0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #880 -: Януари 10, 2016, 13:34:22 pm »
Синеочка мерси, тези не съм ги гледала, освен Приятели (120 пъти)  :lol:
Кажи за хорърите, аз обичам  8)

verechiriaС плетенето е добра идия, обаче аз много скарана с тези неща  :lol: По-скоро бих се пробвала с машината нещо да направя за бебто, ама трябва от някъде кройки сигурно  :oops: :oops: не съм наясно особено?... :oops:

Нелка страхотно е одеялцето! Браво на теб!



*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #881 -: Януари 10, 2016, 14:15:36 pm »
Нелка, много ти е хубаво одеалцето. Аз съм скарана със плетене и шиене  На мен ми дай готвене, четене, писане, спорт. Тези са ми по-удачни , като хоби. А да и пропуснах да спомена, гледането на хубави стари филми.

Криси, аз съм голяма фенка на Кинг. Препоръчвам ти пълният вариант на "Сблъсък" (ако не си го чела), "Торба с кости", "Особени сезони", "Всичко е съдбовно" ( това е сборник разкази) "Маймуната" (също разкази), "Нощна смяна", "Понякога те се завръщат", "Кристин", "Кери", "Проклятието", "Мъртва зона".
От други автори "Пепел от кости" , "Отдавна мъртви", "Дяволски кости" - тези са от Кати Райкс сценаристката на сериала "Кости" ; "Белязана" на Кристин Карст ,"Равноденствие" Майкъл Уайт.

В малко по-друг жанр : трилогията "Игрите на глада" на Сюзън Колинс.


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #882 -: Януари 10, 2016, 15:15:13 pm »
Момичета, в съседния подфорум си имаме теми за книги и филми! :-)

Мен не ме бива нито по плетенето, нито по шиенето, въпреки че първото ми се вижда по-лесно. А ако хвана да шия гоблен, направо ме търсете на 4-ти километър! Обичам да редя пъзели. Големи, с много детайли. Когато се събираме цялата фамилия за Коледа, взимам един от 1000-1500 парчета и го редим всички заедно. Имам си и специална подложка, за да мога да го транспортирам или да го прибирам, ако още не е готов.

*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #883 -: Януари 10, 2016, 16:55:06 pm »
Мен не ме бива нито по плетенето, нито по шиенето, въпреки че първото ми се вижда по-лесно. А ако хвана да шия гоблен, направо ме търсете на 4-ти километър! Обичам да редя пъзели. Големи, с много детайли. Когато се събираме цялата фамилия за Коледа, взимам един от 1000-1500 парчета и го редим всички заедно. Имам си и специална подложка, за да мога да го транспортирам или да го прибирам, ако още не е готов.
Еййййй блу страшна си :) Познай на къде ще отида сега...И аз много обичам пъзели...Каква е тази положка?

Синеочка Благодаря много, аз точно сега съм хванала първата от трилогията на Игрите на Глада, ами като съм гледала филмите и не ми е толкова интересно. Ще погледна тези които си споделила  :bighug:


*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #884 -: Януари 10, 2016, 16:59:45 pm »
Криси, това е едно килимче, но вътре в него се слага едно руло, пълно с въздух, все едно надуваема топка, но в цилиндрична форма, и така се навива килимчето.

Напиши puzzle pad в гугъл и ще видиш. Ей такова е (има различни големини в зависимост от броя на частите на пъзелите, които искаш да редиш).
http://www.buecher.de/shop/schmidt-spiele/schmidt-spiele-57988-puzzle-pad-fuer-puzzles-bis-3000-teile/karten--brett-oder-wuerfelspiel/products_products/detail/prod_id/26870945/

*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #885 -: Януари 10, 2016, 17:27:43 pm »
Нелка, много хубаво одеялото! Аз сякаш нямам нерви за такива големи неща. Отделно, че харесвам плетива, но не ползвам много.
Много обичам и гоблен да шия, но не става в легнало или полулегнало състояние или поне аз не мога.
Книги мога и на челна стойка да чета  :lol:
Криси ще ти пиша на лични.
Милч, аз се притеснявам надолу да не лъже ехографа, за нагоре не ми е проблем  :lol: то предполагам всички сме така де  :D За сега ми излиза едното бебе с няколко дни назад, а другото винаги си е било 5 дни след него, все още са в норма и не ми е драма де. Не може всички да тежат по равно.
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #886 -: Януари 11, 2016, 11:35:54 am »
Нелка това по края на една кука ли го наплете?
Моето като е готово ще покажа.
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #887 -: Януари 11, 2016, 11:37:32 am »
Sol, чакам с притаен дъх да се похвалиш! От сутринта стискам палци.


