0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #860 -: Декември 11, 2015, 11:12:45 am »
Пеше, точно такова работене по празниците имам предвид, аз и до по-късно  :lol:

Благодаря ви Теди и Марси! Няма повече да си пипам лентите, че голям зор  :lol:

Стоека, да си здрава и щастлива!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #861 -: Декември 11, 2015, 21:13:42 pm »
Добра вечер и от мен.

Стоека, Честит двоен празник! Бъди здрава! С Любов и Грижа да си се гледкате с малкото Съкровище.

 Аз 10 години бях все на работа по празниците - няма Коледа, Нова година, Великден,...няма събота и неделя. Когато започнах да си търся вече настоящата ми работа, едно от условията ми (най-важното) беше за работното време. Получих повече, отколкото исках (пу-пу, да не се урочасам).

Злате, нямам търпение да се запознаем, да ни се представиш, че да те напрегръщам!

Мише, малко остана. На мен да знаеш колко ми е развълнувано...
:bighug:

Хубава вечер на всички.
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #862 -: Декември 11, 2015, 22:13:11 pm »
Свате, честит рожден ден!
Да си здрава, обичана и с мноооого късмет  :P и ....  все така добре се грижиш за снахичката  :P



Момичета, да ви кажа с това коледно парти. Моят мъж не е по тези неща и него няма как да го навия. Мислех си да дойдем с детето, но реших, че е мнооогооо далече, като през цялото време си мисля за хотел Родина (май някакво старо парти беше там) и сега покрай Алекс вденах, че всъщност е в Студентски град и се замислих да дойдем. То пък детето взе, че се разболя. :(
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #863 -: Декември 11, 2015, 22:42:14 pm »
Момичета, да ви кажа с това коледно парти. Моят мъж не е по тези неща и него няма как да го навия.

Смайли, много щях да се радвам да се запознаем. Ти ми беше първата Фейсбук приятелка от форума :lol:. Бързо и леко оздравяване на Данчи. Да го нацелуваш.

Аз и за ММ си мислех, че не би дошъл с мен на партито, защото той за някои неща е по-притеснителен и като не познава никой му е малко неудобно. Но аз тия дни му разказах за мероприятието. Казах му, че аз също искам и мисля да отида. Онзи ден ми се обади точно като бях в банката да си пусна дарението за "Коледно желание" и после му споделих и резултатите от събраните средства, които бяха публикувани. Много се зарадва, някак съпричастен се почувства. И той, сам самичък, ме попита "Искаш ли и аз да дойда?" Много мило ми стана. Та, утре ще сме двама :)
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #864 -: Декември 11, 2015, 22:55:12 pm »
Стоека, честит двоен празник! Бъди жива и здрава и нека само хубави неща.да ти се случват на този ден!


Всеки миг е още един шанс...
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #865 -: Декември 11, 2015, 23:09:09 pm »
Стоека,честит празник! Бъди здрава,щастлива и следвай мечтите си! :hbirth:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #866 -: Декември 12, 2015, 00:13:44 am »
Благодаря за прекрасните пожелания!
Аз днес гледах и не вярвах на очите си, мъжът ми се прибра с букет рози за мен и роза отделно за детето. От години не ми е подарявал цветя.

Свате, Дани да оздравява бързо!

Мимчето е пи добре, няма температура. Остава на спрея за гърло и витамините.

А така ми се идва на Коледното парти :(  Само да порастне малко Мария и ще дойдем и ние. 
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #867 -: Декември 12, 2015, 00:18:51 am »
Момичета, прекрасно изкарване утре! :-) Винаги е неповторима емоция, когато се виждам с вас. Аз ще ви придружа мислено.

Злати, много е хубаво, че и мъжът ти ще дойде. Ще види, че не е единственият.  :D Мъжете са по-друга порода. Те нямат нужда толкова да споделят като нас.

Стоека, много хубаво това за розите.  :wink:

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #868 -: Декември 12, 2015, 06:51:41 am »
Добро утро  :D

Стоека, жива и здрава да си!

Е, работна събота, но си е събота. Хубав ден!

Ще се видим на партито ;)

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #869 -: Декември 12, 2015, 07:15:29 am »
Зайче, добре дошла, липсваше ни  :hug2: такова сърцато кафе, като за среща
с любими хора довечера  :P  :P  :P  :P  :P  :P.....

Усмивке, съжалявам, че Дани се е разболял, ако е по-добре днес
остави ги с тате да се гледат и ела за час!

Хубав ден от мен, нямам търпение да се видим и да дадем шанс на
поне 15 семейства да сбъднат мечтата си!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #870 -: Декември 12, 2015, 08:31:10 am »
Добро утро!  :lol: зайо,много "сърцато" кафе,като за Коледното парти е!! :D Хубава събота,ама работна  :?/за повечето  :wink:/, Но пък довечера идва купонът,нали? :D Хубави да си прекарате и да има много,много зарадвани и обнадеждени,в което въобще не се съмнявам :lol:.
Стоека,честит ти празник,момиче,макар и на патерица. Само красиви неша да ти се случват!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #871 -: Декември 12, 2015, 09:25:01 am »
Добро утро.
Изпратих детето на олимпиада по математика и сядам да си пия кафето с вас. Зайче, благодаря ти, че си предвидила и каничка с мляко, защото точно така го обичам. :P
Смайли, бързо да оздравява адашчето!
Днес макар и работен ден е Св. Спиридон Чудотворец - един от великите светии и чудотворци от 4 век. Народните вярвания са, че светеца предпазва от кожни заболявания. Свети Спиридон е покровител и на грънчарите, керемидарите, тухларите и козарите. Имен ден празнуват: Спиро, Спиридон, Дарина, Дариела, Дария. Живи и здрави да са всички именици!

Пожелавам на всички лека работна събота, а на тези от вас, които ще са на Коледното парти много усмивки и весело настроение!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #872 -: Декември 12, 2015, 10:14:16 am »
мда, мишето ме изпреварила, смайли, остави мъжете в къщи и ти ела да пием по едно вино  :D
злати много се радвам, че ще се запознаем, а мъжа ти изобщо няма от какво да се притеснява, ще види колко много мъже ще има  :D

Няма да забравя 2002 г. беше когато открих форума "Проблемно забременяване" в дир.бг, там пишеха 5-6 момичета и дори вече се бяха срещали 1-2 пъти. Та, организираше се поредната среща и аз реших, че ще отида, лелеее моя колко неща изприказва - ама как ще идеш, ти не ги познаваш, някакви хора от интернет и т.н. и т.н.  :lol: Е, отидох, не ме изядаха, че и какво стана, вече 13 г. се срещаме и ако трябва отново да мина през всичко бих, само за да имам възможността да среща всички тези хора отново  8) На следващата среща дойде и мъжа ми, е сега няма оттърване от него.  :lol:
А с цигнус се уговаряме да се срещнем в Бургас, лятото на 2003 г., защото тя не беше идвала на софийските срещи и как, как ще се разпознаем - аз казвам, ще бъда с един много рошав мъж с дълга коса, а тя ми казва - а аз ще съм със син ленен панталон  :lol: :lol:
Та, така, с чисто сърце мога да заявя, че вие сте най-ценните приятелства които съм създала в една по-късна възраст и едни от най-стойностните хора в обкръжението ми!  :D
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #873 -: Декември 12, 2015, 10:41:25 am »
Ех, че хубаво кафе, Зайец! С удоволствие си вземам!
Предлагам към него и едни палачинки, нищо че са пости ;)


Стефи, много ме разчувства с твоите спомени. Радвам се, че го има Зачатие и че помага на толкова много семейства. Мисля, че най-хубавото е, че дарява надежда и подкрепа! А децата на Зачатие са най-слънчевите, най-хубавите, най-умните и разбира се най-желаните.

Когато наистина се разчувствам имам един лаф, с който се обяснявам в любов на приятелите си. Ще си позволя да ви го кажа и на вас : "Хубаво е, че ви има некръвни ми, роднини :)"

 На купонджиите довечера пожелавам весело изкарване!



Всеки миг е още един шанс...
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #874 -: Декември 12, 2015, 11:10:45 am »
мда, мишето ме изпреварила, смайли, остави мъжете в къщи и ти ела да пием по едно вино  :D
Момичета сложно е и няма да ми се получи за съжаление.
Моят мъж си идва най-рано в 19.30 ч. от работа. Ще трябва да му даваме лекарства на детето като се прибере, че то си един екшън даването и другото "оправдание" съм го написала в другата тема  :oops: :lol:

Много ще се радвам да се видим на следващото събиране  :P А и Стефи ми е обещала да ми каже как се шие плетка  :mrgreen:
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #875 -: Декември 12, 2015, 11:50:32 am »
Момичета , хубава , весела и прекрасна среща днес !!! Завиждам , много завиждам  , ама  няма как да прехвръкнем до София  -ех , ако можеше да се телепортираме  - на линия  щяхме да сме  .
 :grouphug2:
Весел купон , чакаме отчет и снимков материал :) 



стоека , честит празник на патерчика ! Много още цветя  , усмивки и хармония  да има около теб !

пп. Той и моя мъж много  не ми подарява цвета, ама нали  мие чинии  , чисти  и много помага в домакинската  , та си викам - бре това е по-важно  :)


Зайче , Синеочка , страхотно кафе и палачинки !

Теди , успешно представяне на  олимпиадата !
Върна ме 30 г . назад - все ме пращаха на олимпиади   . Веднъж ни изпратиха в Добрич / окръжния град -демек  по -високо ниво е било / на олимпиада по  химия  -ама  аз с химията  не бях голяма любов  и нямах желание - та излязохме  и ходихме на кино :) .
Иначе по математика и литература много си ме влечеше, въпреки че са двете противоположни дисциплини и двете ми бяха силната страна.

« Последна редакция: Декември 12, 2015, 11:52:27 am от nimika »


*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #876 -: Декември 12, 2015, 12:04:55 pm »
Ехеееее,"и замириса на .....празник!!" :D :D Весело прекарване! Да покажете снимки,ей!! И не само във ФБ! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #877 -: Декември 12, 2015, 13:09:18 pm »
Момичета приятно прекарване!

Забелязвам, че от известно време не се виждат лентичките за инициативата, също един рекламен банер на Ню лайф или проблема е само в моят телевизор?!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #878 -: Декември 12, 2015, 13:19:23 pm »
м-и, и моята лентичка я няма от 2-3 дни. Видях, че и на другите липсва и затова си трая. Затова пък се радвам на твоята видима част от подписа ти :)
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #879 -: Декември 12, 2015, 13:43:15 pm »
Аз в момента виждам лентичките за Коледното желание. И преди си ги виждах.