0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #420 -: Ноември 09, 2015, 18:42:12 pm »
Жбрул, включихме се :)


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #421 -: Ноември 09, 2015, 18:48:06 pm »
Ох, любимата ми комбинация - котки с бебета!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #422 -: Ноември 09, 2015, 18:57:34 pm »
Ох, любимата ми комбинация - котки с бебета!

На теб - може. РаУтата е доста зле обаче, щом на снимка на Дани с котката - има коментар "т'ва е гнусно" ;) Споделям, за да обясня защо считам за важно, "да се вдига джангър" по тези въпроси и да се разправяме както можем с тази мракобесна неграмотност.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #423 -: Ноември 09, 2015, 19:10:04 pm »
Синеочка, прати ли ги на ЛС на групата снимките? Пиши имена, ако искаш де...,ама не виждам причина да не се пишат.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #424 -: Ноември 09, 2015, 19:13:20 pm »
Жбрул, пратих ги с послание и една правописна грешка  :oops: , вече са качени в групата.  :lol: :lol: :lol:


Всеки миг е още един шанс...
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #425 -: Ноември 09, 2015, 19:15:08 pm »
Бивам аз, още съм отпуска и почивам вкъщи.
Ако познаете, обещавам бонбони за всички!





Бореща се за една мечта.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #426 -: Ноември 09, 2015, 19:31:11 pm »
Видях Сиеночка. Благодаря ти! Живи и здрави да сте  :D
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #427 -: Ноември 09, 2015, 20:13:12 pm »
Привет и от мен :) Аз нямам бебе, дъщеря ни е на почти 10, но е едно щастливо дете, защото съжителства с куче, котарак и рибки. Инициативата ви е прекрасна и ако можем да сме полезни ще се включим и ние :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #428 -: Ноември 09, 2015, 21:40:49 pm »
Аууу, напълнихте ми очите и душата с тия снимки - Съкровища!

Марси, марсианчетата растат като гъбки! Много гушки и за двете и Честито да е името на Ангелина (на патерички :oops:).

Jbrul, Синеочка, Кали,... Браво, момичета! Инициативата е страхотна. Жалко, че няма с какво да допринеса за нея. Домашният любимец е налице, ама другата част от "изискването" все още липсва :|

Ако познаете, обещавам бонбони за всички!
Да казвам ли кои са ми любими? :wink:
« Последна редакция: Ноември 09, 2015, 21:42:23 pm от Zlateto ♡ »
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #429 -: Ноември 09, 2015, 22:17:13 pm »
Джей, защо не пишеш в темата за домашните любимци?

Последната снимка ми е любима. :-)

Марси, с малко закъснение, ЧИД на Ани! Прекрасни са и двете барабар с котенцето.

Хубав ви ден от мен! Другата седмица ще имам рожденичка и приемам идеи за сладкиши, които да се правят лесно (от моя милост) и да се ядат лесно (от децата). Казаха категорично да не са с крем. Можело и мъфини, ама те моите все стават едни безформени.
Аз май често правя тази торта http://www.vkusnoteka.bg/2012/11/blog-post_29.html
Мъфини бих експериментирала по всяка една рецепта от този блог  http://sunshineskitchen.com/ също и бисквити, то въпросът е да знаеш какво точно искаш според мен :)
Много харесваме и това Брауни, дори и без череши :) https://evatoneva.com/index.php?option=com_content&view=article&id=738:espresso-cherry-brownies&catid=12:keksoveisladkishi&Itemid=12

Щях да пропусна тирамису, не ми е любимо, но всичко сурово става бързо, то дори трябва да отлежи :)

Фрея, купувай бонбоните, не се ослушвай  :lol:

Много са ми странни хора, които се опитват да налагат мнение  в чужда къща, точно заради такива изхвърчат една част от любимците.
« Последна редакция: Ноември 09, 2015, 22:18:51 pm от м-и »
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #430 -: Ноември 10, 2015, 06:24:00 am »
Добро утро  :D

Жбрул, браво за инициативата! Видях те и във фейса.

Хубав ден!

