0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #820 -: Октомври 03, 2015, 16:53:43 pm »
Ние пък в момента сме  във влак Бургас-Камено -кратка разходка  ,колкото да се повозим и разгледаме влака с Калоян :)
Днес пазарувахме пижами ,чорапи  - дребния обича шопинга и сам да си избира нещата :) .Оставих за друг ден  някои набелязани неща -да го зарадвам пак .
А аз докато подреждах шкафа ,Кало намери в него  скрита и прибрана  писта за коли и е много щастлив .
Денят е топъл , слънчев -прекрасен есенен ден !


Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #821 -: Октомври 03, 2015, 17:28:19 pm »
Привет и от мен  :P

На мен ми е едно мързеливичко и блажено  :P

Фрея, много стиснати палци и от мен за опита  :P

Марси, да възложиш на помощничките нещо лесно и интересно :) Моят помощник се учи да ми подава щипките като простирам, но май предпочита да ги пуска от терасата  :lol:

Зайче, в Турция бяхме в Анталия, до Белек, хотел Papillon Zeugma. Беше много хубав самия хотел. С всякакви екстри. От обслужването очаквах обаче да е на много високо ниво, а то беше леко пренебрежително. Само това не ми хареса, защото съм свикнала на страшно внимание към гостите в Турция. Водата в морето беше екстра топла, обаче е мътна, а не бистра, както в Гърция.

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #822 -: Октомври 04, 2015, 07:14:48 am »
Добро утро  :D

Смайли, навсякъде ли в Турция е мътна водата? Няма да го преживея, ако е така. В интерес на истината, в Струмския залив не е от най-прозрачните водата (вероятно заради самата река Струма), но пък и ние не смятаме да ходим там повече (засега). Но пък там бяхме при най-добри битови условия, а и при най-приятните хазяи. Няма оправия  :lol:

Вчера сутринта вас ви забравих, но на всички колеги правих кафенце, т.е. пак бях дежурна по кафе  :D

Хубава неделя!

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #823 -: Октомври 04, 2015, 07:31:12 am »
Добро утро :)
Мерси за кафенцето, Зайче! Май навсякъде е мътна, но не съм много сигурна и е много солена.

Нашата закуска днес ще е кус кус. Който обича да заповяда  :P


Хубава неделя на всички!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #824 -: Октомври 04, 2015, 07:38:16 am »
Добро утро!
Зайче, благодаря за кафето!
Смайли, много рано таз закуска бе! За водата си мисля дали не е от сезона или от мястото?
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #825 -: Октомври 04, 2015, 09:31:38 am »
Добро утро  :), пия си кафенцето, но след малко ще ходя на работа аз, майка ми ще остане днес с децата.

Смайли, и в простирането помагат да, да  :lol:, едната слага щипки на дрехите, другата ги маха .... резултатът обикновено е една част от щипките през терасата долу, друга част разглобени и хайде за следващото простиране - нов пакет  :).
Вчера подрязвах един храст и част от бъз, че беше станал много голям. Нарязах им къси пръчици, с които добре поиграха - подреждаха, слагаха в кофички, писаха с тях .... та успях и аз да си свърша, каквото бях намислила, ама още има  :)

Хубав ден на всички! :)
« Последна редакция: Октомври 04, 2015, 09:46:04 am от marsi »

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #826 -: Октомври 04, 2015, 09:34:55 am »
Добро утро!
Взимам си кафенце, благодаря, Зай. За поспаливичките, като мен, предлагам закуско-обед:



Моите хора днес ме оставиха да поспя, преди малко закусиха и тръгнаха на село.
Приятна неделя!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #827 -: Октомври 04, 2015, 12:52:34 pm »
Здравейте и от мен!


Зайче, Пеше, страхотни кафе и закуска! :)


Нашата закуска днес беше бананови палачинки, станаха учудващо вкусни, а и бързо се приготвят.  :)





Бореща се за една мечта.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #828 -: Октомври 04, 2015, 18:46:46 pm »
марсу, щипките се сглобяват бре, моята Еленка ги разпарчатовсваше много успешно на всяко простиране, но аз след това старателно си ги сглобявах :lol: Не купувай нови, рециклирай :lol:

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #829 -: Октомври 04, 2015, 20:38:08 pm »
Стефи, пробвах да сглобявам  :)  ама не ми се получи, ще идвам на обучение  :lol:

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #830 -: Октомври 04, 2015, 21:45:33 pm »
И аз като Марси не мога да си сглобя веднъж разглобените щипки.

Всички утре на фитнес!  :lol:
https://m.youtube.com/watch?v=pmcHi15abQ0
« Последна редакция: Октомври 04, 2015, 22:13:14 pm от blue_sky »

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #831 -: Октомври 04, 2015, 22:35:26 pm »
Марси, продават едни лети щипки, не се разглобяват, не се и чупят, от години такива купувам.
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #832 -: Октомври 05, 2015, 05:39:48 am »
Добро утро  :D
Успешна седмица!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #833 -: Октомври 05, 2015, 07:16:07 am »
Добро утро! Взимам си кафенце!
Успешна и вдъхновяваща седмица!
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #834 -: Октомври 05, 2015, 08:17:52 am »
Добро утро (а за нас дори почти ден, тъй като Данюшка се събуди към 4.30 ч.  :lol:)

Зайче, кафенцето е много хубаво. Май ще пия второ.
И аз не мога да ги сглобявам щипките. Проблемът при моите е обаче, че след 2 години ползване пластмасата започва да се чупи като солети. Само да падне на земята и вече е на парчета. Нещо ги няма едновремешните щипки  :P
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #835 -: Октомври 05, 2015, 08:18:30 am »
Добро утро!
Мен добре ме разсъниха моите хора - първо беше голямото избиране на клин (все още са ѝ широки около крачето, но вече са ѝ над глезените). После поспорихме и се посърдихме малко за прическата и цветовете на дрехите. И когато вай-после тръгнаха, ми позвъниха от долу - забравил си чантичката в къщи, а и ключовете му там та трябваше аз да слизам. Абе малко физ. зарядка рано сутрин. Ето и закуската:



Спорна и лека седмица ви пожелавам!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #836 -: Октомври 05, 2015, 09:04:03 am »
Добро утро! Прекрасно кафенце от Зайо! Тука е една мъглаааа :( Направо си е нещо "за ручане" :lol: Дано се оправи,че след завръщането имаме доста за пране ,а и за съхнене,съответно :wink: Вчера се прибрахме и ние. малко "размърдване" до София,после Пловдив и приятни емоции с приятели в Стара Загора  :D.Много хубаво си прекарахме,а и на малкия явно му хареса. Минах и през Експоцентъра /имаше изложение за реклама и печат/,но очаквах повече. :? Панаира в Пловдив пък ме разочарова. Много слабо представяне,за жалост. Но каквато ни икономиката,такива и изложенията. :( Времето обаче беше с нас  :).Виждам,че и при вас е имало интересни моменти. сега е време за новата седмица-работа,ясли,детски градини,училище и т.н.,но нямаме избор. :wink: Хубава и успешна седмица и от мен.
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #837 -: Октомври 05, 2015, 09:41:41 am »
Зайко, даде тон за добра седмица и утро :) Благодаря!

Ние бяхме на гроздобер събота и неделя, аз за първи път и много ми хареса.
Днес имам една такава приятна умора в мускулите, но удовлетворението е много по-голямо.
Природата е била щедра тази година, времето беше с нас, нямаше тапи на Е79, красота.

Бъдете здрави, усмихнати и в добро настроение! Хубав ден!

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #838 -: Октомври 06, 2015, 06:14:01 am »
Добро утро  :D

Хубав вторник!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #839 -: Октомври 06, 2015, 07:41:02 am »
Добро утро! Ще чакам кафенцето да поизстине, че тогава. Още си отварям трудно устата след вчерашното вадене на мъдрец. И сигурно ще мина на течна храна и днес. Та ако може, закуската да е течна,  :D А дано вторникът е хубав, макар и леко дъждовен!
Някой да е сменял батерии на плюшени играчки, че Мишката прегракна, а Маша зацикля като надрана плоча?
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг