0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #620 -: Септември 18, 2015, 22:12:50 pm »
Ооооох, благодаря ти Хрис, отдъхнах си, че не съм сама!
Туй всичкото, дет си го написала, все едно аз го писах :)
Айде, който ще се изнася към бременните, да се изнася! Останалите ще се отдадем на битов алкохолизъм и ще си прекръстим темата на ,,Ти меня уважаваш ли мЪ?"
Наздраве от мен, мъчат ме тука с един тъп филм и аз ко да прая друго освен да си пия....?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #621 -: Септември 18, 2015, 22:15:11 pm »
Хриси, на мен от години (може би като направих 30) цикълът ми е оскъден 2-3 дни, от които 1 е кървене, а другите 1-2 дни е само зацапване, но въпреки всичко успях да забременея 2 пъти и хормоните фсх, АМХ са добре. Така че едва ли си в критическа... :)

Ние с ММ (особено той) сме фенове на биричката, нито ракия, нито вино пием, аз обичам и джин с тоник, ама последно го пих преди 3-4 години...Все се намира някой гост да го опустоши. Бира имаме всякаква, аз обичам плодова, ММ харесва горчилки. Та това ще е тази вечер--> бира и скара  :lol: психиатрите ще ги оставим за другата седмица :)

Цветна бременност има, но по-скоро направи теста, САМО, ако имаш и други бременелски симптоми --> гадене, главоболие, запек, придърпване в матката, болезнени гърди и др. Иначе си го запази теста за другия цикъл. Ама напълно те разбирам как се чувстваш --> аз непрекъснато съм бременна...  :?

Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #622 -: Септември 18, 2015, 22:38:34 pm »
Здравейте, момичета.
Наздраве на тези, които си пийват биричките и ракийката!

На мен днес ми в свръх тъпо...
Ей така без особена причина.
Дали защото грипа ме изтощи или е някакъв пмс, не знам.
Shit, shit, shitty shit!  :?
Другата седмица имаме час в репродуктивната клиника. Ще видим какъв план ще предложат. Искам да минава по- бързо това време, че чакането още повече ме нерви. Стискайте ни палци, ще имаме нужда!
И аз стискам за всички ви!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #623 -: Септември 18, 2015, 22:43:45 pm »
Мира, стискам палци за успешен план и скорошна бременност, току виж се случило и преди часа в репродуктовната клиника :)

Иначе тази тъпост, без особена причина, всички ни обзема. И причината хич не е безпричинна, а е стремеж за майчинство и бебе... Стискаме дружно зъби и продължаваме борбата <3
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #624 -: Септември 18, 2015, 22:57:15 pm »
Маки,

Мерси за подкрепата! Така е, стискаме зъби, палци и квото друго се сетим и продължаваме напред.
И тоя тел и той ме нерви, само ме поправя с думи, дет не ми трябват! Не се чудете+ ако тук таме не се връзва смисъла.
Утре, в други ден ще се разбере за тоя месец, но вече толкова пъти се разочаровах, че сега нямам сили и да се вълнувам кога и дали ще довтаса лелката. Да пристига, щом иска. Продължаваме и това е. Докато има шанс+ ще опитваме да сбъднем мечтата си! Наздраве! То поне да ми се пиеше, да ударя едно вино.Нито ми се пие, нито ми се яде. Мрън

Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #625 -: Септември 18, 2015, 22:58:22 pm »
Кали, споделената мъка половин мъка  :wink: а за темата да не кажете, че не ви предупредих снощи :wink::drunk: :grouphug:

Хаххах не ми говорете за симптоми :lol:
Че като почнах да пия фолиевата ( не знам дали е от нея) до след седмица получих световъртеж (тоя симптом не си го измислям за съжаление). Седнала, легнала се появяваше дори сутрин преди да се събудя ( в смисъл отварях си очите и ми се завиваше моментално стаята) продължи десетина дена.Тогава ми хрумна, че може би съм бременна. Почнах да, чета и..др. симптоми се появиха :oops:. но не бях. А предния месец и графиката ми беше читава :-) ..за симптомите нищо няма да кажа :wink: дърпане, болки ..дори гадене получих ... ММ замина  :? и не можахме да сложим още едно сърчице  :?. Можеше по-друг начин да се получат нещата.
 Та страх ме хвана нещо  :(, защо не бях настоятелна преди години (от 8 години сме заедно) а сега след като ми откриха и уголемена гуша пролетта  се припатках още повече.
Ние жените все  искаме да контролираме нещата и като не се получи ..меко казано изкукуригваме  :witch:  :wink: Добре, че ме търпи моето злато
ха наздраве сипете си кой каквото пие  :drunk: :)
п.п Леле забравих днес да пия фолиевата  8O
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #626 -: Септември 18, 2015, 23:02:05 pm »
Добър вечер и от мен. Присъединявам се и към тъпото и към ракийката
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #627 -: Септември 18, 2015, 23:02:08 pm »
Ееее, мрън, мрън, мрън!
От половин час се мъчим с мм да се скараме :) Той не може да проумее какво толкова правя в  тоз компютър. Ни филм гледам, ни нищо! Викам му аз, абе, да не съм само аз у тоз форум? Ами другите мацки ко праят сега? Пишааат! А техните мъже що не се сърдят? Щото са над тез нещааа! Изобщо у дома компа и нета са табу! Пуууу, ай.....
Тъпоооо и пиянско :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #628 -: Септември 18, 2015, 23:07:14 pm »
Както подхванахте симптомите - и към тях се включвам  :lol: Днес си имам и М, обаче ми се гади, боли ме глава, напрежение в яйчниците и болки в гърдите... Чудесни са, но са следствие на М за съжаление :(. Другия месец ще успеем момичета, да знаете
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #629 -: Септември 18, 2015, 23:15:43 pm »
Явно дружно сме изкукуригали, поне не съм само аз дет се вика.  :D Ние скоро на клуб на анонимните алкохолици ще го обърнем, ако продължаваме да сме такива киселяци. Да вади вече някоя мацка от темата + ТБ та поне да имаме хубав повод за наздравици!
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #630 -: Септември 18, 2015, 23:52:28 pm »
Лека нощ от мен :)
Утре ще съм детегледачка и махмурлука с недоспиване + игри, приказки, рисунки и не знам с какво ще ме изненада детенце   :band: :secret: :cheerleader: :dance2: ми се вижда несъвместим.
 :balk_125:
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #631 -: Септември 19, 2015, 00:48:49 am »
Добър вечер,нямам време да пиша с тази сесия и тези заверки.....Доктора в Бургас,се казва Ганчев, и е съпруг на личната ми лекарка-Ганчева!!!! Наистина си знае работата,даже ми предложи да ми направи снимка на тръбите,но за сега ще се въздържа...Клростилбегита го изписа една патка в столицата.....но ще я послушам,имам ли избор..каза на 10 ден от другия цикъл (ако изобщо дойде) да ида да ме погледне на УЗ как вървят нещата...Не мислете че не ви чета,чета абсолютно всичско,просто си пиша своето мнение......... :wink:

Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #632 -: Септември 19, 2015, 01:00:02 am »
Оооо, разбира се, че ни четеш, по всичко си личи! Айде, не е ли ред на + тест? Стискам ти палци!
Патката от София трябва да се слуша, все пак Клостилбегит не се изписва как да е, нищо, че е патка :)
Пий го е Дечко, дано да фанеш най-накрая! Пък ай дано и без снимка да се разминеш, че скъпо е все пак ;)
Оооомммммм!
Оооооммммм!
ООООООООммммммммммммммм!
« Последна редакция: Септември 19, 2015, 01:02:03 am от Калия »
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #633 -: Септември 19, 2015, 01:32:33 am »
Теста ще изчакам до 1 октомври,този месец съм толкова объркана,че не знам овулацията кога е...Е ще го пия ако ми дойде,дано не дойде и  да се сършат тези мъки..Леля ми е учителка,млада жена на 40,излях си мъката на нея онзи ден,гушна ме и ми каза-Ще стане слънце,само се успокой... Толкова мило ми стана,но тя не може да ме разбере,има дъщеря на 17,станала от раз.... :(

Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #634 -: Септември 19, 2015, 01:34:12 am »
Теста ще изчакам до 1 октомври,този месец съм толкова объркана,че не знам овулацията кога е...Е ще го пия ако ми дойде,дано не дойде и  да се сършат тези мъки..Леля ми е учителка,млада жена на 40,излях си мъката на нея онзи ден,гушна ме и ми каза-Ще стане слънце,само се успокой... Толкова мило ми стана,но тя не може да ме разбере,има дъщеря на 17,станала от раз....която въпреки това обожавам  :(

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #635 -: Септември 19, 2015, 03:09:09 am »
Хриси, ти за второ бебе ли бебеправиш? Аз най-обичам да детегледам в парка, дано утре да е хубаво времето и да можете да излезете с детето навън, така най-лесно минава времето, а и по-добре за махмурлука  :lol: 8)

Хайде, лека и от мен :)
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #636 -: Септември 19, 2015, 08:01:24 am »
Добро утро момичета.За мен всичко приключи.Няма още МЦ ,но Бт спада и напрежението в гардите също ,така че явно не е било рано за кръвния  :?Малко ми е кофти ,но това е положението.Освен довечера да се включа и аз в ракийката  :D
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #637 -: Септември 19, 2015, 08:32:17 am »
Добро утро, мили мои :) Драскам набързо някой ред, че още не съм приготвила багажа  :oops:

Бях Ви писала,че на УЗ  не ми видяха настъпила О и не ми видяха ЖТ този месец,но аз усетих сериозни болки в деня на овулацията (13- ти ден),както и повишена температура и много сериозна ЦС....как е възможно с толкова много симптоми да не е настъпила О......
Нещо не мога да си обясня тая работа....
Дали е възможно тоя моя генеколог да не е догледал добре нещата....въпреки,че се води специалист....знам ли и аз .....вече търся под вола теле    osi_10

Аз не бих спирала да се надявам, и на мен ми харесва графиката ти!

Здравейте момичета, ще питам може би тъп въпрос.Sorry. Вчера следобед усетих болка в кръста и в десния яйчник ,където е дом. фоликул, обилна прозрачна белтъко -образна слуз, как да го считам това като О настъпваща в момента или за предстояща О?

Няма как да знаеш със сигурност. Единствено УЗ може да установи кога ти е О. според тези симптоми. При мен например ЦС се разводнява около 2 дни преди О., силните болки са един ден преди нея. Но това е при мен и то с изчислена по графика О., т.е. не се знае. Чувала съм при някои жени, които обаче я засичат на УЗ, че болките са преди, при други в деня, при някои след... В общи линии някъде там е О., но точно къде - УЗ ще ти каже.

Щото  на болното ми мозъче му хрумна  osi_17, че съществува и цветна бременност  :lol: osi_15.
 Това жените не сме като хората в някои дни от месеца  :).

Вярвам, че всички сме минавали през това. Съветът ми е да не разчиташ и да не мислиш, че въпреки М., си Б., твърде изнервящо, направо психясващо е. Пък, ако си, то ще се чуе  :lol:

Ееее, мрън, мрън, мрън!
От половин час се мъчим с мм да се скараме :) Той не може да проумее какво толкова правя в  тоз компютър. Ни филм гледам, ни нищо! Викам му аз, абе, да не съм само аз у тоз форум? Ами другите мацки ко праят сега? Пишааат! А техните мъже що не се сърдят? Щото са над тез нещааа! Изобщо у дома компа и нета са табу! Пуууу, ай.....
Тъпоооо и пиянско :)

Аааа, Кали, не е само при вас :lol: ММ също не е фен на форумите, ФБ, вайбъри и т.н. и също много се дразни, ако заседна я на компа, я на тел-а. Остави, че се дразни, ами и не един и два грандиозни скандала сме имали по темата. После му минава и след месец-два пак измърморва нещо... Как не му обръщам внимание и т.н. Което въобще не е така  :lol: Пфффф.

Добро утро момичета.За мен всичко приключи.Няма още МЦ ,но Бт спада и напрежението в гардите също ,така че явно не е било рано за кръвния  :?Малко ми е кофти ,но това е положението.Освен довечера да се включа и аз в ракийката  :D

Тедичка, както знаеш, докато няма М, има надежда! Много бременни графики съм виждала със спад точно преди или в деня на очакваната М., а БТ след това се покачва.  :crossfingers:

И в заключение, едно ОММММмммммм, разбира се  :lol:

Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #638 -: Септември 19, 2015, 08:59:35 am »


Тедичка, както знаеш, докато няма М, има надежда! Много бременни графики съм виждала със спад точно преди или в деня на очакваната М., а БТ след това се покачва.  :crossfingers:

И в заключение, едно ОММММмммммм, разбира се  :lol:

А , аз пак се хванах като удавник за сламка,ама така е като не си хвърлям тестовете след 10-тата мин....та погледнах го моя тест от днеска след около час и пак влезнах във филма.... една размазана ,но розова чертичка 8O
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #639 -: Септември 19, 2015, 09:01:36 am »
Добро утро на бързо  :D времето е шест :-)
Tedichka, стискам палци и на краката да не "пиеш" с нас ракия довечера  :wink:
makiyaki, за съжаление опити са за първо и за първи път ( дано не ни е късно)
Ще гледам детенце на моя приятелка  :D .
Приятен път на пътуващите :D А тези дето си оставаме по места по-леко с къщната. Почивка е все пак ;-)