0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #340 -: Януари 22, 2016, 14:38:19 pm »
Какво ще кажете за следобедно кафе с нещо сладичко за разкош,
така да ви подготвя за съботно-неделна почивка :) а тези които няма да почиват да си отпуснат душата!

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #341 -: Януари 23, 2016, 06:33:30 am »
Добро утро в събота, раздумковци  :D
Мише, твоето кафенце и за сутрешно е чудесно!
Успешен ден, милички!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #342 -: Януари 23, 2016, 07:43:35 am »
Добро утро! Събота е!! :D Може и от вчерашното кафе да пием! :lol: Но пък Мишаната се е постарала,не можем да я обидим!! :wink: Внимателската днес,че щяло да бъде адски студ!!!! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #343 -: Януари 23, 2016, 07:47:30 am »
Ей, нашата тема е пример за приемственост и добро настроение!

 :grouphug2:

Хубав ден на всички и работещи и почиващи!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #344 -: Януари 23, 2016, 09:28:05 am »
 Студеното кафе пази от бръчки  :lol: Мише, само как се грижиш за нас  8) Муууц :*

 Ние днес ще направим малко селски туризъм та стягам багажи и чакам Слънчогледка да ни огрее, че позаспа.
Хубави и спокойни почивни дни! На работещите да не се преработват много.

« Последна редакция: Януари 23, 2016, 09:29:37 am от Синеочка »


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #345 -: Януари 23, 2016, 10:17:37 am »
Много е хубаво кафето на Мишето  :)  от вчера го гледам ама тогава вече бях на бира  :lol: та ето сега му дойде реда  :). Даже от един шоколад си отчупих, изкуших се като гледам тези красиви бонбони  :).

Слънчево и много красиво е при нас, снегът е все така чист и бял, свети огрян от слънцето. Много ситен скреж прехвърча, отново светещ   :babydust:  :)

Желая хубав ден на всички, както на почиващите, така и на тези, които са на работа като моя мъж  :).

Хубаво изкарване, Синеочка  :) 

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #346 -: Януари 23, 2016, 10:23:31 am »
Добро утро!
Чудесно е студеното кафе. То аз нали дъъълго време го пия и си стои на терасата, та обичайно е студено.
Ето и един съботен брънч:


понеже то обяд наближава.
Много, ама много е студено днес.
Малко смешки от нашия град. В четвъртък имах излизане и успях да видя как са почистили из града - велоалеите на места излъскани им цялата и ширина. На места не толкова, но тротоарите .... почти не пипнати. Както и постъпите към пешеходните пътеки, на места само. Та взех си аз детето, прибрахме се пеша, ходихме си по заледените тротоари. А пешеходната част на прелеза - небутната, както винаги. Моят мъж пък беше тръгнал да ми обяснява как било чистено, бе. И на тротоарите било чистено, той от колата видял :lol: Смешката е, че един господин, отговарящ за почистването, обяснил на приятелка журналистка, че пешеходните зони са на 90% почистени. Ако искала, щял да я разведе с колата! да види. И си пускат прес съобщение, колко са почистили. Ми поне да си мълчат бе. И след ден излиза статия, че министърка неква, дошла на проверка в НЕК и като тръгнала пеша на 30 метра от централата, забуксувала и се плъзнала по „почистеният“ тротоар на малка, странична уличка. Биваше и да се тръсне, та да видят всички колко добре е почистен града.
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #347 -: Януари 24, 2016, 08:40:03 am »
Добро утро, раздумковци!
Тук вали един ситен, прекрасен снежец  :D Пак трябва да се чисти сняг. Пеше, така е то - от колата...
Хубава неделя ви пожелавам!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #348 -: Януари 24, 2016, 09:03:47 am »
Добро утро, тъкмо си допивам кафенцето. И като по поръчка има още,  :D
Хубава неделя и от мен! Много ми е студено, но вчера ходихме навън за около час по обяд. Поне е само студено, няма бури, 'щото чета една книга от скандинавски автор и местният климат е направо суров за мен. Аз си искам вечен юли, с юлски вятър, пъпеши и смокини.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #349 -: Януари 24, 2016, 09:11:08 am »
Добро утро .... в тази поспалива неделя :)
Страхотно и ароматно кафе Зайко,  веднага си наливам!
Усмихнат ден, стойте си на топло и се радвайте на зината картина през прозореца,
ако се отпусне малко студа може да излезем, но иначе, аз не мърдам от тук!

rtfrtf, благодаря за летните спомени :) с ухание на пъпеш!
Обичам зимата, предпочитам я, но тази арктическа обстановка не ми допада много.

Нашия приятел Емо Чолаков, каза току що, че днес ще бъде най-студеня ден в годината!
И така до вторник, после леко ще омекне ... и към петък ще стигне до + 8 градуса  :P
« Последна редакция: Януари 24, 2016, 09:15:49 am от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #350 -: Януари 24, 2016, 09:39:06 am »
Добър ден! :D И аз се нареждам за кафенцето,макар и второ ,но не мога да откажа красотите на Зайо! :wink: При нас също е мразовито,макар и далече от температурите при вас... :lol: Май му се вижда края!!! :D Днес ще е поредната "мързелива " неделя,ама няма лошо.
Ако някой е ползвал интересни сайтове за наем на студия или квартири, да пусне линк./без airbnb и booking/.Имаме намерение да посетим БарЦелона през април,но ни трябва малко предварителна информация. :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #351 -: Януари 24, 2016, 11:19:36 am »
Здравейте  :), пия си кафенца и аз едно след друго .... така е който си ляга все към един и половина- два през нощта  :)

Ама наистина страшен студ, нашата улица е под наклон и се заледи, разбира се. От вчера почти всяка кола с буксуване се катери, включително мъжът ми снощи го бутах, за да успее да донамести колата  :).
С нетърпение чакаме обещаните от Емо температури над нулата, че да се поразтопи този лед.

Ох, и аз искам лято вече  :lol:
Вчера из фейсбук прочетох, че у нас имало два сезона: "егати студа" и "егати жегата"  :lol:

Хубав ден на всички!  :)
« Последна редакция: Януари 24, 2016, 11:23:15 am от marsi »

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #352 -: Януари 24, 2016, 11:39:18 am »
 Здравейте и от мен. Ние снощи късничко се завърнахме. Решихме да не оставаме да нощуваме. На малката ѝ харесва да пътува с кола. Кокорчи се през цялото време.
 Аз днес съм на лунната диета, та ще пропусна кафето и направо ще ви сервирам по едно чайче, че в този студен ден има нужда да се сгреем. То честно казано не за чай, ами направо за греяна ракия си е времето. Ама малко раничко ми се вижда за нея ;)

 Спокойна неделя ви желая ;)


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #353 -: Януари 24, 2016, 20:49:43 pm »
Привет от лудите!
Понеже Иво пощръкля, та излизахме и привечер. Сутринта към 10:00 показваше (-21), към обяд (-14), а привечер вече беше (-10). Та обиколихме квартала набързо и младежът се уреди с едно возене на влакчето. Днес влакчето тръгна без проблем, но вчера май беше замръзнало, почна да пее без да се клати и като му помогнах - отцепи.




Не е точно такова, подобно е.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #354 -: Януари 25, 2016, 06:07:38 am »
Добро утро, раздумковци!
Рачо, освен в споменатите от теб сайтове, търся в hrs и в една хубава търсачка, която търси вместо мен в такива посреднически сайтове. Така преди две години спахме в четиризвезден хотел в Берлин за 60-70 евро общо за 3 нощувки. Ето го и сайта: http://magelanci.com/rezervacii/hoteli/

rtf-че, целувки на Ивчо!

Успешна нова седмица, раздумковци!

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #355 -: Януари 25, 2016, 06:40:23 am »
Добро утро, Раздумковци :)
Зайко, прекрасно кафе, след чаша с точки, прозрачната чаша ми е следваща в списъка любими!

Успешна  работно/учебна седмица и дано се сбъднат прогнозите и след утре
малко отпусне сибирското настроение навън!

Хубав ден и  :flower: от мен !
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #356 -: Януари 25, 2016, 07:47:22 am »
Добро утро! Кристално ясен изгрев,което си означава ,че си е студено! :lol: Зайо,с това кафе  ми оправяш настроението за цялата седмица! :D/благодаря за сайтовете :)/. Успешна и по- немразовита седмица ви желая!
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #357 -: Януари 25, 2016, 08:29:46 am »
Добро утро, компанията!
Зайко, страхотни кафенца, че и две - благодаря!
Закуската:



Вчера не се включих, че бях замръзнала  :lol: Имахме гости - една приятелка на Ники с майка ѝ и кучето - 6 месечно йорки. Моят мъж първоначално направи физиономия, като му казах за кучето. Но като го видя ... то по-малко от котка. Пък и културно игра си с децата, не искаше да се качва по дивана. Това добре, ама ситната пак се сети, че иска куче.
Лек ден и лека затопляща се седмица ви желая!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #358 -: Януари 25, 2016, 09:18:25 am »
Здравейте! Спорна седмица и от мен!
Аз имам проблем/знам, че не е за тук, но не намерих тема в подфорума за проблеми със сайта/ От повече от месец забелязах, че не получавам на мейла си известия за теми, в които съм писала, а онзи ден и за получени съобщения. Това само при мен ли е, или е някакъв временен проблем.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #359 -: Януари 25, 2016, 10:07:54 am »
Спрени са, защото имаше няколко хакерски атаки към сайта, така че не е при теб проблема, а централен  :lol: