0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #380 -: Ноември 06, 2015, 19:37:51 pm »
Добър ден (то вечер вече) и от мен. Вчера ни изнесоха електромерите, днес ни свързаха новия нет. Даже и нова ЛК имам ....
Хубавки кафета и още по-хубавка бутилка с вино. Пък и адаша достойно ме е заместила със сервирането на закуска.
Да се отчета и аз:



скромно но от сърце.
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #381 -: Ноември 07, 2015, 06:38:51 am »
Добро утро  :D
Хубав и ползотворен ден ви пожелавам!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #382 -: Ноември 07, 2015, 08:50:12 am »
Ооооохххх,събота,съботааааа.... :DХубавия ден започва с хубаво кафе! Благодаря ,Зайо! Има и слънце!!! :lol: Хубав ще е !!!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #383 -: Ноември 07, 2015, 09:33:05 am »
Добро утро.
Днес е Архангелова Задушница. Нека Бог да прости всички скъпи за нас хора, които не са вече сред нас. Да им е светло на душите!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #384 -: Ноември 07, 2015, 09:53:39 am »
Добро утро!
Към кафето със сърце и от сърце, предлагам и закуска:



Бог да прости починалите!
Лека, слънчева и топла събота!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #385 -: Ноември 07, 2015, 12:33:17 pm »
Привет на всички :)

Снощи интервюто продължи един час и после ми дадоха тест за още един час, абе въобще като ученичка си бях  :lol:
Направо се изтощих тази седмица психически, но някак си ми се отрази и физически. Толкова разглобена не съм се чувствала отдавна.

Като чуя за Задушница и все го свързвам с това, че не трябва да пера... а за днес имам две перални предвидени, едната спешна...

В момента съм на мурсалски чай и ви черпя  :P
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #386 -: Ноември 07, 2015, 13:31:56 pm »
Мъжът ми не е чувал за Задушница и вече успя да си изпере тениските.  :lol:

Хубав ден, момичета! Мен ме събуди моята щерка. Вчера се контузила в градината и сутринта още я болеше и се събуди рано. Да не досаждам повече! Писах в темата на големите деца.

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #387 -: Ноември 07, 2015, 13:56:36 pm »
Бог да прости починалите!

Не знаех, че не трябва да се пере днес. Кога, ако не в събота, през седмицата нямам никакво време...
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #388 -: Ноември 07, 2015, 14:32:38 pm »
Здравейте и от мен!


И ние днес ходихме на гробища, нека Бог да прости всички скъпи за нас хора.



И аз не знаех, че не трябва да се пере днес и съм пуснала една пералня, но аз цял живот всичко наопаки правя...





Бореща се за една мечта.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #389 -: Ноември 07, 2015, 15:11:13 pm »
Момичета, вече перат пералните... аз не съм от най-спазващите такива правила(дори не знам има ли ги в библията), а и смятам, че са въведени за да им е по-лесно на домакините в тия дни. Едно време се е готвело, за да се раздава, сега повечето неща се купуват.
Та като не знаеш, не е грях ;)
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #390 -: Ноември 07, 2015, 18:45:27 pm »
Чухме се с ембриолозите-днес са спрели да се развиват, има само едно, което било компактно, демек няма да имаме замразени. Което все повече ме навежда на мисълта, че и 3-дневните в мен няма да имат шанс, та ще гледам теста да е по-рано, за да спра лекарствата.





Бореща се за една мечта.
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #391 -: Ноември 07, 2015, 19:28:34 pm »
Aааа, Фрея, без такива мисли!  :wink:
Първо на теб са ти върнали най-добрите и тяхното развитие може да е съвсем друго от на останалите.
Второ сигурно им е харесало при мама и ще си се развият както си трябва  :P
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #392 -: Ноември 07, 2015, 20:48:50 pm »
Докато намеря време да седна да драсна един ред, то станало утре   :lol:

И като за Задушница да прелеем нашите покойни близки д чаша червено винце.


Фрея, Теди в по-горен пост ти е казала нещо много хубаво за надеждата. Никога не я губи. Чудеса се случват. А и нали знаеш за късмета на начинаещия?

