам как се чувстваш!!! Чъдесата се случват! Само трябва да вярваме!!!


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #613 -: Май 11, 2016, 17:56:07 pm »
Аз пък, не че да се хваля  :lol:, но доста подробно си вписвах (и още го правя) в графиката всичко, свързано с бебо до момента, независимо успешно или неуспешно е било, така че моля, заповядай да се ориентираш в сроковете :)

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #614 -: Май 11, 2016, 19:03:42 pm »
Мира, Честито и от мен!
Когато човек вярва и иска, цялата Вселена му съдейства. Пожелавам ти вълнуваща първа среща с Точица и най-хубавите и леки 9 месеца преди голямото събитие :P
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #615 -: Май 11, 2016, 19:12:13 pm »
Мирааааа :) Честито миличка! :) Толкова много се радвам, че чак се разплаках :) Следях какво се случва с теб и даже си мислех, че сте почнали опит, но просто не споделяш, а то :) гледай каква прекрасна новина :)
Пожелавам ти спокойна, лека и безпроблемна бременност!
 :bighug:


Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #616 -: Май 11, 2016, 19:17:50 pm »
Мира ти ни даваш надежда ,че чудесата се случват и трябва да продължим напред.Аз тепърва започвам от два опита не завърших нито един ,но се надявам скоро всичко да се нареди.Много се радвам за теб.
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #617 -: Май 11, 2016, 19:19:50 pm »
Mirracles, огромно честито! Много се радвам за теб!!!! :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:


*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #618 -: Май 11, 2016, 21:00:07 pm »
Мираааа, чудесата се сбъдват! Прекрасно, просто прекрасно! Прегръщам те! :grouphug2: :grouphug2: :grouphug2:


Всеки миг е още един шанс...
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #619 -: Май 11, 2016, 21:35:09 pm »
Честито Mirracles  :bighug: :bighug: :bighug: Страхотна новина  :D с пожелание за лека бременност и пухкав финал  :D