0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #500 -: Септември 09, 2015, 05:47:13 am »
Добро утро  :D

Блу, звучиш много загадъчно. Вярвам, че ще се случи!

Хубав ден на всички  :D

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #501 -: Септември 09, 2015, 07:04:09 am »
Зайко, мисля е време да отвориш кафене ... отдава ти се!
Деня ми започва с усмивка след твоето :)

Фрея, забранявам всякакви мисли различни от хубави, а ние ще ти пращаме добри!

Деси, когато нещата се случат, сподели  yahoo_17 убедена съм ще е скоро!

Малко съм тъжна, след финала снощи на кастингите за Детската евровизия.
Нямах изразен фаворит, просто момичето което спечели доста позира
и дано поработят върху това от екипа! Глас има, пожелавам и успех!

Прекрасен ден от мен!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #502 -: Септември 09, 2015, 07:53:42 am »
Добро утро и хубава ,усмихната сряда!
Зай,много любов има в твоите кафета.. Раздаваш се!!!
Фрея,ще се получи :D! Ние всички сме убедени! Вярвай и ти :D! Просто следвайте плана си и насоките на докторите.
Стоека,да е жива и здрава малката Мария :D! На такъв ден е кръстена ,а и с това име... няма как Божията майка  да не я закриля и обича.
Блу,за хубавите идеи няма "възраст" :lol:. Дори е добре да "отлежат" малко! :wink: Надявам се на хубава изненада!!!
« Последна редакция: Септември 09, 2015, 07:56:18 am от ra40 »
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #503 -: Септември 09, 2015, 08:31:07 am »
Добро утро! Подреждам се и аз на кафенцето!
Фрея, Блу, успех!  yahoo_17
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #504 -: Септември 09, 2015, 09:22:49 am »
Добро утро банда!
Дакуската:



Честити празници на всички, които съм пропуснала! Вчера се прибрахме и сега се опитвам да вляза в час.
Зай, още много години заедно ти пожелавам!

F_30 много успери и здраве ти пожелавам!

Теди, да ти е жив и здрав и много „послушен“ съпруга ти!

Стоека, и тук - да ти е живо и здраво християнчето! Хора, да знаето много е сладка малката Мария.

Фрея, ще ти кажа един мой номер по време на процедурата - намирах си само „добри поличби“. Забелязвах само зелените светофари по пътя ни и си мислех - „ето това е добър знак“. И всякакви подобни безсмислици, които ми помагаха, да се чувствам спокойна. След като успях си дадох сметка, че са безсмислици, но ми помогна.
Лек ден ви пожелавам!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #505 -: Септември 09, 2015, 10:09:09 am »
Добро утро и от мен!

И благодаря на всички ви за подкрепата! Ще опитам да мисля само хубавото  :) . В края на месеца ще знам и откога реално почваме.





Бореща се за една мечта.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #506 -: Септември 09, 2015, 10:47:24 am »
Добър ден.
Фрея, присъединявам се към останалите да мислиш само позитивно. Най-важното е да не се настройваш предварително, очаквайки проблеми, така сама ги каниш. :wink: Успех!
Блу, каквото и да предприемаш, се надявам скоро да ни се похвалиш.
Честито християнче, Стоека! Да е жива и здрава малката Мария и Богородица винаги да я пази.
А аз съм тъжна, заради отминаващото лято.  Не ми харесва момента, в който осъзнавам, че свършва. :?
Хубава сряда!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #507 -: Септември 09, 2015, 11:52:00 am »
Добър ден!

Честито християнче, Стоека! Да има много късмет и Богородица да я пази!

Фрея, приемаме само добри и позитивни мисли.  :wink: Аз правех като Пешетето, а и още търся добрите поличби и знаци, когато имам нужда да затвърдя мотивацията. Върши чудна работа.

Теди, наистина лятото полека заминава, но пък предстоят много хубави празници. Много обичам да ми замирише на сняг, мандарини и коледни сладки у дома. Уикенда писахме писмо до Дядо Коледа - раничко, за да се подготвя за дългия списък.  :lol:

Усмихнат ден!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #508 -: Септември 09, 2015, 12:52:14 pm »
ох че хубаво кафееее, а аз пия тук един бъркоч от машина
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #509 -: Септември 09, 2015, 14:48:51 pm »
Добре дошла, tonchagata  :)

Здравейте всички!  :)

Ей, не мога да стигна до любивата тема в последните дни, че все бяхме в движение с девойките и успявам да седна да прочета все към 1-2ч. през нощта.

Гледам пропуснала съм някои неща  :):

Стоека, честито! Да е здрава малката Мария и много късмет! :)

Не сме били на море като Pesheck (гледах снимките, Пеше, добре сте си изкарали, завидях ви за Бургаската среща  :)), ние сме си тук, на нашите места си обикаляме .... пак за къпини на реката, пак на люлките и в пясъчника, че на тоя етап са любими на децата, в такава възраст сме просто  :lol:, ех колко пясък се изяде това лято  :lol:

Фрея, да ти е успешна престоящата процедура!
Аз в началото направо изпадах в паника от много мисли в главата ми (пък дали това е най-правилното за момента, защото при нас много неща не бяха наред, пък дали док. нещо не пропуска.....), случвало се е да тръгна след преглед и пак да се връщам да питам нещо, за да съм спокойна, че правилно съм разбрала .....  :)
Нормално е да си притеснена, прегръщам те и от сърце ти желая успех!  :)

Теди, май наистина лятото си отива, при нас днес е направо есенно, сутринта беше един стууд.

Блу, каквото и да си замислила нека да е успешно  :), а след това да разкажеш, че сме любопитни :)

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #510 -: Септември 09, 2015, 17:34:49 pm »
Стоека, да ти е здрава малката християнка!
Марси, плашиш ме с тия часове  :lol:
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #511 -: Септември 09, 2015, 20:23:16 pm »
Благодаря ви отново!  :bighug: Ще мисля положително, ще търся знаци. Даже вчера обяснявах на мъжа ми, че все пак се обадиха на празник за взимането на заповедта  :) .

Марси, точно това се чудя - правилни решения ли взимам, "Надежда" ли е най-добра за тежкия ни мъжки фактор, дали натовареността им няма да е в минус...






Бореща се за една мечта.
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #512 -: Септември 09, 2015, 22:20:40 pm »
Момичета и Ра4о, нещо не ми стига времето тази седмица, но ще се поправя другата, надявам се  :wink:
Моят мрънчозавър е във вихъра си и дори не мога да си събера прането от простора. Ей сега ми е оставил време, докато баща му го преспива, но в тоя студ, не ми се припарва на терасата  :lol:

Фрея, честито заповед. От сърце ти желая да ви се получат от раз нещата  :heartbeat:

Хайде да залагаме за Блу  :lol: Според мен започва уроци по пиано?!?!?

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #513 -: Септември 09, 2015, 23:05:56 pm »
Благодаря ви за пожеланията, момичета и рачо!  :D

Смайлс, почти позна. Но не по пиано (там първият ми урок беше преди 31 г. Казах ли нещо за годинките?!  :lol:). От много време искам да се науча да свиря на флейта. Намерих учителка (от старото поколение, май е добре да не ми е набор, че го обръщам на говорилня. Е, така си създавам и приятели, ама нали целта е да науча нещо.). Всичко добре. Днес отивам до школата. Жената болна, но забравила да ме предупреди. Нищо, де. Направих си една разходка в квартала, че нямаше кога да си ходя до вкъщи и после пак да излизам, за да прибирам детето от у-ще.

Май след малко ще залязвам, че с това ставане в 6 ч. направо не съм човек. Моите деца обичат да спят, ама кой е измислил училището да почва в осем?!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #514 -: Септември 09, 2015, 23:06:53 pm »
Аааа, тя сватята пианото го умее, нещо друго ще е. Каквото и да е обаче, Блу, вярвам, че ще успееш. Или поне ще се забавляваш.

