0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #860 -: Март 29, 2016, 08:07:02 am »
Прекрасен вторник и от мен :) Раздумковци!
Много ми се пие кафе, затова отпивам веднага едно от сърчицата на Зайко!

И макар у дома да е лазарет, една девойка с ларингит, младежа е проектоготов да се включи
и неочаквано ваканцията ще е по-дълга за тях от което разбира се щастието е на ниво!
Моето настроение също, защото днес ми махат конците и гипсовата шина
и вече ще имам две ръце :lol: ...Шегата настрана,  да живее инхалатора  :lol: ,
който сам се задъхва вече, а трябва да са здрави, защото заминаваме в петък ваканционно!

Бъдете здрави и щастливи  :flower:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #861 -: Март 29, 2016, 08:15:34 am »
Добро утро! :D прекрасно кафе,Зайо! :D Слънцето се показва "закачливо"! :D :D Дано не е само "плахо" а по- смело! Денят се очертава да е хубав! Нека всички болни да се оправят вече и да се наслаждаваме на пролетния ден!  :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #862 -: Март 29, 2016, 09:04:48 am »
Добро утро, хубав вторник!
Допивам кафето и ще решавам какво ще правим с Иво, че той пак е с хрема и съответно до края на седмицата сме у дома.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #863 -: Март 29, 2016, 10:00:03 am »
Добро утро, банда!
То малко попрескочи утрото, ама ....
Пих кафе, ходих за цигари и бисквити, сожих да се вари киселото зеле. И в тази връзка - стискайте палци, да не го загоря :lol:
Понеже бисквитите ми са „здравословни“ с мюсли, и закуската ще е такава:



Дано днес е още по-топло от вчера.
Лек вторник на всички ви!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #864 -: Март 30, 2016, 07:41:19 am »
Добро утро, раздумковци  :D

Мише, много се радвам! Имаш нужда от почивка от тези неща по ръката ти.

Rtf-че, бързо оздравяване на Ивчо!

Хубава сряда, раздумковци!





*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #865 -: Март 30, 2016, 07:59:49 am »
Добро утро! Отново прекрасни "точки"  :lol: и многооооо шварц!!! Зайо,много си грижовна! :D От вчера се усеща "вятъра на промяната" :wink: ! Днес обещават направо лято  8O! Да видим. Пожелавам ви един прекрасен пролетен ден с "летни" температури и настроение! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #866 -: Март 30, 2016, 08:13:28 am »
Зай  :thankyousign: за подкрепата, прекрасно кафе и ........

Присъединявам се към пожеланията на Рачо топла,  :sunshine: ва и усмихната сряда!
Бъдете здрави  :flower:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #867 -: Март 30, 2016, 08:37:24 am »
Добро утро !
Наистина   е вече пролетно ,свежо  и    слънчево!
нека и настроението ви е  такова !

Закуска от мен  -не е красиво аранжирана маса , но пък  има и сладко и солено  а всеки вкус и   е  домашна , лично приготвена за  вчерашния ни празник в детската градина :

Малчуганите  ни имаха представление за Пролетта и емоциите още ми държат влага в очите   и усмивка  на лицето!
« Последна редакция: Март 30, 2016, 08:47:43 am от nimika »


*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #868 -: Март 30, 2016, 09:00:36 am »
Добро утро, банда!
Нимика, игра на живо рекламата „Защо мама се усмихва и плаче едновременно?“ нали :lol: Много ти е хубава почерпката, както и на Зайко кафето (тъй де особено чашите  :wink:).
Вчера малко ни излъга времето. Не че беше студено, но беше мрачно през повечето време. Тази сутрин обаче пече от сутринта и дано така се задържи.
Мен малко ми се видя готвенето на „пиуе със зеуе“, та днес ще експериментирам и една рецепта за пиле лютика. Нали зяпам „Мастър шеф“, та там го чух това. То никак не изглежда трудно, но явно не е популярна в нашия регион, или поне сред роднините ми, та никога не съм се сблъсквала с това ядене. Затова днес ще пробвам, ако и да пише, че е хубаво да се приготвя с прясно изпечени чушки и домати в сезон.
И след втори ден готвене и население, което яде по веднъж на ден в къщи, смятам, че ще преизпълня плана за седмицата  :lol: :lol: :lol:

Лека сряда на всички ви!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #869 -: Март 30, 2016, 10:53:14 am »
Добро утро, и при нас днес е слънчево :), в последната седмица се редуват един ден мрачен и дъждовен, следващият слънчев .....

Нинка, страхотни вкусотии си приготвила за децата  :), а и представлението със сигурност е било много емоционално!
Ние още сме далече от това да казват стихчета и песнични, опитват се де, припяват по малко, "четат" на висок глас с някакви измислени техни думички или ни разсмиват с някой бисер като "баба пътува с бабуса" :) ......

Мише, бързо възстановяване! Весела ваканция за децата и за теб :)!

Зайче, точно от голяма кана с кафе имам нужда :)

Гледах тенис до към 2-3ч. през нощта, но съм заспала по някое време без да догледам мача.
Някой гледа ли тенис  :)? Григор игра много добре, но за съжаление снощи загуби (стигна осмина финал на Мастърса в Маями), с което приключва участието си в турнира. За радост се усеща подем в играта му. Преди срещата с Монфис тази нощ, успя да победи Анди Мъри (втори в ранглистата) с наистина страхотна игра.
Равносметката, с достигане до осминафинал на този турнир печели над 67000 долара от наградния фонд и ще добави 90 точки, с което вероятно ще се придвижи едно място напред в световната ранглиста.
« Последна редакция: Март 30, 2016, 10:57:35 am от marsi »

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #870 -: Март 31, 2016, 06:24:01 am »
Добро утро, раздумковци  :D
Успешен четвъртък!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #871 -: Март 31, 2016, 07:12:50 am »
Добро утро! :D Слънцето пак ни се "смее".... :D Дано вече е так! Вчера си беше направо лято,та чак ...неестествено!Зайо,това кафе аз само ще го гледам! Голяма красота! Ще си пия от моето..... :wink:

п.п.сложихте вече лентички за новото ДРЗ,а аз даже не съм видял темата с логото.... :?
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #872 -: Март 31, 2016, 08:40:53 am »
Добро утро!
Зайко, и аз като Рачо, само ще го гледам това красиво кафе  :D
И при нас вчера беше много топло, днес също се очертава да е така, пече за сега. Та затова ще ви предложа закуска на тиферич:



Рачо, заповядай:

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=51554.0
Лек и топъл четвъртък ви желая!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #873 -: Март 31, 2016, 09:08:52 am »
Лек ден на всички.
Аз само си мечтая за кафе и закуска.  С гнойна ангина съм и дори вода трудно пия, вчера ЛК искаше да ми пише направление за болница, че три дни съм с температура около 40 градуса. Отказах, че майка направо издъхва покрай грижите за Мария, на 75 години е. Детето и то болно, но сополи, уши и гърло без температура. Ходя с маска за да не я заразя. Само на мен дава да й слагам лекарствата и да я храня. Направо е ужасно, подути лимфни възли не мога главата да си обърна. Ще видя днес как ще. Ако се наложи ще извикам брат си, да помага, а аз да постъпя в болница.
Та, пазете се и бъдете здрави!
Да изпиете едно кафе навън, както казва Пешето на теферич.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #874 -: Март 31, 2016, 12:37:47 pm »
Понеже темата за инвитро в Истанбул е неактивна, макар че постнах и там линка.
Ще го сложа и тук, ако трябва кажете къде да го преместя

http://media.framar.bg/здравни-новини/световно-признат-инвитро-специалист-ще-консултира-двойки-безплатно-в-софия

Накратко, от Мемориал ще консултират безплатно в София на 8 и 9 април. Защо е публикувано в 9 та глуха агенция незнам. Ако някой се интересува...
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #875 -: Март 31, 2016, 14:11:29 pm »
стоека ,  дано бързо оздравявате !!!
 

Топло , топло  време искахме -имаме го   :) 
Чак лятно  е в момента  !
Дано и уикенда е такова  !


Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #876 -: Април 01, 2016, 05:56:49 am »
Добро утро, раздумковци  :D
Стоека, благодаря за информацията! Писах в другата тема, но и тук да споделя: посредник го кани, но всичко е безплатно. Искат, обаче, актуални изследвания: http://medikara.bg/d-r-turgut-u-nas
Да оздравяваш, миличка! Едно време лекуваха моите гнойни ангини като ми разтъркваха сода по сливиците. Адски гадно е, но има вълшебен ефект...

Пеше, приходи ми се на море, като видях закуската. Не че е спирало да ми се ходи, де  :lol:

Успешен ден, раздумковци  :D



*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #877 -: Април 01, 2016, 07:27:19 am »
Добро утро! Прекрасно кафе с ...чайки! :lol: Страхотно е,Зайо! Аз моето го пия само с гларуси! :wink: И днес лятото продължава! До кога ще е така,не е ясно. Оздравявайте бързо ,за да се наслаждавате!  :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #878 -: Април 01, 2016, 08:31:58 am »
Добро утро, раздумковци!
Зайо, страхотно морско кафе (и на мен не е спирало да ми се ходи на море  :lol: ). И в тази връзка и морската закуска:



Стоека, аз вярно, че от втори клас нямам сливици, но да си кажа - сдъвкваш 2 аспирина (ако може от ония старите или много подобни) и поне 30 мин. не пиеш вода. Оправя се бързо, че е много гадно да си болен баш в първите наистина топли дни!

Насладете се на лятното време днес и не забравяйте:

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #879 -: Април 01, 2016, 08:53:14 am »
Добро утро!
Честит ден на хумора и шегата!
Много хубави кафе и закуска - дано чайките не ги изконсумират.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг