0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #920 -: Септември 25, 2015, 22:29:16 pm »
И аз се нареждам на опашката за мъжа на Кали  :lol:

ММ много иска да готви и да помага в домакинството, много е инициативен, ама хич го няма в готвенето ... В началото, когато още не се познавахме добре, все ми обясняваше как щял да ми готви, как едно време в студенстките му години работил като помощник готвач в едно барче... Ох, първия път като му отидох на гости --> сготви де, ама така омаза кухнята, такава бъркотия създаде, че като заживяхме заедно, в кухнята влиза само с разрешение и само, за да направи чай или кафе  :lol: ама му пиша 6 за усилие и желание :) даже 7...

Хриси, дай го това мезе насам, даже 5-6 такива чинии с мезета бих омотала, такъв глад ме гони тия дни, света ще изям... А пък така НЕ ми се прави кекс  :? От 2-3 дни все намирам оправдание да не бъркам кекс, ама тази вечер или утре сигурно ще трябва да се насиля, така ми се щеше да си почина малко от този кекс ...

Момичета, разгадах мистерията на устните, по-точно Кали я разгада --> наистина само на ай-пада се виждат тези устни, на телефона не. Още не съм го рестартирала, но се надявам да помогне :)

Кой каза наздраве (и на бебета)  :D
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #921 -: Септември 25, 2015, 23:07:59 pm »
Хм, чшшшшшшшшшшеййй, алооо, не си го давам мъжа, моля!
макенце, у нас е същата работа! Едно нещо да сготви и всичката посуда е за миене, аз за това си купих съдомиална :D ей, сега съвсем съм за завиждане ;)
Аз пийнах ракийка, после биричка и сега ще лягаме с дребосъчето :)
 И на мен не ми се прави кекс :) то след толкова дни на ,,разгоненост"...време беше да се кротна! Сега ще чакам тъпата лелка :( и съм убедена, че даже пак ще подрани! Само в сферата на фантазиите и мечтите: представяте лиси да взема да забреженея точно сега-без изследвания, мерене на Т, О...и всичките му там глупости и на всичкото отгоре само от един кекс?!? Ихаааа, мечти!
Тази вечер ви пожелавам не лека, палава нощ!
Бааай!

Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #922 -: Септември 25, 2015, 23:23:37 pm »
Май всички спинкат сладко вече :)
Сладки сънища!
http://m.youtube.com/watch?v=gZLRjXorI_4
« Последна редакция: Септември 25, 2015, 23:47:49 pm от Mirracles »
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #923 -: Септември 26, 2015, 00:33:31 am »
Неее, аз все още не съм заспала. Нещо не ме лови сън...За това пък се отдадох на спомени и мечти...а тази песен е просто уникална! Препоръчвам да се слуша на слушалки, за да е по-силно въздействието и! За мен Шаде е певицата на кекса! Има разбира се и други изпълнители и песни, които са създадени за любов, но аз тази мацка най-я уважавам! Още веднъж желая на всички тежка и плодотворна нощ!
https://www.youtube.com/watch?v=cLMRdDkzmg8&list=LL0aVgS1HeSvQBA3L1SQ617w&index=55
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #924 -: Септември 26, 2015, 10:31:58 am »
Добро утро, добър ден  :)
Някой, нещо??

Аз съм с разтройство от 2 дни. Без други симптоми на грип, настинка или хранителни проблеми. Не че си внушавам нещо, но не знам какво да мисля....
« Последна редакция: Септември 26, 2015, 10:48:15 am от evelinapa »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #925 -: Септември 26, 2015, 10:58:40 am »
Ева, не че да те отчайвам, но през точно този ентеро вирус минахме всички вкъщи. Ден-два разстройство и това е. Все пак ти пожелавам и друго да има ;)


Всеки миг е още един шанс...
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #926 -: Септември 26, 2015, 11:05:25 am »
Добро утро и от мен момичета!

Видях, че не можете да си намерите живачни термометри. Аз тук в Пз си намерих (аптекарката ми е приятелка), но пак си меря Т с дигитален, мисля че е по-точен. Някоя ако иска мога да и взема и да и изпратя живачен.
Между другото температурата ми ми се струва много странна, една вискоа е, а май е много рано за висока.
Вчера ми пристигна и Pre-Seed-а, другата седмица смятам да го пробвам.

Хайде вече да има и някой +ТБ, че да се зарадваме, пък и да се местим в другата тема :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #927 -: Септември 26, 2015, 11:08:22 am »
Не ме отчайваш, Синеочка.
Аз гледам да не се поддавам на надежди.
Вируса без никакви други гадости ли беше?
От къде пък да го пипна? Нито на плаж съм ходила, нито нищо. Пък и на другите вкъщи нищо им няма.
Както и да е де, няма да ставам автор на научна фантастика  :D
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #928 -: Септември 26, 2015, 11:32:03 am »
Здравеите моя тест се оказа отрицателян но все още не ми е дошло а симптомите са си все същите. Мисля в понеделник или вторник да утида на преглед. Незнам дали да се притеснявам нямам никакви симптоми да ми идва.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #929 -: Септември 26, 2015, 11:57:38 am »
Ева, без нищо друго. Само дрисък за ден, макс два. Много познати пищят от него в момента. За щастие минава бързо.


