0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #920 -: Ноември 04, 2016, 11:17:26 am »
T.........
Много се радвам на всички успели.Ние другите дерзаем.А и стискаме палци на Петето.
Благодаряяя  :bighug: :bighug: :bighug: :grouphug2:
През последните дни прекарвам нещо като вирус - първо хрема, после загубих гласа си, сега пък гърло ме дразни - луда работа! Според мен, Стаси ми донесе нещо от градината - при него с хапчета и капки се размина, но аз, нали нищо не мога да пия - та карам на чайчета, солен разтвор в носа и лукчета! Дано само ембриончето да ми е силно и да се е задържало там, където му е мястото. Дай Боже!
Благодаря ви, че ме мислите!  :youwoman:
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #921 -: Ноември 04, 2016, 11:25:43 am »
Пете,

Падането на имунитета може да е и добър знак. Някои лекари казват, че организмът естествено подтиска имунната реакция, за да може да приеме имплантацията. Аз в седмиците след зачеването също бях се поразболяла, дори малък херпес ми изби на устната, при положение че преди това в живота си не съм имала никога херпеси. Но всичко слава Богу отмина бързо и когато видях двете чертички ми станя ясно защо съм се чувствала така. Стискаме ти палци и чакаме добри новини! :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #922 -: Ноември 04, 2016, 12:01:03 pm »
Mirracles, Дано!  :bighug:
Благодаря!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #923 -: Ноември 04, 2016, 14:48:36 pm »
Момичета, при мен  гадното Лелище се яви  :balk_146: :balk_146: :balk_146:   Капка надежда не ми даде ...два дни по -рано пристигна. И ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ВЯРВАМ НА КАЛЕНДАРЧЕТА в телефона  :balk_149:


УСПЕХ НА ВСИЧКИ !
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #924 -: Ноември 05, 2016, 12:22:02 pm »
Съжалявам , Есения.И все пак, нов месец,нов късмет.
Аз бях вчера на преглед,лекарката каза, че съм овулирала много  добре :?
Лигавицата ми била тънка,ще пия Дуфастон, десет дни по две.Каза ми при закъснение,тест.
Не чакам лелката след десет дни.Ще си чакам и ще си намирам бременни симптоми, както всеки месец :D
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #925 -: Ноември 05, 2016, 13:44:17 pm »
И на мен ми дойде, като по часовник. Нов месец, нов късмет. Надеждата не умира нали.
Елица стискам палци.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #926 -: Ноември 05, 2016, 14:03:15 pm »
Съжалявам , Есения.И все пак, нов месец,нов късмет.
Аз бях вчера на преглед,лекарката каза, че съм овулирала много  добре :?
Лигавицата ми била тънка,ще пия Дуфастон, десет дни по две.Каза ми при закъснение,тест.
Не чакам лелката след десет дни.Ще си чакам и ще си намирам бременни симптоми, както всеки месец :D


От сега ли го почваш?  Хич ме няма с тия хапове  :oops:  Дай повече инфо .

И ти пожелавам да те връхлетят всичките симптоми с положителен резултат  :bighug:


Маги и на теб късмет  :balk_50:
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #927 -: Ноември 06, 2016, 14:28:28 pm »
Есения,всичко,което знам е от момичета тук. :D
За първи път пия тези хапчета,доколкото знам,дуфастон е синтетичен прогестерон.Изписва се за регулиране на нередовен цикъл и както в моя случай, за удебеляване на лигавицата,за да бъде благоприятна за евентуално имплантиране.
Влияе на БТ,държи я по висока,така че май няма смисъл да меря моята.
Докторката не пожела да ми даде друг час.Имай вяра,това ми каза.Вярвам аз,много даже,...... :D,
Благодаря за стиснатите палци момичета, благодаря,че ви има :bighug: :hug2:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #928 -: Ноември 06, 2016, 14:46:04 pm »
Да, добре че сме си подкрепа, че иначе ще откачим самосиндикално :)

Ох, аз сега се чудя дали да не взема едни тестове за овулация.Преди знаех кога точно ми е Ову-то ама сега с това скъсяване на цикъла дали не се е изместила напред?

Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #929 -: Ноември 06, 2016, 17:36:07 pm »

Ох, аз сега се чудя дали да не взема едни тестове за овулация.Преди знаех кога точно ми е Ову-то ама сега с това скъсяване на цикъла дали не се е изместила напред?
Ами да,вземи си едни тестове за собствено успокоение.Не е нужно ТМ да разбира.Покаже ли овулация,просто го нападаи.Аз от както меря БТ и правя тестове някак си съм по спокойна и уверена.
Преди това само се чудех и се питах,хванали ли сме момента или не.Не че е гаранция за нещо,но все пак..... :D
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #930 -: Ноември 08, 2016, 14:08:50 pm »
Никакви ви няма, как я карате?При мен цикъла свърши, така че надеждата започва да ме крепи и този месец.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #931 -: Ноември 08, 2016, 14:55:35 pm »
Е, Маги :) Тук сме  :wink:
Но като чакам......само чета и си мисля позитивно  :P
Нов месец, нов късмет, нали знаеш?  :wink: Ха дано!

Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #932 -: Ноември 08, 2016, 16:54:23 pm »
Здравейте надежди :) включвам се и аз към групата с нова доза надежда за това, че поне този месец не си внушавам всички прочетени симптоми на ранна бременност :) Пожелавам на всички ни до края на тази година да имаме втора черта, все още има време за коледни чудеса :)

Доброто е по-силно от злото!
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #933 -: Ноември 08, 2016, 18:43:27 pm »
agapula,добре дошла и още този месец да видиш двете чертички. :D
Аз нямам никакви симптоми,датата на истината наближава.Добре ,че имам много работа,да не мисля толкова . :?
Температурата ми е много ниска,въпреки Дуфастона не минава над 36.9. 8O.
Маги,почвай го мъжлето :lol:,за празниците едно чудо ти желая
Петя и теб те мисля и чакам 12.
Есения,къде изчезна?
Стискам палци,момичета :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #934 -: Ноември 08, 2016, 20:38:27 pm »
Благодаря за приветствието и положителната енергия. Аз също се опитвам да не мисля, но определено не ми се отдава, щом се регистрирах и във форума днес положението е страшно. :))))) стискам палци на всички, които искат да бъдат родители и съм сигурна, че рано или късно ще се видим в друга група :)

Доброто е по-силно от злото!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #935 -: Ноември 09, 2016, 10:24:37 am »
Ели , спотайвам се  :balk_600:
 Нищо ново покрай мен , освен че лелята си замина  :balk_46:
Започваме тези дни с познатата рецепта за бебешорчето  :bed:
И аз си взех тестове за О., че нещо с този МЦ на различен интервал, не се разбираме.  Пия чай за подпомогате на зачеването, дали той не разбута някой хормони. ...не знам . :balk_160:
Искам да имаме късмет този месец 😇 , желая и на всички бебеправещи да видят двете чертички. Започнах да измервам и  :balk_138: (под езика) Многооооо го искам това бебче и имам Добро предчувствие за месеца. :babyflips: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Вижда ли се графиката ми ?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #936 -: Ноември 09, 2016, 10:31:53 am »
Благодаря за приветствието и положителната енергия. Аз също се опитвам да не мисля, но определено не ми се отдава, щом се регистрирах и във форума днес положението е страшно. :))))) стискам палци на всички, които искат да бъдат родители и съм сигурна, че рано или късно ще се видим в друга група :)

Тук сме с едно и също желание :) Искам да споделя терзанията си с някой ,но някак си не искам да занимавам обкръжението ми с моето бебеправене  :oops: Точно поради тази причина се регистрирах и аз тук  :balk_103:
Получаваш разбиране и подкрепа от хора които имат цел като твоята .Благодаря
 :bighug: :bighug: :bighug:

Каква е дължина на твоя МЦ ?
Успех ти желая   :goodluck:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #937 -: Ноември 09, 2016, 10:47:56 am »
Привет дами, много се радвам, че темата ни се пълни.Така можем да си споделяме спокойно.
Мен ме нападнаха от работа и нямям време да влезна да ви прочета, но днес викам край 5 минути ще отделя.

Чакам някой да се похвали, някой да ни даде надежда.Аз забравих да си купя тестове, ще взема днес в обедната да го свърша това.

Хубав ден на всички :)

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #938 -: Ноември 09, 2016, 11:22:08 am »

Вижда ли се графиката ми ?
Вижда се  :), успешен месец ти желая!


Успех на всички!  :)

Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #939 -: Ноември 09, 2016, 12:48:02 pm »
Благодаря за приветствието и положителната енергия. Аз също се опитвам да не мисля, но определено не ми се отдава, щом се регистрирах и във форума днес положението е страшно. :))))) стискам палци на всички, които искат да бъдат родители и съм сигурна, че рано или късно ще се видим в друга група :)


Тук сме с едно и също желание :) Искам да споделя терзанията си с някой ,но някак си не искам да занимавам обкръжението ми с моето бебеправене  :oops: Точно поради тази причина се регистрирах и аз тук  :balk_103:
Получаваш разбиране и подкрепа от хора които имат цел като твоята .Благодаря
 :bighug: :bighug: :bighug:

Каква е дължина на твоя МЦ ?
Успех ти желая   :goodluck:


Здравей и на теб,

Ами дължината на цикъла ми е от 30 до 36 дни, до скоро не знаех и кога ми е овулацията, мислех че ще имам късмета на другите да се получи ей така от първият път, но уви явно за всяко нещо ще трябва с мъжа ми да се борим. В общи линии това ни е първият месец, в който разбрахме кога е  овулацията ми, бебеправихме точно в тези дни. Може би е рано но направих тест за бременност днес и имаше отново едната проклета черта :@ но след резултата седнах и пак се зачетох във форума и разбрах колко много сме тези които чакаме новият член на семействата си и се успокоих, че нищо не е загубено. Благодаря сърдечно още веднъж за споделената подкрепа.

Доброто е по-силно от злото!