0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #260 -: Януари 15, 2016, 06:35:23 am »
Добро утро  :D
Това за вайбъра е лоша новина :( Дано не е вярно, Рачо.
А да сте чували, че има телефон Lenovo Lemon? Дали не е направен за мен  :lol:
Петък е, пожелавам ви прекрасен ден!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #261 -: Януари 15, 2016, 07:43:20 am »
Добро утро! Петък е,петък е!!! :lol: Само дето го давата да застудява... :( Заъо,взимама си от "усмихнатото". :lol: Това за Вайбър  е пълна измислица и измама!! Няма да се променя! :wink: Зайо,а Lemonchelo-то и то ли е за тебе? :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #262 -: Януари 15, 2016, 08:42:02 am »
Добро утро и прекрасен ден!
Взимам кафе, искам дори тройна доза. Детето снощи е било цяла нощ с температура, повръща и разстройство.

Зайче,  ето твоя телефон :)

http://pandawill.bg/index.php?route=product/product&product_id=166
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #263 -: Януари 15, 2016, 08:44:12 am »
Добро утро !

Ама усмихнато тръгва деня -     м-и вече е  майка на близначките ?Очаквам  някой да  потвърди категорично  с подробности , ама Фейса така казва :)
Да са ни здрави и щастливи !!!!

А аз нямам вайбър , че не смея сама да инсталирам на айфона приложения , защото така преди време   хем компютърния ни специалист  ми го настройваше и   останах без нито един  телефонен номер  в контактите .

По повод задаващия се студ и сезоните  , да ви разкажа разсъжденията от днес сутринта  на Калоян:
-Мамо ,  след зимата кой сезон следва ?
Аз изреждам -пролет ,  лято  , есен   и зима .
И той : - А като свършат сезоните ?  После  ще има само  малко топло  и малко  студено време ли  :)

Та ви пожелавам да е малко  студено и малко топло :)


*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #264 -: Януари 15, 2016, 09:15:36 am »
Добро усмихнато утро!
Зайко, благодаря за това усмихнато кафе - имах нужда. И то не толкова от кафе, колкото от такава топла усмивка.
И тук е мрачно, облачно и идва студ, казват. Уж обещах да не мрънкам много, ама ми липсва времето в което сервирах морски закуски. Да сега - зимна:



За вайбъра - може да ви прави номера и да е ужасно, ако е на телефона ви. Но нашият, който е от съвсем отскоро е на таблета на дребната. И баща ѝ регистрирал своя тел. номер, та аз добавям мои контакти. Казнам го за тези, които ми имат тел. и знаят как да ме намерят. Понеже той може да се е регнал със своя номер, но аз сложих моята профилна снимка от фейса  :lol: И в тази връзка да предупредя тези, които имам на скайп - уж я следя, когато е он-лайн, но е много чевръста. Та може да успее да ви позвъни или да прати някоя картинка. Не се изненадвайте.  :lol:
Много хубава новина за м-и.
Нимика, моето дете просто си иска да е топло. Не е зиморничева като майка си, но понеже за всичко обещавам да направим „като стане топло“ и тя си иска топлото. :lol:
Лек, макар и студен ден ви желая! И, работещите, не забравяйте, че е петък :wink:
« Последна редакция: Януари 15, 2016, 09:26:35 am от Pesheck »
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #265 -: Януари 16, 2016, 06:44:22 am »
Добро утро в събота!
Стоека, наистина това е телефонът!
Новината за м-и е чудесна! Да са живи и здрави всички!
Нимика, това разсъждание за сезоните е толкова приятно, ха дано, дано!
Успешен ден, раздумковци!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #266 -: Януари 16, 2016, 08:59:32 am »
Добро утро! Днес съм на работа, едвам пристигнах, вали сняг и от +2 градуса свали на 0 градуса по таблата на спирките. Взимам си кафенце, ама най-вече бисквитки.
Много хубава новина за м-и. Да са здрави и щастливи!

У нас нова "драма" - Иво не иска да яде моркови в супа/манджа, защото Зайо яде моркови.
 
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #267 -: Януари 16, 2016, 10:09:11 am »
Добър ден! Прекрасна новина за М-и! Дано всичко е добре! :D Малко е късно,но не пречи да повторя кафенцето с това на Зайо!  :lol: Ртф,ами така е,все пак е мъж!!!! :lol: Какви са тези "заешки" работи в манджата   8O ??? / може би трябва да ги гарнираш с заешко,а  :wink:/
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #268 -: Януари 16, 2016, 10:51:16 am »
Добро утро, Раздумковци :)
Усмихната и снежна събота от мен, аз оздравях и вече мога да ви се усмихна,
точно като кафето на Зайко  :P и да ви почерпя с моите меденки!




Ртф, с блендера го направи на много ситно моркова,
имат си такива моменти и разни асоциации, ще отмине!

Свързах се с М-и, ще се опита днес да пише в темата!
Благодари за добрите мисли!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #269 -: Януари 16, 2016, 11:03:19 am »
Добър ден.
Днес домашните пак ме оставиха да поспя, милите ми те. После пих кафе, то и от Зайковото ще взема, защото както казва Мечо Пух - „колкото повече, толкова повече“  :lol:
Понеже е малко късно за закуска, ще ви предложа нещо, дето става и за обяд:



rtfrtf, може просто да иска, да останат повече морковчета за любимите му зайчета. Ако е така - покажи му на пазар или в хипермаркет, че има много моркови. Пък и сигурно го наричаш зайче, наред с всички други мили обръщения. Та му обясни, че понеже той е твоето зайче и той трябва да хапва моркови. Може и да е нулев ефекта де, те техните „драми“ са безкрайни и аз все си повтарям, че не трябва да ѝ се смея и да ги омаловажавам. Но е толкова трудно ..  :lol:
Лека събота!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #270 -: Януари 16, 2016, 14:22:52 pm »
  Малко следобедно, но ще си взема от красивото Зайково кафенце  :lol:
 
Ртфче,  този Иво е голяма скица , да ти е жив и здрав. За морковчетата моята племенничка имаше период, в който ядеше морковите само рендосани, за да приличат на спагети  :lol: Детска им логика иди ги разбери. Най-вероятно е временно явление. Но , ако искаш пробвай да ги минаваш на ренде.

Вчера я мислех м-и и си викам какво ли става с нея, а то най-хубавото се случило. Прекрасна новина! Нека са живи и здрави, а тя бързо да се възстанови. Ще чакам да се похвали, за да ѝ честитя официално.


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #271 -: Януари 16, 2016, 15:44:26 pm »
Здравейте  :), при нас е истинска зима, вече е заснежено, от сутринта вали кротко и натрупва   xmas-smiley-010 :babydust:
Бяхме поканени да гостуваме на наши приятели този следобед, отказахме се  :). Ние нали сме на село и разчистват само централната улица, та се отказахме да чистим двор и улица, за да успеем да излезем  :).

Ртф-че, малките наистина постоянно си разиграват някакви техни сценарии, играта с морковите ще му омръзне в един момент  :), но със сигурност ще измисли нещо ново  :lol:

При нас пък друга игра се разиграва, ако едната иска нещо по някакъв начин, другата задължително ще настоява за различен вариант. Примерно любимите им ябълки, всеки път коментират дали да са на кубчета в чинии или да ръфат цяла ябълка  :lol:, като задържително са на противоположни мнения  :lol:, и така е за много неща ..... В един момент усетих, че голяма част от нещата, в които ме въвличат, включителното споровете помежду им за всевъзможни неща са, защото искат да си разговарят с мен. Провокация, за да си обсъждаме и да им обяснявам кое как ..... нищо че е вече многократно повторено  :).


Днес се игра финал на тенис турнира в Сидни с участието на Григор Димитров, другият претендент за титлата беше Виктор Троицки.
Гришо се представи страхотно на срещите тази седмица и стигна до финала, но за съжаление остана втори. Срещата беше много оспорвана, след лесно спечелен първи сет и загуба на втория, се разигра много драманичен трети сет (игра точка за точка, при огромно напрежение ... резултатът е показателен  6-2  1-6  6-7(7)).
Важното е, че след спад в играта през миналия сезон, Григор Димитров отново е на финал на АТР турнир.


Следващата седмица е Australian Open, Гришо ще вземе участие в турнира като първата среща е с Паоло Лоренци още в понеделник, успех!  :)
« Последна редакция: Януари 16, 2016, 15:51:09 pm от marsi »

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #272 -: Януари 17, 2016, 08:32:43 am »
Добро утро, раздумковци  :D
Темата се напълни, радвам се, че сте тук!
Хубава, снежна неделя!

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #273 -: Януари 17, 2016, 08:42:47 am »
Добро утро в неделя, Раздумковци :)
Много е красиво навън, скоро не си спомням такъв сняг да е трупал, поне 40 см е и не спира!
Взимам си от тематичното със снега кафенце на Зайко и ще се
приготвяме за снежните преспи, да почистим, да поиграем, следобед и да поработя!
Прекрасна чистоснежна и щастлива неделя от мен  :babydust:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #274 -: Януари 17, 2016, 08:58:49 am »

Взимам си от тематичното със снега кафенце на Зайко и ще се
приготвяме за снежните преспи, да почистим, да поиграем!

И аз/ние така  :lol:
Толкова красиво, толкова, толкова е навън  :P
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #275 -: Януари 17, 2016, 09:36:44 am »
Добро утро! При нас още няма сняг и честно казано е отвратиелно! :( И аз си вземам от "тематичното" кафе на Зайо и се потапям в снежната приказка,която е около вас... :D Почивайте си добре!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #276 -: Януари 17, 2016, 10:05:13 am »
Добър Бял ден от мен! :)
И аз ще си позволя още едно кафе, че Зайковите е срамота да се пропускат.

Аз съм на Седмото небе в такова време. Изобщо не може да ме впечатли някакъв си Код Червено. При нас е Код Бяло. Обожавам го този сняг, ама да видим утре като трябва да се добера до работа, дали пак тази песен ще пея :lol:

Честит празник на именниците днес! Здрави, чисти и красиви като Снежко навън да са.

Хубава и снежна неделя!

"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #277 -: Януари 17, 2016, 10:11:07 am »
Ние сме затрупани, няма излизане навън  :) ... дни, седмици, ще видим  :lol:
Бяло и много красиво е :babydust:, всички сме си вкъщи, пием си кафенце и чай, чудесно  :D

Честито на имениците днес!  :)
Хубав ден на всички!  :)

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #278 -: Януари 17, 2016, 14:38:04 pm »
О, ама днес е Антоновден. Честит празник на всички, които имат имен ден днес!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема №13
« Отговор #279 -: Януари 17, 2016, 15:18:06 pm »
О, ама днес е Антоновден. Честит празник на всички, които имат имен ден днес!

И аз се отнесох сутринта с тази снежна приказка и забравих празнуващите днес  :P

Честит Имен Ден на всички Именници  :balk_5:
Носете хубавите си имена в здраве и с гордост!

От мен по едно, цветно следобедно кафе за настроение!

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)