0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #280 -: Януари 17, 2016, 16:35:43 pm »
и аз като Злати, много обичам да е снежно и бяло! Дръпнала съм всички пердета, за да си гледам снега навън, луда работа :lol:
Снощи бяхме на гости в комшиите и децата в 9.30 като се залепиха на прозореца и като гаврошчета гледаха тъжно снега и плахо попитаха - може ли да излезем.. Та не ни трябваше много и цялата банда се въргаляхме до 23.30 в градинката пред нас. Бяхме първите на пухкавия, чистичък сняг, децата се пързаляха, татковците ни изтръскаха всички дървета на главите, абе голяма забава за малки и големи беше. :lol:
Днес 4 часа на пързалката в парка, чак и аз пързалях с шейната :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #281 -: Януари 17, 2016, 20:12:48 pm »
А тук само дъжд, дъжд и вятър. Навън сега замръзва и е ледена пързалка. Едва си отключих колата, че трябваше да ходя заредя бутилката с газ за готвене. Студ и вятър, а как искам сняг!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #282 -: Януари 18, 2016, 06:21:44 am »
Добро утро  :D
Днес е Атанасов ден. Честит празник на всички, които имат имен ден!

Успешна седмица, раздумковци!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #283 -: Януари 18, 2016, 08:05:55 am »
Добро утро! Искрено ви завиждам на "зимните" приказки... :D Ама ние със Стоека,с нашата географска ширина такива красоти гледаме само по тв. :( Зайо,много пухкаво туй снежно коте! майсторка си!
Честит имен ден на Атанасовците! Ние си имаме баба именница и довечера сме на гости! :wink: Хората при нас казват "Атанас гилди ,ас гити" Атанас дойде,студа си отива,само дето  климата много се променил от времето на тая приказка :wink: фактите са други,за сега! :lol:
Радвайте се на снега и на празника!
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #284 -: Януари 18, 2016, 08:22:40 am »
Добро утро!
Леле, Зайко, много сладичко и миличко кафе, то да му е жал на човек да го пие.
Ето и хапването :



Голям студ и сняг тука. Вчера детето си поигра бая на снега, с татко си де не с мен :D
Лека, макар студена седмица!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #285 -: Януари 18, 2016, 09:31:45 am »
Добро утро и много благодарности за кафето и закуската  :P

В София пак заваля, след като вчера беше спряло. Кварталните вътрешни улички са трудно проходими, но пък е такава красота наистина  :P

Момичета забравих да се отчета за содената питка за Коледа.
В крайна сметка правихме по рецептата на Мишето. И това дето отгоре се маже с олио и шарена сол е просто страхотна идея. Стана много вкусна.
Ще гледам да пробвам скоро и питките на Марси и сватята. Свате, твоята е с кисело мляко и затова не я пробвахме тогава, че нали трябва постна да е на Бъдни вечер.

С който сме приятели във Фейса е видял, но за тези, които не са, ето една снимка на Дани, който изобщо не иска да стъпи дори и за малко в снега.  :lol:

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #286 -: Януари 18, 2016, 10:11:44 am »
Момичета и Рачо, наистина имаме добри новини, но ще останем известно време в болницата. Доста ми е натоварено и нямам време е да чета или пиша. Поздрави!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #287 -: Януари 18, 2016, 10:39:29 am »
Бъди спокойна! Ние ще те чакаме! важното е сега всичко да е наред и скоро да ви изписват! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #288 -: Януари 18, 2016, 10:45:21 am »
Хубава да е  седмицата за всички!

Всички обичаме сняг , ама докато е бял ,пухкав и става за игра  и забавления . Тогава е красиво  и приказно свежо .
После като стане ледена пързалка или киша с кал и мръсотия , с невъзможност да се върви  по тротоарите  и улиците   , на никой не му се нрави !
Та аз за това хич и не съжалявам , че  нямаме сняг  сега .

Чудни кафенца и закуски -както винаги  много апетитни и желани :)

М-и  ,  радвам  се   , че навести темата . Възстановяване на всички  ви   сега пожелаваме . А има време за подробности и споделяне , и разказване .


Смайли , Дани може сега да не иска в снега - след година няма да иска да излиза предполагам от преспите .
 Моето дете като види сняг  - пощурява от радост  и всички  деца  знам , че са така .Не помня обаче като по-малък как реагираше на снега.
Сега дори не правя опит  да го ограничавам -обличам  космонавта и  го оставям да се  налудува . И все не му е станало студено и иска още :)

В един момент усетих, че голяма част от нещата, в които ме въвличат, включителното споровете помежду им за всевъзможни неща са, защото искат да си разговарят с мен.
бях срещнала едно хубаво изказване по този повод :-"Децата са  като пирани -хранят се и  внимание " :lol:
На вечеря щом се заговорим с баща му , се оказва , че има да ми каже нещо много ,ама много важно   и трябва да  ни прекъсне , а понякога даже не е измислил какво е важното нещо   :lol:
Ама  са сладки в  това  искане на внимание и грижа  , защото ние сме им най-важните сега . Още  петнадесетина  години  и  няма да им е  до нас ...


*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #289 -: Януари 18, 2016, 10:51:08 am »
м-и, радвам се, че успя да се появиш макар и за мъничко. Бързо да се прибирате вкъщи на спокойничко :)

Днес ММ е именик и бързам да ви почерпя, че след малко започвам да се приготвям за гостите довечера.
Стискайте ми палци да не се поддам на изкушението и да не разваля диетата :lol:


Всеки миг е още един шанс...
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #290 -: Януари 18, 2016, 10:58:33 am »
м-и, възстановявайте се бързичко и се прибирайте у дома! И много щастие и радост с малката шушулка!
Добре, че писахте, че днес е Атанасовден - честит празник на всички именници! Да им е живо и здраво името!
То уж днес зимата се обръщала и природата се подготвяла за идването на пролетта, даже братята роми казват „Танас гилди и яс гилди“ ( в превод - атанас идва и лятото идва), ама като го гледам тоя сняг през прозореца ....
Който иска и може, да му се радва.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #291 -: Януари 18, 2016, 11:15:17 am »
Здравейте момичета и Рачо! :) Много ми е натоварено тези дни и почти намям време да пиша. Днес за капак нямаме никаква вътрешна мрежа, нито една програма не тръгва, но за сметка на това интернета е наличен.  :lol:
Честита радост на м-и! Бързо възстановяване и чакаме новини!
Честито на всички празнуващи!
Много му се радвам на времето. :) Вчера голямо въргаляне му напрвихме, едва изстъргах детето от снега пред блока.  :lol:
Хубава седмица на всички!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #292 -: Януари 18, 2016, 11:33:33 am »
м-и, възстановявайте се бързичко и се прибирайте у дома! И много щастие и радост с малката шушулка!
Пеше, ти взе ли наградата за баба Гицка миналата година? Тази година още от сега ще ти я дадем да си знаеш  :lol: "Малката шушулка" я умножи по две  :P
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #293 -: Януари 18, 2016, 13:07:38 pm »
Здравейте и от мен в тази зимна приказка  :lol:
Не можах да се стърпя като прочетох за м-и  :lol: да са ти живи и здрави и бързичко да се приберете у дома :)
Честито и на всички празнуващи днес,да са здрави и щастливи! :)
Оставям ви,че трябва да уча...още един изпит остана :lol:
Успешна и спорна седмица на всички!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #294 -: Януари 18, 2016, 13:23:11 pm »
Сервирани са кафенце, закуска... а аз да ви подсладя за здравето на моята племенница, която днес става на 3 г. Пожелавам й да расте все така палава и засмяна.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #295 -: Януари 18, 2016, 18:59:13 pm »
може ли да ви помоля за малко сила и кураж, на търсещ работа от известно време, тази седмица имам 3 срещи в 3 различни дни, и ще се радвам да ме подкрепите със  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #296 -: Януари 18, 2016, 20:13:31 pm »
М-и, бързо възстановяване и скоро да си се прибирате у дома!

f_31, а можеше 3-те срещи да са в 1 ден,  :wink:
Успех!  :crossfingers:
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #297 -: Януари 18, 2016, 20:15:04 pm »
м-и, пожелавам ви всичко да е наред и скоро да се гушкате в къщи с малките принцеси!  :D
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #298 -: Януари 18, 2016, 20:17:04 pm »
3 в един ден малко трудно, така се разбрахме , не ми е за 1 път пък и очаквам още  :P
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #299 -: Януари 18, 2016, 21:01:05 pm »
ф-че, силно стиснати палци имаш от мен! Чакам да се похвалиш!


Всеки миг е още един шанс...