Всеки миг е още един шанс...
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #930 -: Септември 26, 2015, 12:02:23 pm »
Ох, добре! Че довечера съм на парти.

Анитоууу, ти нали го пиеше за кисти? Може някой неспукан фоликул да го бави цикъла...

Пък дано да е нещо по - хубаво...  :bori_001:
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #931 -: Септември 26, 2015, 12:11:09 pm »
Може др седмица като утида на кекар ще еазберен благодаря ви за одговорите.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #932 -: Септември 26, 2015, 12:57:53 pm »
Сядам със следобедна Инка в ръка. Докато де усетя и половината ден минал.
Ягодке, мила, много дъжд , много нещи в Дъгеландия. Никакво излизане, докато не премине лошото време. Само кекс и кекс в банята за разнообразие.
Аделия, в Сопот в една малка аптека имаше цял кашон живачни. В малките аптеки по малкоте градове се намират.
Мен тия дни нещо настроението ми никакво го няма.Затова и не пиша много, много.
Анито, Отиди на лекар, за да види дали нямаш пак задържани фоликули. Ако искаш за по-сигурно пусни кръвен, за да ти се успокои душичката. Може пък да си с по-късна О и да е рано още за пиклив тест. В такъв случай и да идеш сега на лекар няма да се види плоден сак, т.к. е прекалено рано.


Всеки миг е още един шанс...
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #933 -: Септември 26, 2015, 18:35:24 pm »
 8O Дааа много дъжд , град , вятър ужас....
Кекса от вчера почнахме да го бъркаме , че с мойте гъбки седяхме и се гледахме като котаци почти месец  :lol:
Момичета правили ли сте спермограма в различни клиники , ако да колко различни бяха резултатите ?
Да дам нас за пример в Плевен 2% морфология (три спермограми) в Пловдив 16%  8O .Разликата между последната в Плевен и тази в Пловдив е 16 дни. :?
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #934 -: Септември 26, 2015, 23:27:18 pm »
Здравейте момичета аз пак ударих на камък.Искахме да правим инсеминация този месец но уви аз имам задържан фоликул 17 мм в левия яйчник и край.Изписаха ми логест да пия и пак на преглед на 21 ден ,но тогава пък няма да имам мъж и се ядосвам много.Този фоликул като е толкова голям на 6 ден от цикъла го откриха доколкото разбрах от лекаря ще попречи на овулацията този месец така ,че и на естествено забременяване но можем да се надяваме.Вие какво ще кажете някоя от вас имала ли е такъв проблем да сподели,че вече започва да ми идва в повече всичко.Все едно всичко върви срещу нас и аз си поревах вчера доста.
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #935 -: Септември 27, 2015, 09:41:26 am »
Здравейте момичета аз пак ударих на камък.Искахме да правим инсеминация този месец но уви аз имам задържан фоликул 17 мм в левия яйчник и край.Изписаха ми логест да пия и пак на преглед на 21 ден ,но тогава пък няма да имам мъж и се ядосвам много.Този фоликул като е толкова голям на 6 ден от цикъла го откриха доколкото разбрах от лекаря ще попречи на овулацията този месец така ,че и на естествено забременяване но можем да се надяваме.Вие какво ще кажете някоя от вас имала ли е такъв проблем да сподели,че вече започва да ми идва в повече всичко.Все едно всичко върви срещу нас и аз си поревах вчера доста.

Здравей Лили на мен ми се е случвало .При мен проблема се реши с дуфастон от 16-до 25–ти ден .На следващия цикъл нямаше задържани...
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #936 -: Септември 27, 2015, 11:38:35 am »
Здравейте мацки, голям смях се смях току що и бързам да споделя с вас :) пием си кафе с мм. От някъде се чува мяукане-котарака е затворен в спалнята при детето. По едно време се отваря вратата и котчо влиза с 200 при нас. На гърба си има залепена бележка ,,закуска искам" :) Ееех, това мойто хлапе много изобретателно, на кой ще му дойде на ума да превърне котарака в пощенски гълъб?!?
И за да не е чист спам, да се оплача, че лелката чука на вратата! Този път 21 дни издържа, гадината...пфууу!
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #937 -: Септември 27, 2015, 11:47:00 am »
Здравейте момичета,

Доста мрачен и дъждовен уикенд, явно затова и почти никой не се вясва тук. Дъждовното време поне е хубаво за пълен релакс. Приятна и лежерна неделя на всички!
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #938 -: Септември 27, 2015, 12:25:41 pm »
Кали,

Голяма сладурана е щерка ти :) На кого ли се е метнала ;)

Абе да ви питам, когато се налага анрибиотично лечение на бактерии и гъбички в един месец, тоя месец пропускате ли за бебеправене? Не намирам достоверна инфо за влиянието на такова лечение върху яйцеклетките и плувците.
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #939 -: Септември 27, 2015, 14:27:49 pm »
Mirracles ние лично пропускаме.Даже кекса избягвам докато не мине лечението и МЦ след него :)