0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #660 -: Септември 20, 2015, 10:10:41 am »
Тедичка, бе ми се иска да давам напразни надежди, НО...на мен това хич не ми прилича на изпарителна линийка. Стискам палци,да е това, за което мечтаеш!
Детенце, в общи линии БХБ е много ранна загуба на плода(поради различни фактори). Случва се няколко дни след положителен ТБ. Има жени, които дори не разбират, че са били бременни, просто защото не са се тествали или дори не им е закъсняло. Затова и тук някои момичета предпочитат ранното тестване. В интернет има подробна информация как и какво предствлява БХБ.
Аз се опитах да ти обясня, като за моите ученици, надявам се да ти е станало ясно. :P
Момичета, аз кафе вече не пия( пък как ми липсва направо не е истина), но ще ви черпя едно виртуално.


Всеки миг е още един шанс...
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #661 -: Септември 20, 2015, 11:44:14 am »
Синеочка и на мен така ама днес теста си е отрицателен а и Бт спада....
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #662 -: Септември 20, 2015, 12:12:31 pm »
Аз нямам какво да си признавам :( само дето се каних толкова. Снощи бях на мероприятие и като се прибрах, мъжо уж ме чакаше, ма си легнахме и си заспахме сладко :) Днес обаче ми се вижда един красив....хахаах, той си е убавец де, ама на мен нещо ми става точно днес. Дойдохме на село малко да помогнем на кръсниците с гроздобра, а аз само го оглеждам моя и точа лиги-все едно чужд мъж виждам :) няма му се размине днес де ;) Как ме е яд, че си изхабих ТО, ей ся щях да се тествам. Тази обилна ЦС , макар и не съвсем прозрачна, бодежи в яйчника и супер красивия ми и секси мъж (направо ми иде да го награбя у гроздето) ми мяза баш на О ;)
« Последна редакция: Септември 20, 2015, 12:15:24 pm от Калия »
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #663 -: Септември 20, 2015, 12:37:33 pm »
Нашия последен кекс беше в петък,просто не е в града...Снощи реших да се проверя и шийката беше адски на високо и беше отворена,никога не е била така отворена,даже се уплаших...  :? :? :?

Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #664 -: Септември 20, 2015, 12:55:20 pm »
Детенце, високо, високо, колко да е високо, че и отворена....да не си си напипала диафрагмата бе ;)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #665 -: Септември 20, 2015, 13:27:23 pm »
Детенце, високо, високо, колко да е високо, че и отворена....да не си си напипала диафрагмата бе ;)
:lol:  :lol:  :lol: Кали ще ме умориш от смях.Хващай мъжа и да не ти пука.Хубавите работи така стават - инцидентно,непланирано и неочаквано.
Аз съм далеч от моя и само си мечтая обаче този месец нали не следя О та ще си се обичаме когато се видим


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #666 -: Септември 20, 2015, 14:04:21 pm »
 8O 8O 8O Оооммм..някои неща направо ме хвърлят в тъча.
Кали, хващай го за ушите и направо сред лозите го намачкай, кво го гледаш само.


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #667 -: Септември 20, 2015, 14:17:02 pm »
Ние снощи се разписахме, скромно, но резултатно, чакам днес да видя дали ще продължи теча на ЦС, не мога да си обясня този ранен положителен ОТ и то дигитален с двата хормона... Според мен сега ми е била овулацията, а не на 10ти ден, както тестът каза.

Имам и аз един въпрос, който може да предизвика Омм, ама да си го кажа: в хотела има басейн, мога ли да влизам, и по колко, или по-добре да го избегна?
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #668 -: Септември 20, 2015, 14:47:49 pm »
Maki а  теб какво те притеснява басейна? Според мен ако е достатъчно хигиеничен си влизай без притеснения


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #669 -: Септември 20, 2015, 17:39:50 pm »
Бе как в лозите бе:) бая народ сме! Събрах достатъчно материал и вече сме си у дома. Дечко е у мама и тази вечер, така,че....хубаво да се вържете, че ще има силен трус, хахаххаха! Брееееех, туй хормона е  страшна работа.Чувствам се като влюбена ученичка  :lol:  От години не съм изперквала толкоз!
макенце,що да не се изкиснеш  в басейна? Действай както ти е на душата, пък каквото ще да става, един живот живеем!
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #670 -: Септември 20, 2015, 17:43:05 pm »
Здравейте знам че не е мястото да питам
Но може ли да кажете какво мислите кога съм имала О
Никой не ми отговаря в 'Дайте да ви видя графиката"
Затова питам тук
Благодаря ви предварително!!
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #671 -: Септември 20, 2015, 17:54:28 pm »
Здравей Яна, аз хабер си нямам от температурите,тъй, че ще изчакаме другите мацки да се включат. Колко дни ти е цикъла? Това, което виждам е късна овулация! Ако си сигурна, че е била тогава, би следвало да чакаш лелката (или да не я чакаш) 14 дни след О.
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #672 -: Септември 20, 2015, 18:37:59 pm »
https://www.youtube.com/watch?v=nD4s80GEgUI Вижте клипа,много е вълнуващо..аз не издържах и се разплаках..

Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #673 -: Септември 20, 2015, 19:01:44 pm »
Яна стува ми се че е била на 32-ри ден....но ми се вижда доста късничко...колко дни ти е цикъла  верно?
При мен още няма МЦ ....
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #674 -: Септември 20, 2015, 20:02:18 pm »
Различно някой път ми е 37 дни
Друг път 47 че и повече
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #675 -: Септември 20, 2015, 21:11:18 pm »
detence1993 , нали знаеш ,че е опасно да е така нависоко и отворена. Може да ти излязат част от нещата от там  :pipy_longstocking:

Калия , направо  в лозята трябваше да го метнеш  :balk_69:

Ние цял ден правихме лютеница и кьопоолу ,  та хич не ми е  до  :love:


*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #676 -: Септември 20, 2015, 21:26:36 pm »
Момичета здравейте, жива съм  :lol: :lol: :lol:
Много работа имам, за това не съм писала, а всеки ден като имам 5мин свободни и като видя 6-7 изписани страници и се отказвам защото нямам време...И така стана чак нова тема, та чак края на новата тема. Нищо не съм чела назад, моля ви бързо да ми кажете кои са бременелки вече  :bighug: :crib:

Иначе ние спряхме с опитите на този етап, просто така решихме....Като се замисля последната година всичко около това ми се въртеше и не се насладих на нищо и все чаках та чаках....На този етап не ми се продължава така и се фокусирам над други неща. Живот и здраве пак ще се върна в групата на бебеправещи в по-подходящ момент, но си оставам да ви следя и пиша  :wink:

:bighug: :bighug:


Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #677 -: Септември 20, 2015, 21:45:46 pm »
Чайче, повярвай, ако бяхме сами със сигурност щях да го налазя, ноооо нищо, тази вечер :)
То с тези овулационни симптоми...какво друго ми остава я?
Ех Крисиии, в тебе ни беше надеждата! За съжаление, нямаме нито един + тест, но пък Синеочка стана мама на прекрасна беборана :)
Разбирам те напълно, аз също наскоро споделих тук, че цялото лято ми мина неусетно покрай чакането :( има и такива периоди, но минават, слава Богу! Аз също се оставям на течението, поне до като не си изследвам всички хормони и се изясни картинката. Стискам палци да ни се случи чудото, когато най-малко очакваме ;)
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #678 -: Септември 20, 2015, 23:22:12 pm »
Оооммм, няма никой тук! Оммм, егаси тъпия филм-чакаме го да излезе от половин година, а той се оказа аПсилютна простотия! Оооомммм, ще ми се пръсне яйчника! Ооооомммм, детето го няма в нас, а ние нищо не правим! Оооооммммм, мрън, мърмор....някой да влезе тук, че се побърквам, мрън!
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #679 -: Септември 21, 2015, 00:36:36 am »
Калия днес искренно се забавлявах с теб  :D От къде ги вадих тия бисери не знам ...ама и аз мисля че трябваше да се разпишете в лозето  :lol: А сега недей да мрънкаш ами налазвай мъжото  :wink: