0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #680 -: Септември 21, 2015, 07:57:00 am »
Оххх, много съм смотана значиии, строших си термометъра точно преди да си измеря БТ днес 8O. Изпуснах го на скапания теракот в хотела. Вкъщи имам един друг, електронен, ама тук нямам  :(

Тедичкаааа, виждам, че се държиш  :crossfingers:

Кали, ей такава забавна ми харесваш! :wink:

Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #681 -: Септември 21, 2015, 08:05:00 am »
Е моето държане беше до сега  :) преди малко имах неприятна изненада във тоалетната.Това беше за тази година,но нищо нова година нов късмет  :wink:
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #682 -: Септември 21, 2015, 10:35:41 am »
Оххх, много съм смотана значиии, строших си термометъра точно преди да си измеря БТ днес 8O. Изпуснах го на скапания теракот в хотела. Вкъщи имам един друг, електронен, ама тук нямам  :(

Тедичкаааа, виждам, че се държиш  :crossfingers:

Кали, ей такава забавна ми харесваш! :wink:
Ади, къде си бе, душа? Няма ли поне една аптека около теб, купи си някакъв там, после има се чудиш дали, или....
ЕЕ, Теди, жалко! Няма се предаваш, нали? Продължаваме с пълни сили напред!
Лозето, та лозето!Вие май доста филми гледате, хахахах!
Ето ви по едно кафенце:) Хубав и влюбен ден на всички;)
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #683 -: Септември 21, 2015, 10:51:57 am »
Добро утро и от мен момичета  :) Аз вече излизам от дупката, в която паднах след МЦ и се завръщам. Теди, този месец всички заедно ще вземем пример от Калия и ще си налазваме мъжете я в лозята, я където ги набараме и ще стане работата  :D Кали, наистина мн се забавлявах с любовните ти размисли, благодаря за доброто настроение, което вкарваш в темата
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #684 -: Септември 21, 2015, 10:52:32 am »
Аделия, не купувай, това за мен е знак, че на почивка не трябва да ги мислиш тия работи. К'вото такова бе! 8) Радвай се на Баш майстора и не ги мисли О, БТ,ТО и ТБ. Релакс, 'дет сА вика  8)
Кали, к'во стана имаше ли кекс или беше мираж?
Виж какво стрОтно кафе си сервирала. Как бих пила еднооо...


Всеки миг е още един шанс...
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #685 -: Септември 21, 2015, 11:03:27 am »
Здравейте :D
ще се почерпя с кафенце и тортичка благодаря :eat:  . Четях ви няколко дена, но нямах муза :-).
Детенце което гледах в събота вместо да ме побърка от игри... ме побърка от повръщане. Денят беше много по-дълъг от колкото очаквах.
 Всички са на почивка някъде а аз у дОма ...така ми липсва ММ. :( :dating:
п.п малко егоистични мисли ме налягат...поне да е кофти времето, че да знам защо си кисна в къщи...
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #686 -: Септември 21, 2015, 11:24:36 am »
Hris_80, не бой се, аз пък кисна на работа.

Чакам да стане 15ч да си направя ТО. Тва ми е единствената занимавка за днес   :wink:
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #687 -: Септември 21, 2015, 11:26:54 am »
Аби на мен молко ще ми е трудно да свърша работата по телефона (ММ е в чужбина до декември ) но щи стискам палчета за вас  :D
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #688 -: Септември 21, 2015, 11:29:57 am »
Здравейте, мили момичета!

Чета ви редовно, но ми е толкова скапано тези дни, че изобщо не ми идваше музата да пиша. Мрън. :?

Надявам се тези от вас, които са на почивка да си прекарват добре и да наблягат на кексовата диета - сутрин, обед и вечер  :D

Теди
, съжалявам много мила! Не унивай все пак. Когато на мен ми се случи такова разочарование винаги си повтарям, че Господ се бави с пристигането на нашето бебче, защото иска да ни избере най-здравото и хубаво детенце!

Ади, температурата най-добре се измерва с термометъра на любимия, но трябва да си по-търпелива за показанията, защото не излизат веднага, а в края на цикъла  :wink: Изобщо не си го слагай на сърце, забавлявай се и се наслади на почивката, пък може и да се изненадаш приятно.

Кали, Кали, Кали, добре, че си ти душа, да внасяш малко настроение и разнообразие в темата. Така ме развесели с "епизода" за лозето  :D Ощастливи го тоз мъж най-сетне, сгига само му се кани!

