0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #740 -: Септември 27, 2015, 07:31:13 am »
Добро утро! Хубаво,"усмихнато"неделно кафенце от Зайо  :D!  Не мога да пропусна :lol:! Неделята е хубав ден,но май и при нас идва дъждовното време  :(. Дано се забави още малко,поне!
МИшански,хубаво е,че вече си с ремонтирана пералня.Добре ще си починеш с  :hangdry: в "почивните",но дано не се разваля повече. :wink: Блу,дано и вашия "асансьорен проблем" се реши бързо,но не в Китай :?. По този повод една реплика на руския космонавт от филма "Армагедон"/ако го помните?- "Руски електронни части,американски електронни части... какво значение има? Всички ги правят в Тайланд" :lol: :lol:
Нимика,водя се като домакин-организатор.Не съм сам.Огледайте се на щанда за регистрация,до сцената и ще се запознаем.Ще се радвам.
Хубава неделя на всички ви и дано е с "по-хубавата" есен :D.
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #741 -: Септември 27, 2015, 08:42:05 am »
Добро утро! Мерси за усмихнатото кафе!
Фрея, чудесни резултати според мен.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #742 -: Септември 27, 2015, 09:12:36 am »
Добро утро! Взимам си и аз от усмихнатото кафенце.
Хубава неделя, макар и леко дъждовна!
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #743 -: Септември 27, 2015, 09:43:09 am »
Добро утро, макар че май си е направо добър ден :lol: .
Фрея, чудесни резултати! Кога стартирате с процедурите?
Зайче, добре че си ти.Поне тук да пийвам хубаво кафе  :lol:
И при нас времето е едно начумерено, дано не завали(макар, че от Синоптика баш това обещават), че да можем да излезем с малката на разходка.


Всеки миг е още един шанс...
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #744 -: Септември 27, 2015, 10:38:15 am »
Добро и от мен!

Взимам си от хубавото кафе на Зайко  :)


Зайче, и ТСХ, и Витамин Д пуснах в Цибалаб, само тя работеше в близост до мен.


Синеочка, утре съм на преглед и ще говорим кога започваме. Предполагам, че октомври, но да видим какво ще каже д-р Персенска.





Бореща се за една мечта.
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #745 -: Септември 28, 2015, 05:40:02 am »
Добро утро  :D
Понеделник е, започва нова седмица. Успешна да е за всички!

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #746 -: Септември 28, 2015, 06:09:19 am »
С твое позволение Зайче, взимам си  и от днешно и от вчерашно кафе  :P
Успешна седмица на всички!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #747 -: Септември 28, 2015, 06:56:56 am »
Добро утро, взимам си кафенце и изчезвам :)

Още не мога да свикна, че ставам по тъмно  :(
Хубав ден и усрешна седмица Ви пожелавам. Аз отивам на работа, за да си почина. Вчера бях на село и за загрявка пренесох  3 кубика дърва на мама.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #748 -: Септември 28, 2015, 08:03:17 am »
Добро утро!
И аз си взимам от хубавото кафе на Зайко и ви предлагам закуска:



Тук е мрачно, мокро и сънливо. Но ви пожелавам лека и приятна седмица!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #749 -: Септември 28, 2015, 08:12:58 am »
Добро утро! Вземам си и кафе и закуска. И при нас е мрачно и студено, надявам се поне да не завали.

Момичета и Рачо имам нужда от помощ. Как се казва приложението за времето на Самсунга? Моето изчезна, няма да обвинявам детето, но съм свикнала с него, а с търсене до кривата круша го докарах и сигурно ще се сетя най-рано след седмица.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #750 -: Септември 28, 2015, 08:47:36 am »
М-и, моето приложение се казва Време и е във визуалните приложения. При мен също беше се скрило веднъж, но като отидох във визуалните то си беше там и си го сложих да е постоянно на екрана.
Дано съм полезна
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #751 -: Септември 28, 2015, 09:06:16 am »
Много, много полезна, въпреки, че там имам още 2 приложения Време  :lol: си намерих моето де  :bighug: изобщо не им бях обърнала внимание на тези приложения и предният път като изчезна си го търси по стандартният начин, сигурно ще го опознавам този телефон докато го сменя  :oops: :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #752 -: Септември 28, 2015, 09:13:05 am »
Радвам се, че помогнах. И аз така въобще не им бях обърнала внимание и много ме беше яд като ми изчезна, и без да искам си го намерих :oops:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #753 -: Септември 28, 2015, 10:07:42 am »
Добро утро! И аз се подреждам за кафенце, че само като погледна през прозореца и ми идва да се завия през глава. :)

