0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #40 -: Октомври 28, 2015, 16:59:30 pm »
Helloween-а беше реално само в костюмите и дори някак нелепо стои U2 и With or without you на такава сцена и с такъв стайлинг. Можеха да подберат някои яки готик парчета - има много добри скандинавски групи. Thriller е ок, но според мен не беше подходяща за Александрина, а и толкова рано в шоуто. Има някои много емблематични песни и изпълнители и там трябва да се пипа с вещина.  :wink:
Додич, много точен коментар. Аз пък се чудех какво прави Рашън рулет на Риана в този концерт. Имаше песни, които са си за любовната тематика.
В четвъртък мисля, че ще са на елиминации Салют и Ава/Парадайс.


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #41 -: Октомври 28, 2015, 18:40:26 pm »
Малееее  8O,аз даже забравих за U2 , Queen..... Наистина беше безлично,за жалост. дано се "засилят" :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #42 -: Октомври 29, 2015, 13:45:17 pm »
Охххх, изчетох ви и ми олекна  :lol: Не по друга причина, ами заради този концерт и доста тежък ден - отмених други планове, напраИх софра, сложих питиета и се подготвих за... УАУУУУ. Да не говорим, че убеждавах човек, който не е фен на формата, как сега ще види, че е просто предубеден нали и го накарах да гледаме заедно. Ами накъм трето-четвърто изпълнение, вече горчиво съжалявах, че промених плановете за вечерта  :? Тотално разочарование откъм музикалната част, във всичките й аспекти, само декори, грим и костюми бяха на ниво. Да, Християна и Белканто - добре, но и те под възможностите си.
Брутално лош подбор на песни за такъв концерт, като цяло, а в допълнение - още по-неадекватен подбор на песни спрямо данните на самите изпълнители. С Александра си беше чиста гавра, дожаля ми да я гледам чак... :? Емблематична песен, на емблематичен изпълнител, при това мъж, при това с много специфично звучене и сценично поведение.... Ми някои от найййй-добрите в света не биха си помислили дори да пробват с "Трилър". И ми опъват на сцената Александра, която има вид на Мечо Пух и глас и стил на пеене на сериозен рокаджия, тотално неспособна да се движи по сцена, хеле интензивно...да пее това?!  8O Маги явно е бил пиян, като му е щукнало, или нещо тежко го е шибнало по главата - нямам друго обяснение аз.

Няма да плюя повече де  :lol: Но поне не съм единствената разочарована, което малко успокоява. Дано нямам повод да напиша втори подобен пост за този сезон на формата... А, пропуснах - песента избрана за Вики - също брутално бозалива и неуместна, добре че девойката има талант, глас и дисциплина, че да я направи по-приемлива за слушане поне.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #43 -: Октомври 29, 2015, 21:40:13 pm »
Ай стига ,бе.... 8O Не мога да повярвам!!! Егати избора??? :x :x
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #44 -: Октомври 29, 2015, 22:06:12 pm »
Ай сиктир 8O 8O 8O Верно ли?! Янкулов ми беше сред фаворитите.
Мисля, че Саня и Криско от другата седмица ще почнат да вадят секирите.


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #45 -: Октомври 29, 2015, 22:25:16 pm »
Наистина егати.  :x Маги много точно го каза масово гласува тийн поколението и техния таргет нормално са тийн изпълнителите. Поради тази причина и Кристиан Костов ще стигне до финала (лично мнение). Много е талантлив, харизматичен, интелигентен, въобще детето мечта и съответно мечтата и на много мами и баби, които също гласуват. Васко Василев каза, че трябва да е три глави над другите, за да прогресира в X Factor заради произхода си. Видимо това не е необходимо. Въпреки, че е много профилиран и наистина не мога да си представя как би изглеждал ако го изпънат да забие яко рок парче, за него винаги ще гласуват и то по много. Признавам и на мен ми е голяма слабост.  :wink:
Докато не отпаднат неразбраните изпълнители, ще погледаме и АВА, и Салют и Парадайс. Последните ги гледаме благодарение на едно безумно според мен решение на Люси и факта, че цял Велинград и региона гласува за тях.
Жалко наистина и Ева-Мария и Кристиян не заслужаваха да са на елиминация и Кристиян имаше какво да покаже поне още 3-4 концерта напред.
*
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #46 -: Ноември 03, 2015, 21:35:48 pm »
Гледате ли  :), наздраве  beer::

Аз пък харесах Белканто. На Виктория отново голямо браво :D,
но това е едва третото изпълнение за вечерта, успех и на останалите  :)
приятно гледане   :D


*
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #47 -: Ноември 03, 2015, 21:56:38 pm »
Гледаме, гледаме  :D

И аз харесах Белканто.  :wink: Стивън беше чудесен - толкова чувство и сърце вкара в изпълнението, а Вики е разкош - много е трудно да пееш седнал и то Адел и то по този начин. Голямо браво!

От мен едно винце :)

Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #48 -: Ноември 03, 2015, 22:54:40 pm »
Ееее, нееееее, Християна просто е ... дори не знам как да се изразя....
В пъти е по-добра от предишната ми любимка Жана Бергендорф.
Тя е директно за най-най-големите световни сцени....

Другите участници даже вече не си ги спомням след нейното изпълнение  :oops:
*
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #49 -: Ноември 03, 2015, 23:17:25 pm »
Е, това беше концерт, не като фиаското от миналата седмица.  :wink:

Християна, Вики и Стивън са отличниците за мен тази седмица. :)
Имам въпрос към по-запознатите - кой определя и има финалната дума за песните? Саня направо се гаври с нейните хора. Живко не ми е в полезрението, но биваше да му подберат нещо адекватно на възможностите. Според мен той и Парадайс трябва да са на елиминация ... ако въобще може да се прогнозира изхода от вота.  :?
*
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #50 -: Ноември 03, 2015, 23:55:23 pm »
И на мен този концерт повече ми хареса от миналоседмичния, но нещо не ми достигна, за да бъде баш уау.
Дядо Маги яко беше наточил секирата, а за Криско си мислех на моменти, че ще заспи.
Подкрепям мнението на Додич за отличниците тази вечер.
Тази вечер групите, с изключение на Парадайс ми харесаха. Салют бяха една идея по-добри и не толкова фалшиви. Мен много ми се иска да чуя как ще изпълнят елиминационната си песен, защото ми е една от любимите.
За избора на песни: преди къщите на съдиите всеки ментор кара участниците да му дадат списък с 30 песни. От тях той (менторът) избира най-напред с коя песен да се яви пред него, после ако го одобри за концертите избира подходящи песни за всеки концерт от този списък. Понякога (по своя преценка) менторът дава песен извън този списък. Затова и някои участници все са в зоната си на комфорта, дали са списък само с подобни песни.
 


Всеки миг е още един шанс...
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #51 -: Ноември 04, 2015, 08:28:02 am »
Леле, Христиана е извънземна. Уааааау
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #52 -: Ноември 04, 2015, 09:33:24 am »
И на мен продължава нещо да не ми достига тази година на Х фактор. Някакси ми е скучно. Не ме докосват емоционално. Миналата година Славин изпя едни от най-любимите ми песни по такъв начин, че ми хареса повече от оригинала. И сега продължавам да искам да слушам неговите изпълнения. сегашните участници пеят така, че след концерта си пускам оригиналите на песните, които са пели, защото наистина нещо не ме докосва. Да, Стивън и Християна са изключителни, но и двамата не са българи. Не мисля, че българският Х фактор трябва да бъде спечелен от чужденец, а най-вероятно това ще се случи.
<br />[link=http:
*
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #53 -: Ноември 04, 2015, 09:51:16 am »
Аааа не така, Толумбичката ще спечели, никакви чужденци. Виждам ги тримата на финал. Най-ярките изпълнители за мен.

Вчера почти не гледах, но Виктория за втори път пее песен на Адел с такава лекота, все едно е лесна работа. Чак ми е странно защо са я отхвърляли няколко години наред.

*
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #54 -: Ноември 04, 2015, 16:58:45 pm »
Освен посочените от вас,които се открояват,останалите направо си "сивеят". а на много моменти и "фалшивеят" :( Уж голяма кошница имахме в началото,но не могат да им напаснат песните,нещо :?.Или толкова си могат,май.....
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #55 -: Ноември 05, 2015, 11:54:42 am »
Аз пък смятам, че щом са допуснали чужденци да участват по регламент, значи не е редно оттук насетне да ги делим на българи и други. Всички следва да бъдат оценявани на равно.

Саня наистина не подбира хубави песни на нейните хора. Кристиан откога чакам го да изпее нещо свястно .... Дават му едни песни, които дори не му подхождат на детската възраст.
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #56 -: Ноември 05, 2015, 14:37:21 pm »
Да. И аз така мисля като Смайли. Нека спечели и чужденец, въпросът е да пее  :lol: и то наистина добре. Интересно дали пак ще има изненадващи елиминации и днес
*
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #57 -: Ноември 05, 2015, 21:51:31 pm »
Не съм фенка на Живето, но много ми допадна как изпя песента на Алиша. Жалко, че едва ли ще му дадат шанс, той е като Траян от предния сезон, просто публиката не го харесва и това си е.Шоубизнесът не е за всеки.
Дарина ме дразни с това, както би се изразил Фънки, козе вибрато. Идва ми прекалено на моменти. Иначе е сладкишка и има всички данни да бъде следващата Гери-Никол и бързо-бързо да стане звИздЪ ( макар, чемтя и сега се има за такава).
Тази вечер Живко е по-убедителен, но едва ли друг освен Саня ще гласува за него. Пътник е..

П.П. Познах..
« Последна редакция: Ноември 05, 2015, 21:58:09 pm от Синеочка »


Всеки миг е още един шанс...
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #58 -: Ноември 06, 2015, 08:59:32 am »
Мен и двамата не ми харесват като цяло.  Но Живко вчера като че ли ми хареса повече, Дарина какво трепереше и къдреше гласа си ,ужасно ми звучеше.
Re: Х ФАКТОР - сезон 4/2015г.
« Отговор #59 -: Ноември 06, 2015, 09:28:37 am »
Това, което направи вчера Дарина, беше най-лошото изпълнение на песен на Адел, което някога съм чувала. Звучеше кошмарно и ако ги бяха класирали само на фона на пеенето им вчера, тя трябваше да си отиде. Ама, както обикновено всичко е субективно. Живко за мен беше някакво недоразумение, но вчера пя доста хубаво и в пъти по-добре от Дарина. А що се касае до това дали да участват и печелят чужденци, ами може би съм малко националистка в случая, ама си мисля, че едва ли в Англия или Италия ще позволят българин да спечели ако поне не е наполовина англичанин или италианец, та някакси не ми се вижда редно. На фона на адски многото талантливи хора в България, да се даде шанс на чужденец за сметка на българин. Може би ще се види на другия концерт с българските песни. Но в тоя  Х фактор има големи недоразумения като групата Салют, примерно. Всеки път се опитвам да разбера какво правят там и не мога да си отговоря смислено. Много били сладки, енергични -ок, ама това не е конкурс за това колко си сладък?!
<br />[link=http: