0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #400 -: Ноември 08, 2015, 10:19:35 am »
Добро утро  :D
Нямахме нет рано сутринта... Но пък Рачо е сервирал разкошно кафенце, а закуската на Пешето, както винаги, няма равна.
Фрея, не губи надежда. Рано е да отписваш процедурата.
Синеочке, и от мен целрувки за бебката!
Честит имен ден на всички, които празнуват днес! (мен понякога ме пишат сред празнуващите, но реално си имам светица и нейният празник е на 30 май). Обаче колата я купихме на този ден преди 5 години, така че има р.д. Нали знаете, само в България като си купиш нова кола и те питат на колко години е  :lol: Купихме я на 9, сега е на 14.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #401 -: Ноември 08, 2015, 10:30:00 am »
Добро утро! Вземам си кафенце и бонбон, бива ли да не почета и рожденичката  :lol:
Да са здрави всички именници!
Синеочка, прекрасен бонбон е това бебче  :D
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #402 -: Ноември 08, 2015, 11:18:20 am »
Хе-хе, Зайче! Тинейджърка е значи! И аз ще се почерпя с бонбон (2-3  :oops:)

Злате, честит ви именник-кръщелник!

Синеочка, тази малка сладкишка да я нацелуваш по петичките  :P

Някаква суха кашлица ме е налегнала. Снощи ставах сто пъти, за да не будя детето, а и да пия сироп.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #403 -: Ноември 08, 2015, 12:10:45 pm »
  Честит имен ден на всички именици малки, големи и най-големи. Да са здрави, щастливи и с гордост да си носят прекрасните имена.
 
 Благодаря ви за милите думи за моето Слънчогледче.  :bighug: :bighug: :bighug:

Ох, Зайче, черпиш с любимите ми бАМбони, иде ми да ги изям всичките  :oops:

Капитане, вземам си от бургаското кафе, ще си го изпия с кеф.

Фрея, как си днес , мила?


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #404 -: Ноември 08, 2015, 15:57:12 pm »
Честито на всички именици и рожденици! Бъдете много здрави!

Фрея, като излезе положителният тест, ще ни черпиш всички тук с бонбони и кой каквото друго иска!

Имах една приятелка, която беше на 41 и ми обясняваше как от три месеца нямала М, критическата идвала. Питах я дали е правила тест. Ами, не, то било ясно какво е. Така значи! Критическата е вече на 3,5 г. и й "стопява лагерите".  :lol:

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #405 -: Ноември 08, 2015, 20:58:36 pm »
Честит празник на всички именници и на Заювата кола,  :balk_2:
Останаха ли бонбони (и на мен от любимите) или да преминаваме на:

"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #406 -: Ноември 08, 2015, 21:35:00 pm »
Честито на всички именици, малки и големи   :D

Зайче, честито на рожденичката      new_birthday   много да ви слуша  :D

rtfrtf , чудесна почерпка, наздраве!  :D

Синеочка, много е сладичка дъщеричката ти, целувчици за нея и за теб  :D :heartbeat:


*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #407 -: Ноември 08, 2015, 23:36:05 pm »
Синеочка,аз снощи за лека нощ не видях прекрасната принцеса,но днес денят ще е прекрасен !
Показвайте редовно такива малки сладкишчета :)
...........
:)
имаме си ново котенце  :), самичко дойде при нас, децата го кръстиха  Ли  :lol:, не ме питайте защо  :lol:

.... и новото им занимание - пишат с тебешир върху плочка  :)
« Последна редакция: Ноември 08, 2015, 23:39:56 pm от marsi »

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #408 -: Ноември 08, 2015, 23:46:46 pm »
Марси, страхотни са. Красавици големи! Пу пу. Русичката Ангелина ли беше? Ако щеш вярвай, но все едно ти е отрязала главата, много прилича на теб. Изумителна прилика!
А котенцето момченце или момиченце е? Вашите котани как го приемат?


Всеки миг е още един шанс...
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #409 -: Ноември 09, 2015, 05:45:27 am »
Добро утро  :D
Марси, целувки на хубавиците!
Успешна седмица на всички!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #410 -: Ноември 09, 2015, 07:15:52 am »
Добро утро! Марси,големи са "сладкиши"!!! :D Зайо,благодарим за кафето,но е "невидимо" :( Няма да избързвам,но се надявам скоро да има кафе... :lol:
Успешна седмица на всички! Времето е с нас,отново! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #411 -: Ноември 09, 2015, 08:04:23 am »
Добро утро!
Зайко, аз ти виждам кафето - много е красиво и си взимам веднага.
Марси, много са сладички твоите котета. И трите :D

Закуската:



Лека и успешна нова седмица!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #412 -: Ноември 09, 2015, 08:05:30 am »
Добро утро!
Аз го виждам кафенцето. Прекрасно е  :P
Пеше, с тези вкусотии веднага ми потекоха лигите...

Марси, двете марсианчета са просто разкошни! Да ги нагушкаш от мен и от Дани  :P
И аз същото си помислих като Синеочка, че приличат на теб.
Сестра ми си взеха и те котенце. Намериха го изоставено или избягало и си го прибраха. То се оказа много възпитано, кротко и любвеобилно.