А пък аз съм му ужасно сърдита на моя МЦ. Значи като да ми развали планове за почивка или пътуване, цъфва моментално, че даже и  по-рано от обичайното. А сега, когато го чакам, за да си направя нови хормонални изследвания (пълния пакет с АМХ, DHEA-S и Инхибин Б), никакъв го няма. Накрая ще стане така, че пак ще дойде, но сигурно в деня на прегледа, та хем ще ме е яд, че не е било заради хубава новина, хем и изследването ще правя в последствие. Бясна съм направо  osi_7 Аз преди 35 ден, не мога и да го броя за истинско закъснение, щото си се случва от дъжд на вятър и до 35 дни да ми е цикъла и после само се разстройвам, щот не било тва дет си мисля. А и времето се скапа. Мрън, мрън, мрън... :BangHead:
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #689 -: Септември 21, 2015, 11:30:49 am »
Добро утро и от мен момичета  :) Аз вече излизам от дупката, в която паднах след МЦ и се завръщам. Теди, този месец всички заедно ще вземем пример от Калия и ще си налазваме мъжете я в лозята, я където ги набараме и ще стане работата  :D Кали, наистина мн се забавлявах с любовните ти размисли, благодаря за доброто настроение, което вкарваш в темата
Бреееех, тез лозя бе! Ся да не хукнете всички на гроздобер  :lol:  Развихрих ви фантазиите май :)
Кали, к'во стана имаше ли кекс или беше мираж?
Графика съм турила долу бе, душа! Нищо, че вече и лекарствата спрях да вписвам там, ма те са задължителни всеки ден, така, че не виждам смисъл да ги пиша. Ама сърцето сложих още щом си пуснах компа :) търсих някакво по-гоолямо сърце, ама няма :)
Синеочка, направи си някакво млекце с мъъъничко нес кафе и си го изпий след кърмене. Нищо няма да и стане на бебка, най-много да те подлуди ;)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #690 -: Септември 21, 2015, 11:36:37 am »
Кали, аз съм на принципа -без едно мога , с едно -хич. Аз и като съм на диета винаги съм много стриктна, наруша ли нещо, съм изяла всичко. Почна ли да пия кафе, ще спра да я кърмя. Засега нямам такива намерения.Душа сутрин кафето на ММ и су представям, че е мое.Аз кафето го обичам силно и горчиво.


Всеки миг е още един шанс...
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #691 -: Септември 21, 2015, 11:51:02 am »

Аз поне на тема кафе се оказа, че се адаптирам по някое време и не ми липсва толкова много.
От известно време не пия кафе и в началото направо не можех да се освестя.
После като свикнах, че не пия дори не ме изкушава аромата му, когато правя кафе на мъжа ми.
Като че ли повече ми липсва самия ритуал, не толкова самото кафе  :D
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #692 -: Септември 21, 2015, 11:52:32 am »
Mirracles, това изказване ме накара да се усмихна. 
"]Ади, температурата най-добре се измерва с термометъра на любимия, но трябва да си по-търпелива за показанията, защото не излизат веднага, а в края на цикъла  :wink: Изобщо не си го слагай на сърце, забавлявай се и се наслади на почивката, пък може и да се изненадаш приятно."
 Ади, послушай я, не напразно всички говорят за това пусто спокойствие  :wink:
Синеочка, а как стои въпроса с безкофеиновото кафе. Разрешено ли е при бременност и кърмене?
Калии, не знам точно от къде си,но тук снощи по морето имаше голямо вълнение. Май се досещам кои са били виновниците  :wink:
evelinapa, направо се засрамвам от думите си.
« Последна редакция: Септември 21, 2015, 11:55:42 am от Hris_80 »
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #693 -: Септември 21, 2015, 11:56:36 am »
Момичета вижте ми графиката....Не знам кога е била овулацията,съмнява ме когато е бил спада на Т,но пък лекарката на 17 оная в Сф,уж видяла с коремния ехограф 16 мм в ляво,тоест вчера може би се е пукнал,щото и миналия месец като беше 16,и на3 ден след това се пукна..вчера ми се изля една течност,но не знам.....Съмняват ме тия две дати 20.09 и 15-09..Споделете мнение моля ви..Оная ми каза от днес да пия 10 дни дуфастон 2 по 1,но някъде четах че лигавицата от него се удебелявала и да не ми направи проблем,не мисля да го пия ....Може би от него е била удебелена миналия месец 11 мм и яйцето не е можело да пробие.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #694 -: Септември 21, 2015, 11:56:46 am »
Хрис, разрешено е, ама все си мисля, че може да не ми допадне. Едно време, като дете много обичах Инка, ама отдавна не съм мяркала по магазините. Ако знаете някоя марка безкофеиново светнете ме.


