0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #100 -: Януари 24, 2016, 20:32:35 pm »
Честито Вили! !!!!
Пожелавам ти всичко да е наред! !!


Спрете Земята, искам за сляза
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #101 -: Януари 24, 2016, 21:37:25 pm »
Vili_sunsmile по всичко изглежда, че си бременна. Честито! Изглежда е станало или на 14тия ден или на 17тия ден  :balk_46:
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #102 -: Януари 24, 2016, 22:45:32 pm »
Благодаря ви, момичета!!!


*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #103 -: Януари 25, 2016, 00:10:05 am »
Честито, Вили! Успех :)


*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #104 -: Януари 25, 2016, 11:02:23 am »
Вили,страхотна новина.
Радвам се,че рядко се включвам в този форум,но винаги,когато реша има някоя бременна мама  :)
Няма по-хубаво от това,радвам се искрено на всяка една от Вас и Ви желая безпроблемни девет месеца и безпроблемно раждане.
Няма да е зле някоя бременна да ни поръси,че да вземем да прихванем и останалите  :)


 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #105 -: Януари 25, 2016, 11:19:45 am »
Благодаря!

Аз не смеех да ръся, защото чертичката ми вчера беше много бледа, днес пак не е много наситена, но ЧХГ е 479 :) Така че ще се престраша :) Успех на всички!

 :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:


Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #106 -: Януари 25, 2016, 11:27:27 am »
Вили, честито, не се притеснявай за бледата чертичка, моите все бяха бледи на двуседмично закъснение, така че спокойно, ЧХГ е супер. Е, теб като те е страх, аз да ви наръся с моя прашец. Успех ви желая, момичета. :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #107 -: Януари 25, 2016, 11:32:00 am »
Търкул в прашеца хубавичко, че много ще ми трябва за процедурата през февруари! :D
Благодаря ви от сърце, момичета! :)
Лека бременност и на двечките и здрави и пухкави бебчета на финала!
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #108 -: Януари 25, 2016, 12:29:53 pm »
Търкул в прашеца хубавичко, че много ще ми трябва за процедурата през февруари! :D
Благодаря ви от сърце, момичета! :)
Лека бременност и на двечките и здрави и пухкави бебчета на финала!

Успех! Стискам палци всичко да е наред!!!


*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #109 -: Януари 25, 2016, 13:22:19 pm »
Ох, че хубаво! Честито, момичета и лека бременност с щастлив финал! Да се отъркалям и аз...


*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #110 -: Януари 25, 2016, 20:06:02 pm »
Благодаря за прашеца момичета и лека бременност с щастлив финал ви пожелавам.Аз оставам за другия месец,днес на 10ти ден фоликул 10-11 мм,много е бавен и в комбинация с високото фсх решихме да не рискуваме.Надявам се другия месец фсх да е по-ниско и да направя един опит,вече нямам търпение


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #111 -: Януари 25, 2016, 20:37:28 pm »
Честито на всички НовоБременелки! Леки и радостни 9 месеца на всички ви.

Лили, късмет. Търпението и упоритостта ти ще бъдат възнаградени.
 :bighug:
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #112 -: Януари 26, 2016, 11:18:05 am »
Здравейте, момичета!
Честито на всички бременни и успех на тези, които продължаваме борбата.

Бихте ли ми погледнали графиката? Спрях цигарите и не спя много добре, тъй че измерванията ми не са по всички стандарти, но смятам, че са доста правдоподобни.
Чудя се защо този месец така и не ми се вдигна температурата... Дали е ановулаторен цикъл?
Надеждата вече съвсем ме е напуснала. До сега поне знаех, че имам О...  :(
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #113 -: Януари 26, 2016, 16:57:16 pm »
Спрях цигарите и не спя много добре

Браво! Поздравявам те. Спирането на цигарите ще ти донесе само добри неща.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #114 -: Януари 26, 2016, 17:31:23 pm »
evelin както и преди съм казвала, за мен БТ не е надежден фактор за установяване на О (хем аз съм от стриктните измерващи температурата). При някои сигурно действа, които нямат никакви здравословни и репродуктивни проблеми. Обаче за мен лично БТ е само ориентир и то повече ме интересува дали има движение отколкото какви са стойностите. Щом има движение показва,че има движение и при хормоните. Но точните им стойности няма как да ги засечеш само по БТ, а точно те са важни. Затова без кръвен тест на хормоните и УЗ да се види има или няма фоликул, няма защо да се вкарваш в такива притеснения само на база движението на БТ. Аз за себе си вече го установих и всеки месец съм си прежалила едни стотина лева за УЗ и изследвания  :( Колкото и да ми е неприятно, това е най-сигурния за мен начин да знам имам или нямам О