Пожелавам ви лека и спокойна нощ :)


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #393 -: Ноември 07, 2015, 22:30:35 pm »
Привет и от мен!
Спокойна вечер!

П.П. Това с невършене на определен тип домакинска работа по църковни празници е да си починат малко жените. Както е известно правилото не важи за градината и домашните животни. Хората преди са правили всичко сами - на нивата, в градината, добитъка, метене, чистене, готвене, пране на ръка, миене на ръка, до късна нощ предене, тъкане, плетене, шиене. И те са хора, малко да починат.
А днес слънчевото време предразполагаше към "прегрешението" пране. Все пак аз съм див атеист. Но смятам, че е по-важно да носим близките в сърцата си. Да ги помним с доброто, което са ни оставили.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #394 -: Ноември 08, 2015, 07:41:01 am »
Добро утро!Не мога да повярвам.. 8O Днес неделното,есенно,архангелското кафе е от мен! :D Честито на всички именници,а на останалите един приятен почивен ден,пожелавам! :D
Синеочка,красива принцеса си имате!! Пу,пу :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #395 -: Ноември 08, 2015, 08:15:25 am »
Добро утро.
Рачо,чудесно есенно, архангелско кафе. :) Благодаря!
Синеочка, прекрасна е малката слънчогледка. :heartbeat: Жива и здрава да ви е и много да я нацелуваш от мен.
Честит Архангеловден! Да са живи и здрави имениците и много късмет да имат!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #396 -: Ноември 08, 2015, 09:01:10 am »
Добро утро!
Днес смятах да полежа и да погушкам едно дете. То обаче в момента, в който отвори очи, скача и тича да отмята поредната дата от „календара“, който ѝ направих. После естествено не се връща в леглото. Та днес ме налази с викове „аааа, гле`й я тая, пра`й са че спи“. Та станах, какво да правя  :lol:
Ето и закуска и от мен:



Честит празник на всички!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #397 -: Ноември 08, 2015, 09:55:12 am »
Синеочка,аз снощи за лека нощ не видях прекрасната принцеса,но днес денят ще е прекрасен ! Показвайте редовно такива малки сладкишчета :)

Честит празник на всички именници ! Живи ,здрави и честити !

Пеше,и моето дете щом се събуди се изстрелва като торпедо и няма лягане !


*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #398 -: Ноември 08, 2015, 09:58:32 am »
Пеше,и моето дете щом се събуди се изстрелва като торпедо и няма лягане !
:lol:
Пеше, а ти "не са пра`й, че спиш!"  :P
Хубав ден ви пожелавам! Аз отивам на разходка, а после да се трудя.

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #399 -: Ноември 08, 2015, 10:04:23 am »
Добро утро!
И от празничното кафе, и от обилната закуска ще си закача (Пеше, добре че Малена е отказала гушкане, иначе още щяхме да сме гладни :lol:).

Честит празник на именниците! Да са здрави и успяващи :)
 
Единият кръщелник ми е на гости за почивните дни, а той е Михаил. Та, от вчера сме купили бонбоните за почерпка, ама още чакаме именника да се събуди, та да почерпи. Иначе, подаръка още снощи си го прибра :lol:

Аз също не съм от най-стриктно спазващите църковните изисквания. Вярваща съм, но не съм религиозна. В повечето случай пропускам и празници, ако някой не ме е подсетил преди това. Майка ми и баба ми обаче винаги са на линия и ми прозвъняват поне по два пъти, когато става въпрос за по-голям и тачен празник. Вчера нищо не съм правила - посрещнах си гостенина и си направихме една хубава разходка навън. Иначе, смятам, че за "неправенето" rtfrtf хубаво го е обяснила :)

Фрея, на теб ми идва да ти се накарам едно хубаво. Нямаш право да се отказваш от тези смели бойци толкова рано! Прегръщам те и ти изпращам много, много вяра yahoo_17

Синеочка, целувки, целувки, целувки... за тази прелест :babyflips:

Весела и слънчева неделя!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”