0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #600 -: Септември 18, 2015, 09:32:10 am »
ходих при една друга лекарка,защото не вярвам на онази дето ме гледа с коремен...В майчин дом при една Белла Фръндева..Вика в ляво имало 16 мм фоликул,вика продължавай с тестовете за овулация,и дуфсатона го спри.,и като минат 3 дни от положителен тест,го почни отново......Казах че опитваме доста,пита дали имам аборти и тн,викам не,казах и че съм изследвала хламидии и ми предписа Клостилбегит,но нещо не ми хареса схемата и- от 5 до 10 ден на МЦ ако дойде,по 1 таблетка...И на 10 ден да ида да ме види.......питах я за дуфастон,вика ще следим овуто,като мине ще го почнеш....голяма каша ми е в главата.......... Да не говорим колко пари похарчих за 2 дни в тая София-30 лв вчера,40 днес,17 Клостила,20 дуфастона...107 лв и тестовете за овулация още една опаковка 10 лв станаха 117 лева,но пари няма да жаля,не ми пука,готова съм на всичко за да сбъдна мечтата си  :( :( :(

Лелееее, пладнешки обир!!!

На мен само микробиологията ми беше толкова  osi_8    :jump12:
*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #601 -: Септември 18, 2015, 09:34:55 am »
Маки- веднага ти давам съвет - пийни една содичка, вярно, ефектът е временен, но ще те облекчи. Знам, че е рано, но все пак трябваше някакъв намек за чертичка да се появи, а то - нищо. Съвършено отрицателен е.
Кали, че то сега е най-хубаво на море. Не е толкова горещо, няма толкова много хора, спокойно е... А и заради малкия Звездичко избрахме сега, че на него трудно можем да му обясним, че в 2 часа става горещо и не може да сме на плажа. :lol: Пък и времето го дават добре - 30 С° са напълно достатъчни даже да изгори човек.  :oops:
« Последна редакция: Септември 18, 2015, 09:37:49 am от Starshine »




Quiet people have the loudest minds.
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #602 -: Септември 18, 2015, 10:15:04 am »
Здравейте и от мен ,някаква депресия ме е налегнала ама се опитвам да се стегна...

Звездичке няма да се даваш има много врме до 25 а и чесно да ти кажа може и да е по-добре да няма все още намек (просто е много рано) от колкото да има и отрицателен кръвен (като при мен) .Както една дама каза по-рано "Бременна до доказване на противното " (Много ми хареса това  :D )
*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #603 -: Септември 18, 2015, 10:31:37 am »
Теди, какви депресии! Я се стягай! Всичко ще е наред, нали се напудрихме с близнашкия прашец, ако не тоя - другия месец ще стане! :P
Момичета, я се стягайте всички! Решила съм до края на декември всички да се месрим задружно в бременната тема! Че тук с тази салатка и ракийка вечер, пък и кафе сутрин - не ме греете нещо!  :wink: От декември само на фрешчета, ядки и рибки, никакви такива алкохолни сбирки вече!   :lol:




Quiet people have the loudest minds.
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #604 -: Септември 18, 2015, 10:38:19 am »
Там е работата ,че ние много разчитахме на този месец ,защото ММ замина за чужбина и ще се върне чак декември ,така че ако не е станало нищо сега(аз все още тая надежда) ,до тогава просто ще бъда съпричастна с вас  :wink:
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #605 -: Септември 18, 2015, 10:52:26 am »
Ох, момичета, взех си някакви ТО Клиър Ову. Нещо не ми вдъхват доверие...
Някой ако ги е ползвал, само да каже ОК ли са или да си търся Овю...
Да не ставам досадна, ама дори кутийката им не е направена, така че да пасне на размера на лентичките.  :ask: :ask:
*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #606 -: Септември 18, 2015, 10:53:25 am »
Теди, с теб май горе-долу заедно вървим. На теб на 4-ти ли ти биха Прегнил? На мен на 3-ти и на 5-ти. На 8-ми видяхме две ЖТ. Ти след Прегнила беше ли на преглед? Извинявай, че те питам, ако вече си казала, но съм забравила.




Quiet people have the loudest minds.
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #607 -: Септември 18, 2015, 11:02:39 am »
Теди, с теб май горе-долу заедно вървим. На теб на 4-ти ли ти биха Прегнил? На мен на 3-ти и на 5-ти. На 8-ми видяхме две ЖТ. Ти след Прегнила беше ли на преглед? Извинявай, че те питам, ако вече си казала, но съм забравила.
Дай на лични да не спамин темата  :D
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #608 -: Септември 18, 2015, 11:18:29 am »
Ох, момичета, взех си някакви ТО Клиър Ову. Нещо не ми вдъхват доверие...
Някой ако ги е ползвал, само да каже ОК ли са или да си търся Овю...
Да не ставам досадна, ама дори кутийката им не е направена, така че да пасне на размера на лентичките.  :ask: :ask:

И аз от три дни се опитвам да намеря Овю по кварталните аптеки и няма, само тези на Клиър ми предлагат. Ползвала съм ги и чертичките им са бледи. Така и не ставаха еднакво наситени (колкото и да са бледи), а при едновременно тестване и с Овю - ставаха.
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #609 -: Септември 18, 2015, 11:22:20 am »
Ох, момичета, взех си някакви ТО Клиър Ову. Нещо не ми вдъхват доверие...
Някой ако ги е ползвал, само да каже ОК ли са или да си търся Овю...
Да не ставам досадна, ама дори кутийката им не е направена, така че да пасне на размера на лентичките.  :ask: :ask:
И аз в момента ползвам тях. Предишните два месеца линийката ставаше много тъмна, дори по-тъмна от контролната. Ще видим този месец как ще е. Нещо ми е странна графиката. Не знам дали ще имам + тестче.
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #610 -: Септември 18, 2015, 11:35:36 am »
Ох....аман вече от засечки!

Уж си казвам, че ще бъда спокойна и няма да се вманиачавам (всеки нов цикъл), а все се появява нещо, което да ме изкара извън нерви.
Ама, нямам време да обикалям цяла Варна за някакви скапани тестове.
Ще мъча милото май да правим кекс през ден.  :oops:

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #611 -: Септември 18, 2015, 12:22:27 pm »
Здравейте и от мен.
Малко късно се включвам,но днес ми е доста натоварен ден на работа.
Добре дошла,Tоnette. Пожелавам ти много много бързо да се изместиш в темата с бременните....пожелавам си го и на себе си.
Starshine не бързай със заключенията....докато не е дошла лелята имаш шанс  :) Стискам палци  :)
Мен ме измъчва един въпрос - Бях Ви писала,че на УЗ  не ми видяха настъпила О и не ми видяха ЖТ този месец,но аз усетих сериозни болки в деня на овулацията (13- ти ден),както и повишена температура и много сериозна ЦС....как е възможно с толкова много симптоми да не е настъпила О......
Нещо не мога да си обясня тая работа....
Дали е възможно тоя моя генеколог да не е догледал добре нещата....въпреки,че се води специалист....знам ли и аз .....вече търся под вола теле    osi_10
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #612 -: Септември 18, 2015, 13:09:02 pm »
Rrrr, мен графиката ти ме кефи.
Не спирай да се надяваш  :D
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #613 -: Септември 18, 2015, 13:27:07 pm »
Здравейте момичета, ще питам може би тъп въпрос.Sorry. Вчера следобед усетих болка в кръста и в десния яйчник ,където е дом. фоликул, обилна прозрачна белтъко -образна слуз, как да го считам това като О настъпваща в момента или за предстояща О? Терзае ме това ,че последния кекс при нас беше преди 3 дни по схема на доктора и едва ли има живи плувци,ако в момента е настъпила О. И си мисля ,че снощния кекс може да е закъснял и да изпуснем яйцеклетката, защото нали плувците ,не са готови веднага за оплождане.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #614 -: Септември 18, 2015, 19:38:51 pm »
Момичета, този месец за първи път от доста време имам ЦС повече от едно избърсване. Имах на 10ти ден от цикъла + положителен дигитален ОТ. 11, 12, 13 ден нищо. Днес 14 ден пак прозрачна и разтеглива  8O, но още не съм направила ТО, защото току що я забелязах. Дали е възможно 2 овулации? Знам, че естрогенът пада след първата О и няма как да стане 2ра О, освен ако не е в рамките на няколко часа...

Дойде ми надежда свга за 2ра О и дано да успея да изнасиля ММ довечера, та да не пропуснем възможността.

Много се развълнувах от моята ЦС...дали е възможно, дано...стискам палци...
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #615 -: Септември 18, 2015, 20:20:50 pm »
Стискам и аз, Маки :)

Аз оцелях!!! Обаче нямам сили и два реда да напиша, съжалявам... утре ще пиша, преди да тръгнем.

Лека ноощ  и умната със салатките и ракийките. :P

Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #616 -: Септември 18, 2015, 20:49:04 pm »
Маки, една идея от мен. Не му казвай, че може би е О  :wink:
 :crossfingers: :)

п.п Момичета тая вечер да слагам ли масата или сте отпускари вече?
« Последна редакция: Септември 18, 2015, 20:50:58 pm от Hris_80 »
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #617 -: Септември 18, 2015, 20:53:03 pm »
И аз оцелях!
маки, що да не може? Остави тая наука, дядо Господ не се влияе от нея :)
На мен петъка ще ми е явно най-гадния ден в седмицата :(
Айде, слагаме масата и се почваме-който може! Бременните да наливат лимонадата и да лягат рано!
Наздравичка  :wink:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #618 -: Септември 18, 2015, 21:09:03 pm »
Хич няма да му казвам нищо, просто ще го нападна... :)

Аз съвсем забравих, че е петък. Аз, верно, че не ходя на работа, но ММ ходи и аз така се ориентирам. Понеделник и вторник нали бяхме отпускари и първият работен ден му беше в сряда, та днес по-скоро ми се струва като средата на седмицата.

Утре рано летим за Атланта и днес ще стягам багажа... Хем ми е притеснено за багажа, хем не съм го и почнала да го стягам (половината пране е мокро още, не мога да смогна да изпера и изсуша дрехите, дето ги носихме на къмпинга)...

Кали, Хриси, слагайте масата и да почваме. На мен този цикъл ми е най-нездравословният... Първо на палатката стояхме късно, ядохме боклуци и пихме алкохол--> попаднахме на студентско парти, та и ние с младите купонясвахме. После от самосъжаление, заради изпусната О, се тъпча с шоколад и торта от няколко дни... Но пък за първи път толкоз много ЦС... Явно трябва да се яде и да се пие, че организма да не си мисли, че сме в криза. Четох, че организма, помисли ли си, че сме в криза (по-малко храна и ресурси) и не му е до размножаване и стопира (забавя) процесите на репродукция... Та може и да се окаже верно. Слагайте масата, никакви фрешчета и ядки, ами мазна и вкусна и вредна храна за мен. Дет се вика, като ще мре кон, от ЗОБ да е  :lol:
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #619 -: Септември 18, 2015, 21:31:30 pm »
На мен не вино, не ракия, не психолог...направо психиатър ми трябва  :lol:
 Този месец   :witch: вместо пет дни пак ще е три ( почти)... 8O( втори месец вече)
На 35г... да не ме почва критическа... едни вълни горещи, цс е на изчезване...
дажеееееееееее  :wink:( доказателство, че съм за психиатър) се чудех по едно време днес. Дали да не си направя теста дет си взех три дена по-рано от мерак и артиса. Щото  на болното ми мозъче му хрумна  osi_17, че съществува и цветна бременност  :lol: osi_15.
 Това жените не сме като хората в някои дни от месеца  :).
Сетих се за вашето омммммммммммм... брее върши работа ха на здраве сега :-)

п.п Маки, ;-) спокойствие и силна храна са казали хората .
« Последна редакция: Септември 18, 2015, 21:34:36 pm от Hris_80 »