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #115 -: Януари 26, 2016, 21:03:02 pm »
Според мен само БТ не може да е показателна. Влияе се от толкова много странични неща. Аз имам чувството, че самото ѝ измерване ме стресира и съответно БТ се повишава :D
Аз започнах Кломида вечерта на 4ти ден. Той ми беше изписан от 5ти, но исках да го пия вечер, затова четох, че трябва от 4ти вечерта. Естествено преди това се опитах да се свържа с лекаря, но не успях. Мисля, че няма голямо значение 4 или 5ти ден го започвам.
Но! Имам нов проблем- направих алергична реакция от дамски превръзки. Направо нямам думи- червено и боли. Не знам как ще правим секс така  :( Ако не бях взема хапче вече, щях да прескоча този месец. Все нещо излиза, няма ли край. :balk_133: Каквото и да става секс ще има де.
Можете ли да ми кажете кога трябва да очаквам О.? Не може да е по време на приема, нали? Аз съм на 11ти ден на преглед.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #116 -: Януари 26, 2016, 21:12:58 pm »
Павла, да не си се подсякла? Аз така веднъж се бях подредила от Молпед. Прибвай да спиш без гащи вечер, а през деня слагай бабешки. Ако имаш под ръка смрадлика и крем здраве, може да се почваш. Няма да го отписваш този месец.
Аз Клостила го пих също от 4 ден, няма никакво значение според мен. Аз успях да забременея още на първия месец, пожелавам ти и на теб такъв успех :) Стискам палци.
 О очаквай след като ги спреш. Аз от деня на спирането му се бях почнала с ТО , от 11 ден и аз ходех на ФМ, там имах 2 фоликула, доминантния на 13 ден беше 19 мм същия ден имах +ТО, на 15 вече беше пукнат. Другият се резорбира по време на бременността.
« Последна редакция: Януари 26, 2016, 21:18:18 pm от Синеочка »


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #117 -: Януари 26, 2016, 21:43:02 pm »
 Мерси, Синеочке. Дано!
 Не знам какво стана- имам зачервяване и болка. Използзвах едни нови Always.  Точно като подсичане  е.
Започнах със Здраве и си взех един бебешки за подсичане. Май днес е по- добре, поне не боли.  Аз няма да се предам на един зачервен гъз, но ако беше преди хапчетата можеше да ги отложа за другия месец.
Ще започна ТО като теб. Взех си и пресийд( друго име беше, но не се сещам, някакъв френски) и така. Каквото стане.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #118 -: Януари 26, 2016, 21:56:28 pm »
Евелина, понякога температурата след О. не се повишава рязко, а постъпателно до около пет дни, а ти си имала и месечни цикли с овулация около 19 ден, така че възможно е да се повиши в следващите ден- два. Освен това измерваш орално, а то е по-неточно. Да видим след 2-3 дни как ще изглежда графиката, успех!  :)

Павла, аз съм правила две стимулации с Клостил. И в двата случая (сега погледнах в записките) на преглед съм била в деня след края на таблетките, а пункцията е била два дни след това. При теб развитието на фоликулите може да е по-различно, но при всички случаи овулацията ще е след приключването на таблетките, а на прегледа лекарят ще те насочи в кои дни да правите опити предвид размера на фоликулите. Успех!  :)

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #119 -: Януари 26, 2016, 22:56:53 pm »
Честита бременност, Вили, леки и успешни 9 месеца и здраво бебе на финала!

На всички бебеправещи УСПЕХ и стискам палци.

Днес бях на УЗ и бебето е живо, само това ми казаха и повече информация нямали право да дават. За подробности мога да питам лекарката ми, която чакам тия дни да ми се обади...

За всякакви новини съм подготвена, та няма да ме изненада с нищо... По-спокойна съм от миналия път и се надявам на добри новини... Като разбера подробности, пак ще пиша :)
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!