Всеки миг е още един шанс...
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #888 -: Януари 11, 2016, 14:19:10 pm »
Нелка това по края на една кука ли го наплете?
Моето като е готово ще покажа.
Цялото одеалце е на една кука. Аз със двете съм скарана малко ;)
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #889 -: Януари 11, 2016, 14:43:06 pm »
Нелка, страхотно е! Откъде имаш схемата или си е твой проект? Опитвам се да разчета бримките, ама не се вижда добре.
И аз реших да се убивам време в плетене, ама не съм плела от 10 години, помня основните плетки и помня, че много ме разтоварваше едно време. За сега съм почнала един шал, колкото да си припомня и после ще премина на бебешко. Ама още е рано май и ме е страх да почвам. Да вляза поне в 30 седмица. Плетях и на две и на една кука, ама на две ми е по-приятно. Като завърша шала и аз ще покажа :)
Оня ден сутринта забравих да си изпия магнезия и към обяд щях да умра от болки и контракции. Изпаднах в тих ужас! Веднага изпих едно прахче, ама то докато подейства... и от тогава ми е едно стегнато около корема. Уж вече се нормализираха нещата, ама пак се втвърдява малко. Не знам дали да не увелича дозата на 3 на ден (сега го пия 2х1). И бебчо като се разбунтува, не му хареса твърдия корем - не бях го усещала няколко дена, а сега всеки ден ме потупва леко :) много е сладко .....разтапям се :) :cloud9:
 
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #890 -: Януари 11, 2016, 18:35:14 pm »
Vilia, виж така дали ще разчетеш. Ако не, ще опитам да ти пусна линк към клипчето, където видях плетката.
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #891 -: Януари 11, 2016, 18:55:26 pm »
Здравейте момичета, днес в 11.15 се роди моето слънчице дъщеричката ми Лорена 2,700 кг 47 см. Много съм щастлива  :D
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #892 -: Януари 11, 2016, 19:00:18 pm »
Sol честита ти рожба нека е жива и здрава и много да ви радва
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #893 -: Януари 11, 2016, 19:16:12 pm »
Вчера говорих с ММ и той ми каза,че така или иначе щели да ми предизвикат раждане към 37г.с.-така процедирали тук-израждали близнаците по-рано винаги
Зузке, мила, аз съм много закъсняла с поздравленията, но ахнах като ти видях поста! Честита ти радост, че и двойна!! Безоблачно (доколкото е възможно 😄) да си ги износиш до края!!
В Испания ли си още? странно,  защо там израждат близнаците в 37гс??  Тук с моите момчета до край чакахме, ако не бяха тръгнали да излизат в почти 36гс сами, щяхме да си ги чакаме до термин.. Аз родих със секцио, но бях с 5см разкритие и док чак тогава каза - " ще ги вадим"
Поздрави на всички момичета от темичката! 😍
Sol, честита ти принцеса!!! Да ти е жива и здрава! 🎈🎈🎈💗

*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #894 -: Януари 11, 2016, 19:26:02 pm »
Sol, Честита ви принцеса!
Да ви е жива и здрава и много да ви радва! :party:
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #895 -: Януари 11, 2016, 19:36:34 pm »
Сол, честито! Да е здрава малката и да ви радва!
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #896 -: Януари 11, 2016, 20:18:08 pm »
sol  честито ти принцеска!Много се радвам,нека да сте живи и здрави,да е много обичана и много да ви радва!
Гальонди мерси мила,в Англия сме още-уж ще ги вадят в началото на 37г.с.-мисля,че около 28.01.-ще видим в четвъртък какво ще кажат като мине видеозона.Да са ти живи и здрави твоите сладурчета(колко бързо минава времето и колко са пораснали)Днес бях на шумове-всичко нормално и мн.се мърдаха.Много натискат ниско долу от вчера-дали защото малко се преуморих от дом.работа незнам-сигурно нямат място милите,корема ми само напред расте а отзад ако ме погледне човек все едно не съм бременна.
« Последна редакция: Януари 11, 2016, 20:30:04 pm от zyza »
   
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #897 -: Януари 11, 2016, 20:26:15 pm »
Сол, много се радвам , мила! Да ви е жива и здрава куклата!


Всеки миг е още един шанс...
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #898 -: Януари 11, 2016, 21:04:46 pm »
Сол,честито! Да ви е жива и здрава и безгрижно детство! :)
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #899 -: Януари 11, 2016, 21:31:22 pm »
Сол, честито! Да е жива и здрава малката кукла.