0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #240 -: Февруари 14, 2016, 16:24:20 pm »
Палечка`малечка,
най-вероятно ще ви се наложи да пропуснете стимулацията, но наистина е добре да коментира лекаря ви. За теб няма опасност да се заразиш, но може да отключиш херпес зостер. За партньора ти е по-сериозно, понеже, сигурно знаеш, че обривите не са само външни, но и вътрешни. Моля те, сподели какво ви е казал лекаря! Наскоро задавах подобни въпроси и понеже не успях да се свържа нито с личния, нито с репродоктивния док, не успях да получа адекватна информация. Сигурна съм, че ще е полезно за всички бебеправещи.

djina_gi, честито! Подкрепям мнението на Pav-la.

mai4enceto, дано да е било имплантационно, чакаме те с хубави новини!

Момичета, остават ми 2 дни до първия преглед, а гърдите спряха да ме болят.... шаш и паника съм  osi_12 .... но скоро ще се знае

Честит празник на любовта!
Да завалят много положителни тестове!
 :bori_020:


Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #241 -: Февруари 14, 2016, 17:55:58 pm »
Рос, не знам дали това ще те успокои, но утре влизам в 8ма седмица и има дни, когато гърдите мв болят и такива, когато няма никакъв помен за болка :-)
Все пак пожелавам успех!! :bighug:


Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #242 -: Февруари 14, 2016, 18:21:13 pm »
Павла наистина съм го объркала- сефпотек е АБ. Да ви попитам за първия преглед кога може да се потвърди бременност.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #243 -: Февруари 14, 2016, 18:36:48 pm »
Ти и другия си объркала, но той се разбира. От една и съща група са, но различни генерации. Според мен няма проблем.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #244 -: Февруари 14, 2016, 19:45:14 pm »
djina_gi, около седмица-десет дни от датата на закъснение може да се види плодното сакче с вагинален ехограф, много се радвам за положителния тест :)
« Последна редакция: Февруари 14, 2016, 19:49:44 pm от marsi »

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #245 -: Февруари 14, 2016, 19:46:03 pm »
Рос, не знам дали това ще те успокои, но утре влизам в 8ма седмица и има дни, когато гърдите мв болят и такива, когато няма никакъв помен за болка :-)
Все пак пожелавам успех!! :bighug:
Благодаря Вили, успокояващо си е  :bighug:

Джина, около седмица след положителен тест трябва да се види плоден сак. Според мен още в четвъртък-петък би трябвало да се види. (Иначе ЧХГ трябва да е над 1000). :)


Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #246 -: Февруари 14, 2016, 19:51:46 pm »
Благодаря момичета,  утре сутрин с първа урина ще направя пак тест, защото още не вярвам. А в края на седмицата ще отивам на УЗ.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #247 -: Февруари 14, 2016, 22:42:03 pm »
Честито, Джина! Стискам палци :)


Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #248 -: Февруари 15, 2016, 13:08:33 pm »
Честито, Джина! Много хубава новина  :goodluck:
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #249 -: Февруари 15, 2016, 15:01:19 pm »
 Здравейте отново мили дами.Искам да ви кажа,че от 2-3 дни ме наболяват кръста и гърдите,както и ниско долу корема а доста често уринирам плюс това по принцип не ми се приспива през деня,а сега на обед спа,вечер най-късно да изтрая до 21h.Днес си направих тест тип"писалка" на sure check(  само такъв имаше в аптеката) но е отрицателен.опитваме от 16 дни и не знам какво да си мисля вече.мисля утре да си направя кръвен,а резултатите веднага ли излизат. Благодаря предварително. :wink:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #250 -: Февруари 15, 2016, 15:33:52 pm »
cvetenceto29 резултатите от кръвния излизат в рамките на същия ден, поне за София е така. Предполагам в другите по-големи градове също, за по-малките нямам идея - ако изпращат пробите в лаборатории в други градове може и да не излезе веднага.


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #251 -: Февруари 15, 2016, 15:51:48 pm »
cvetenceto29, върнах се назад, за да си припомня предишното обсъждане в другата тема (за останалите момичета да напиша, че цикълът е с начало 25.01, при продължителност 27-28 дни), рано е за уринен тест  :).
За да отчете уринният тест е добре да се изчакат 14-15 дни след овулация, т.е. да се изчака датата на следващия месечен цикъл и тестване при закъснение. Преди това, дори и да има бременност, заради все още ниските нива на ЧХГ, е възможно тестът да не ги улови.
Кръвен тест за бременност може да бъде направен най-рано около 10-11 дни след О. (т.е. след 2-3 дни) с уговорката, ако тестът е отрицателен или с много ниска стойност, да не се бърза с изводите, а след 2 дни да бъде направен още един тест.
Желая ти положителен резултат!  :)

Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #252 -: Февруари 15, 2016, 16:05:23 pm »
Благодаря ви,няма да прибързвам...и без това до М ми остава 1 седм.Пожелавам ви лек ден  :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #253 -: Февруари 17, 2016, 13:22:05 pm »
Здравейте от мен  :) Много от момичетата в темата последно време се преместиха в бременната тема и някак дойде вълна на забременяване последните няколко месеца. Радвам се да Ви кажа, че след почти година опити вече съм бременна в 8г.с. Леко бременеене на тези, които забременяха, а на останалите да кажа, че моментът е чудесен за правене на бебета. Съдейки по това, че известно време в темата почти нямаше положителни резултати, а от края на миналата година изведнъж заваляха положителни тестове, мога да кажа, че няма случайни неща.  :biglove:
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #254 -: Февруари 17, 2016, 13:35:31 pm »
Наистина в 8ма тема заваляха положителни тестове!
Лека бременност на всички, които вече са видели мечтаните две чертички! Поръсете ни с бременен прашец и ние да прихванем ;)
На тези от нас, които все още се надяваме да сбъднем мечтите си - много късмет и скорошно щастие!
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #255 -: Февруари 17, 2016, 13:42:30 pm »
Нани, много хубава новина.Честито ,пожелавам ти лека бременност.
А аз днес отивам на първи преглед ,че не издържам вече . Надявам се да видим поне точица . По изчисления трябва да съм 5г.с и 3 дена.
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #256 -: Февруари 17, 2016, 13:46:12 pm »
Джина, и на теб честито!

Ето прашец и от мен  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #257 -: Февруари 17, 2016, 13:54:35 pm »
E, хайде да се търкулна под прашеца, белким нещо нали... :ywoohoo: :ywoohoo: :ywoohoo:
Честито Нани ;)  :goodluck:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #258 -: Февруари 17, 2016, 14:43:37 pm »
Нани, чудесна новина, много се радвам  :),
желая ти лека и спокойна бременност! :)

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #259 -: Февруари 17, 2016, 16:10:04 pm »
Нани, Джина, россс, вили и всички бременни --> лека и успешна бременност и живи и здрави бебета на финала <3

Наистина имаше застой на тестове в темата, но изведнъж заваляха положителни от всякъде :)

Много късметлийска тема и на всички бебеправещи пожелавам  :bfp: и да закръглят тумбачета в най-скоро време!

Ръсвам ви прашец и изчезвам, че стига съм ви спамила късметлийската тема.

Лили, Калия, Павла, Мира, Усмивчица, Мечта, Евелин и всички бебеправещи, УСПЕХ, момичета!

 :babydust: :babydust: :babydust: :babydust: :babydust: :babydust: :babydust: :babydust:

Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!