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #431 -: Ноември 10, 2015, 07:07:00 am »
Добро ви утро  :P
прекрасна  любово-бебе- животинската тема сте подхванали.
Дано всичко ми е наред и скоро ще се включа : ))
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #432 -: Ноември 10, 2015, 07:54:00 am »
Добро утро!
Взимам си от хубавото кафе на Зайко и ви предлагам закуска:



Джей, чудесна инициатива. Аз разбира се нямам с какво да се включа, защото не гледаме животно. Но ти драсни едно ЛС и на Маги. Помня, че има 2 бр котета и прекрасна Моника. И си устоя да не маха котките, когато забременя.
Желая ви още един прекрасен ден! Тук от сутринта е топло, ама смятайте колко топло, щом аз го казвам :lol:.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #433 -: Ноември 10, 2015, 08:09:05 am »
Добро утро! Кафе и закуска.....!!!  :DЧудесна комбинация! Тук още няма слънце,но се надявам скоро да го видим.Слънчев вторник ,имате от мене! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #434 -: Ноември 10, 2015, 08:51:19 am »
Добро утро.
Благодаря за хубавите кафе и закуска! Думите не ми стигат да ви хваля вече. :P
Искам да ви пожелая хубав вторник. Имам доста шетане из къщи и с този единствен почивен ден едва смогвам за всичко.

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #435 -: Ноември 10, 2015, 08:59:04 am »
Хубав вторник и от мен!  :P

Снимките са прекрасни. Аз винаги съм искала да имаме коте, но работата ми е свързана с командировки и няма как. Сега обаче ще взема да се замисля отново по въпроса.

Теди, дано това натоварено работно време да доведе до други хубави възможности  :wink:
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #436 -: Ноември 10, 2015, 09:17:51 am »
Марсианчетата  от предната страница са  просто прекрасни !!! Слабост са ми !

Вчерашното кафе е много свежо  и  приятно  , и днешното -такова любовно и  ароматно!
Слънчев и  усмихнат ден да е  !

пеше , нямаш  милост - не мога да повторя на живо тази богата трапеза  и преглъщам над принцеска с чай .

По повод готварските терзания  на блу -  солени  неща не  искаш ли - в  рецептурника има сиренки - соленки   , питки добруджанки  , ванилините кравайчета на мини , локумки . Аз много често правя локумки - по рецептата на parsi - много са вкусни и  лесни . .  Това са   подходящи за деца  според мен . Предложените  брауни или тирамису според мен не са толкова  за деца, повече за майки- имат еспресо или сурови  яйца   .



Калоян снощи  пита може ли да си вземем домашен любимец -провокиран  предполагам от книжката за Франклин , която четем и  историите в нея .  Но не разбира сериозните грижи , които изисква едно куче ,а го  възприема като  играчка.Обясних  му , почти съм склонна на компромис котка , макар че за Коледа предполагам ще получи някоя рибка с малък аквариум от роднините . За начало стига . Мисълта да чистя  и аквариум хич не ми се нрави  , та ще видим.

Синеочка ,  ,прекрасни снимки   - много  са сладки коте и слънчогледка  !
Въобще всички  снимки на деца с животни около тях са толкова хармонични и естествени.



*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #437 -: Ноември 10, 2015, 09:29:32 am »
nimika, по повод закуските, които сервирам - искаш да ти кажа (а и на останалите) нещо смешно - аз всъщност много рядко закусвам.  :lol:
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #438 -: Ноември 10, 2015, 09:42:39 am »
Май само аз се отзовавам и похапвам   / и  реално /  .
Аз пък кафе на живо не пия, макар да обожавам аромата му .


*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 12
« Отговор #439 -: Ноември 10, 2015, 10:24:09 am »
Предложените  брауни или тирамису според мен не са толкова  за деца, повече за майки- имат еспресо или сурови  яйца   .

Не слагам нито едното  :lol: даже последно тирамисуто го правих с ягоди. Лъжица-две амарето също могат да се избегнат ако притесняват някого, аз ги слагам, детето яде по-малко. Хем не се чувства ограничен, хем не му харесва и е ;)

И аз похапвам закуски, моля, моля  :lol: може да се предимно плодови, но ям задължително.