Хубава седмица на всички!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #413 -: Ноември 09, 2015, 08:40:56 am »
лелеее колко са пораснали сладурките :D

да ни е лека и слънчева седмицата! :D
« Последна редакция: Ноември 09, 2015, 12:34:54 pm от StefiZ »
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #414 -: Ноември 09, 2015, 12:18:45 pm »
Привет момичета и Рачо. Имам една молба към всички любители на животните и пиша тук, защото е оборотна тема, ама копирайте и по други теми, които са подходящи за целта.
Има една група (или да го наречем организация на доброволни начала, старозагорска е): https://www.facebook.com/Animal-Hope-Bulgaria-Stara-Zagora-310517038974574/ Две момичета вършат главната работа с лични сили и средства, кой с каквото може им помага в дейността, познавам лично дамите. Т.е. - не става дума за някаква НПО, някакво смукане на пари и пр., важно е да го уточня.

Решили са да направят албум на тема "бременност и домашен любимец", като част от опита им да се промени това идиотско мислене (неграмотно) у нас, че като има бременна жена - кучето/котката трябва да бъдат изхвърлени. Разбира се - никой не си прави илюзии, че с един албум и шерване във ФБ ще настъпи кардинална промяна по темата, ама...все отнякъде се започва и моля, който може и иска - да окаже подкрепа за инициативата.

Можете да изпратите снимки (който има такива) когато сте с корем и с домашния си любимец. Може и с бебе и домашния любимец край него. Като ЛС във въпросната група ги пращайте.

Показвам какъв вид кадри се търсят с тези, които аз им дадох:







Благодаря предварително на всички, които биха се отзовали!  :D
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #415 -: Ноември 09, 2015, 12:40:32 pm »
Джей, защо не пишеш в темата за домашните любимци?

Последната снимка ми е любима. :-)

Марси, с малко закъснение, ЧИД на Ани! Прекрасни са и двете барабар с котенцето.

Хубав ви ден от мен! Другата седмица ще имам рожденичка и приемам идеи за сладкиши, които да се правят лесно (от моя милост) и да се ядат лесно (от децата). Казаха категорично да не са с крем. Можело и мъфини, ама те моите все стават едни безформени.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #416 -: Ноември 09, 2015, 16:13:59 pm »
Постнах и там Блу :) Надявам се на активност от страна на нашите момичета. Може би трябваше да отбележа, че ако не желаят да споделят лични данни - името си, това на детето - не се налага. Нито снимките се постват с линк към профила ви, нито сте длъжни да добавяте групата в контакти. Просто целта е да се съберат реални снимки и да се разпространява албума възможно най-много.  Няма да повярвате сигурно, че само в СЗ на седмица поне 5-10 кучета/котета са в графа "да им търсим осиновители", че жената забременяла и е натиск да се махне животното. Това са тези, които стигат изобщо до помощ. Повечет биват изритвани през вратата, когато мадам види тест с 2 чертички.  :?

Както разбирате - това е проблем не само за животинките, а и за всички нас. Нали разбрате откъде се вземат "уличните" котки и кучета? Не падат от небето я...
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #417 -: Ноември 09, 2015, 16:34:00 pm »
Що бе  :? " it is raining cats and dogs ",не идва ли от там???? :lol: Шега! Ще потърся и аз някои познати!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #418 -: Ноември 09, 2015, 18:12:12 pm »
Оф, още не мога да повярвам, че има толкова закостенели хора. Щом не искаш животно и нямаш намерение да го гледаш с дете, защо по ангелите го вземаш ?! Ама ха!
  Жбрул, чудесна инициатива! Имаш моите адмирации! За съжаление, се оказва, че нямам бременна снимка с котаците и няма как да ти бъда от полза.
 

Ето как съжителства нашето момиче с котетата.
« Последна редакция: Ноември 09, 2015, 18:14:08 pm от Синеочка »


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #419 -: Ноември 09, 2015, 18:31:27 pm »
Синеочка, не само бременни и не само с котки търсим :) Когато имаш време - прати твоите на ЛС на администратора на групата. Прекрасни кадри са!  :D

Ето го албума до момента - дайте да го напълним бе хора ;) https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1327691210590480.1073741904.310517038974574&type=3

Блу , за сладкиша щях да пиша, че се отплеснах. Скоро правих този: http://recepti.plovdivweek.com/recepy/sladkish-sas-sini-slivi-i-krema-sirene получи се...ммммм  :D Да ти го кажа аз дето не ям сладко все пак хахаха. Става бързо и лесно, има хубав вид, няма мазни кремове, сметани и пр., не е отровно сладък, има много плодове. Плодовете - можеш да ги смениш с други, различни от тази рецепта, само да са сочни. Може и с един вид плодове. Крема сирене, ако няма при вас - взимаш маскарпоне и същата раУта. Ако ти трябва и по-така украса - филирани сурови бадеми, с натрошена горена захар е  екстра. Ако за деца не става така - настърган натурален шоколад с 90% какао - дава чуден контраст със сладкия блат, понеже леко нагарча... Варианти да искаш. Може и плодове да наредиш отгоре разбира се. ;)
« Последна редакция: Ноември 09, 2015, 18:48:21 pm от Jbrul »
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!