Успешна седмица!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #754 -: Септември 28, 2015, 12:25:32 pm »
Добър ден :)! Кафенцето на Зайо ще изпия по-късно! В това сънливо време ,едно следобедно ще ми дойде много добре. на каквото и приложение да гледаме времето,работата е ясна... :( Дъжд,мрак и понижаване на температурите  :?. Добре ,че ще е само два-три дена,за сега. Нека времето не помрачи настроението ви,макар да е само начало на работната седмица. :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #755 -: Септември 28, 2015, 12:34:30 pm »
При нас още не е заваляло, по този повод си измих прозорците  :lol:
Приложението просто ми е удобно, сменя ми времето като се преместя според джипиес-а, не ми показва само 5 града в българия и сякаш ползва информация от повече станции, т.е. в случая от най-близката, а не на 80км. или само за София, че като си пусна ТВ и само за там разбирам каква е прогнозата. Леля ми преди време се шегуваше, че тоя големия Иво Андреев като застанел в източната половина и дето не показва, ми и закрива картата  :lol:
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #756 -: Септември 28, 2015, 16:28:31 pm »
Нимика,водя се като домакин-организатор.Не съм сам.Огледайте се на щанда за регистрация,до сцената и ще се запознаем.Ще се радвам.
Ей, жалко  че не знаех предварително   да  поспрем точно там .Оповестявай ,моля :)

Прекрасни кафе , закуска   и хайде дано е прекрасна седмицата .

Ама  ми започна лошо  сутринта с рев на дребния , че искал да облече едни други дънки - като на баща му , дето бяха изпрани .Ей, голям каприз с тези дрехи , собствен вкус и мнение и това е .
А на работа една колежка черпи за пенсиониране и  от сладки и  торти от  обяд още не мога да се съвзема  и оправя вкусовите рецептори и корема  от един мазен крем  .
И сега заваля  ритмично и  хубаво -  тъкмо след градина  да се прибираме и си стоим кротко  и мирно у дома  , та най накрая да взема да подредя  .


Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #757 -: Септември 28, 2015, 19:55:31 pm »
Добър вечер и от мен!

Мина ми прегледът при д-р Персенска. Другата седмица на 22-ри ден ме вика, за да ми бият първата инжекция по дълъг протокол. Чудя се само защо ме вика на 22-ри ден, мислех че се бият на 21-ви  newsm78 ?

Хареса ми лигавицата и решихме да започнем още другия месец.

Сега вече ни трябват много палци!

 





Бореща се за една мечта.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #758 -: Септември 28, 2015, 22:48:20 pm »
Фрея:bighug:
Силно стиснати палчета имаш от мен, а и от всички ни тук  yahoo_17

"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #759 -: Септември 29, 2015, 05:25:50 am »
Добро утро  :D

м-и, не ти трябва ново приложение, а уиджета за времето. Изтрила си само него и можеш да го върнеш. Като отидеш в програмите, натисни левия сензорен бутон и избери уиджетите. От там намираш времето, задържаш на него и той ти създава шорткът на началния екран. Има и доста други полезни уиджети на другите програмки (например любимата ми Soundhound има ID now - веднага да започне разпознаване на песен, вземто да я стартирам и чак тогава да разпознава). Е, видях, че си го оправила временцето, ама вече написах и не ми се триеше...

Фрея, стискаме!!!

Милички, днес имам нужда от вас. Преди 2 седмици отидох на профилактичен преглед при д-р Еленчев в Надежда. Той видя някаква "двукамерна" киста на левия ми яйчник и хич не я хареса. Изпрати ме при Стаменов, за да си каже той думата - все пак ме е гледал хиляди пъти и може да прецени какво е. В интерес на истината, на мен ми приличаше на два фоликула, но от една страна левия ми яйчник никога не е работил като хората, а след спешната операция - съвсем, а от друга - с тези милиони стимулации съм рискова. Довечера ми е часа, но сигурно ще вляза късничко.

Хубав ден на вас!