0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #760 -: Март 14, 2016, 22:15:49 pm »
Теди да ти е жив и здрав рожденика! Нека винаги да е така упорит и да преследва и постига целите си с лекота.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #761 -: Март 14, 2016, 22:23:33 pm »
Теди, да ти е живо и здраво момчето и все така да те радва!
И моят мъж беше вчера рожденик.  :D

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #762 -: Март 15, 2016, 06:37:42 am »
Добро утро  :D
Тединка, да ти е живо и здраво детенцето! Блу, жив и здрав да ти е мъжа!

Успешен ден, раздумковци!

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #763 -: Март 15, 2016, 08:10:59 am »
Добро утро !
Понеже съм много гладна , ще изпреваря Пешек  .Тези свежи    малинки ,  така ме привлякаха  и  ви ги поднасям :


Слънчев ден , момичета !

Теди , да ти е здраво , креативно и  устремено   порасналото дете !

Блу  , мъжът ти да  те радва, слуша и обича  прилежно !







*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #764 -: Март 15, 2016, 09:00:20 am »
Добро утро!
Докато се намоткам и кафето сервирано, и закуската, благодаря ви момичета!
Уж последни студове тука, ама .... със симпатичната кафеварка на Зайко и изкусителната, слънчева закуска на Нимика, поне виртуално ми стана топло.
Лек ден ни пожелавам!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #765 -: Март 15, 2016, 09:16:44 am »
Лек ден и от мен!
Зареждам се и аз с кафе и малинки,  :D

Теди, успех на твоето момче във всичко!
Блу, да е жив и здрав мъжа ти!
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #766 -: Март 15, 2016, 09:37:56 am »
Ох, Блу, пропуснах да честитя на свата. Да ти е жив и здрав, много да те слуша и обича!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #767 -: Март 15, 2016, 10:13:49 am »
Добър ден!
Благодаря ви много за милите думи и пожелания за моето момче, да ви се връщат двойно и от сърце!
Блу, значи моят Дани и твоят мъж са астрални близнаци. :D Да е жив и здрав, щастлив и много обичан.
Кафенцето и закуската отново са прекрасни!
Желая ви хубав и слънчев ден, раздумковци.

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #768 -: Март 15, 2016, 19:42:23 pm »
Добър вечер. На любимите рожденици на Теди и Блу честито с малко закъснение. Да са живи и здрави и много да ви радват и слушат.
Мъжете риби са разпиляни, на моменти хаотични, склонни са да мързелуват, но за сметка на това са големи добряци , романтици и отдадени на семейството и хората, които ценят и обичат.  Исках да кажа, че сте си късметлийки и двете , че си имате по един рибок у дома, макар че може понякога да ви дразнят някои от дребните им недостатъци.
Толкова по рибнозодиалкалния въпрос  :P
Хора със слаби сърца и такива, които са изключително гнусливи, може да си спестят следващите редове

Чакайте да ви разправям как вчера станах кандидат-герой от сюжет на сериална "Д-р Хаус" или на онова предаване по TLC "Чудовищата вътре в мен".  Вчера беше най-обикновен ден, до момента, в който ми се прикиха и за да не събудя детето излязох навън , кихнах 2-3 пъти и за да не повтарям упражнението още 98 пъти( най-малко), си издухах носа. От там изскочи голям кръвен съсирек, който след около 2-3 сек се раздвижи и докато осъзная какво се случва, НЕЩОТО вече се виеше пред лицето ми. Оказа се червей, непознат за мен, приличащ на дъждовен, но с много по-малък диаметър на тялото.
После ми е малко натагъдък -мм влиза и ужасен пита това от къде се е взело, спокоймо обяснявам , че е.от носа ми, слагаме го в контейнерче от стерилна урина, оставяме детето на майка ми(която за късмет пристигна вчера), отиваме в спешното, от там в микробиология, от там в паразитология в ХЕИ. Оставихме го за дисекция и днес отидпхме да замесем фекални проби и да разберем що за добитък е този червей. Оказа се, че е някакъв паразит, който е опасен за конете, но не и за човека. Хората се явяват междинен гостоприемник -според паразитолога най-вероятно съм погълнала жива ларва при консумация на вода от непречистен източник или консумация на листни зеленчуци. Моят червей е мъжки , дълъг 5 см и добре, че е момченце, че женската доатигала до размери 35-40 см. Утре ще стане ясно дали е бил сам или и родата му съм приютила. Успокоиха ни, че не е опасно нито за детето, нито за нас, нито за котките.
Т.к. у дома старателно измивам зеленчуците, подозирам че съм приютила гадината при едно излизане на заведение преди няколко седмици , в което хапнах една зелена салата.
Така че, ако ви се случи да вечеряте навън избягвайте консумацията на салати, че... Стават и такива неща.
« Последна редакция: Март 15, 2016, 20:30:15 pm от Синеочка »


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #769 -: Март 15, 2016, 21:39:16 pm »
Благодаря ви, момичета!  :D Прекрасни сте.

Синеочка, има недостатъци като всички хора и той, но определено не е хаотичен. По това е типичен представител на нацията си.  :wink:

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #770 -: Март 16, 2016, 06:32:00 am »
Добро утро, раздумковци  :D
Синеочке, как се казва това чудо (може и на лични).

Успешен ден на всички!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #771 -: Март 16, 2016, 11:35:09 am »
Зайче, чудесно кафенце както винаги.
Извинявам се, ако съм во развалила настроението с моите черяейни истории, просто исках да споделя и евентуално да предупредя -да внимавате.
Ще пиша на липно на Зай за името, за да не ви занимавам повече. Лек и усмихнат ден.


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #772 -: Март 16, 2016, 15:41:39 pm »
Теди, с извинение за закъснението  :), честито на порасналото момче, да е здрав, щастлив и много да ви радва!  :)

Блу, да ти е жив и здрав мъжът, бъдете щастливи заедно!  :)

При нас зимата се върна, сутринта осъмнахме със сняг, към обяд вече се стопи, но е облачно и студено.


*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #773 -: Март 16, 2016, 18:08:42 pm »
Здравейте всички. Аз днес пак поскитах яко (Стоека знае с кой  :D), намръзнах се, но пък свърших всичко, което бях планувала. Сега се опитвам да се стопля. Ама нека ми - днес е „моят“ ден от март. Тъй като гледам бая люта ще бъда тази година :lol: :lol: :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #774 -: Март 16, 2016, 21:13:57 pm »
Пеше, отмъкна ми приятелката :)  :)  :)  Но е за добро!
Лятото на морето ще компенсираме.

Еееее ще бъдеш люта,  не ти отива да знаеш.  И тук беше студ, вятър и леко ръмеше.
А аз си бях избрала 8 март и при нас беше топличко и слънчево, към края на деня леко се заоблачи.
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #775 -: Март 17, 2016, 06:23:56 am »
Добро утро  :D
Успешен ден, раздумковци!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #776 -: Март 17, 2016, 07:44:11 am »
Добро утро,момичета! Зайо,вече не наблягаш само на качеството ,ами и на количеството.... :lol: :lol: С толкова кафе можем да си говорим до неделя! :wink: Теди,Блу,макар и със закъснение,да са ви живи и здрави рождениците! :D Позагубихте два -три дена,ама не съм ви липсвал много... :lol: Вчера и ония ден тук си беше типичната зима!  :?Ужас! 8O  Днес гледам слънцето добре си пече,ама да видим и дали ще грее. :) Хубав ден на всички ви!


п.п.тази година ДРЗ няма ли? Нали уж го запазихме формата?
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #777 -: Март 17, 2016, 09:07:18 am »
Добро утро и от мен.
Кафето на Зайко е много, тъкмо като за хора доброволно и от самосебе се събудили се в 6:30.
Нормалните и не работещи хора по това време закусват (май), та предлагам ви закуската за днес :



Нали уж щеше да се стопля от днес, пък то ... май се отлага за неизвестно кога.

Стоека, надявам се да ти върна приятелката с бонус  :D

Рачо, ще има ДРЗ, как не. Избистряме формата за сега. Скоро ще има и тема по въпроса.

Лек ден на всички ви!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #778 -: Март 17, 2016, 11:50:59 am »
Добър ден на всички. Баба ви Марта май кара критическата -топли и студени вълни я обливат. След вчерашноя кучи студ, днес времето е сравнително меко и даже Слънчо прави опити да се покаже в цялата си прелест.

Някой знае ли нещо за Фрея? Изчезна и ни вест, ни кост. Дано всичко да е наред.

Гледате ли новото предаване по Нова - "Звездни стажанти"? Гледала съм няколко сезона на американската версия с Доналд Тръмп и очаквах да е наистина интересно. Нещо не съм особено впечатлена засега, защото едно че все едни и същи муцуни ни навират (то явно нашите зеИздИ се изхранват от реалитита), друго че нашия бос ми идва на моменти прекалено с опита си да изкопира Тръмп. Ще дам шанс на предаването пък да видим.

Лек и успешен ден на всички.


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #779 -: Март 17, 2016, 17:31:49 pm »
днес е „моят“ ден от март. Тъй като гледам бая люта ще бъда тази година :lol: :lol: :lol:
А пък днес е моят избран ден и времето беше много хубаво и слънчево.
Значи ще съм бяла и добра. :D
Приятна да ви е вечерта на всички!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари