0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #540 -: Септември 11, 2015, 08:41:28 am »
Добро утро.
Зайо, петък е, ама се работи и в събота,  :mrgreen:
Че дори и в неделя..
Обаче аз днес почивам. :P
Взимам си малко виртуално Заешко кафе и след малко отлитам на истинско кафе с колежка.
Хубав да е петъка за всички!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #541 -: Септември 11, 2015, 10:03:25 am »
Добро утро!
Зайко, благодаря за кафето! Ето и закуската от мен:



Лек петък, който се оказва предпоследен работен ден!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #542 -: Септември 11, 2015, 10:05:08 am »
Добро утро!

Фрея, честит ден на патеричака! Много здраве и успешна година, а за следващия рожден ден - малък гукащ подарък! :happy_birthday_1:

Грабвам от чудното кафе на Зайко и подхващам задачките.

Хубав ден!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #543 -: Септември 11, 2015, 10:46:03 am »
добър ви петъчен ден  :D! Фрея, честит рожден ден и от мен. :happy_birthday_1: Пожелавам ти да не се сетиш за следващият си РД  :lol:! Улисана покрай грижите за едно малко ,розово и пухкаво човече!! А ,защо не и две! :wink:
Блу,завиждам ти благородно! От малък много искам да свиря на ...гайда! :lol: Дори имах дилема- музикално училище в Котел или езикова гимназия в Бургас :lol:! Е,още не мога да свиря на гайда,но пък ти ми вдъхваш надежда ,че не е късно.... За щастие и езика много ми помага в живота  :D! Лятото,нещо ми се губят работни,почивни и отработвани дни.. както и празниците :lol:
Циганско лято е,но още е лято,все пак. Радвайте му се!!
Зайче,късно е ,но не мога да ти устоя на кафето :D!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #544 -: Септември 11, 2015, 13:38:37 pm »
Пак здравейте, ходихме с малкия на пазар и ни наваля дъждец. Но пък от понеделник 14.09. ще го очакват в яслата. Ще го стягам в движение, че контактното лице е старшата сестра, пък нея я интересува предимно документацията.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #545 -: Септември 11, 2015, 18:59:15 pm »
И отново ви благодаря! Рачо, дай Боже, да се сбъдне пожеланието ти за догодина!  :)






Бореща се за една мечта.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #546 -: Септември 11, 2015, 23:01:30 pm »
Рачо, няма невъзможни неща.  :D
Научих се да карам колело на 32 г., за да мога да карам с детето (тогава беше само едно). А сега той кара по-добре от мен. Но все пак мога.
Естествено, че няма да свиря в Берлинската филхармония, но колкото за мен, да си доставя удоволствие, сигурно ще успея.
Синът ми отсега се точи да свирим заедно големи произведения, които е чул по радиото, въпреки че сега, като го карам, го мързи. Предпочита да свири с баща си вместо с мен.

Хубав уикенд!

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #547 -: Септември 12, 2015, 06:03:32 am »
Добро утро  :D

Е, днес е събота, но колко ще работим - ще се чуе  :D Нещо хич не ми стига времето последната седмица...
Хубав ден!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #548 -: Септември 12, 2015, 08:31:03 am »

Синът ми отсега се точи да свирим заедно големи произведения, които е чул по радиото, въпреки че сега, като го карам, го мързи. Предпочита да свири с баща си вместо с мен.

Хубав уикенд!
Ооо ама вие сте музикално семейство  :D

Зайче, чудесно кафе!

Винаги съм мразила тия отработващи дни. Някаква заблуда е това, че почиваш повече...
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #549 -: Септември 12, 2015, 08:58:58 am »
Взимам си от зайковото кафе и днес ще съм активна почивка :)
След малко будя мишоците и ще отидем да вземем изследванията на Калина.
После ще им правя питка, сладкиш със сини сливи и ще мързелуваме, ще работя утре :)
Хубав ден!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #550 -: Септември 12, 2015, 09:45:50 am »
blue_sky ,  звучи страхотно   и ти завиждам  :music22: , защото аз нямам подобни таланти  , а такива занимания действат много релаксиращо .

little_rabbit  , чудесно кафе .
Няма закуска а-ла Пешек .

Мрачно е  времето  , нито лято ,  нито есен  - по -скоро   си есенно и  хич не ми се нрави .Искам още плаж и крачета в пясъка .


*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #551 -: Септември 12, 2015, 10:24:17 am »
Добро утро! Не се смейте, утро ми е пък! :lol: А и станах към 9, пих кафе и четох книжка ....
Зайковото кафе е супер както винаги. Нинка, ето и закуската:



За вчера тук имахме жълт код за опасност от дъжд. А то цял ден си беше супер времето. Заваля към 10,30 - 11. Ама пък как валяяя ..... и гърмя и святка ... страхотия. Но не беше за дълго време. А сутринта грейнало едно слънчице на терасата, все едно нищо не е било. Но сега пак се намръщи нещо, ще го видим как ще е.
Лека събота на всички!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #552 -: Септември 12, 2015, 10:59:10 am »
Здравейте и от мен!

Взимам си от кафето на Зайко и чудната закуска на Пешето  :) .


За мен, днис си е работен ден, а и след малкоэще тичам до клиниката за документа, който трябва да занеса на фонда, че сме пациенти на новата.

Обичам есента, но не и чак толкова мрачнотоэвреме
 Сега си само да си в леглото вкъщи с книга и чай  :)





Бореща се за една мечта.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #553 -: Септември 12, 2015, 11:24:44 am »
Съвсем в унисон с  творческите увлечения на blue_skay   ,вижте на какво попаднах и нямам търпение да пробвам една  картина -рисува ми се !!!!
http://risuvaneponomera.bg/%D0%A0%D0%B0%D0%B7%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%2040


*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #554 -: Септември 12, 2015, 11:43:12 am »
Да се запиша за днес.
Пожелавам лек работен ден на трудещите се и приятна почивка на всички останали! :)
Да ни е усмихнато в душите, въпреки мрачното време навън.

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #555 -: Септември 12, 2015, 12:05:01 pm »
Здравейте и от мен. Най-накрая влязох в ритъм, та мога да се включвам и с писане.
Зайчеее, това кафенце прекрасно дяволски ме изкушава. Вземам си го виртуално - не мога да му устоя!
Пеше, вземам си и от твоята закуска(макар че вече е обяд) :P
Фрея, с известно закъснение честити празник и от мен. Пожелавам ти в най-скоро време да сбъднеш мечтата си! От сърце ти го желая!


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #556 -: Септември 12, 2015, 13:03:03 pm »
Добър ден и от мен! То станало пладне... 8O В тая мрачивина не можеш го разбра.... :lol: Точно е подходящо да се насладя на прекрасното кафе на Зайо. Добре ще ме освежи. Не се преработвайте! Все пак е ден за отработване,само.... :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #557 -: Септември 12, 2015, 13:17:14 pm »
Хоп, и аз да се включа съботно :)
Аз май вече съм казвала, но с моята работа не отработвам празничните дни. Това не означава, че после не почивам, напротив - наслаждавам се на празниците с цялата им красота. Такъв късмет извадих с работното си място, че понякога си мисля, че сама ще се урочасам :lol:

Пеше, и аз като теб днес си отспах (няма да казвам кога съм станала, срам ме е). Снощи сестра ми звъня да каже, че при тях се изсипал страшен дъжд с всичките му там гръмотевици, светкавици и други притурки. Това беше към 21:30ч. Та, явно същото НЕЩО е минало и през вас (тя е в Хасково). Племенницата (която е на 1 год. и 7 мес.), за ужас на майка си, обожава такова време, да знаете само как му се радва 8O

Блу, браво за начинанието! У дома ММ е човекът с музикалните заложби - свири на пиано (синтезатор), акордеон, китара, опитва и на кавал, но мечтата му е да се научи на гайда. За повечето неща е самоук, като дете само е ходил на уроци по пиано известно време и това е. Аз, макар да имам музикален слух, предпочитам друг да свири, аз да играя :lol:

Нинка, това с картинките изглежда интересно. Аз, допреди години, много рисувах и после (не знам защо) оставих това си хоби на заден план. ММ няколко пъти се опитва да ме подтикне към "завръщане", ама аз все си намирам оправдания :oops:. А ми се иска...

Теди, Рачо, аз пък много харесвам есенното време, повече от всеки друг сезон. Може би защото не издържам в жегите през лятото, а зимата в София е една такава мръсна и потискаща :(. И пролетта е цветен и свеж сезон, ама цветовете и краските на есента са ми любими. И не ми създава носталгично настроение, а напротив - много ме радва и зарежда :)

Хайде, да ви е лека съботата и бързо да приключите работещите :)



"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #558 -: Септември 12, 2015, 16:01:34 pm »
Теди, Рачо, аз пък много харесвам есенното време, повече от всеки друг сезон. Може би защото не издържам в жегите през лятото, а зимата в София е една такава мръсна и потискаща :(. И пролетта е цветен и свеж сезон, ама цветовете и краските на есента са ми любими. И не ми създава носталгично настроение, а напротив - много ме радва и зарежда :)

Хайде, да ви е лека съботата и бързо да приключите работещите :)

Злате и аз усещам есента по-същия начин.
Това е моето време, приятно, леко хладно и пълно с цветове.
« Последна редакция: Септември 12, 2015, 16:11:54 pm от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #559 -: Септември 13, 2015, 00:55:49 am »
А мен за танците не ме търсете. Истински пън съм.  :lol:

Прочетох си книгата, изпих си чашата вино и май е време да си лягам. Добре, че утре е неделя и няма да се става в 6 ч. В седем си е ок, ама кой е измислил учениците да почват толлкова рано?! Направо ми се разказа играта тази седмица. Знам, че е въпрос на навик, но дано оцелея, докато свикна. А и както съм нощна птица, съвсем не ми се вписва, ама няма начин.

Приятна неделя! :-)