Всеки миг е още един шанс...
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #695 -: Септември 21, 2015, 12:00:08 pm »
Mirracles, това изказване ме накара да се усмихна. 
"]Ади, температурата най-добре се измерва с термометъра на любимия, но трябва да си по-търпелива за показанията, защото не излизат веднага, а в края на цикъла  :wink: Изобщо не си го слагай на сърце, забавлявай се и се наслади на почивката, пък може и да се изненадаш приятно."
Калии, не знам точно от къде си,но тук снощи по морето имаше голямо вълнение. Май се досещам кои са били виновниците  :wink:
Tedichka, направо се засрамвам от думите си.
А, да, яко си е това с термометъра :) и аз го предпочитам този метод!
Хриси, в Североизточна България съм :) на 80 км от морето! Не мисля, че е било само от нас обаче! Всички се бяха изпокрили снощи. Нямаше кой едно ,,наздраве" да каже! Кексове се бъркаха, грозде се бра, марки се лепиха...кой ще седи у нета, хахаха!
Хора, давайте дружно да ,,берем гроздето" и да се махаме най-късно до Коледа от тук, че само спамим и без туй!
Момичета вижте ми графиката....Не знам кога е била овулацията,съмнява ме когато е бил спада на Т,но пък лекарката на 17 оная в Сф,уж видяла с коремния ехограф 16 мм в ляво,тоест вчера може би се е пукнал,щото и миналия месец като беше 16,и на3 ден след това се пукна..вчера ми се изля една течност,но не знам.....Съмняват ме тия две дати 20.09 и 15-09..Споделете мнение моля ви..Оная ми каза от днес да пия 10 дни дуфастон 2 по 1,но някъде четах че лигавицата от него се удебелявала и да не ми направи проблем,не мисля да го пия ....Може би от него е била удебелена миналия месец 11 мм и яйцето не е можело да пробие.
Детенце, какво ти се изля бе, мила? Защо ходиш на доктори пък после не правиш каквото са ти казали? Ние как да помогнем сега, не сме лекари! Какво стана с високата и отворена шийка?
« Последна редакция: Септември 21, 2015, 12:06:51 pm от Калия »
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #696 -: Септември 21, 2015, 12:04:03 pm »
Синеочка,

Доколкото съм чувала, проблем при безкофеиновото кафе не е разлика във вкуса (пила съм и не съм забелязала вкусова разлика), а химическите вещества, използвани в технологията за извличане на кофеина, казват че са вредни за бебето. Иначе инка продават в биомагазините и дори не е скъпа. :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #697 -: Септември 21, 2015, 12:06:50 pm »
Мира, значи съвсем правилно не съм си купила безкофеиново. Ще пия кафе, като порасне малката  :lol:


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #698 -: Септември 21, 2015, 12:12:59 pm »
Хрис, разрешено е, ама все си мисля, че може да не ми допадне. Едно време, като дете много обичах Инка, ама отдавна не съм мяркала по магазините. Ако знаете някоя марка безкофеиново светнете ме.

Синеочка, аз миналата година обърнах магазините в София за Инка (трябваше ми за една рецепта) и никъде не успях да намеря, вкл. и в биомагазините, които споменава Mirracles. Накрая, мои приятели от малки градове и селца направо ме засипаха с кутии от него. Намира се в малки магазинчета, тип гаражчета или блокови кутийки и наистина е на смешни цени.
А за безкофеиновото (ако е позволено), има такива, дето почти не се различават по вкус от другото (защото аз усещам разлика във вкуса). Аз си купувам за следобедно такова от едно малко магазинче и мога да попитам за марката, ако смяташ, че ще си го позволиш.
Целувки на Àли :)

ПП: Писали сме едновременно :)
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #699 -: Септември 21, 2015, 12:13:58 pm »
Оная ми каза от днес да пия 10 дни дуфастон 2 по 1,но някъде четах че лигавицата от него се удебелявала и да не ми направи проблем,не мисля да го пия ....Може би от него е била удебелена миналия месец 11 мм и яйцето не е можело да пробие.