0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #260 -: Февруари 17, 2016, 16:30:44 pm »
Търкул в късметлийския бременеещ прашец и дано да ми донесе късмет в следващата ни процедура!
До тогава ще ми трябва търпение и много късмет!
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #261 -: Февруари 17, 2016, 16:35:35 pm »
Хаха, Маки, много яка лентичка!  :lol:

Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #262 -: Февруари 17, 2016, 16:39:38 pm »
Еха, колко хубави новини! Честито на печелившите :) Дано всичко е наред с вас и се радвате на живи и здрави бебета. Смело и безотговорно (както се казва) се пльосвам в прашеца, дано е станала наща работа, макар, че ме съмнява... Аз съм с трети ден закъснение и два отрицателни тест. Чакам лелката, че да се захващаме за работа :)
мира, вие до къде я докарахте?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #263 -: Февруари 17, 2016, 17:20:15 pm »
Хаха, Ади, да, отдавна съм си я харесала, а и я превъртях с 3 дни напред, не знам ти как я търпиш твоята да изостава. В крайна сметка е важно колко е голямо бебето, а не кога е била последната М (поне за мен де) :)

Кали, айде скоро и ти като моята лентичка да сложиш  :goodluck: :babyflips:
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #264 -: Февруари 17, 2016, 17:32:26 pm »
Скоро, скоро...колко да е скоро? Тъкмо се чудех ако продължава да НЕ ми идва кога да направя пак тест :) Вероятно събота за най-сигурно, че тогава ще ми е 32 ден. Като си гледам графиката, ако О е била късничко, там, където съм си мерила Т (ама пък сърчицето е много на никъде)...може и да има шанс, дано!
« Последна редакция: Февруари 17, 2016, 17:40:20 pm от Калия »
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #265 -: Февруари 17, 2016, 17:38:35 pm »
Маки,

Радвам се, че успешно преодоляваш  премеждията и всичко е наред с теб и бебчо! Стискам палци за лека бременност и всичко да върви чудесно и занапред! Много е сладка лентичката ти, верно е :D

Кали,

Стискам палци твоето закъснение да те зарадва скоро скоро с две прекрасни чертички!
Ние... сме до под кривата круша... Наложи се да се прекъсне процедурата ми преди пункцията, защото се тръшнах с ужасен бронхит. Сега ще минат два три месеца, докато влезе организма ми отново в релси и хормоните се нормализират и се надяваме на повече късмет със следващия ни опит през пролетта.
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #266 -: Февруари 17, 2016, 17:48:26 pm »
O, Мира, това е ужасно.
Не се отчайвай! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #267 -: Февруари 17, 2016, 17:51:21 pm »
Кали,

Стискам палци твоето закъснение да те зарадва скоро скоро с две прекрасни чертички!
Ние... сме до под кривата круша... Наложи се да се прекъсне процедурата ми преди пункцията, защото се тръшнах с ужасен бронхит. Сега ще минат два три месеца, докато влезе организма ми отново в релси и хормоните се нормализират и се надяваме на повече късмет със следващия ни опит през пролетта.
Благодаря ти, мира за пожеланията. Ние сме готови с детската и за това се моля, ако не съм бременна да ми идва по скоро, че да почваме да правим бебо.
Това, което ти се е случило е много неприятно. Надявам се да си добре, а и не ни остава нищо друго, освен да кажем, че хубавите работи стават бавно. Неприятно е когато се случват неща, които не зависят от нас, но....това ни прави по-силни, нали?
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #268 -: Февруари 17, 2016, 17:55:26 pm »
Ева, Кали,

Мерси за подкрепата, момичета!
 :cuddle:
Поне разбрах, че имам добър отговор на стимулацията и се надявам да посветя идните месеци на това да се стабилизирам и да отгледам прекрасни яйцеклетки за следващата процедура.
Чудя се дали да не кандидатствам за финансиране в кампанията на OLX, която рекламират в момента. Там има и точка за неизяснен стерилитет при над 2г опити. Чудя се още, защото нямам идея дали няма да е свързано с някакви медийни изяви на печалившите, а аз не бих могла да си позволя това.
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #269 -: Февруари 17, 2016, 18:02:34 pm »
Хич не се чуди, ами разучи как стоят нещата! Винаги можеш да помолиш за дискретност, предполагам....
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #270 -: Февруари 17, 2016, 18:15:47 pm »

Притеснява ме, че в документите има едно място, където потвърждаваш, че си съгласен да се сподели името и историята ти в медиите. Не знам, ако там отбележиш "Не съм съгласен" дали не отпадаш от тегленето на жребия.
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #271 -: Февруари 18, 2016, 08:30:03 am »
Добро утро момичета, вчера доктора не видя нищо на УЗ , но каза ,че най-вероятно е рано тъй като зачеването е станало на 20-21 ден и реално закъснението не ми е 7 дни ,а около 2 дена. Прати ме на кръвен и другата седмица пак на УЗ. Аз да си попитам вас, може ли наистина при късна О , плодния сак да се види по-късно от 5г.с.?А иначе теста от тази сутрин е с доста наситена втора черта.После ще драсна и резултата от ЧХГ-то. osi_15
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #272 -: Февруари 18, 2016, 09:39:44 am »
Vijdate li neshto ili az ...


Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #273 -: Февруари 18, 2016, 09:43:14 am »
mirados , sorry ама нищо не виждам. много се кьорих . На кой ден си го правила.
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #274 -: Февруари 18, 2016, 09:46:08 am »
С СПКЯ съм цикал нередовен имам 1 юнак от инсеминация това го правих снощи нз защо ми се струва че има може би от желанието си но това не ме отказва да продалжавам


Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #275 -: Февруари 18, 2016, 09:47:32 am »
С вас съм въпреки да не съм по коментарите


Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #276 -: Февруари 18, 2016, 10:07:00 am »
Джина, много лекари искат 10 дни закъснение преди да те видят и сигурно не е случайно. Аз не съм привърженик на ранното ходене на лекар след положителен тест точно за да се избегнат притесненията, ако не се види нищо. Това, разбира се, в случай че няма някакви оплаквания като кървене и силни болки. Моят съвет е да изчакаш и да не се притесняваш. Успех  yahoo_33

Мирадос, съжалявам, но и аз не виждам нищо. Имаш ли закъснение?
« Последна редакция: Февруари 18, 2016, 10:08:58 am от Нани »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #277 -: Февруари 18, 2016, 10:59:59 am »
djina_gi, за вагинален УЗ бях ти писала, че може да се направи най-рано седмица-десет дни след закъснение. Но при теб доказано с УЗ овулацията беше по-късно (около 21 ден от МЦ), така че евентуалното начало на следващия цикъл можеше да се очаква около 14-15 дни след тази дата.
Така че по моите сметки вчера на прегледа да е било най-много 3-4 дни след закъснение, но пак е рано  :). Няма място за притеснение  :)
« Последна редакция: Февруари 18, 2016, 11:08:34 am от marsi »

Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #278 -: Февруари 18, 2016, 11:05:51 am »
Благодаря ти marsi , резултата излезе 1 153.00   mIU/ml , доктора каза ,че още е рано да не се притеснявам и да ида в края на другата седмица за УЗ. Аз мисля да пусна още един кръвен след 48ч за мое успокоение.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #279 -: Февруари 18, 2016, 11:08:01 am »
djina_gi, чудесно ЧХГ  :D, браво  :D