0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #640 -: Септември 19, 2015, 09:45:20 am »
Добро утро и от мен.
Стискам палци на всички,които очакват днес да се появят двете чертички....аз продължавам да се надявам и този месец....имам си още няколко дена за надежда.
Днес времето е страхотно и пожелавам на всички страхотни емоции с любимите хора и нека в края на месеца да има много много положителни тестове  :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #641 -: Септември 19, 2015, 09:48:30 am »
Теди моя тест изглеждаше така като твоя дано стискам палци


Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #642 -: Септември 19, 2015, 10:28:34 am »


Тедичка, както знаеш, докато няма М, има надежда! Много бременни графики съм виждала със спад точно преди или в деня на очакваната М., а БТ след това се покачва.  :crossfingers:

И в заключение, едно ОММММмммммм, разбира се  :lol:

А , аз пак се хванах като удавник за сламка,ама така е като не си хвърлям тестовете след 10-тата мин....та погледнах го моя тест от днеска след около час и пак влезнах във филма.... една размазана ,но розова чертичка 8O
Теди и аз я виждам,но не трябва ли тази черта да седи по в ляво,и да не са така близо една до друга,според мен е изпарителна,а и с този отрицателен кръвен тест,аз лично не бих се надявала...Но за твое успокоение вземи един Шуър чек касетка,или още по-добре писалка,те не грешат и са категорични ВИНАГИ!

Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #643 -: Септември 19, 2015, 10:36:21 am »
Детенце точно заради това не съм отишна още да си направя нов кръвен....опитвам се да не се надъхвам,защото освен че и аз мисля че трябва да е по в вляво ми се вижда и доста размазана....
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #644 -: Септември 19, 2015, 10:38:00 am »
Детенце точно заради това не съм отишна още да си направя нов кръвен....опитвам се да не се надъхвам,защото освен че и аз мисля че трябва да е по в вляво ми се вижда и доста размазана....
Вземи шуър чек писалка,винаги е бил точен !  :P :P

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #645 -: Септември 19, 2015, 12:41:43 pm »
Вземи шуър чек писалка,винаги е бил точен !  :P :P
"точен" като твоите положителни тестове ли?
Tedichkа изчакай според мен малко и ако се съмняваш отиди на един кръвен.Аз винаги в такива случаи съм се притеснявала от друго - ами ако има бременност и това кървене е заради нисък прогестерон? Ако зная преди кървенето,че съм бременна,ще взема мерки и няма да се стигне до изхвърляне на плода.Макар че има и друго,може ембриона да е некачествен и при всички случаи да не се развие,но поне ще съм направила необходимото.
Момичета един въпрос от мен - знаете ли дали задържаните фоликули произвеждат естроген? На мен днес Т ми беше 33,8 дори нямам такава стойност на скалата на ову календара....
Maki  напълно е възможно предишното да не е било О, а сега да имаш О. Господ си знае работата,стискам палци този път ММ да се е представил добре.
Също така момичета моля ви не си внушавайте мисли за критическата,аз по всички медицински правила съм официално в критическата.Въпреки това си имам МЦ , ЦС, желание за секс,нямам горещи вълни , имам фоликули и тн.А вие сте къде къде след мен,така че търсете си проблемите другаде,вие не сте в критическа!
« Последна редакция: Септември 19, 2015, 12:45:13 pm от lilibell »


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #646 -: Септември 19, 2015, 12:45:24 pm »
Tedi моето мнение е взе ми си 2 теста шуар чек и действай изобщо недей чакай това напрежение би ме убило а чакането още повече според мен не и изпарителна


*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #647 -: Септември 19, 2015, 12:57:58 pm »
Момичета един въпрос от мен - знаете ли дали задържаните фоликули произвеждат естроген? На мен днес Т ми беше 33,8 дори нямам такава стойност на скалата на ову календара....

Лилка, с какъв термометър мериш и как (ректално ли?)? За първи път чувам (чета) за такава ниска температура. Да не е грешка? Аз съм с галиев термометър и на него най-ниската стойност е 35'С.

Теди:crossfingers:
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #648 -: Септември 19, 2015, 13:05:00 pm »
Работата е там че дори и да не е изпарителна и сега взема шуър чек ще е отрицателен със сигурност,защото теста който съм показала е с чувствителност 10mlU а шуъра е с 20 или 25 .... ще си чакам.По принцип до понеделник трябва да ми дойде ,ако БТ се задържи и тогава поне 37 ще пусна тест
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #649 -: Септември 19, 2015, 14:46:34 pm »
Момичета един въпрос от мен - знаете ли дали задържаните фоликули произвеждат естроген? На мен днес Т ми беше 33,8 дори нямам такава стойност на скалата на ову календара....

Лилка, с какъв термометър мериш и как (ректално ли?)? За първи път чувам (чета) за такава ниска температура. Да не е грешка? Аз съм с галиев термометър и на него най-ниската стойност е 35'С.

Теди:crossfingers:
меря всеки ден с един и същ термометър- електронен,ректално,по едно и също време.  Не знам възможно ли е да е грешка?


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #650 -: Септември 19, 2015, 14:48:51 pm »
lilibell Възможно ли е батерията да ти се е изхабила?
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #651 -: Септември 19, 2015, 19:25:18 pm »
Ехххх, толкова отдавна не съм имала ЦС, че направо си е за хвалене! (консистенцията е като изходен продукт от нос,но не е съвсем прозрачен) Голяма радост, голямо нещо! Не ми се яде кекс,но казват,че апетита идва с яденето...мисля да сложа сърчице,пък поглеж, станало някакво чудо...
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #652 -: Септември 19, 2015, 19:40:23 pm »
Ей това надеждата е голямо нещо да знаете  :lol: Имах гъби , доки каза , че този месец няма О ,правили сме го 2 пъти , а на мен ми закъсня с 3 дни и днес следобяд си взех тест за утре ако няма МЦ поне да знам  :lol: Та точно преди 10 мин МЦ пристигна (теста ще е за другия месец  :P ) и имам сега въпрос към вас на 3ти до 5ти ден трябва да пускам TSH и AMH.Този 3ти ден от днес ли да броя или от утре  8O ?
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #653 -: Септември 19, 2015, 19:41:51 pm »
От утре :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #654 -: Септември 20, 2015, 00:01:02 am »
Къде сте всички тази вечер? Да не би дружно да сте се отдали на бебеправене, че няма кой два реда да драсне?
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #655 -: Септември 20, 2015, 00:38:49 am »
Кали, аз съм тук, обаче ми е едно такова никакво и не пиша. Не знам защо така съм си изгубила настроението. И до бебеправене не ми е даже. Пълна апатия.  :D
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #656 -: Септември 20, 2015, 01:53:02 am »
Тук сме, аз днес цял ден летя, но вече сме се изтегнали в хотела и си почиваме, дано довечера да имаме сили за кекс. Аз вчера и днес толкоз ЦС произведох, че чак се уплаших... Снощи не бебеправихме, дано днес да има кекс, че да не изпуснем момента...толкова хубави симптоми (ЦС) този месец...
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #657 -: Септември 20, 2015, 08:13:05 am »
Добро утро момичета
Снощи усетит лек заметръс....бързо виновниците  да си признават  :lol:
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #658 -: Септември 20, 2015, 08:52:27 am »
 :oops: :oops: :oops:

Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #659 -: Септември 20, 2015, 09:50:26 am »
Добро утро,бихте ли ми обяснили какво означана химическа бременност,защото от нета статиите нещо не мога да им разбера... :D