п.п. тя пък писала заедно с мен :). Но познах де, ще се забавляваш.
« Последна редакция: Септември 09, 2015, 23:08:38 pm от Pesheck »
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #515 -: Септември 09, 2015, 23:32:34 pm »
Ехеее, Блу, поздравления :) Аз щях да заложа на рисуване, в краен случай танци.  :) Но пак в артистичния спектър се въртим. Успех в начинанието и наистина да се забавляваш много.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #516 -: Септември 10, 2015, 01:11:06 am »
...............
Марси, точно това се чудя - правилни решения ли взимам, "Надежда" ли е най-добра за тежкия ни мъжки фактор, дали натовареността им няма да е в минус...

Съпругът ми също е с лоши показатели, в първите опити прилагаха ИКСИ, а след това включихме ИМСИ и допълнително метода МАКС за подбор на сперматозоидите. Това беше в периода, когато правех опити на ЕЦ, т.е. всеки месец пункция, оплождане и замразяване на ембриони и търсехме варианти да подобрим качеството на ембрионите.
Другото, което ни беше подсказано от биолозите в лабораторията, е да проверим как ще бъде при по-малко дни въздържане. Оказа се, че показателите са най- добри при въздържане не повече от 2 дни. Всички тези неща сме уточнявали с биолозите, не с д-р Персенска.
Освен това се оказа, че мъжът ми не може да даде материала там, затова си го носехме в стерилна чашка, пак след допълнителна уговорка с тях - точно по кое време да го занесем и т.н.

Последният ни опит беше с донорски яйцеклетки, обработката на материала, както вече описах, и наистина бластоцистите бяха много добри, от моите опити преди това не бях виждала такива. Тогава пък лигавицата при мен се влоши много, та пак нищо накрая, но мисълта ми е, че явно бяха подбрали добри сперматозоиди за оплождането.

Ние в рамките на няколко месеца уточнявахме тези варианти (дните на въздържане, допълнителното прилагане на ИМСИ и МАКС), но вие бихте могли сега преди началото на опита да поговорите с биолозите, включително да направите един-два пробни анализа, за да уточните как да бъде в деня на пункцията.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #517 -: Септември 10, 2015, 01:40:35 am »
Марси, плашиш ме с тия часове  :lol:
по това време мога да се порадвам на тишинка  :lol:
 
хайде лека нощ  :)

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #518 -: Септември 10, 2015, 06:12:27 am »
Добро утро  :D

Зайко, мисля е време да отвориш кафене ... отдава ти се!
Деня ми започва с усмивка след твоето :)

Хех, благодаря  :D Макар че ненадмината в това отношение е самата Смайли.

Фрея, Марси е много права - поговорете с биолозите. При нас носенето от къщи имаше негативен ефект, но пък по-добре нещо от къщи, отколкото нищо от болницата. Всеки мъж се притеснява, а още повече тези с проблем в спермограмата.

Хубав ден! Ще вали, цяла нощ трополеше на прозореза.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #519 -: Септември 10, 2015, 06:49:02 am »
Оооохххх,кафе,кафе,кафеееее..... :lol: Благодаря на Зайо за грижовността :D! Наистина ,денят е по-хубав с твоето кафе.
Фрея,нормално е да си притеснена :?. Предстартова треска,а един опит е важно нещо в живота.Всички го знаем. Нормално е и мъжът ти също да се притеснява.То ,като се замисля,няма мъж ,който да не се притеснява в клиниката,колкото и опита да има зад гърба си :wink:. Предполагам,че това влияе и на качеството, а то за вас е от особена важност. Просто мини през клиниката и говори.нека отпадат въпросителните преди да започнете процедурата.
Приятен четвъртък на всички ви.Ветровито е при нас,но слънцето се "надига".
/www.mamaibebe.com][/url]